» »

Kdo naj ostane ... in kdo naj gre?

««
12 / 13
»»

FormerUser ::

poweroff je izjavil:


Prvi problem je, da veliko feministk moške (na splošno) žali in ponižuje.

Ampak še vedno bistevno, bistveno manj kot se to dogaja v obratni smeri praktično na vsaki platformi.

poweroff je izjavil:

Zato s svojo agresivnostjo dosegaš nasprotni učinek - tiste, ki bi bili za pravice žensk pripravljeni zastaviti dobro besedo odbijaš, da postanejo/mo pasivni, ali celo napravljaš za sovražnike.

Kaj pa vem, zgodovina nas uči, da se je ženske začelo resno jemati šele ko so začele bombe naokoli metati. Iz česar bi lahko človek potegnil zaključek, da je glavni razlog, da še vedno nismo dosegle enakovrednosti v tem, da smo še preveč prijazne in popustljive.

poweroff je izjavil:

In to veliko raje, kot da bi slovenskim feministkam postavil spletno stran

Glede na obstoj tehničnih inciativ/skupin kot so denimo ČIPke, sem prepričana, da so si feministke same sposobne postaviti spletne strani, velik napredek bi bil že to, če bi nehal širiti laži o feminizmu skupaj s stotnijami drugih šovinističnih trolov.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

Gagatronix ::

zgodovina nas uči


Misls feminazi verzijo zgodovine?

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

jype ::

Ja, seveda. To je tista, ki je precej bližje resnici, kot katerakoli druga "verzija".

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

windigo ::

FormerUser je izjavil:

windigo je izjavil:


Meni se zdi (občutek ob branju citiranega), da ti razlike med svetovalnimi in odločevalnimi vlogami v korporativnem ali pa vojaškem ustroju (postroju?) niso čisto jasne.

Meni se pa zdi, da so mi. V končni fazi bodo o usodi uporabe AI, bodisi v vojaške bodi v civilne namene, odločili politiki, ki pa so večinoma, pustimo zdaj ob strani fizičarko Merkel, družboslovci.

Aha, razumem. Zgleda, da eden od naju prihaja z drugega planeta.

Družboslovna znanja in politična akcija so bila tisto, kar je onemogočilo oboroževanje z jedrskim orožjem za večkratno popolno uničenje. Pravni okvir je tu trden, neprebojen, politiki in ne avtomatizirane procedure pa so tiste, ki kontrolirajo odzive na vse morebitne grožnje s tovrstnim orožjem. Le da ne na tem planetu. Kje je to, še ne vem, me pa zanima, od kod prihajaš.

Tudi pri civilni rabi JE je (yeah!) skupna akcija družboslovcev, humanistov in pravnikov preprečila katastrofo v Fukušimi, da niso varnosti miljonov ljudi tja do Tokia zabarantali za par tisoč dolarjev prihranka pri začetni investiciji.


Ampak pri AI bo pa vse čisto drugače. Zaprmej.

Jest sem precej manj optimističen. Zadovoljen bi bil že, če se ne bi uresničila napoved precej neizobraženih Dead Kennedys o tem, da je nevtronska bomba idealno orožje za državljanske vojne. Že samo en aspekt AI v obliki avtonomnih strojev je precej bolj univerzalen.

gruntfürmich ::

poweroff je izjavil:

FormerUser je izjavil:

In vi ste tisti, ki ne želite dialoga s tem ko zanikate, da bi problemi dejansko obstajali. Po vaše so ženske že dosegle enakovrednost in je zato vsakršno udejstvovanje v tej smeri nepotrebno, celo več, boj za prevlado in privilegije.

Malce narobe si predstavljaš stvari. Ker sem ravno dobre volje, ti bom razložil kje jaz vidim težavo.

Jaz sem sicer mnenja, da je v praksi pri enakopravnosti žensk in moških treba še marsikaj storiti. Hkrati pa sem mnenja, da je stanje danes pri nas bistveno bistveno boljše kot pred leti ali kot v kakšni sosednjih držav (namely: Bližnji Vzhod). To dejstvo sicer NE pomeni, da se ni treba boriti za večjo enakopravnost pri nas.

Ampak tukaj pa nastopita dva problema.

Prvi problem je, da veliko feministk moške (na splošno) žali in ponižuje. No, če je tako, svoje energije za "vašo" stvar ne mislim vlagati. Bi jo še, če bi bil položaj žensk pri nas res mizeren. Pa ni (mizeren). Zato s svojo agresivnostjo dosegaš nasprotni učinek - tiste, ki bi bili za pravice žensk pripravljeni zastaviti dobro besedo odbijaš, da postanejo/mo pasivni, ali celo napravljaš za sovražnike.

Drug problem je pa čisto moj osebni. Sem mnenja, da se je treba boriti za človekove pravice. Aktivno. Ampak jaz osebno svojo energijo raje usmerjam tja, kjer so razmere res težke. Zato nudim IT podporo aktivistom v arabskih državah in na Kitajskem. In to veliko raje, kot da bi slovenskim feministkam postavil spletno stran, preko katere bodo po možnosti žalile vse moške in s tem posredno tudi mene.

Tako preprosto je to.

slabo berete hipatijo.
ona sploh ne govori več o enakopravnosti, ona samo še govori o ENAKOVREDNOSTI.
in po klasično feministično bi naj bilo to kar dano in podarjeno, ne priborjeno z lastnim trudom in znojem ter pozitivnim zgledom, ampak z dekretom da se vsakega (tokrat ženske) postavi na piedestal človeštva...
enakovrednost obstaja predvsem v glavah, in če želite resnično enakovrednosst ali večvrednost (ni nič narobe) je potrebno na osebnostnem nivoju nekaj narediti, ne pa štepati kvote in spodbujati nelojalno konkurenco. če kdo občuti manjvrednost (moški in ženske) je to predvsem zaradi tega ker druge krivi za lasten neuspeh, in da bi bil uspešen želi velike privilegije zase (kvote). kar pa v resnici seveda vodi v še večjo 'neenakovrednost'!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

jype ::

gruntfürmich je izjavil:

nelojalno konkurenco.
Zadnjič si ravno ti trdil, da to sploh ne obstaja in da to vse uredi nevidna roka trga, zdaj, ko ti ideološko ustreza, je pa ta koncept zopet sprejemljiv?

Moški ste res shizofreni:

https://www.bbc.com/news/av/uk-46057517...

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

SimplyMiha ::

jype je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

nelojalno konkurenco.
Zadnjič si ravno ti trdil, da to sploh ne obstaja in da to vse uredi nevidna roka trga, zdaj, ko ti ideološko ustreza, je pa ta koncept zopet sprejemljiv?

Moški ste res shizofreni:

https://www.bbc.com/news/av/uk-46057517...

Ali spet projiciraš? Nismo mi tisti, ki gledamo brazilske ritke (tipov, no less) in si domišljamo, da je to koristna informacija za to debato.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

jype ::

SimplyMiha je izjavil:

Ali spet projiciraš? Nismo mi tisti, ki gledamo brazilske ritke (tipov, no less) in si domišljamo, da je to koristna informacija za to debato.
Moški ste - in moški si filate riti, kot pravilno poroča BBC.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

poweroff ::

FormerUser je izjavil:

Ampak še vedno bistevno, bistveno manj kot se to dogaja v obratni smeri praktično na vsaki platformi.

A, OK. Pol je pa vse v redu. "Če so drugi kreteni, sem lahko ponosno tudi jaz"...

FormerUser je izjavil:

Kaj pa vem, zgodovina nas uči, da se je ženske začelo resno jemati šele ko so začele bombe naokoli metati. Iz česar bi lahko človek potegnil zaključek, da je glavni razlog, da še vedno nismo dosegle enakovrednosti v tem, da smo še preveč prijazne in popustljive.

Če se ti zdi taktika terorizma uspešna, kar nadaljuj s tem. Po navadi je pa tako, da je odgovor na nasilje še večje nasilje.

FormerUser je izjavil:

Glede na obstoj tehničnih inciativ/skupin kot so denimo ČIPke, sem prepričana, da so si feministke same sposobne postaviti spletne strani, velik napredek bi bil že to, če bi nehal širiti laži o feminizmu skupaj s stotnijami drugih šovinističnih trolov.

Glede na zapisano sem prepričan, da lahko citiraš vse laži, ki jih širim o feminizmu. Tako da kar izvoli.
sudo poweroff

SimplyMiha ::

jype je izjavil:

SimplyMiha je izjavil:

Ali spet projiciraš? Nismo mi tisti, ki gledamo brazilske ritke (tipov, no less) in si domišljamo, da je to koristna informacija za to debato.
Moški ste - in moški si filate riti, kot pravilno poroča BBC.

Moja rit je nafilana predvsem s picami in pršutom. Te dni pa tudi potico.

Če verjameš vsaki neumnosti, ki jo pišejo zahodni mediji, je pa tvoja stvar.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

euagrus ::

Uau, ravno nasel tole: https://www.onaplus.si/vesna-v-godina-d...

Vesna Godina primerja gonjo proti moskim z antisemitizmom v Nemcijo. Great minds think alike ;)
In regione caecorum rex est luscus.
Ker me je nekaj slotechovcev sprasevalo:
https://github.com/cullum/dank-selfhosted

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

jype ::

Mhm, fino je, da se kakšna ženska bori za moške, ki se sami ne znajo postavit zase.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

Unknown_001 ::

euagrus je izjavil:

Uau, ravno nasel tole: https://www.onaplus.si/vesna-v-godina-d...

Vesna Godina primerja gonjo proti moskim z antisemitizmom v Nemcijo. Great minds think alike ;)


V bistvu ni napačno, četudi se sliši pretirano.

Bistvo gonje antisemitizma so bile ideje:

1.) Židi so krivi, da je država v slabem gospodarskem stanju
2.) krivi so za naše probleme
3.)krivi so da imamo neenakosti v premoženju in da mamo revne... etc.

V tej temi sem izvedel:
1.) Moški smo krivi, da je položaj sodobne ženske depresiven
2.) krivi smo za vse neenakosti med spoloma,
3.) krivi smo za Wage-gap... etc

Oy vey!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

SimplyMiha ::

jype je izjavil:

Mhm, fino je, da se kakšna ženska bori za moške, ki se sami ne znajo postavit zase.

Evo, ljudje, jype v vsej svoji šizofrenični veličini. Če se postavimo zase, smo šovinistični naciji, če se ne postavimo zase, smo pa copate ki rabijo pomoč feministk, da sploh lahko vlečemo zrak.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

jype ::

Slabo bereš. Šovinistični naciji ste tudi če se ne postavite zase.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

SimplyMiha ::

Torej... Damned if we do, damned if we don't.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

Unknown_001 ::

SimplyMiha je izjavil:

Torej... Damned if we do, damned if we don't.


Damned because you exist.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

euagrus ::

jype je izjavil:

Mhm, fino je, da se kakšna ženska bori za moške, ki se sami ne znajo postavit zase.


Ne, slabo si prebral clanek, dejansko opisuje stanje. Pa nekako je zagotovo ena najvisjih intelektualnih instanc pri nas in jo kot "slucajni" nesovinist precej spostujem, tako, da sem kar flattered, da sva prisla do enakih zakljuckov. Tudi glede kampanije "me too" sem tule ze pisal (pod drugim nickom) in prisel, do enakih zakljuckov. Tako, da mi je res polepsala dan ;)
In regione caecorum rex est luscus.
Ker me je nekaj slotechovcev sprasevalo:
https://github.com/cullum/dank-selfhosted

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

gruntfürmich ::

gruntfürmich je izjavil:

poweroff je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Po vaše so ženske že dosegle enakovrednost in je zato vsakršno udejstvovanje v tej smeri nepotrebno, celo več, boj za prevlado in privilegije...

Jaz sem sicer mnenja, da je v praksi pri enakopravnosti žensk in moških treba še marsikaj storiti...

slabo berete hipatijo.
ona sploh ne govori več o enakopravnosti, ona samo še govori o ENAKOVREDNOSTI.

enakopravnost obravnava enake začetne pogoje, enakovrednost končni rezultat.
skratka znova lahko ugotovimo da se pod borbo za 'pravičnost in svobodo' skriva borba za kulturni marksizem, ki se očitno podaljša v ekonomskega, ko ne bo važno kakšna bo vsebina, končni rezultat bo in mora biti VEDNO enakovreden. in tu znova brez enoumja in represije ne bo šlo...
zares prozorno!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

euagrus ::

gruntfürmich je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

poweroff je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Po vaše so ženske že dosegle enakovrednost in je zato vsakršno udejstvovanje v tej smeri nepotrebno, celo več, boj za prevlado in privilegije...

Jaz sem sicer mnenja, da je v praksi pri enakopravnosti žensk in moških treba še marsikaj storiti...

slabo berete hipatijo.
ona sploh ne govori več o enakopravnosti, ona samo še govori o ENAKOVREDNOSTI.

enakopravnost obravnava enake začetne pogoje, enakovrednost končni rezultat.
skratka znova lahko ugotovimo da se pod borbo za 'pravičnost in svobodo' skriva borba za kulturni marksizem, ki se očitno podaljša v ekonomskega, ko ne bo važno kakšna bo vsebina, končni rezultat bo in mora biti VEDNO enakovreden. in tu znova brez enoumja in represije ne bo šlo...
zares prozorno!


Torej, ce te prav razumem, pravis, da to sploh ni slabo. Sem vedel, da imas nekje v tej crni lupini toplo, rdece, komunisticno srce.

In regione caecorum rex est luscus.
Ker me je nekaj slotechovcev sprasevalo:
https://github.com/cullum/dank-selfhosted

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

jype ::

gruntfürmich je izjavil:

enakopravnost obravnava enake začetne pogoje, enakovrednost končni rezultat.
Iz riti potegnjen argument. Vsi vemo, da ženske nimajo enakih začetnih pogojev, ker ste šovinisti prepričani, da so ženske nesrečne, grde in zatežene, če se ne podrejajo vlogi, ki ste jo vi izbrali zanje.

euagrus je izjavil:

dejansko opisuje stanje.
Ne, ga ne. Halucinacije paranoidnih shizofrenikov niso nikakršno stanje, temveč zgolj halucinacije.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

FormerUser ::

euagrus je izjavil:



Ne, slabo si prebral clanek, dejansko opisuje stanje. Pa nekako je zagotovo ena najvisjih intelektualnih instanc pri nas in jo kot "slucajni" nesovinist precej spostujem, tako, da sem kar flattered, da sva prisla do enakih zakljuckov. Tudi glede kampanije "me too" sem tule ze pisal (pod drugim nickom) in prisel, do enakih zakljuckov. Tako, da mi je res polepsala dan ;)


ROTFL. Kaj je človek in kaj ni definirajo njegova stališča in dejanja, ne lastna samoopredelitev. In glede na vse kar si tukaj napisal, glede na to, da se ti zdi #metoo problematičen, "vojna proti moškim" pa realni opis stanja naše družbe, ti DEFINITIVNO si šovinist.

O "eni najvisjih intelektualnih instanc" pa veliko pove podatek, da je javno podprla Jankoviča, ki je ne samo izjemno korumpiran politik ampak tudi spolni predator. Sicer pa je temo o moških kot današnjih Židih odprl že Matthai in kljub desetinam strani vseeno nisem dobila odgovora na vprašanje kje so zakopana trupla vseh milijonov moških, ki so bili skurjeni v feminističnih taboriščih, samo zato ker so moški. Kje so feministične tankovske divizije ? Kje so feministične diktature? Morda bom pa danes pa imela srečo in mi boš znal ti odgovoriti. Čeprav dvomim, ker resnica je pač ravno obratna, moški so tisti, ki že od začetka patriarhata ustrahujejo, pobijajo, posiljujejo in sežigajo ženske.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

euagrus ::

jype je izjavil:

Vsi vemo, da ženske nimajo enakih začetnih pogojev, ker ste šovinisti prepričani, da so ženske nesrečne, grde in zatežene, če se ne podrejajo vlogi, ki ste jo vi izbrali zanje.


Jah treba je gaussovo krivuljo upostevat. Kot obstajajo primitivci (gruntar je res na skrajnem robu in bi bil verjetno primeren za "ustanovo"), obstajajo primitivke, ki so, kot gruntar, nesrecne, grde in zatezene. Pa ne, ker se ne podrejajo neki pricakovani vlogi ampak ker taksne pac so. Problem je, da taksni skrajnezi, v kolikor postanejo mainstream (in zadaj zapakiras se neko sumljivo ideologijo), nase vlecejo morda sicer cisto normalne, a z manjkom intelekta, iz preostanka krivulje, tu pa se zacnejo hude tezave. Danes se ze prakticno tretina populacije polarizira v ekstremizem, zenski ali moski in res upam, da se jim ne bo uspelo razmnoziti v preostanek krivulje, pa konec koncev tudi v bioloskem smislu. Taksne je najbolje, da evolucija izbrise.

FormerUser je izjavil:

euagrus je izjavil:



Ne, slabo si prebral clanek, dejansko opisuje stanje. Pa nekako je zagotovo ena najvisjih intelektualnih instanc pri nas in jo kot "slucajni" nesovinist precej spostujem, tako, da sem kar flattered, da sva prisla do enakih zakljuckov. Tudi glede kampanije "me too" sem tule ze pisal (pod drugim nickom) in prisel, do enakih zakljuckov. Tako, da mi je res polepsala dan ;)


ROTFL. Kaj je človek in kaj ni definirajo njegova stališča in dejanja, ne lastna samoopredelitev. In glede na vse kar si tukaj napisal, glede na to, da se ti zdi #metoo problematičen, "vojna proti moškim" pa realni opis stanja naše družbe, ti DEFINITIVNO si šovinist.

O "eni najvisjih intelektualnih instanc" pa veliko pove podatek, da je javno podprla Jankoviča, ki je ne samo izjemno korumpiran politik ampak tudi spolni predator. Sicer pa je temo o moških kot današnjih Židih odprl že Matthai in kljub desetinam strani vseeno nisem dobila odgovora na vprašanje kje so zakopana trupla vseh milijonov moških, ki so bili skurjeni v feminističnih taboriščih, samo zato ker so moški. Kje so feministične tankovske divizije ? Kje so feministične diktature? Morda bom pa danes pa imela srečo in mi boš znal ti odgovoriti. Čeprav dvomim, ker resnica je pač ravno obratna, moški so tisti, ki že od začetka patriarhata ustrahujejo, pobijajo, posiljujejo in sežigajo ženske.


No ja, priznam, da nisem prebral, ampak kot do sedaj, verjetno nebuloze, ne morem opravljati naloge, ki je tvoji starsi niso opravili. Ampak morda bi se pa z gruntarjem zmenila za kaksen date? Mislim, da sta perfect match. Morda pa najdeta en v drugem potesitev ljubezni, ki vama manjka v zivljenju? :*
In regione caecorum rex est luscus.
Ker me je nekaj slotechovcev sprasevalo:
https://github.com/cullum/dank-selfhosted

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

ZaphodBB ::

O "eni najvisjih intelektualnih instanc" pa veliko pove podatek, da je javno podprla Jankoviča, ki je ne samo izjemno korumpiran politik ampak tudi spolni predator. Sicer pa je temo o moških kot današnjih Židih odprl že Matthai in kljub desetinam strani vseeno nisem dobila odgovora na vprašanje kje so zakopana trupla vseh milijonov moških, ki so bili skurjeni v feminističnih taboriščih, samo zato ker so moški. Kje so feministične tankovske divizije ? Kje so feministične diktature? Morda bom pa danes pa imela srečo in mi boš znal ti odgovoriti. Čeprav dvomim, ker resnica je pač ravno obratna, moški so tisti, ki že od začetka patriarhata ustrahujejo, pobijajo, posiljujejo in sežigajo ženske.

Seveda, totalitarci so good guys dokler nimajo nekje zakopanih miljonov trupel.

Razen, če se ne strinjajo s feminizmom, potem jih je treba ubit že na podlagi wrongthinka.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

FormerUser ::

euagrus je izjavil:



No ja, priznam, da nisem prebral, ampak kot do sedaj, verjetno nebuloze, ne morem opravljati naloge, ki je tvoji starsi niso opravili.

Kaj pa imaš za brati? Glede na to da, po tvoje, živimo v vojnem stanju, kjer moške vsakodnevno odvažajo s kamioni v prevzgojna taborišča , boš pa že menda znal našteti, pa čeprav na prste ene tišlarske roke, primere moških, ki so jih feministke skurile zaradi wrong-thinka. Moje starše pa lahko mirno izpustiš iz tvojih blodenj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

tikitoki ::

FormerUser je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:


Lol. Ti bolehaš za internalizirano mizoginijo.

Lol, če se že hočeš važiti s poznavanjem feminističnih terminov potem se vsaj poduči o njihovem pomenu, če kdo tukaj, potem jaz ne boleham za internalizirano mizoginijo.

tikitoki je izjavil:



Ni opaziti.

Je rekel slepi.

tikitoki je izjavil:

Kolk nega sranja je v tej temi. Nej ze kdo zaklene temo.

Potem ko smo te povozili z argumenti bi pa ti temo zaklepal, kjut, sicer te pa nihče ne sili, da jo bereš ali v njej sodeluješ.


Kar kazi neumnost. Od tebe nisem slišal nič pametnega. Napadi, zavajanje, dajanje prevelike teže podatkom, ki ti odgovarjajo, itd. Call me not impressed.
Pol boš pa spet jokala, k ti bodo kakšno temo zaklenili.

euagrus ::

FormerUser je izjavil:

euagrus je izjavil:



No ja, priznam, da nisem prebral, ampak kot do sedaj, verjetno nebuloze, ne morem opravljati naloge, ki je tvoji starsi niso opravili.

Kaj pa imaš za brati? Glede na to da, po tvoje, živimo v vojnem stanju, kjer moške vsakodnevno odvažajo s kamioni v prevzgojna taborišča , boš pa že menda znal našteti, pa čeprav na prste ene tišlarske roke, primere moških, ki so jih feministke skurile zaradi wrong-thinka. Moje starše pa lahko mirno izpustiš iz tvojih blodenj.


Torej naj bi spet jaz odgovarjal na tvoja vprasanja :D Quid pro quo, se vedno cakam na tvoj odgovor. Starse je pa tezko izpustiti iz vsega skupaj, taksno sejanje sovrastva obicajno izvira iz frustracij v druzini, uciti, bi te pa tudi morali starsi, pa so te ocitno pustili podivjati. Tega dela ne mislim opravljati namesto njih.
In regione caecorum rex est luscus.
Ker me je nekaj slotechovcev sprasevalo:
https://github.com/cullum/dank-selfhosted

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

FormerUser ::

poweroff je izjavil:


Glede na zapisano sem prepričan, da lahko citiraš vse laži, ki jih širim o feminizmu. Tako da kar izvoli.

Za kaj takega bi morala prečesati vsa tvoja zbrana dela, za kar nimam ne časa ne interesa. Zato samo dva bisera, kjer si tipično zlonamerno predstavil za kaj se zavzema feminizem:

"V bistvu gre celo sa vojno feministk proti zenskam. Biolosko zenske vecinoma cutijo potrebo po tem da imajo otroke in da delajo v poklicih kjer se dela z ljudmi. Feministke pa jih silijo v inzenirstvo in proti rojevanju otrok. In ce taka zenska zeli slediti svojim zeljam jo oznacijo za zastrupljeno s patriarhatom."

"Zdaj pa feministke trdijo že, da je skrb za drugega nasilje: http://www.cityofwomen.org/sl/content/2... (očitno feminizem brez nasilja ne more živeti?)"


tikitoki je izjavil:


Kar kazi neumnost. Od tebe nisem slišal nič pametnega. Napadi, zavajanje, dajanje prevelike teže podatkom, ki ti odgovarjajo, itd. Call me not impressed.

Ne me tolk s komplimenti zasipat, no, se bom še prevzela.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

FormerUser ::

euagrus je izjavil:



Torej naj bi spet jaz odgovarjal na tvoja vprasanja :D

Torej tudi ti, podobno kot tvoja "visoko inteligentna inštitucija", nimaš argumentov za podkrepitev teze, da so moški današnji Židi. Saj se mi je zdelo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

euagrus ::

FormerUser je izjavil:

euagrus je izjavil:



Torej naj bi spet jaz odgovarjal na tvoja vprasanja :D

Torej tudi ti, podobno kot tvoja "visoko inteligentna inštitucija", nimaš argumentov za podkrepitev teze, da so moški današnji Židi. Saj se mi je zdelo.


Ne, to samo pomeni, da sem ze odgovoril na tvoje vprasanje, v dobri veri, da bos tudi ti na mojega. Pa se vedno cakam na odgovor :)) Pa ti le grejo sofizmi :))

Cakam samo se, da Vesno Godino obsodis sovinizma, to bi bil res vrhunec tvojega opusa :)) :)):))

(A si z xmetallicom kaj v zlahti, tole hudo spominja na njegovo utemeljevanje - tudi njemu se precej "zdi" :)))
In regione caecorum rex est luscus.
Ker me je nekaj slotechovcev sprasevalo:
https://github.com/cullum/dank-selfhosted

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

Markoff ::

SimplyMiha je izjavil:

Titanik: bogate ženske so imele prednost pred vsemi drugimi. Revne otroke so pustili utoniti.

Na Titaniku je umrlo več bogatih moških kot revnih otrok (tako v absolutnih kot relativnih številkah). Najmanj je umrlo žensk. Šovinizem iz začetka 20. stoletja, kajne?

Sinking of the RMS Titanic @ Wikipedia

Čudi me, da je sploh kdo iz prvega razreda utonil...
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

poweroff ::

FormerUser je izjavil:

Zato samo dva bisera, kjer si tipično zlonamerno predstavil za kaj se zavzema feminizem:

"V bistvu gre celo sa vojno feministk proti zenskam.

To je bil povzetek zapisov Vesne V. Godine.

Ampak zdaj bom gotovo dobil pod nos, da Godina pač ni feministka.

V stilu - komunizem je najboljši sistem na svetu, ampak Stalin pač ni bil komunist. :))
sudo poweroff

Gagatronix ::

Vrana vrani ne izkljuje oci. Zenska pa zenski mimogrede.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

FormerUser ::

euagrus je izjavil:


Ne, to samo pomeni, da sem ze odgovoril na tvoje vprasanje

Tudi jaz sem že odgovorila na tvoje vprašanje.

euagrus je izjavil:

Cakam samo se, da Vesno Godino obsodis sovinizma, to bi bil res vrhunec tvojega opusa

Godina je tipičen primer internalizirane mizoginije, hkrati pa je tudi oportunistka, ki s svojimi "drznimi" izjavami išče pozornost in denar.

poweroff je izjavil:



Ampak zdaj bom gotovo dobil pod nos, da Godina pač ni feministka.

V stilu - komunizem je najboljši sistem na svetu, ampak Stalin pač ni bil komunist. :))

Ne, Godina ni feministka in tudi Stalin ni bil komunist ampak diktator, ki je komunizem izrabil za svoje interese.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

Pika na i ::

Gagatronix je izjavil:

Vrana vrani ne izkljuje oci. Zenska pa zenski mimogrede.

V tej temi ne sodeluje nobena ženska.

FormerUser ::

Pika na i je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Vrana vrani ne izkljuje oci. Zenska pa zenski mimogrede.

V tej temi ne sodeluje nobena ženska.


Pika, govori zase, pa ne mi zdaj oči izkljuvat, a je prav.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

euagrus ::

FormerUser je izjavil:

euagrus je izjavil:


Ne, to samo pomeni, da sem ze odgovoril na tvoje vprasanje

Tudi jaz sem že odgovorila na tvoje vprašanje.

euagrus je izjavil:

Cakam samo se, da Vesno Godino obsodis sovinizma, to bi bil res vrhunec tvojega opusa

Godina je tipičen primer internalizirane mizoginije, hkrati pa je tudi oportunistka, ki s svojimi "drznimi" izjavami išče pozornost in denar.

poweroff je izjavil:



Ampak zdaj bom gotovo dobil pod nos, da Godina pač ni feministka.

V stilu - komunizem je najboljši sistem na svetu, ampak Stalin pač ni bil komunist. :))

Ne, Godina ni feministka in tudi Stalin ni bil komunist ampak diktator, ki je komunizem izrabil za svoje interese.


No saj jaz sem tudi tebi in strinjal si se, da se motis - jype :)) Vidis kako se s tvojimi sofizmi hitro resi vsak problem. Joj si trol :))
In regione caecorum rex est luscus.
Ker me je nekaj slotechovcev sprasevalo:
https://github.com/cullum/dank-selfhosted

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

jype ::

Motiš se.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

FormerUser ::

euagrus je izjavil:


No saj jaz sem tudi tebi in strinjal si se, da se motis - jype :)) Vidis kako se s tvojimi sofizmi hitro resi vsak problem. Joj si trol :))

Dej nehi že nakladat, saj več kot očitno nimaš ničesar relevantnega za povedat.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

Gagatronix ::

Sej ti tud ne pa se zmer s tipkovnco tle opletas v tri bozje pizde.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

FormerUser ::

Gagatronix je izjavil:

Sej ti tud ne pa se zmer s tipkovnco tle opletas v tri bozje pizde.

Za razliko od tebe, kajne, ki pišeš premišljene, dobro argumentirane eseje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

Gagatronix ::

Ce jih ti ne jih tud men ni treba.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

nevone ::

Vesna Godina primerja gonjo proti moskim z antisemitizmom v Nemcijo. Great minds think alike


To sploh ne drži. Posplošujejo tisti, ki jim to odgovarja. Mnogim je pa seveda jasno, da niso vsi moški enaki niti ni en moški vedno enak. Bolj je problem to, da tisti, ki opozarjajo na posploševanje ne morejo ven iz tega kalupa pospolševanja in stvari dojemamo posplošeno, kar jim seveda ne bi bilo treba.

Pa še nekaj je. Pri feminizmu gre bolj za zaščito šibkejših pred zlorabami močnejših. V to so vključeni tudi šibkejši moški, ki jih kakšna ženska po krivici obravnava kot ga ne bi bilo treba, morda zato, ker ima pač prej z nekom slabo izkušjno, ki pa je bil od nje močnejši, potem pa nekdo nič kriv nič dolžan pokasira tisto, kar so zagrešili drugi. Ampak nekateri to ne jemljemo kot spopad med spoloma, ampak kot spopad dominantnih in manj dominantnih ali nedominantnih.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

FormerUser ::

Gagatronix je izjavil:

Ce jih ti ne jih tud men ni treba.

Kako pa to? Ti si ja vendat neskončno pametnejši od vsake ženske.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

Gagatronix ::

Citiri kje sm to reku. No dej. I dare you.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

FormerUser ::

Gagatronix je izjavil:

Citiri kje sm to reku. No dej. I dare you.

Za kaj bi pa moral reči, to je pa ja vsesplošno znano dejstvo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

Gagatronix ::

Innocent until proven guilty. Nismo Ameristan.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

FormerUser ::

Gagatronix je izjavil:

Innocent until proven guilty. Nismo Ameristan.

Torej ostani nedolžen, who cares.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

Gagatronix ::

I do. Ti bi tak pobila vse kar ma Y kromosome in penis.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

FormerUser ::

Gagatronix je izjavil:

I do. Ti bi tak pobila vse kar ma Y kromosome in penis.

Zdaj pa lahko uporabiš lastni dokazni standard in navedeš kje sem to zagovarjala.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()
««
12 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koga naj ubije samovozeč avtomobil? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
22963318 (55932) Truga
»

Kdo naj financira znanost? Država ali privatni sektor?

Oddelek: Problemi človeštva
363428 (3124) A. Smith
»

Kdo naj bo novi papež? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
534551 (3610) mips/cips

Več podobnih tem