» »

Kdo naj ostane ... in kdo naj gre?

««
13 / 13
»
»»

Gagatronix ::

Vse tvoje izjave med vrsticami govorijo tocno o tem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

FormerUser ::

Gagatronix je izjavil:

Vse tvoje izjave med vrsticami govorijo tocno o tem.

Branje med vrtsicami ti ne gre najbolje, ampak v redu, dovolj hranjenja trolov za danes, če si še lačen, se obrni na koga drugega.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

Gagatronix ::

Bom tebe vrgel na rostilj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

euagrus ::

FormerUser je izjavil:

euagrus je izjavil:


No saj jaz sem tudi tebi in strinjal si se, da se motis - jype :)) Vidis kako se s tvojimi sofizmi hitro resi vsak problem. Joj si trol :))

Dej nehi že nakladat, saj več kot očitno nimaš ničesar relevantnega za povedat.


Ne mores se z otrokom pogovarjati, kot z odraslim, sem se ze tako predolgo trudil. Zdaj sem se spustil na tvoj nivo in cakam, da me sesujes z izkusnjami. Pa ne, da ti je lastno obnasanje sitno, ko ga kdo uporablja na tebi? Torej, ne obnasaj se tako.
In regione caecorum rex est luscus.
Ker me je nekaj slotechovcev sprasevalo:
https://github.com/cullum/dank-selfhosted

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Žiiiga ()

Gagatronix ::

Pocaki da ji mamica dudo opere ker ji je na tla padla.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

FormerUser ::

nevone je izjavil:


To sploh ne drži. Posplošujejo tisti, ki jim to odgovarja. Mnogim je pa seveda jasno, da niso vsi moški enaki niti ni en moški vedno enak. Bolj je problem to, da tisti, ki opozarjajo na posploševanje ne morejo ven iz tega kalupa pospolševanja in stvari dojemamo posplošeno, kar jim seveda ne bi bilo treba.

Zdej, če hočeš katerokoli družbeno temo preučit moraš uporabiti pa tudi posploševanje, sicer ne gre. In ko feministke govorijo o moških, s tem ne mislijo čisto vsakega posameznika moškega spola, ki je kdaj živel na Zemlji, ampak moške kot skupino, ki je skozi celo zgodovino dominirala ženskam kot skupini, kar pomeni, da so živele tudi ženske, ki jim je šlo bistveno bolje od moških, ampak to še vedno ne spremeni dejstva, da je šlo nasplošno veliko bolje moškim.

nevone je izjavil:

Pa še nekaj je. Pri feminizmu gre bolj za zaščito šibkejših pred zlorabami močnejših. V to so vključeni tudi šibkejši moški, ki jih kakšna ženska po krivici obravnava kot ga ne bi bilo treba, morda zato, ker ima pač prej z nekom slabo izkušjno, ki pa je bil od nje močnejši, potem pa nekdo nič kriv nič dolžan pokasira tisto, kar so zagrešili drugi. Ampak nekateri to ne jemljemo kot spopad med spoloma, ampak kot spopad dominantnih in manj dominantnih ali nedominantnih.


Jaz vidim feminizem predvsem kot politično gibanje za pravice žensk, tako tistih, ki so na dnu družbene lestvice kot onih, ki jim gre bistveno bolje. Zavzemanje za pravičnost in egalitarnost je sestavni del gibanja, ravno tako sočutje do vseh, ki se jim godijo krivice, tudi moškim, ampak slednji se morajo za svoje pravice pobrigati sami ker ni fer, da se od žensk pričakuje reševanje vseh problemov tega sveta.

euagrus je izjavil:



Ne mores se z otrokom pogovarjati, kot z odraslim, sem se ze tako predolgo trudil. Zdaj sem se spustil na tvoj nivo in cakam, da me sesujes z izkusnjami. Pa ne, da ti je lastno obnasanje sitno, ko ga kdo uporablja na tebi? Torej, ne obnasaj se tako.

Kot sem že povedala, menza je za trole za danes zaprta.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

nevone ::

Zdej, če hočeš katerokoli družbeno temo preučit moraš uporabiti pa tudi posploševanje, sicer ne gre. In ko feministke govorijo o moških, s tem ne mislijo čisto vsakega posameznika moškega spola, ki je kdaj živel na Zemlji, ampak moške kot skupino, ki je skozi celo zgodovino dominirala ženskam kot skupini, kar pomeni, da so živele tudi ženske, ki jim je šlo bistveno bolje od moških, ampak to še vedno ne spremeni dejstva, da je šlo nasplošno veliko bolje moškim.


Takšna posploševanja so jedro nesporazumov, ker se ljudje potem vidijo v skupini, kateri lahko po svojih osebnih karakteristikah ne spadajo. Precej napora je potrebnega, da se temu neustreznemu predalčkanju upreš, ampak se da. In ko ti to uspe, so razna prepucavanja v stilu moški vs. ženske samo še gladiatorska borba, v kateri pa mnogi, ki jo ne jemljejo preveč resno neizmerno uživajo, medtem ko prave žrtve ostanejo prave žrtve.

tudi moškim, ampak slednji se morajo za svoje pravice pobrigati sami ker ni fer, da se od žensk pričakuje reševanje vseh problemov tega sveta.

Saj v resnici ni težko podpreti moškega, za katerega vidiš, da je žrtev ženske ali kogarkoli že. Samo si sami tega ne dovolijo, to je njihov in naš največji problem.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

poweroff ::

FormerUser je izjavil:

Ne, Godina ni feministka in tudi Stalin ni bil komunist ampak diktator, ki je komunizem izrabil za svoje interese.

LOL! As I said... :))
sudo poweroff

euagrus ::

FormerUser je izjavil:

nevone je izjavil:


To sploh ne drži. Posplošujejo tisti, ki jim to odgovarja. Mnogim je pa seveda jasno, da niso vsi moški enaki niti ni en moški vedno enak. Bolj je problem to, da tisti, ki opozarjajo na posploševanje ne morejo ven iz tega kalupa pospolševanja in stvari dojemamo posplošeno, kar jim seveda ne bi bilo treba.

Zdej, če hočeš katerokoli družbeno temo preučit moraš uporabiti pa tudi posploševanje, sicer ne gre. In ko feministke govorijo o moških, s tem ne mislijo čisto vsakega posameznika moškega spola, ki je kdaj živel na Zemlji, ampak moške kot skupino, ki je skozi celo zgodovino dominirala ženskam kot skupini, kar pomeni, da so živele tudi ženske, ki jim je šlo bistveno bolje od moških, ampak to še vedno ne spremeni dejstva, da je šlo nasplošno veliko bolje moškim.

nevone je izjavil:

Pa še nekaj je. Pri feminizmu gre bolj za zaščito šibkejših pred zlorabami močnejših. V to so vključeni tudi šibkejši moški, ki jih kakšna ženska po krivici obravnava kot ga ne bi bilo treba, morda zato, ker ima pač prej z nekom slabo izkušjno, ki pa je bil od nje močnejši, potem pa nekdo nič kriv nič dolžan pokasira tisto, kar so zagrešili drugi. Ampak nekateri to ne jemljemo kot spopad med spoloma, ampak kot spopad dominantnih in manj dominantnih ali nedominantnih.


Jaz vidim feminizem predvsem kot politično gibanje za pravice žensk, tako tistih, ki so na dnu družbene lestvice kot onih, ki jim gre bistveno bolje. Zavzemanje za pravičnost in egalitarnost je sestavni del gibanja, ravno tako sočutje do vseh, ki se jim godijo krivice, tudi moškim, ampak slednji se morajo za svoje pravice pobrigati sami ker ni fer, da se od žensk pričakuje reševanje vseh problemov tega sveta.

euagrus je izjavil:



Ne mores se z otrokom pogovarjati, kot z odraslim, sem se ze tako predolgo trudil. Zdaj sem se spustil na tvoj nivo in cakam, da me sesujes z izkusnjami. Pa ne, da ti je lastno obnasanje sitno, ko ga kdo uporablja na tebi? Torej, ne obnasaj se tako.

Kot sem že povedala, menza je za trole za danes zaprta.


Pa bos prezivel? Tako pomanjkanje hrane, zna skodit, saj ves, kaj pravijo zdravniki o hitrih dijetah.
In regione caecorum rex est luscus.
Ker me je nekaj slotechovcev sprasevalo:
https://github.com/cullum/dank-selfhosted

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

euagrus ::

Ne vem, ce si ze opazil ampak do sedaj se ti ze vsi v temi smejijo (no ja, nevone si ni prebral vseh neumnih izjav za nazaj) in uspesno si se dala-na-kurac, tudi tistim, ki niso sovinisti (definicija sovinista: "ne strinja se z mano"). Tako, da cestitam, cilj postati idiot in narediti se nekaj dodatne skode feminizmu (ki ga ze tako ali tako v zadnjih dveh hipsterskih valih nihce ne jemlje vec resno), uspesno opravljen :)).
In regione caecorum rex est luscus.
Ker me je nekaj slotechovcev sprasevalo:
https://github.com/cullum/dank-selfhosted

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Žiiiga ()

jype ::

Precej žalostni sta videti, ko se ob pomanjkanju argumentov takole poslužujeta ad hominem napadov, Matthai in euagrus.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

FormerUser ::

nevone je izjavil:


Takšna posploševanja so jedro nesporazumov, ker se ljudje potem vidijo v skupini, kateri lahko po svojih osebnih karakteristikah ne spadajo. Precej napora je potrebnega, da se temu neustreznemu predalčkanju upreš, ampak se da.

Problem je v tem, da te skupine med sabo niso enakovredne, da se rado ženske pospravi v nižje predale, zaradi česar potem porabijo mnogo časa in energije za odstranjevanje zakoreninjenih predsodkov in ovir medtem ko njihovi moški kolegi žanjejo benfite njim naklonjenega statusa-quo.Te ovire pa je mnogo lažje odstranjevati v navezi z drugimi ženskami kot pa na individualnem nivoju vsake posameznice in to je cela poanta feminizma.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

ZaphodBB ::


Pa še nekaj je. Pri feminizmu gre bolj za zaščito šibkejših pred zlorabami močnejših. V to so vključeni tudi šibkejši moški, ki jih kakšna ženska po krivici obravnava kot ga ne bi bilo treba, morda zato, ker ima pač prej z nekom slabo izkušjno, ki pa je bil od nje močnejši, potem pa nekdo nič kriv nič dolžan pokasira tisto, kar so zagrešili drugi. Ampak nekateri to ne jemljemo kot spopad med spoloma, ampak kot spopad dominantnih in manj dominantnih ali nedominantnih.

Shit you people got to tell yourselves so you can sleep at night.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Pika na i ()

nevone ::

Te ovire pa je mnogo lažje odstranjevati v navezi z drugimi ženskami kot pa na individualnem nivoju vsake posameznice in to je cela poanta feminizma.


Je in ni lažje. Na ta način izgubljaš tiste, ki vidijo tudi drugi konec resnice. In potem se cikel samo ponovi. No ja. Seveda se tudi na ta način doseže kaj, ampak predvsem zato, ker nekateri znajo stvari postaviti na pravo mesto in se ne držijo vsake izjave kot pijanec plota. Kadar ljudje znajo izluščiti tisto, kar je v resnici pozitivno in se ne obešajo na razne šume, ki se vedno pojavijo, potem se lahko naredi korak naprej. Sicer se pa samo zamenjajo vloge, princip pa ostane isti.

Je pa žalostna resnica to, da dokler si defenziven hodijo po tebi zato, ker te smartajo za šibkega, ko udariš nazaj pa spet stopijo nate, ker ne prenesejo, da se jim kdo zoperstavi.

Ah, veliko dela še imamo, da človeško miselnost spravimo do nivoja, ki je vreden človeka.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

nevone ::

Shit you people got to tell yourselves so you can sleep at night.


Eni pa hodite sem gor to brat, da potem lahko spite, ko prispevate kakšen povsem debilen komentar.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

tikitoki ::

FormerUser je izjavil:

nevone je izjavil:


Takšna posploševanja so jedro nesporazumov, ker se ljudje potem vidijo v skupini, kateri lahko po svojih osebnih karakteristikah ne spadajo. Precej napora je potrebnega, da se temu neustreznemu predalčkanju upreš, ampak se da.

Problem je v tem, da te skupine med sabo niso enakovredne, da se rado ženske pospravi v nižje predale, zaradi česar potem porabijo mnogo časa in energije za odstranjevanje zakoreninjenih predsodkov in ovir medtem ko njihovi moški kolegi žanjejo benfite njim naklonjenega statusa-quo.Te ovire pa je mnogo lažje odstranjevati v navezi z drugimi ženskami kot pa na individualnem nivoju vsake posameznice in to je cela poanta feminizma.


Ce lazes, lazi se ne postanejo resnica.

http://www.sciencemag.org/careers/2015/...

O wow, diskriminacija proti moskim? How can that be.

jype ::

tikitoki je izjavil:

O wow, diskriminacija proti moskim? How can that be.
Pravilno. Čas je že.

Gagatronix ::

Se bos prostovoljno zabrisal s klifa ali bos pocakal da te feminaziji vrzejo dol?

jype ::

Gagatronix je izjavil:

Se bos prostovoljno zabrisal s klifa ali bos pocakal da te feminaziji vrzejo dol?
Jaz sem s kolesom, se mi ne more nič zgoditi:

euagrus ::

jype je izjavil:

Precej žalostni sta videti, ko se ob pomanjkanju argumentov takole poslužujeta ad hominem napadov, Matthai in euagrus.


Oh, kaj pa tvoj drugi username Hipatija, a ob njemu pa nisi nic razocaran, ob nastopu brez argumentov se mora naslanjati na prvi username :)) Daj jype saj vredu, pac ta username je bil razkrit, bos pa kakega drugega uporabil ;) Mi bos enkrat ob priliki razlozil smisel te povokacije, saj naceloma bi bil se kar luskan, pa je bil namesto proti konzervativnim cepcem usmerjen na vse. Je treba lik pac malo bolj domislit.
In regione caecorum rex est luscus.
Ker me je nekaj slotechovcev sprasevalo:
https://github.com/cullum/dank-selfhosted

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: euagrus ()

jype ::

euagrus je izjavil:

Oh, kaj pa tvoj drugi username Hipatija
Ah, nizkointeligentni moški, kako ste ljubki, ko si domišljate, da se za vsemi racionalnimi ljudmi skriva ista prikazen!

euagrus je izjavil:

Daj jype saj vredu, pac ta username je bil razkrit, bos pa kakega drugega uporabil ;)
OK, bom Okapija, ali pa percija.

MasterTade ::

A pa kej vidiš ko maš takole čelado obrnjeno.

jype ::

Nč.

MasterTade ::

Sej ti ni treba, smo baje vedno vozniki krivi če se kolesar znajde na havbi

euagrus ::

jype je izjavil:

euagrus je izjavil:

Oh, kaj pa tvoj drugi username Hipatija
Ah, nizkointeligentni moški, kako ste ljubki, ko si domišljate, da se za vsemi racionalnimi ljudmi skriva ista prikazen!

euagrus je izjavil:

Daj jype saj vredu, pac ta username je bil razkrit, bos pa kakega drugega uporabil ;)
OK, bom Okapija, ali pa percija.


A si prvo mislil res postat kot jype ali si se morda zmotil in si mislil, da si loginan kot Hipatija :D

Za Okapija mialim, da ne, ampak se spomnim, da si nekoc imel kar nekaj osebnosti, s katerimi si skriptiral izbrise ;) Se preden si bil "non grata". ;)
In regione caecorum rex est luscus.
Ker me je nekaj slotechovcev sprasevalo:
https://github.com/cullum/dank-selfhosted

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: euagrus ()

jype ::

euagrus je izjavil:

A si prvo mislil res postat kot jype ali si se morda zmotil in si mislil, da si loginan kot Hipatija :D
Vse je pomota.

euagrus je izjavil:

Za Okapija mialim, da ne, ampak se spomnim, da si nekoc imel kar nekaj osebnosti, s katerimi si skriptiral izbrise ;)
They're all flesh and blood.

FormerUser ::

nevone je izjavil:


Ah, veliko dela še imamo, da človeško miselnost spravimo do nivoja, ki je vreden človeka.

No, s tem se pa lahko strinjam. In čeprav se vrtimo v krogih vseeno počasi napredujemo po osi navzgor.

tikitoki je izjavil:



Ce lazes, lazi se ne postanejo resnica.


In zakaj to meni razlagaš? Jaz se ne lažem.

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

Gagatronix je izjavil:

Se bos prostovoljno zabrisal s klifa ali bos pocakal da te feminaziji vrzejo dol?


Zakaj bi kdo delal samomor zaradi drugege osebe, ce lahko svojo clovesko naravo obrnes proti sovrazniku?

FormerUser je izjavil:

nevone je izjavil:


Ah, veliko dela še imamo, da človeško miselnost spravimo do nivoja, ki je vreden človeka.

No, s tem se pa lahko strinjam. In čeprav se vrtimo v krogih vseeno počasi napredujemo po osi navzgor.

tikitoki je izjavil:



Ce lazes, lazi se ne postanejo resnica.


In zakaj to meni razlagaš? Jaz se ne lažem.


Itak, da se.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

ZaphodBB ::



Itak, da se.

Ne se ne. Ona je res indoktrinirana.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

FormerUser ::

tikitoki je izjavil:


Itak, da se.

In kot ponavadi nimaš za to nobenega konkretnega dokaza.

Gagatronix ::

ZaphodBB je izjavil:



Itak, da se.

Ne se ne. Ona je res indoktrinirana.


Zivi v preseku dveh mehurckov. En je RKC ki si je trenutno stanje zgradila na zatiranju zensk. Drugi je pa radfem mehurcek kjer ji pravijo, da so moski krivi za vse njene probleme. Kaj iz tega rata je bilo ze dostikrat videno. Vredno ni pa pol vrecke pasjega dreka.

ZaphodBB ::

> En je RKC ki si je trenutno stanje zgradila na zatiranju zensk.

Blame the Church. That always works.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

Kdo bi si mislil, da bo ZaphodBB izvedel self-fulfilling prophecy in zagovarjal uboge pedofile?

ZaphodBB ::

jype je izjavil:

Kdo bi si mislil, da bo ZaphodBB izvedel self-fulfilling prophecy in zagovarjal uboge pedofile?

Saj jih ne bom. Pedote je treba najmanj kastrirat.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB je izjavil:

Saj jih ne bom. Pedote je treba najmanj kastrirat.
ZaphodBB bi kastriral vse duhovnike!

FormerUser ::

Gagatronix je izjavil:


Zivi v preseku dveh mehurckov. En je RKC ki si je trenutno stanje zgradila na zatiranju zensk. Drugi je pa radfem mehurcek kjer ji pravijo, da so moski krivi za vse njene probleme. Kaj iz tega rata je bilo ze dostikrat videno. Vredno ni pa pol vrecke pasjega dreka.

Ti živiš pa v šovinističnem mehurčku, ki je vse bolj naluknjan, zato se pa histerično zaganjaš v vse, ki to povedo.

ZaphodBB ::

jype je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Saj jih ne bom. Pedote je treba najmanj kastrirat.
ZaphodBB bi kastriral vse duhovnike!

Wow, to je pa zelo homofobna izjava.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Gagatronix ::

Itak, jaz sem sovinist, ki se mi sladko jebe za babe in vse njihove blodnje. Ce bi hotel met doma nekaj da laja bi si ubodel civavo.

FormerUser ::

Gagatronix je izjavil:

Itak, jaz sem sovinist, ki se mi sladko jebe za babe in vse njihove blodnje. Ce bi hotel met doma nekaj da laja bi si ubodel civavo.

Tudi geji so lahko šovinisti.

Gagatronix ::

Moja seksualna usmerjenost se tebe ne tice. Sam kot taprava baba tlacis nos tja kamor ne spada. Ne se cudit ce fases bunke.

Spajky ::

Deconstructing Masculinity and Manhood - "predavanje" YT 90 min
http://skrci.me/TuSNn ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

jype ::

Ni treba dajat takih sumljivih linkov, ki lahko linkajo na karkoli, pa nihče ne more vedeti, lahko povsem direktno linkaš:



Gagatronix je izjavil:

Ne se cudit ce fases bunke.
Nič ni narobe s pobijanjem šovinistov, kakršen si ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

ZaphodBB ::

jype je izjavil:

Ni treba dajat takih sumljivih linkov, ki lahko linkajo na karkoli, pa nihče ne more vedeti, lahko povsem direktno linkaš:


Posiljevalec Michael Kimmel se res spozna na toksično maskulinost.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB je izjavil:

Posiljevalec Michael Kimmel se res spozna na toksično maskulinost.
Nacisti ste vsi isti. Na srečo ni nič narobe s pobijanjem nacistov in le upamo lahko, da bo zakonodaja čimprej reformirana tako, da se bo nagradilo vsakogar, ki bo ugonobil kakšnega nacista.

ZaphodBB ::

jype je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Posiljevalec Michael Kimmel se res spozna na toksično maskulinost.
Nacisti ste vsi isti. Na srečo ni nič narobe s pobijanjem nacistov in le upamo lahko, da bo zakonodaja čimprej reformirana tako, da se bo nagradilo vsakogar, ki bo ugonobil kakšnega nacista.

Seveda, ljudem gorziš z umorom, ker se ti učiš o tem kakšni so primerni odnosi med moškimi in ženskami od posiljevalcev.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB je izjavil:

gorziš
Bogati beli cis moški postajajo nervozni? Pa tako fejst fantje so - na obeh straneh!

bMozart ::

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Se opravičujem, ampak takšen nivo debate mi je nesprejemljiv.

Včasih je veljalo pravilo, da "ima tudi loža svoje meje".
Tistim , ki ste to dosegli, bi rad samo rekel, da ima vaše pisanje posreden in včasih tudi neposreden vpliv v življenju AFK. Internet (forumi) je samo še ena oblika komunikacije z dobrim spominom.

Tako, da po 12 letih zapuščam ta portal.

Lep pozdrav.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
I NEED The Point of View Gun effectible on girls too! And then...

jype ::

bMozart je izjavil:

Tako, da po 12 letih zapuščam ta portal.
Ko se boš vrnil, boš že radikaliziran. Govorim iz lastnih izkušenj, ko sem le gledal, kaj se dogaja, pa nič pisal.
««
13 / 13
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koga naj ubije samovozeč avtomobil? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
22963318 (55932) Truga
»

Kdo naj financira znanost? Država ali privatni sektor?

Oddelek: Problemi človeštva
363428 (3124) A. Smith
»

Kdo naj bo novi papež? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
534551 (3610) mips/cips

Več podobnih tem