» »

www.stilingo.si Pozna kdo mnenja?

www.stilingo.si Pozna kdo mnenja?

winko12345 ::

Naročil sem armani pulover in 2 majice tudi znamke. Seveda sem vse prejel in zgleda kot cenen fake..zagotavljajo da je 100% vse original sedaj nisem prepričan..ma kdo izkušnje?

www.stilingo.si

DOOM_er ::

if it looks like a bullshit and it smels like one, then probably is.
Robots will steal your job. But that's OK

tikitoki ::

Poisci trgovino, ki prodaja obleko tnamke Armani, pojdi tja in si ustvari mnenje.

nejcek74 ::

V osnovi se meni ne zdi nujno, da bi bil fejk, cene so normalne za stare kolekcije, tega imaš na netu kolikor hočeš. Izbira je majhna / slaba, ker gre očitno res samo za ostanke ostankov, ki jih nihče noče.
Page je pa katastrofalen :)

Lahko greš v kako normalno trgovino preverit, kako zgledajo obleke tovrstnih firm v živo ali pa pobaraj npr Sportino, ki jih tudi prodaja in jim je verejtno v interesu zađčita znamke v Sloveniji.

mikhaair ::

Pa tudi Armani Jeans, Emporio Armani in kaj se vem vse ni isto kot Armani...cenejse podznamke.

winko12345 ::

JA sej sem naroču ampak je kvaliteta obup saj pravim..

Sheteentz ::

če ti ni všeč, pošlji nazaj in boš dobil vrnjeno kupnino. brezveze neki filozofirat.

winko12345 ::

Ja to ja valda bom poslal nazaj..vprašam če ima kdo izkušnje ker po kvaliteti se mi zdi katastrofalno res


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tudi nizozemski javni sektor plačal za podaljšano podporo za XP

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
168870 (7184) bluefish
»

Desetina kitajskih obdelovalnih površin zastrupljena s težkimi kovinami (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
12525209 (20935) Iatromantis
»

V Sloveniji prodajajo iPhone (iz IT in HR)

Oddelek: Mobilne tehnologije
457741 (6900) huelz
»

Ponarejene superge

Oddelek: Loža
345850 (4970) Hardstyle
»

Velik problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
514555 (3471) nejcek74

Več podobnih tem