» »

Ponarejene superge

Ponarejene superge

Hardstyle ::

Zanima me, če kdo ve kje v okolici MB da kupiti ponarejene superge znamke nike adidas...

;-) ::

Zakaj bi kupo ponaredke če so zdaj orginali poceni?

bluefish ::

S tem, da si ponaredki Mike in Addidass.

TOP ::

Ej to me spominja na časa,ko so bile tele znamke razen Adidasa extremno drage.Sedaj ko pa jih dobiš že za vsak denar pa tako uprašanje.:D

blaz87 ::

Kar do hervisa stopi. Imaš vse na enem mestu.
Drago poleg tega pa še neoriginal.

PaX_MaN ::

Kar do hervisa stopi. Imaš vse na enem mestu.
Drago poleg tega pa še neoriginal.

Kako pa veš, da niso originali?

blaz87 ::

Od kdaj je bil Adidas površno sešit? Od kdaj so v Nike-ju od znotraj katastrofalni šivi, da niti koncev ne porežejo?

Poleg tega sem dobil pritrdilen odgovor na moje špekulacije od prodajalke iz sorodstva v hervisu.

PaX_MaN ::

Od kdaj je bil Adidas površno sešit? Od kdaj so v Nike-ju od znotraj katastrofalni šivi, da niti koncev ne porežejo?

V vsaki seriji kateregakoli izdelka jih je nekaj frdirbanih.

Poleg tega sem dobil pritrdilen odgovor na moje špekulacije od prodajalke iz sorodstva v hervisu.

Kaj je rekla in kakšne špekulacije so to bile?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

blaz87 ::

Ja da dejansko to ni original roba.
Se razume da v seriji ni vse kot je treba pri določenih izdelkih.

Nevem kaj gledaš ti v trgovini, ampak Adidas je vedno dal dosti na kvaliteto šivov, tudi od znotraj ne samo od zunaj.

Enak primer ti je pri nogometni obutvi.

Copa mundial ne dobiš v nobenem hervisu made in Germany. Samo(indonesia)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: blaz87 ()

Vice ::

Poleg tega sem dobil pritrdilen odgovor na moje špekulacije od prodajalke iz sorodstva v hervisu.
Ej a je ta blagajničarka teta od Marjetke, katere stric Pavle je nekaj časa delal v Nemčiji in je brat Frenka, katerega bratranec je brat od tvojega fotra? Če ja, potem je sum upravičen...

blaz87 ::

:) Saj karkoli Vice. Si ne delam skrbi s tem kar že dolgo vem.

Vedite samo, da za večino brand izdelkov v sloveniji, to je nekje 80% plačate dejansko ciganom. (Govora je seveda o tekstilstvu)

PaX_MaN ::

Ja da dejansko to ni original roba.

In kako to ona ve?

Copa mundial ne dobiš v nobenem hervisu made in Germany. Samo(indonesia)

Ugafakingbuga:
our 42 directly sourced factories in Indonesia

Vice ::

Jah no, Kitajci niso ravno cigani, prav tako ne Pakistanci...

blaz87 ::

PaX MaN bravo zakon si.
Pa saj to verjetno vsak ve da imajo podružnice.
Ampak ker je slovenija PREDALEČ od nemčije(prvorazredna roba), se bolj splača uvoz iz Azije(x_razredna roba).

No saj, ni problema, niti ni važno kako to ona ženska ve.

Se opravičujem vsem, v Hervisu je original roba, veselo nabavljat.

Glede ciganov nisem mislil Azijcev, pač pa naše trgovine z nenormalnimi maržami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: blaz87 ()

Vice ::

No ja tudi made in germany pomeni v večini samo sestalvjanje robe, ki je skupaj spacana na 1001 kontinentu. Vendar to še ne pomeni da je zanič. Kot primer Armani, Versace... Jim določene obleke - izdelke šivajo Pakistanci, v isti "tovarni", isti kroj več znamk, s tem da imajo logistiko spedenano v nulo in pošiljajo določene kroje na določene "kontinente" da ne pride do primera, ko imaš v trgovini 2 znamki, 2 izdelka, 1 model... Vendar je pa njihova kvaliteta neprimerno boljša kot so jo sami v matični produkciji sposobni skupaj spacati ker je prvič uporabljeni materjal boljši, kvalitetnejši drugič vse je striktno handmade s pol manj mašinerije kot v matični tovarni.

Razlika v ceni za kupca tam in EU je bila (verjetno je še) pa več kot 800%

Ejsi_Disi ::

He he sem šel prav gledat. Imam 8 parov Adidasovih copat (različnih). Več ali manj je vse Indija, Indonezija in Kitajska. Edino Copa Mundial so pa res iz Nemčije.
Je pa nekaj blaz87, to da je drugo ali tretjerazredna roba, še ne pomeni, da je ponaredek. Verjetno si opazil, da imaš lahko na enak model kopačk tri različne cene. 15-40 €, 50-80 € in pa nad 100 €. Razlika je seveda v kakovosti.
Rock n' roll ain't noise pollution!

Hardstyle ::

Sem danes bil v eni izmed trgovin v trgovskem centru v Mariboru z namenom, da bi kupil Nike Ultra System, pred tem sem prebral par člankov kako ugotoviti ali gre za ponaredke ali ne in tako sem vzel v roke razstavljen čevelj in ga pregledal, ima 2 znaka ponaredka. Ko sem povprašal prodajalko zakaj je tako in če ve zakaj se gre je rekla, da ona ne pozna vira dobaviteljev in da ne more zagotovo trditi da so original.

Cena pri nam je od 80EUR dalje, v Nemčiji in Avstriji pa od 65EUR dalje.

Aja trenutno imam "original" goodyearke (sej več ne veš ali je ali ni) pa se je že delno zbrisal napis. Poleg tega imam še ene adidas, mislim da model teakwando al nekaj takiga, pa na jeziku več ni logotipa =)

;-) ::

blaz87 je izjavil:

Od kdaj je bil Adidas površno sešit? Od kdaj so v Nike-ju od znotraj katastrofalni šivi, da niti koncev ne porežejo?

Poleg tega sem dobil pritrdilen odgovor na moje špekulacije od prodajalke iz sorodstva v hervisu.


Ti si pravi, ka pa na to si pomislo da tud tele velike firme širijo proizvodnjo v nižje razvite države in je zato pač malo slabša kvaliteta, ali pa to da so začeli delat tudi robo za tiste z manj denarja, sicer tudi malo manj kvalitetno.

T-Majo ::

Vse stvari so za Z Evropo delane drugje kot za balkan.

Od plenic, tehnike, tekstila...

nastyboy ::

Jao... to če je drugje narejeno ne pomni da je nekvalitetno...

Če firma (Nike, adidas...) stoji za izdelkom pomeni da mora ustrezati določenim kvalitetnim standardom... ZATO je potem tak izdelek kvalitetnejši... ker pač zanič izdelke, ki ne pridejo čez test že prej izločijo.

LP

Utk ::

Indonezijske Adidaske (ali o čem se že gre) so original. Ampak stvar je v tem, da iz te tovarne pride X komadov "originalnih", X je tolk, kolk se jih bo lahko prodalo po svetu po nenormalni ceni, in N*X "ponaredkov", ki zapolnijo zmogljivost tovarne do konca. Kvaliteta in vse drugo je isto. Morda je kje celo res zamenjan N z M, ampak to potem niti ni več pravi ponaredek.
V glavnem, marsikater "ponaredek" je iz istega tekočega traku kot "original". Ne pa vsak, jasno.

blaz87 ::

Ejsi Disi, tako kot praviš, imaš prav.

Vendar je problem, se spomnim prav hervisa nazadnje, ko je imel Mundialke(indonezijske) po ceni ta pravih.

Glede kvalitete, sem sam preizkusil na lastni koži(večkrat), da je germany dosti dlje zdrži. (Seveda imam te izkušnje iz koparčk.)

Pri trenirkah seveda takšnega problema verjetno ni.

To, da roba narejena v Aziji še vedno original se seveda strinjam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: blaz87 ()

DOOM_er ::

addidas čevle imam eno leto pa 3/4 in so še vedno dokaj lepi, nosil sem jih pa skoraj dnevno
Robots will steal your job. But that's OK

Hardstyle ::

blaz87 je izjavil:

Ejsi Disi, tako kot praviš, imaš prav.

Vendar je problem, se spomnim prav hervisa nazadnje, ko je imel Mundialke(indonezijske) po ceni ta pravih.

Glede kvalitete, sem sam preizkusil na lastni koži(večkrat), da je germany dosti dlje zdrži. (Seveda imam te izkušnje iz koparčk.)

Pri trenirkah seveda takšnega problema verjetno ni.

To, da roba narejena v Aziji še vedno original se seveda strinjam.


In ravno to je problem, ker so cene take kot da so prva klasa, so pa tretja ali nižja.

Ejsi_Disi ::

Fak, fak, fak, kako grdo nabijajo cene. Gledam cene Copa Mundial in so v Sloveniji 120+ €. SAm sem jih dobil za 85€ iz Avstrije.
Rock n' roll ain't noise pollution!

Blinder ::

A se da dobit kašno falš firmato robo? Nwm kavbojke identična kopija od D&G made in china za 30EUR al kaj takega? Če imaš draga oblačila na sebi si jack.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

fosil ::

Vsi tisti, ki ne verjamete, da se v Sloveniji prodaja drugorazredna roba, lahko naredite en zelo enostaven preizkus.

Kupite eno nutello v mercatorju, sparu... - made in poland
nato kupite eno v mullerju - made in germany

Nato postavite obe na mizo ter ju primerjajte in se čudite.

"original" pa sta sicer obe.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

bluefish ::

Če imaš draga oblačila na sebi si jack.
Res? Morda med ćapaci.

gendale ::

BCSman ::

a ni v btc-ju neka trgovina, kjer prodajajo recimo Hugo Boos, Armanni ipd.?

Hardstyle ::

Ne gre se zato, da bi bil jack, ker imaš firmo. Pač stvar okusa, meni so nike in adidas superge všečne, zato jih nosim ampak zakaj bi za njih plačeval več kot so vredne? Sploh ker gre za xyz razredno robo in lahko drugje dobim isti izdelek po nižji ceni, bom vsaj vedel zakaj se mi po par mescih en vidi več logotip, ker bom vedel da sem kupil ponaredek in ga je prodajalec tudi "Oglaševal" kot ponaredek, ne pa naše trgovine, ki samo nategujejo.

Kako je z uvozom takih superg iz kitajske? Naročil bi en ali dva para.

Zgodovina sprememb…

BladE_ ::

Potem si zadevo naroči preko ebaya iz amerike.... je ceneje pa še original!

Blinder ::

Ma to jaz osebno bi rad mel po "dostopni ceni" pa robo, da zgleda firmata. To pali pri puncah :)
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Bethrezen ::

btc v sportini outlet mas ksne stvari dost ugodne od boljsih firm.
mas pa pod mali oglasi se mi zdi da eden prodaja D&G cevle dost ugodno :D
www.urbanterror.net

Hardstyle ::

Blinder je izjavil:

Ma to jaz osebno bi rad mel po "dostopni ceni" pa robo, da zgleda firmata. To pali pri puncah :)


Najdi mi ene po dostopni ceni po izgledu enake Nike System Ultra da vidim, jaz še jih nisem.

Na ebay.com jih ni.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nike superge

Oddelek: Loža
377486 (4776) bambam20
»

Superge iz Kitajske (dhgate,aliexpress)

Oddelek: Loža
338938 (7320) nikjozo
»

Zaseg izdelkov na carini + položnica za stroške uničenja (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19259774 (39220) St235
»

Nakup/Uvoz večje količine iz Kitajske

Oddelek: Mobilne tehnologije
217762 (4354) Okapi
»

Spletne trgovine z oblačili

Oddelek: Loža
296874 (5325) oracle89

Več podobnih tem