» »

Win10 October update bug

Win10 October update bug

bastadu ::

Torej ravno včeraj sem spet popi*deval, ker imam po zadnjem oktobrskem updejtu grozne težave z Win10, danes zjutraj po radiu slišim in potem najdem še to novico, da je bil zadnji oktobrski update umaknjen, ker bi naj brisal podatke ... namreč pri meni se po updejtu dogaja, da delajo windowsi izjemno počasi/nestabilno, ko zaženem računalnik moram imeti srečo da pridem do namizja, saj se mi dostikrat po loginu pokaže samo temen zaslon in se od tam ne prestavi več. Če že pridem do namizja ko kliknem recimo Start > Settings se ne zgodi nič, ali ko kliknem na browser Firefox ali Chrome, mi ga tudi odpira včasih 5 minut ali več, windows programček Calc, tudi občasno odpira par minut, skratka groza ... Včeraj sem potem še preden sem videl, da je zadnji updejt pokvarjen, uporabil System restore in obnovil na prejšnji build, žal opažam da ni nič boljše ... Ima še kdo podobne težave in ali jih je uspel rešiti? Res ne bi rad formatiral, ker mi je sicer laufalo vse bp ...

microchip ::

Meni se je enkrat prej pri Win 10 zgodilo da se rač ni več postavil po posodbitvi, od takrat naprej imam avtomatske updejte blokirane.

Za blokiranje dobiš vse na:
https://forums.mydigitallife.net/forums...

Sem pa v enih temah zasledil kakšni ljudje so zaposleni v tem Win 10 sektorju in pričakujem da bo šlo samo še navzdol. Get woke go broke.

aerie ::

Lahko da maš probleme z hardwareom.

klinker ::

po loginu pokaže samo temen zaslon


Enak problem na prenosniku od necakinje (lenovo) od 1803 verzije, vendar se zadeva vedno postavi in pol deluje ok, mora pa vedno cakat kako minutko za login.
Sistem je bil tudi na novo postavljen, ker smo lih disk menjali in je problem ostal.
10ka je pac eno veliko sranje, oz. vedno vecje sranje in gre po poti WP10. Ne vem, zgleda se hocejo losat se desktop userjev ;((

Baja ::

ce se tiste pikice vrtijo počasi kot polži je najverjetneje kriv driver od grafične. isti problem je imel sodelavec, sem našel neke unofficial driverje ki so zadevo rešli.

Han ::

Pred nadgradnjo je priporočljivo posodobit vse šoferje!

broken/link ::

priporočljivo je tudi nadgradit sistem z varnostnimi posodobitvami. dokler to ni več priporočljivo.

Han ::

Z nadgradnjo je vedno dobro počakati dober mesec, da poskusni zajčki odkrijejo večino skritih napak. :P

BivšiUser2 ::

Bi bilo zanimivo videti,kake hardware switche, ki npr. izklopijo sata kabel HDDja in tako WinX ne briše nič.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

BCSman ::

Na hišnem pc-ju z windows 10 po updejtu ni zaznalo več canon tiskalnika. Potrebno bilo ročno na novo namestit driverje iz canon strani.
Na laptopu po updejtu windows 10 prenehal delovati zvok, troubleshot zaznal težavo s hardwerom. Potrebno bilo ročno namestit realtekove driverje. Zdaj pa je zvok kot bi bil brez basov, svašta.
Kaj se grejo s temi updejti, na win7 ni bilo nikoli problemov.

Mare2 ::

Probaj razveljavit update. :)

MIHAc27 ::

Tudi jaz se to sprašujem. Ravno prejšnji teden smo dobili PC, ki se po updatu 9.10. ne boota več.
Dejansko ima isto težavo tudi z verzijo 1809 čisto na novo poinštalirano. Rešitev pa precej banalna. PC je hotel na vsak način imeti port za PS2 tipkovnico zasedeno. Potem je delalo BP (priklopil sem kar eno staro miš).

Me zanima kaj še bodo pokvarili.

harmony ::

Obenem imas pa developerje, ki jokajo kako premalo sluzijo. Zadnja leta clovek ne more vec niti normalno delati ne na strezniku ne na klientu. Danes pride update, cez 3-4 dni pride nov update, ki pac popravlja bage zadnjega updejta...in to se potem vlece kot creva...

Developerjem minimalc in naj najprej zrihtajo software, ne pa da se imajo kot zdravniki "bogovi v belem".

MIHAc27 ::

Ja lej Gates, Jobs in co. ne bi nikoli tolk zaslužli, če bi še ostali dobili večji del pogače. Mene sam moti, ko pokvarijo nekaj kar je že lepo delalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4138 139 140 141 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70211309628 (7008) anjica
»

Bliža se konec brezplačne podpore za Windows 7 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
18442939 (30158) bajar
»

Windows 10 DA ali NE? (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
9017373 (13529) next3steps
»

Problem z Win10 - does not have valid IP

Oddelek: Pomoč in nasveti
334382 (3402) ST-777
»

Windows 10 na 300 milijonih naprav (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
541139644 (128020) japol

Več podobnih tem