» »

BMW 3 G20

BMW 3 G20

1 2
3
»

Vazelin ::

Mah to škripanje... sej se navadiš:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Machete ::

Seveda, ampak folk tega niti ne zaznava ali jih ne moti. Zato potem neke nebuloze, da 316 compact iz 1999 ne škripa nič :D
Dobro pustimo. 100 ušes, 50 ljudi..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

ziga1990 ::

^^ali pa so v zanikanju,da njihov BMW škripa
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Vazelin ::

V tanovi trojki naj bi pozornost posvetili notranjim materialom
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Machete ::

Sej so mogli, če sem jih na FB zbadal.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Vanquish ::

Machete je izjavil:

Seveda, ampak folk tega niti ne zaznava ali jih ne moti. Zato potem neke nebuloze, da 316 compact iz 1999 ne škripa nič :D
Dobro pustimo. 100 ušes, 50 ljudi..


Al pa vsi ne kupujejo rabljene s 100.000 na stevcu in 500.000 realnih.

Ti mas konkretne tezave sam s sabo. nekdo ti posreduje malonvec izkusenj kot jih mas sam in ker niso v skladu s tvojimi ti to osebo ponizujes, da govori o prijateljivih prijateljih, da so vsi ostali gluhi itn ..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanquish ()

bambam20 ::

imajo pa bavarci še vedno nekaj, kar so drugi zdavnaj opustil na tem rangu limuzin; rwd >:D




Mercedez ima pogon zadaj.

Vazelin ::

https://www.cnet.com/roadshow/reviews/2...

The 3 Series' cabin looks good and is nicely appointed, but on closer inspection, you'll find some uncharacteristically poor materials.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

damirj79 ::

Saj jih tudi v Audiju. A4 tudi ropota, iz nedoločljivih izvorov, predvidevam nekje pod armaturko, pa vrata tudi.. no ne ravno kljuka, ampak nekaj drugega mora biti. Je pa pri Audi (VW, Škoda itd) grozno, da se površina gumbov lušči. Fail totalen, imam skoraj raje ropotanje. Drugače pa stvar roporanja je postala problem, ko so sedaj vozi precej tišji med vožnjo in pa pedantnost ljudi je zrasla prek vsake meje.

nicksonn ::

Throttle House je naredil zelo dobro, objektivno primerjavo med 3 series, A4 in C klass:



bambam20 je izjavil:

imajo pa bavarci še vedno nekaj, kar so drugi zdavnaj opustil na tem rangu limuzin; rwd >:D

Mercedez ima pogon zadaj.

Pa Lexus, Jaguar, po novem Alfa Romeo... dost alternative.
x n!

Vazelin ::

Damn kako je classy notranjost od A4 še vedno8-):)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Machete ::

Priznam da sem bmw fanboy, ampak meni audi sploh ne paše v to družbo, ker zgleda zastarel. C je ok, ampak ne zadaj, mogoče bi bil lahko notri zmagovalec, ampak je bmw precej izpilil tudi notranjost, tako da je bolj stvar okusa. Audijeva notranjst notri je preveč ploska in sterilna kot en komandni modul jedrske elektrarne. Definitivno bi vzel trojko če bi se odločal med temi tremi v tej generaciji, če bo zdravje pride v poštev naslednji model (in če ne bo skozi čas kakšnih ekscesev z napakami na G20).
Video počekiram zvečer.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Dva dni nazaj sem si ogledal bmw novo trojko.

Moji vtisi:
+ kakovost notri je višji nivo kot prej definitivno
+ zelo mi je všeč ročaj vrat
+ ročka za avt. menjalnik je huda. Super sede. Kar držal bi jo (no homo)
+ pred pri armaturki se lepo zapira - mehanizem, lep design
+ del kjer je sredinski zaslon so lepo oblikovali in ekran je velik

- po občutku se sedi višje kot prej?? Wtf
- klavir lak (tudi zunaj je videti tona te svetleče črnine)
- M volan je grši kot prej
- predali v vratih se mi ne zdijo obloženi in dokaj trdi
- cenene mrežice na vrhu armaturke (nima veze sicer)
- vrteči gum gor dol za zračenje se nekam čudno zatika - je p gumb sicer premium feel

Mar se tiče zunanjosti je pč moderen avto, čeprav me ni toliko imoresioniral na prvi vtis kot prejšnja trojka.
Kar se notranjosti tiče je huda ampak meni osebno je počutje v A4 boljše (najboljše v razredu).

Overall hud avto.

So pa cene absurdne. Raje novo A6 lol
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Machete ::

Tudi meni se zdi, da so malce preveč na hard dvignili cene. Sem si skonfiguriral podoben config kot imam sedaj plus laserske lampe in nekaj zadev je skoraj 15 jurjev več kot f30, recimo 10 z enako kolikor se da enačit opremo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Vazelin ::

In the main, the materials feel plush, but in some areas, such as the dashboard, they don't have quite the same classy matt finish of the A4's. Also, the sprayed plastic chrome around the heater controls looks a little low-rent, and the switches aren't as satisfyingly precise to use as the A4's, either.

Izgleda je opisovalec isto opazil kot jaz :D
https://www.whatcar.com/bmw/3-series/sa...
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

hojnikb ::

nekje morejo pršparat + nesme bit preveč premium, da ne leze v teritorij 5er :)
#brezpodpisa

bambam20 ::

Machete je izjavil:

Tudi meni se zdi, da so malce preveč na hard dvignili cene.


Niso. Samo trgovci prodajajo trenutno modele z ogromno dodatne opreme plus M paket zunaj in znotraj, 4 koledni pogon, avtomatski menjalnik..

Ti si lahko omisliš avto brze tega, potem bo 320d prišel 40 jurjev. Samo to je potem beden občutek, če nimaš zgoraj omenjenih zadev.

Samo M paket je doplačila 6470EUR,
4 kolesni poogn je doplačila 6 jurjev, avtomatski športni menjalnik še m250EUR

Kupci, ki imajo denar nočejo oskubljenih različic, ker je potem občutek v takšnem bmw-ju beden.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

hojnikb ::

Unless če nočeš ali nerabiš riža iz fabrike (mpaket) in ostalih stvari, ki niso nujno potrebne za vse (recimo xdrive).
#brezpodpisa

bambam20 ::

hojnikb je izjavil:

Unless če nočeš ali nerabiš riža iz fabrike (mpaket) in ostalih stvari, ki niso nujno potrebne za vse (recimo xdrive).


Dobiš dost visok popust na koncu, da to vzameš v paketu. :)

Vazelin ::

http://www.avtomanija.com/default.asp?r...

Še nova enica.
Dober zadek
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Machete ::

bambam20 je izjavil:

Machete je izjavil:

Tudi meni se zdi, da so malce preveč na hard dvignili cene.


Niso. Samo trgovci prodajajo trenutno modele


Primerjal sem preko konfiguratorja primerljivo, kar je na izbiro. Ne salonskih cen..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

hojnikb ::

Hmm, prejšna enkica je bla grajena na rwd platformi, ne na UKLju, kot to trdi članek...
#brezpodpisa

Vazelin ::

Evo, pa so že v akciji sladke trojkice od dobrih 30k naprej (dobrih 20% popusta).:)
Na cesti zelo redko srečam kakšno. Upam da jih bo v bodoče več, ker je res sladek avto.

Machete: a tvoja, sicer starejša ti še dobro služi, vse BP?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

2dark ::

Vazelin je izjavil:

Evo, pa so že v akciji sladke trojkice od dobrih 30k naprej (dobrih 20% popusta).:)
Na cesti zelo redko srečam kakšno. Upam da jih bo v bodoče več, ker je res sladek avto.



20% je osnova. Tle prištej še 10% dodatnega. Če ni vsaj 30% popusta se novega bmwja ne kupuje. Zdej veš. Če maš pa mal veze, dobiš pa 35-36% popusta na novega.

Če si pri koritu, pa 45% popusta.

Sam pustmo to, ker večina vas ni pri koritu.

150 konjev za 46 jurjev? LOL Tle kupiš mal rableno teslo model 3 dual motor long range pa boš vsaj vedu, kaj so pospeški.. ne pa ta precenjen 150 konjski jajc.


https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Utk ::

Kolk si dal ti za svojega in za kakšnega?

2dark ::

pa tud advantage linija je za 31 jurjev precenjen jajc.



https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Machete ::

Vazelin je izjavil:

Evo, pa so že v akciji sladke trojkice od dobrih 30k naprej (dobrih 20% popusta).:)
Na cesti zelo redko srečam kakšno. Upam da jih bo v bodoče več, ker je res sladek avto.

Machete: a tvoja, sicer starejša ti še dobro služi, vse BP?


Kaj ne bi. 90k km going strong. Žlahtovc z e90 prva izdaja se bliža 400k. Brez vsakih težav, še akumulator mu je zdržal 300k. Ketna prva vse bp. Moj prejšnji lci e90 se bliža 250k vse bp. Menjan egr. Jaz imam sicer ček hladilnika povratnih izpušnih plinov, ker naj bi menda tudi menjani bili nekaj nesigurni.. 😄 to da je treba bmwje šraufat so race mulcev, ki kupijo zgonene e46 pa e60.

Ful mi je huda nova 4ka. 430i z željeno opremo pride 70k, kar mi je preveč če malo racionalno pogledam, (nisem ziher, mislim da še ni 430d najavljenga, najbolše 35d mašine pa so ukinili ?). Pa tole trenutno preveč dobro služi in je še premlad za adijo. Mi je pa malo švoh in mi je žal da nism 330d vzel. Sladki 6 valjniki se poslavljajo :(
g20 pa me ni nekaj sezul. 4ka je svetlobna leta lepša.
Btw sem imel zadnjič na testu novega GLEja.. saj je super avtek, samo ni to to. Dolgčas. Bimer 4 ever.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

hojnikb ::

Same here. Running strong, z nekaj igrackanja pa tudi lepo vlece, ceprav je zetor :)
#brezpodpisa

2dark ::

Utk je izjavil:

Kolk si dal ti za svojega in za kakšnega?



BMw more bti 6 cilindov, bencinar, vsaj 200 konjev.

Včasih je bil BMW kvaliteta izdelave, vsaj ketn se ni menjavalo, turbin pa bencinarji niso poznali. Raje pojem 10-12 litrov porabe, kot da menjavam ketno, obnavljam turbine, visokotklačno črpalko, šobe..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Vazelin ::

V trojki je samo še en šestak. 340 i ali d. Če hočeš vozit šestaka dandanes se moraš stegniti čisto na vrh ponudbe.

4ka zna biti v živo res impozantna. Komaj čakam da vidim kako na cesti. Al pa v salonu malo prečekirat :D Po BMW 3 E92 in prve Audi A5 zna biti to nova avtomobilska kupejevska klasika.



ps: sedaj ko prehaja Cosmos na enega drugega trgovca se sploh da kupit BMWja v Ljubljani lol? Baje tanovi štartajo septembra.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Machete ::

330d je še 6 valj. Men je dizel kul. Ima kolega 340i ni slabo, samo vruum in vlek dizla je meni vseno ljubši od hripave bencinske petarde.

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Vazelin ::

Najlepši avti v zgodovini so več ali manj coupeji. Noben drug avto ni tako eleganten kot čistokrvni coupe, npr. Bmw 8 e31, bmw 3 e92, prvi audi A5, mercedes CL c215. Če bi mel 60 jurjev za avto bi trenutno padla sladka Bmwjeva 4ka. Seveda 200plus konjev.

Bmwjeva trojka je trenutno imo brez konkurence v premium razredu. Mercedes C razred se je že malo postaral, drugo leto pride nov. Audi A4 mi je po faceliftu v živo kr neki (nova A3 ka ima precej bolj oster ta nov Audi design kot tisti facelift od A4). G20k lepo stoji na cesti. Še bela barva ji paše. Meni G20 deluje res odraslo kot malo manjša petica.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

2dark ::

Utk je izjavil:

Kolk si dal ti za svojega in za kakšnega?



Da odgovorim še na tvoje vprašanje. Jaz sm dal za svojega drobiž, ker so se E30-ice leta 2000-2002 prodajale za drobiž.

Dobrih 600.000 sit me je leta 2003 prišel 325i dvovratni, metalik temno moder letnik 1989 ( od opreme za današnji čas nima nič posebnega ( športni sedeži, M podvozje, servo volan, abs, klima, el pomik stekel, ogrevana zunanja ogledala, M volan, potovalni računalnik, strešno okno, tonirana stekla, el. antena , dvodelne BBS felge, IS lip in zadnji M tehnick spoiler. ) Dons je to naložba čez 10.000€. Seveda to ni moj prvi avto za v službo, da se razumeva.

Vazelin je izjavil:

Najlepši avti v zgodovini so več ali manj coupeji. Noben drug avto ni tako eleganten kot čistokrvni coupe, npr. Bmw 8 e31, bmw 3 e92, prvi audi A5, mercedes CL c215. Če bi mel 60 jurjev za avto bi trenutno padla sladka


A res. tole spodaj je avto. Nobenga ESP-ja.. ( ok, ASR pa špero za doplačilo so imel, sam ni isto) pa ti vozi 315 oz. 340 konjev če jih upaš z Nexen gumami :))

(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Machete ::

Opa dečki, luka koper ni sam za kokejn dobra:

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Shields ::

Kaj so naredili z zadnjimi lučmi....

Horas ::

2dark je izjavil:

Utk je izjavil:

Kolk si dal ti za svojega in za kakšnega?



Da odgovorim še na tvoje vprašanje. Jaz sm dal za svojega drobiž, ker so se E30-ice leta 2000-2002 prodajale za drobiž.

Dobrih 600.000 sit me je leta 2003 prišel 325i dvovratni, metalik temno moder letnik 1989 ( od opreme za današnji čas nima nič posebnega ( športni sedeži, M podvozje, servo volan, abs, klima, el pomik stekel, ogrevana zunanja ogledala, M volan, potovalni računalnik, strešno okno, tonirana stekla, el. antena , dvodelne BBS felge, IS lip in zadnji M tehnick spoiler. ) Dons je to naložba čez 10.000€. Seveda to ni moj prvi avto za v službo, da se razumeva.

Vazelin je izjavil:

Najlepši avti v zgodovini so več ali manj coupeji. Noben drug avto ni tako eleganten kot čistokrvni coupe, npr. Bmw 8 e31, bmw 3 e92, prvi audi A5, mercedes CL c215. Če bi mel 60 jurjev za avto bi trenutno padla sladka


A res. tole spodaj je avto. Nobenga ESP-ja.. ( ok, ASR pa špero za doplačilo so imel, sam ni isto) pa ti vozi 315 oz. 340 konjev če jih upaš z Nexen gumami :))




to je še bil bmw! pa e39!! sam sem si lastil 2.5i 8-)
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

w0mbat ::

odkar je prišel ven sem videl samo enega na cesti , pa še to nemške registracije. Pa kupuje kdo to sploh v slo?

hojnikb ::

jih mas kr nekaj ze pri nas..
lahk pa racunas, da bo naval teh avtov cez kakih 5 let, k bojo po 10-15k rabljeni. Tako kot je danes z F3x, ki je ze skoraj v vsakem grabnu.
#brezpodpisa
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mercedes E

Oddelek: Na cesti
347167 (4155) hojnikb
»

Avto za daily commute 140km (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
36645496 (35295) louser

Kateri nov avto za 20 jurjev? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
23072164 (60626) dzinks63
»

Novi BMW 320d (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15135735 (31238) Blinder

Več podobnih tem