» »

Road rage, ste kdaj?

Road rage, ste kdaj?

Temo vidijo: vsi
«
1
2 3

Shields ::

Ste že izgubili živce in se kregali v prometu? Zase lahko rečem da sem zelo potrpežljiv, vendar samo do takrat ko mi nekdo, ki nima prav začne trobit. Prejšnji teden na parkirišču mi eden pripelje nasproti po mojem pasu in namesto da bi zavil v boks, tišči naprej in trobi naj se umaknem nazaj, da bo v rikverc parkiral. Nisem točno vedel kaj bi rad, pa sem se mu umaknil v tist prazen boks :)). Hehe tip je ostal, da bi se prepiral in sem mu rekel zakaj ga ni dal naprej noter, in če je treba v nasprotno smer gužvo delat. No, hupam pa jaz ne

The Player ::

Ne, nisem še nikoli, ker vem, da tisti trenutek, ko bi se začel kregati bi si naredil sramoto ali pa bi bile posledice še hujše, glede na to kaki neotesanci se vozijo po naših cestah.

Pa tudi če bi šel v prepri z nekom je to kontraproduktivno, ker se ljudi nič ne prime. Ravno včeraj ko sem opravljal svojo službeno dolžnost, se je flegma model ustavil sredi ceste in telefoniral...no vsaj ustavil se je, ampak telefon med vožnjo je en velik NE, tako kot alkohol, s tem, da je telefon še bolj nevaren, ker je vedno na dosegu roke in ljudje še niso toliko ozaveščeni o njegovi nevarnosti kot npr. za alkohol.

Pa takile talenti mi tudi dvignejo pritisk ;(





edi45 ::

Včasih kdaj potrobim komu in malo pomaham ven, sploh v kakšnem dvo pasovnem krožnem, kjer se folk ne zna vozit, ali pa če me spregleda recimo ko prehitevam po avtocesti. Ali pa tu pa tam komu poblendam da se umakne na prehitevalnem pasu, ker 100-110km/h se mi res ne da vozit po levem pasu. Drugače pa nič kaj bolj ekstremnega.

The Player je izjavil:

Ne, nisem še nikoli, ker vem, da tisti trenutek, ko bi se začel kregati bi si naredil sramoto ali pa bi bile posledice še hujše, glede na to kaki neotesanci se vozijo po naših cestah.

Pa tudi če bi šel v prepri z nekom je to kontraproduktivno, ker se ljudi nič ne prime. Ravno včeraj ko sem opravljal svojo službeno dolžnost, se je flegma model ustavil sredi ceste in telefoniral...no vsaj ustavil se je, ampak telefon med vožnjo je en velik NE, tako kot alkohol, s tem, da je telefon še bolj nevaren, ker je vedno na dosegu roke in ljudje še niso toliko ozaveščeni o njegovi nevarnosti kot npr. za alkohol.

Pa takile talenti mi tudi dvignejo pritisk ;(







Če ima človek BMW X5 in ne zastopiš da lahko parkira kje hoče>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

jype ::

Shields je izjavil:

Ste že izgubili živce in se kregali v prometu?
Ne, seveda ne. Čemu bi izgubil živce, ker so na cestah idioti? Invalide je treba obravnavati z veliko mero strpnosti. Ni jim lahko.

BlackLight ::

Hmm danes imel nekaj, model me je v koloni po odstavnem pasu prehitel in se vključil noter pred mano, zabremzam in zraven potrobim kaj mu ni jasno, ded stopi na bremzo odpre vrate kao da me bo nalamu :D Ženska uzadaj skoraj naleti v mene. Nakar se srečama mu rečem če je normalen kaj mu ni jasn, mi zagrozi da če nebi imel punc v avtu da bi me nalamu itd. Se splača kaj v tem primeru kaj prijavit al just let it go?

shadeX ::

Pa si prepričan, da je "popizdil" samo zato ker si mu potrobil? Verjetno si mu lomil jajca, še preden se je "nasilno" vključil pred tebe (kar seveda ne opravičuje njegovega dejanja).

Kakorkoli, lepo bi bilo slišat še drugo plat zgodbe (vedno je), ampak da je model popizdil sam zarad tega ker si mu potrobil - skorajda ne kupim te zgodbe (je pa res, da pri nas je mogoče vse).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

BlackLight ::

Točno tako je bilo, sploh ga videl nisem kaj počne ker je pripičil po vključevalnem mimo avtov nadaljeval po odstavnem in se dobesedno vrinil. Da še dodam je bil nekje z juga ker njegova slovenščina je bila polomija. Zraven še imel 2 osebi v avtu ki lahko to potrdita. Odpeljalu mu ga je v 5 sekundah.

shadeX ::

Se splača kaj v tem primeru kaj prijavit al just let it go?


V vsakem primeru Let it go. In naslednjič ne trobi, če je nevarnost že mimo (nikoli ne veš, kako si tvoje hupanje razlaga drugi). Ne boš dosegel nič, kot sam to da se bo komu še s*ukalo.

3 dni nazaj sem imel primer, ko sem vozil po notranji strani krožišča in imel smerokaz za naslednji izvoz. Seveda preden sem šel na zunanji pas pogledal ogledala in vidim modela kako me prehiteva po zunanjem pasu (ni šel na prvem izvozu ven) in gre na naslednjega - mojega.

Če ne bi bil pozoren bi trčila - ampak ok sem mirno naredil še en krog in nisem delal drame. Kar sem se naučil je da ne zgubljaj živcev zaradi takih pacientov, ker jih je na cesti preveč in bi potem bil skoz na obratih. Skratka na dolgi rok samo ti profitiraš če ne zgubljaš časa s takimi ljudmi, naučil jih pa tudi ne boš nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

harvey ::

Ne trobim, ne blendam, se ne razburjam in poskušam ravnati tako, da se čimprej ognem problematičnim modelom.

Je pa vožnja svojevrstno razkritje človekovega jaza in par krogov z avtomobilom bi bil lahko pravi kadrovski test in sito za marsikaterega pretendenta za delovno mesto. :D
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

PunkDude ::

The Player je izjavil:

Ne, nisem še nikoli, ker vem, da tisti trenutek, ko bi se začel kregati bi si naredil sramoto ali pa bi bile posledice še hujše, glede na to kaki neotesanci se vozijo po naših cestah.

Pa tudi če bi šel v prepri z nekom je to kontraproduktivno, ker se ljudi nič ne prime. Ravno včeraj ko sem opravljal svojo službeno dolžnost, se je flegma model ustavil sredi ceste in telefoniral...no vsaj ustavil se je, ampak telefon med vožnjo je en velik NE, tako kot alkohol, s tem, da je telefon še bolj nevaren, ker je vedno na dosegu roke in ljudje še niso toliko ozaveščeni o njegovi nevarnosti kot npr. za alkohol.

Pa takile talenti mi tudi dvignejo pritisk ;(






BMWjem je dovoljeno. Očitno še nisi seznanjen.

shadeX ::

Sicer pa je tudi vidnost teh talnih označb na nivoju.

Not.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Dr_M ::

Vsi, ki pravite, da ne trobite, se ocitno se niste vozili po grosuplju. Tam je hupa obvezna, pa ne zato, ker bi se jezil na druge, ampak za preprecevanje prometnih nesrec. Folk vozi po sistemu, ce ne pogledam, ziher ni nikogar.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

St235 ::

Shields je izjavil:

Ste že izgubili živce in se kregali v prometu? Zase lahko rečem da sem zelo potrpežljiv, vendar samo do takrat ko mi nekdo, ki nima prav začne trobit.


mater to pa so živci, tebi po potrpežljivosti še Ghandi ne pride do kolen...

TheBlueOne ::

Jaz trobim samo kratko, ce kdo spregleda, da je ze zelena ali dolgo, ce se komaj izognem nesreci, ker mi je kdo vzel prednost.

Pritisk mi dvigujejo prepocasni vozniki, katerih ne moti, ce naredijo kolono cez pol Slovenije, adrenalin pa mi dvignejo idioti, ki prehitevajo, kjer ni pregledno. Slednjim bi trobil, ampak ponavadi ni casa...

harvey ::

Dr_M je izjavil:

Vsi, ki pravite, da ne trobite, se ocitno se niste vozili po grosuplju. Tam je hupa obvezna, pa ne zato, ker bi se jezil na druge, ampak za preprecevanje prometnih nesrec. Folk vozi po sistemu, ce ne pogledam, ziher ni nikogar.

Pa saj sedaj je tam kar precej krožnih, tako da se situacija izboljšuje :)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

DePalmo ::

Včasih sem bil lokalni šerif in sem drugim dajal "lekcije", nato sem se umiril ker je pač idiotov vsak dan več. Sedaj se mi gre samo da na cilj pridem živ, zdrav in brez poškodb na avtu, pa tudi če 10 minut kasneje. Zadnje čase tudi zelo veliko predvidevam na cesti in si vedno zamišljam naslabše možne scenarije in kako bom odreagiral, tako sem preprečil že marsikatero nesrečo.

Po Grosuplju se da čisto lepo vozit, ni nobenega pretiranega izsiljevanja, večji problem so prometne konice pa ni važno kje, tam je pa vedno en kup ljudi ki se bojijo pohodit gas in se normalno vključit, ali pa prepotentnežev ki mislijo da jim značka na haubi daje prednost pred vsemi ostalimi.

Sem pa imel samo en primer in to pred leti, ko sva se z enim na AC ustavila na odstavnem in nadaljevala besedni boj. Do pretepa ni prišlo, ni pa bilo daleč.

kuvanasarma ::

Jst jim ploskam :)

drzni86 ::

DePalmo je izjavil:

Včasih sem bil lokalni šerif in sem drugim dajal "lekcije", nato sem se umiril ker je pač idiotov vsak dan več.


Kaj to pomeni? Tale tvoj stavek se bere kot, da si bil ti včasih idiot, ampak si se pol umiril ker je bila konkurenca prevelika? :D

jype ::

Dr_M je izjavil:

Vsi, ki pravite, da ne trobite, se ocitno se niste vozili po grosuplju. Tam je hupa obvezna, pa ne zato, ker bi se jezil na druge, ampak za preprecevanje prometnih nesrec. Folk vozi po sistemu, ce ne pogledam, ziher ni nikogar.
Jaz na biciklu nimam hupe, pa me nihče še ni nikoli izsilil, ko sem šel na Turjak. Verjetno je krivo to, da po naselju voziš s hitrostmi nad 150km/h?

microchip ::

jype je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Vsi, ki pravite, da ne trobite, se ocitno se niste vozili po grosuplju. Tam je hupa obvezna, pa ne zato, ker bi se jezil na druge, ampak za preprecevanje prometnih nesrec. Folk vozi po sistemu, ce ne pogledam, ziher ni nikogar.
Jaz na biciklu nimam hupe, pa me nihče še ni nikoli izsilil, ko sem šel na Turjak. Verjetno je krivo to, da po naselju voziš s hitrostmi nad 150km/h?


Spet zasledim tvoje izražanje nestrpnosti, sovraštva in frustracij, tokrat usmerjenih proti voznikom.

Moje strokovno mnenje je, da si tik pred čustvenim razpadom. Prosim te da si poiščeš ustrezno duševno pomoč, preden s kakšnim izbruhom nasilja ogroziš ljudi v svoji okolici.

kixs ::

harvey je izjavil:

Je pa vožnja svojevrstno razkritje človekovega jaza in par krogov z avtomobilom bi bil lahko pravi kadrovski test in sito za marsikaterega pretendenta za delovno mesto. :D


To seveda ne drzi oziroma ni merodajno.

St235 ::

v bistvu ti to kako se posameznik obnaša, ko je skrit za dvema tonama pleha, ogromno pove o njegovem značaju.

St235 ::

v bistvu ti to kako se posameznik obnaša, ko je skrit za dvema tonama pleha, ogromno pove o njegovem značaju.

#000000 ::

here we go, the lawyers just get home :)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: SaXsIm ()

St235 ::

je pa res, da ne pove toliko o duševnih motnjah, kot PNG.

Daliborg ::

St235 je izjavil:

v bistvu ti to kako se posameznik obnaša, ko je skrit za dvema tonama pleha, ogromno pove o njegovem značaju.


Hahaha....točno to je bilo na občinskih testih ko sem jaz delal izpit za avto v obliki vprašanja.

Sem pa za svoje kilometre že večkrat imel road rage med vožnjo kjer smo komunicirali s sredinci. Največkrat je to tujina in imam svoje mnenje glede določenih držav in njihovih voznikov. Ampak odkar se vozim z otrokam v avtu tudi tega ne počnem več ampak se samo nasmejem kot Trump.

lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Invictus ::

Brez zveze nekaj pizdit.

Sam samo trobim babam pred semaforjev, ker čisto takoj vzamejo telefon v roke in potem ne gledajo kdaj bo zelena...

Potrobim v prvi sekundi :)).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

MostWanted ::

edi45 je izjavil:

Včasih kdaj potrobim komu in malo pomaham ven, sploh v kakšnem dvo pasovnem krožnem, kjer se folk ne zna vozit, ali pa če me spregleda recimo ko prehitevam po avtocesti. Ali pa tu pa tam komu poblendam da se umakne na prehitevalnem pasu, ker 100-110km/h se mi res ne da vozit po levem pasu. Drugače pa nič kaj bolj ekstremnega.

The Player je izjavil:

Ne, nisem še nikoli, ker vem, da tisti trenutek, ko bi se začel kregati bi si naredil sramoto ali pa bi bile posledice še hujše, glede na to kaki neotesanci se vozijo po naših cestah.

Pa tudi če bi šel v prepri z nekom je to kontraproduktivno, ker se ljudi nič ne prime. Ravno včeraj ko sem opravljal svojo službeno dolžnost, se je flegma model ustavil sredi ceste in telefoniral...no vsaj ustavil se je, ampak telefon med vožnjo je en velik NE, tako kot alkohol, s tem, da je telefon še bolj nevaren, ker je vedno na dosegu roke in ljudje še niso toliko ozaveščeni o njegovi nevarnosti kot npr. za alkohol.

Pa takile talenti mi tudi dvignejo pritisk ;(







Če ima človek BMW X5 in ne zastopiš da lahko parkira kje hoče>:D


ti resno? to je karavan!

DePalmo ::

drzni86 je izjavil:

DePalmo je izjavil:

Včasih sem bil lokalni šerif in sem drugim dajal "lekcije", nato sem se umiril ker je pač idiotov vsak dan več.


Kaj to pomeni? Tale tvoj stavek se bere kot, da si bil ti včasih idiot, ampak si se pol umiril ker je bila konkurenca prevelika? :D

Umiril sem se z leti ker pač nisem več najstnik, pa tudi ne da se mi več zapletat z vsakim ki ne zna vozit. Tako da si kar prav prebral ;)

#000000 ::

BTW ograja pomaga, vsaj meni, ko grem iz stranske samo porinem ene pol metra prvi konc ven, me takoj nekdo spusti, kolega s toyoto yaris čaka kr nekaj časa, jest s terencem in ograjo nikol več kot 20 sekund, je pa res da zadje čase vožnja po lj ni glih aklih.

jb_j ::

Jst sm bil jezen,
ko sem se v predhodno karambolirani alfi,
peljal čez 200km/h mim tovornjakov,
in so eni zapiral vozni pas.

Jep, sem imel road rage.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: matobeli ()

bambam20 ::

MostWanted je izjavil:






ti resno? to je karavan!



To ni karavan pač pa SUV.

jb_j ::

Ko bom mel dnar,
bom s patrijo vozu 500km/h,

pa me zanima, kdo se ne bo umaknu na avtocesti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: matobeli ()

facepalm ::

#000000 je izjavil:

BTW ograja pomaga, vsaj meni, ko grem iz stranske samo porinem ene pol metra prvi konc ven, me takoj nekdo spusti, kolega s toyoto yaris čaka kr nekaj časa, jest s terencem in ograjo nikol več kot 20 sekund, je pa res da zadje čase vožnja po lj ni glih aklih.


Dokler ne naletis na bedaka, kateremu je vseeno za svoj in tvoj pleh. Sam naceloma odstopim prednost, kadar je to mozno (predvsem takrat, ko vozim v koloni). Se pa zgodi (kadar imam "flegma" dan), da pogledam stran in nadaljujem voznjo z nezmanjsano hitrostjo, kadar se kdo prevec agresivno/arogantno stuli v promet. Odkar sem presedel v majhen avto je takih pogumnezev opazno vec.

Kar pa pri meni naredi klick, so vozniki, ki ne dajejo smernikov kadar zapuscajo krozno. Sicer ne reagiram in si to ne vzamem k srcu. Bi me pa sprostilo, ce bi vsak tak cepec dobil zlepo vsakic, ko ne da zmigavca:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

jb_j ::

facepalm je izjavil:

#000000 je izjavil:

BTW ograja pomaga, vsaj meni, ko grem iz stranske samo porinem ene pol metra prvi konc ven, me takoj nekdo spusti, kolega s toyoto yaris čaka kr nekaj časa, jest s terencem in ograjo nikol več kot 20 sekund, je pa res da zadje čase vožnja po lj ni glih aklih.


Dokler ne naletis na bedaka, kateremu je vseeno za svoj in tvoj pleh. Sam naceloma odstopim prednost, kadar je to mozno (predvsem takrat, ko vozim v koloni). Se pa zgodi (kadar imam "flegma" dan), da pogledam stran in nadaljujem voznjo z nezmanjsano hitrostjo, kadar se kdo prevec agresivno/arogantno stuli v promet. Odkar sem presedel v majhen avto je takih pogumnezev opazno vec.

Kar pa pri meni naredi klick, so vozniki, ki ne dajejo smernikov kadar zapuscajo krozno. Sicer ne reagiram in si to ne vzamem k srcu. Bi me pa sprostilo, ce bi vsak tak cepec dobil zlepo vsakic, ko ne da zmigavca:)


Meh, to so male fore.

Enkrat, ko sem dubu lih izpit,
in sem iz Ambasade Gavioli,
vozil povsem trezen in povsem brez substanc.

Je nekdo, ki je prehiteval kamijon,
videl cesto malo širše, kot je dejansko bila.
(Tko, da mi zmigavc niti ni takšen problem, če ga kdo ne da.)

Sicer je mal problem, ko je videl širšo cesto,
in ga je ograja nenadoma ustavila,
ravno pred mano, ko nisem mel niti leto izpita za avto.

Tudi to se zgodi.
(in da se mu ne bi ognil).
Bi lahko bil hud problem tudi za hišo/stanovanje, če bi mel napisan pod svoje ime.
(in dva piva v sistemu)

Tko, da glejte le F1, in upoštevajte napise don't drink&drive. al kar piše na dirkališču.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: matobeli ()

kingsix ::

Jaz sem... No ni bil ravno rage.. En je vozil kot idijot s svojim starim BMW in resno ogrožal druge v prometu.. V križišču sem stopil iz avta ter mu šel potrkat na okno in ga vpr če je idijot. Ta pogumnež na cesti pa več ni bil tako pogumen... V trenutku se je zaklenil v avto.

MIHAc27 ::

BlackLight je izjavil:

Točno tako je bilo, sploh ga videl nisem kaj počne ker je pripičil po vključevalnem mimo avtov nadaljeval po odstavnem in se dobesedno vrinil. Da še dodam je bil nekje z juga ker njegova slovenščina je bila polomija. Zraven še imel 2 osebi v avtu ki lahko to potrdita. Odpeljalu mu ga je v 5 sekundah.


Jaz ti čisto verjamem, sem imel podoben primer. Vozim 60 po lokalni cesti (omejitev 50) in v enem nevarnem delu me prehiti model čez polno črto. Bilo je še ponoči. Malo mu poblendam. Model se čez 500-600m kar ustavi in izstopi iz avta.
Sem ga že mislil obvozit pa sem raje ustavil (in samo gledal nazaj, da mi ne bi kdo priletel v rit).
Seveda ga zanima kaj mu blendam. Opozorim ga, da je tam kjer me je prehitel prepovedano prehitevanje in polna črta.
Mi reče da ne verjame. Jaz pa ok, a greva pogledat? Samo odvrne da nima časa in končno spelje.

Mislim ok, zastopim da se mu je mogoče mudilo. Ampak kot kaže ne toliko, da ne bi mogel ustavit in dobesedno bluzit sredi noči po cesti.

predi ::

Meni konstantno meče FID ven, ker se pač dosledno držim pravil, medtem ko druge boli k**ac zanje, brez kakršnih koli posledic.

Nazadnje nek tip v audiju pred mano po parkirišču vozi sem in tja čisto brez smernikov, na koncu se pa nenadoma poči na parkerplac za električna vozila. Potrobil sem mu povsem neagresivno, tako kot bi pozdravil koga ob cesti in se odpeljal dalje. Tipu to ni pasalo in je zapeljal za mano in me več kot očitno agresivno zasledoval po parkirišču. Ko sem to videl, sem totalno popizdil, ustavil vozilo, stopil ven in se soočil z njim. Bil je eden izmed tistih fitness freakov, večji od mene in bi me zlahka fizično obvladal. Sem mu vidno razburjen razložil zakaj sem mu potrobil (vožnja brez smernikov), na kar je odgovoril z bednim izgovorom, da je vozil čisto počasi. Ko je videl, da nisem prpa, mi je med odhajanjem prikrito zagrozil, nakar sem mu odgovoril s svojo grožnjo o klicu policije. To je bilo tudi vse kar se je zgodilo. Na koncu mi je bilo seveda žal, tako kot vedno, pa čeprav dosežem svoje.

Road rage se ne splača. Nikoli.

AapocalypseE ::

Še jaz predstavim kaj sem zadnjič videl.

Kolesar je prečkal križišče pri rdeči luči in tisti moment je nekdo s kombijem hotel prečkat zebro in spustil kolesarja naprej, ampak je kolesarja samo čudno pogledal češ pri rdeči prečka križišče... kolesar je to videl in sred zebre kolo vrgel na tla in se začel dret na voznika kombija, da naj pride ven, če upa...

Sicer bolje za kolesarja, da se res ni ustavil kombi, ker je bilo noter 6 zidarjev, ki delajo v bližini.

V glavnem... smo prišli tako daleč, da se buni nekdo, ki je v prekršku.

:|

ginekk ::

Trobljenje ne pomeni nestrpnost, ker tudi troblja ni bila nameščena z namenom izražanja nestrpnosti, ampak za kakršnokoli signalizacijo ostalim udeležencem.
V Egiptu recimo je troblja v prometu nepogrešljiva, precej bolj kot luči, tam se je trobljenje razvilo v celo prometno govorico (torej je pomembno kako potrobiš).

Brzdam se glede cestnih izpadov, ker bi to verjetno ogrozilo ne samo ostale, ampak tudi mene. Sem pa že doživel da mi je nekdo ob cesti mahal, jaz lepo ustavim misleč da potrebuje pomoč, potem pa doživim neosnovano pridigo in obtožbe. Bolnik pač (res je rabil pomoč, ampak jaz nisem psiholog).

radmannsdorf ::

A so te "oznake" na tleh sploh veljavne? nisem prepričan če to sploh so (še) oznake. porkamadona malar!

Zgodovina sprememb…

predi ::

ginekk je izjavil:

Trobljenje ne pomeni nestrpnost, ker tudi troblja ni bila nameščena z namenom izražanja nestrpnosti, ampak za kakršnokoli signalizacijo ostalim udeležencem.
Zvočne in svetlobne opozorilne znake sme voznik uporabiti le, kadar je ogrožen on sam ali kdo drug in pri prehitevanju zunaj naselja. ZPrCP, 70. člen, (1)

KAVINSKY ::

AapocalypseE je izjavil:

V glavnem... smo prišli tako daleč, da se buni nekdo, ki je v prekršku.


Kolesarji so klasa zase. Že videl, kako je iz kolesarske tip zapeljal na cesto, ker se je na semaforju spredaj menjala rdeča za pešce. Avto zadaj bremzal na polno, mu trobil. Kolesar pa geste kazal. Na naslednjem semaforju počaka na ta avto, ter mu začne registersko slikati, češ da ga bo prijavil policiji. Dober tisti voznik, ker sem že skoraj sam vstal iz avta.


Sem se pa že kregal, se najde ženska, katera me izsili ter potem na parkirišču napizdeva kako vozim. Ja, stara ku*ba, glej prometne znake in črte na tleh. Je kar trokirati začela, ampak še vedno trdila, da ima ona prav :))

edi45 ::

Kaj je s tem folk dan danes, polovici bi blo treba izpite vzet samo na podlagi, kak parkirajo. Grem na kafe, prvo opazim in se smejim bosancu z bmw 5, clovek je parkiral cez 2 mesta za invalide s tem da je ze avto celi naglodan od uzadaj in uspredi, ceprav ima senzorje. Kasneje pa se en bedak z passatom parkiran cez 2 parkplaca in druga ni bilo prosto nikjer kot da ga tam not sparkiram poleg passata in sem sel zanalasc cist v passata da je bilo enih 5-10cm zraka med mojim avtom in passatom, da sem sploh prisel iz avta, ker na moji strani pa je bil bmw3 tudi malo cez crto. Skoda da ni bil passat obrjen z voznikovo stranjo k meni, da bi tip lezo not cez sopotnikov sedez:))

jype ::

edi45 je izjavil:

cez 2 mesta za invalide
Čez dve parkirni mesti? Mogoče je pa 200% invalid?

kingsix ::

Poklicat policijo.

gendale2018 ::

predi je izjavil:

ginekk je izjavil:

Trobljenje ne pomeni nestrpnost, ker tudi troblja ni bila nameščena z namenom izražanja nestrpnosti, ampak za kakršnokoli signalizacijo ostalim udeležencem.
Zvočne in svetlobne opozorilne znake sme voznik uporabiti le, kadar je ogrožen on sam ali kdo drug in pri prehitevanju zunaj naselja. ZPrCP, 70. člen, (1)

potem smeš trobit idiotom ker jim sporočaš da so oni ogroženi ker bojo padle batine če jih uloviš

AapocalypseE je izjavil:

Še jaz predstavim kaj sem zadnjič videl.

Kolesar je prečkal križišče pri rdeči luči in tisti moment je nekdo s kombijem hotel prečkat zebro in spustil kolesarja naprej, ampak je kolesarja samo čudno pogledal češ pri rdeči prečka križišče... kolesar je to videl in sred zebre kolo vrgel na tla in se začel dret na voznika kombija, da naj pride ven, če upa...

Sicer bolje za kolesarja, da se res ni ustavil kombi, ker je bilo noter 6 zidarjev, ki delajo v bližini.

V glavnem... smo prišli tako daleč, da se buni nekdo, ki je v prekršku.

:|

zakaj nisi pozdravil jypeta???
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Zgodovina sprememb…

kalorijagr ::

edi45 je izjavil:

bosancu z bmw 5, clovek je parkiral cez 2 mesta za invalide s tem da je ze avto celi naglodan od uzadaj in uspredi, ceprav ima senzorje.


Po "2 mesta za invalide" bi hitro lahko sklepal, da je bosanc tvoj sonarodnjak. Sicer pa nekateri tukaj menite, da ste policist, da trobite in blendate prekrškarjem.

mujek ::

Kaj pa je pravilna reakcija?

Če nekoga ne opoziriš na napako, jo bo pač vedno delal. Drži?

ginekk ::

predi je izjavil:

ginekk je izjavil:

Trobljenje ne pomeni nestrpnost, ker tudi troblja ni bila nameščena z namenom izražanja nestrpnosti, ampak za kakršnokoli signalizacijo ostalim udeležencem.
Zvočne in svetlobne opozorilne znake sme voznik uporabiti le, kadar je ogrožen on sam ali kdo drug in pri prehitevanju zunaj naselja. ZPrCP, 70. člen, (1)


Hehe, zanimiv člen. Da pogledam zdaj kakšne so sankcije. Ok, še vedno trobljanje ni označeno kot nestrpnost. Ocena ogroženosti uporabnika troblje bo vedno subjektivna. EDIT: 40 EUR je kazen, ko policija oceni da je bilo trobljenje prekomerno

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ginekk ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vožnja v krožišču - razlike (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10211229 (8971) MrStein
»

Krožišče z dvema izhodoma

Oddelek: Na cesti
307360 (5859) bsslo
»

Krožišča (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21644321 (38215) GrimReaper
»

Pravilna vožnja v krožiščih (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5612923 (11717) darkolord
»

Krožno križišče - prednost (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18347228 (43181) floyd1

Več podobnih tem