» »

mass sezuje tudi vas

mass sezuje tudi vas

Baja ::

a ma trgovina kakšno realno podlago da ločuje (in ponuja pod drugačnimi cenami/popusti) unisex artikle (konkretno allstarke) na moške in ženske glede na velikost?
  • zaklenil: Mavrik ()

jype ::

Seveda. Tako kot imaš ti realno podlago, da greš raje v drugo trgovino.

Ales ::

A ni tak allstarski antiuniseksizem prepovedan v 2. odstavku 4. člena ZVZM-1?

Aja, ne, pardon. Zakon o varstvu zblojenih metroseksualcev (ZVZM-1) je šele v javni razpravi, ne velja še. Se posipam s pepelom...

m0LN4r ::

Naj bo cena dolocena glede na tezo izdelka, pac tisti z vecjimi nogami bojo placali vec /s
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

jype ::

Bomo pa karbonske gojzarje kupval.

gendale2018 ::

to je zato ker imamo moški za enako delo višjo plačo 8-)
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Baja ::

@jype: ja, valda, da me v massu več ne vidijo.

m0LN4r ::

V tako stacuno, kjer te sezuvajo itak nebi sel ze iz principa
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

branimirII ::

Baja je izjavil:

a ma trgovina kakšno realno podlago da ločuje (in ponuja pod drugačnimi cenami/popusti) unisex artikle (konkretno allstarke) na moške in ženske glede na velikost?



Glede cene pa morm najprej pogledat kaksne cene in kaksen izdelek je.

Zgodovina sprememb…

branimirII ::

Ima v primeru ko zenska ali moski isceta na svojem oddelku in na obeh oddelkih stojijo se allstarke. Ce bi bil poseben oddelek samo za unisex stvari potem bi prodaja upadla.

Zgodovina sprememb…

gendale2018 ::

branimirII je izjavil:

Ima v primeru ko zenska ali moski isceta na svojem oddelku in na obeh oddelkih stojijo se allstarke. Ce bi bil poseben oddelek samo za unisex stvari potem bi prodaja upadla.

jst bi skoz bil tam da buljim v ženske....

aja.. vidim zakaj bi prodaja upadla :D
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Miha 333 ::

Baja je izjavil:

a ma trgovina kakšno realno podlago da ločuje (in ponuja pod drugačnimi cenami/popusti) unisex artikle (konkretno allstarke) na moške in ženske glede na velikost?

Kako pa jih ločijo glede na velikost, saj je določeno prekrivanje, npr. 40 je lahko ženska ali moška velikost.

Baja ::

očitno po tem na kateri strani trgovine visijo.

njyngs ::

No pa zvleči babo (oz v tvojem primeru mamo) zraven. Sprobaj čevlje in potem jih naj ona "za sebe" kupi, bo ceneje ;)

Baja ::

številke do 41 so brez popusta, nad 41 so s popustom (na pamet). al kupi ded, baba al pa cucek.

še odgovor massa.

Čeprav je isti model, gre tu za dva različna artikla - moškega in ženskega, ki se ločita glede na velikostne številke. Popusti se določajo za vsak artikel posebej, zato je povsem možno, da je moški artikel deležen popusta, ženski pa ne (oziroma obratno).

njyngs ::

Prva razlaga: plačaš večjo količino materiala - torej kot pri usnjenih jaknah.
Druga razlaga: stare manjše številke, ki grejo manj v prodajo, dajo dosti ceneje - praznitev zalog.

Idi v KIK pa si kupi poceni copate.

ZaphodBB ::

njyngs je izjavil:

No pa zvleči babo (oz v tvojem primeru mamo) zraven. Sprobaj čevlje in potem jih naj ona "za sebe" kupi, bo ceneje ;)

Ti si en od onih, ki mora zato, da ne bi bilo awkward povsem običajno situacijo narediti totalno očitno in awkward?

OP: če so ti čevlji všeč kupi cenejše. Obljubim, da jih boš lahko nosil, dokler jype ne uvede Gender Sharie, ki ti bo prepovedala uporabo vseh izdelkov, ki niso "namenjeni" tvoji identiteti.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Baja ::

štos je, da so bli "moški" znižani, mam pa malo nogo in bi mogo vzeti "ženske". kar sem zvedo na blagajni ko mi povedala ceno.

@njyng: boljšak ftw!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

ZaphodBB ::

štos je, da so bli "moški" znižani, mam pa malo nogo in bi mogo vzeti "ženske". kar sem zvedo na blagajni ko mi povedala ceno.

Ufff to je pa problem ja.

Obvesti Kajo Sajovic na RTV, da se identificiraš kot ženska in da so od tebe hoteli pink tax.

Ti sicer ne boš dobil poceni čevljev. Bo šel pa MASS sigurno zugrund.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Furbo ::

Baja je izjavil:

štos je, da so bli "moški" znižani, mam pa malo nogo in bi mogo vzeti "ženske". kar sem zvedo na blagajni ko mi povedala ceno.

@njyng: boljšak ftw!

Ja pač vzemi 'ženske', če so itak enaki?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Baja ::

itaki da so enaki, zato me je zmotlo ko mi na blagajni pravi da ženski niso znižani. halo??? če so enaki! še na faking škatli piše unisex.

jype ::

Furbo je izjavil:

Ja pač vzemi 'ženske', če so itak enaki?
Saj jih je hotel, pa so bili dražji, čeprav so manjši!

ZaphodBB je izjavil:

Ufff to je pa problem ja.
Moja vedeževalka je videla v prihodnosti ZaphodaBB odpret podobno temo, kjer so diskriminirali zoper moške. Kar na jok mi je šlo, zato sem ustanovil fundacijo proti diskriminaciji priviligiranih belih tipov, potem sem pa ugotovil, da že obstaja in se imenuje alt-right.

KAVINSKY ::

Saj so ti lepo napisali. Sami jih delijo na moško/žensko linijo glede na velikost stopala. Ravno tako jih delijo na otroško linijo. Na razprodajah so periodično glede na zalogo. V temu primeru so se očitno moški slabše prodajali (ali so preveliko zalogo naredili) in so hoteli počistiti ob koncu sezone. Kompliciraš za brezveze.

Furbo ::

Baja je izjavil:

itaki da so enaki, zato me je zmotlo ko mi na blagajni pravi da ženski niso znižani. halo??? če so enaki! še na faking škatli piše unisex.

Če so znižali samo določene velikosti, potem je to pač to.
So se pa res povsem narobe izrazili, jasno te to prizadene.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Phantomeye ::

Allstarke so med ženskami bolj popularne. Vsaj ko tako malo gledam med hojo. To pomeni, zaloga moških obstaja in imajo popuste.

Verjetno bi se boljše počutil, če bi bili popusti 50 % popusta na številke 42 ali več? Ali bi se potem počutil deskriminiranega kot malonožec?

Baja je izjavil:

itaki da so enaki, zato me je zmotlo ko mi na blagajni pravi da ženski niso znižani. halo??? če so enaki! še na faking škatli piše unisex.


Pa si rekel, da bi rad ženske ali da bi rad številko 7 1/2 ali koliko je že. in so rekli, da na to številko ni popusta?

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Na FDV odstranili pisoarje (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
64073269 (64258) vostok_1

a se nam res krčijo možgani ? Evolucija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12913186 (7917) showsover
»

allstarke

Oddelek: Loža
202676 (1920) zdravc1974
»

feminizacija zahodnega moškega (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38173332 (65333) jype

Več podobnih tem