» »

allstarke

allstarke

ciklon ::

mene pa zanima če so iste ženske in moške allstarke ali je to samo po barvi :D

blackbfm ::

Iste, vsaj te klasičen model. Saj kakšni drugi modeli pa itak niso na voljo v naši zahojeni Sloveniji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

ciklon ::

okey tnx xD

galu ::

A niso Allstarke samo ženske?:P
Tako to gre.

rdecaluc ::

Imaš moške in ženske modele.. Sam so tam tam isti.
Est modus in rebus. ,typos

ciklon ::

ja nwm ka pol bi loh jst ženske ubu al bi blo mal čudn :D

galu ::

Kar sem mislil z mojim prejšnjim postom je to, da se Allstarke predvsem za ženske... Če pa nosi to moški, pa izgleda kot nek wnb frajer.
Tako to gre.

gendale ::

men so dost nevtralni glede spola, razen če maš glih une roza
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Yohan del Sud ::

Sam jih nosim tist taprave (rumene! in se že orenk gonim proti štiridesetim) ker so komfy, kolkor tolkor indvidualne (nekonformantne), fino pašejo k trenirki, kavbojkam ali obleki za na poroko, da se imajo o čemu pogovarjat. :D Not gay at all. Neki med sporty, hipi in unisex stilom. Ampak to je samo če mene vprašaš. :D
www.strancar.com

Zgodovina sprememb…

bajsibajsi ::

Allstarke so kul, samo prevec hitro se unicijo.

bajsibajsi ::

V bistvu popravljam zgornjo opazko, ker imam ene in iste allstarke (visoke, svetlo rdece barve) ze nekaj let in so se vedno dokaj lepo ohranjene. Vendar bo to najverjetneje zato, ker jih sedaj obujem bolj priloznostno. Pred leti, predvsem v mojih studentskih casih, ko sem jih nosil vsaj skozi celo poletno sezono, sem jih obicajno unicil v dveh letih.

ciklon ::

kuk pa kostajo tko prbližn :D

bajsibajsi ::

Cist prevec, glede na to, kako malo so trpezne. Obicajno 40-60 evrov.

Yohan del Sud ::

Zdaj bo razprodaja, boš dobil za 25 eur. Pa verjemi da so x4 trpežne glede na ponaredke za 15 eur. Saj ne da bi delal reklamo, so že vse luknjaste, ampak jih imam pridno nošene že ene sedem let. :)
www.strancar.com

ciklon ::

jst si bi ene take živo rdeče kupu pa nwm u kirih trgovinah jh kej majo :D

Flea ::

Sam sem si kupil zdaj novembra neke za 90e in moram rečt da sem ful zadovoljen. Trpežne, nisem jih še mel premočene nikol, udobne, edin problem je, da se ne čistijo same, ampak v bistvu se allstark itak ne čisti. Samo glede na to, da so črne, pa se vode ne bi branle :)

Svoje sem kupil v Humanicu, in tam imajo res veliko različnih modelov.

Alamar ::

Dvajset let nazaj so bile bolj trpežne. Made in USA, pa v Trstu poceni za dobit. Še celo enkrat sem jih pri nas dobil ene 15 let nazaj. Pol so pa naenkrat postale made in Vietnam in so se mi razpadale v pol leta. Zdaj jih že dolgo ne kupujem.

blackbfm ::

Verjetno si lahko danes komot privoščiš več parov kot takrat. Tako da je vseeno če niso tok trpežne.

bajsibajsi ::

@Alamar
Jaz sem jih kupoval 15 let nazaj, pa niso bile nic bolj kvalitetne. Isto sranje kot bi bile sedaj, ce bi jih redno nosil; za najvec dve sezoni.

Alamar ::

Saj pravim ,glih tam nekje 15 let nazaj se je proizvodnja preselila. Je pa tudi malo principa, ker ni več made in USA, ampak za šaku riža made in Vietnam & Indonesia.:))

zdravc1974 ::

Da malce obudim temo :),mam črne allstarke made in Vietnam že evo tretje leto gre pa so trpežne da je kaj,šle so že 'čez vojno vihro' :D hehe pa moram potrkat da je le ena stvar...podplat se je totalka zlizal:)

Aja pa glede ženskih modelov allstark...obrnite jezik v notranjosti pa vam bo pisalo gender:unisex...to se pravi da so ženski in moški model :)

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali Express

Oddelek: Loža
245145 (272) Ganon

mass sezuje tudi vas

Oddelek: Loža
242917 (1816) Phantomeye
»

Converse All Star...ste zapriseženi legendi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8121468 (13438) Siddh
»

Nakup superg ali kako se prebiti skozi goste izločke oddelka za marketing

Oddelek: Loža
266780 (5962) Penderecki
»

Chuck Taylor Allstar

Oddelek: Loža
465636 (2502) mat3jc3k

Več podobnih tem