» »

Laganje policistov

Laganje policistov

1 2
3
»

MihaK3 ::

Sobota zvečer, vijuganje čez črto - ziher so bili da bo napihal, ko ni so se pač odločili, da najdejo bolj "godnega" kandidata...

m0LN4r ::

Jaz sem opazil en drug fenomen tudi v sloveniji. Semafor je preklopil na rumeno, seveda sem jaz lepo spustil plin in se kulturno in lepo pocasi ustavil, tip zadaj pa dobil popizditis med tem manevrom in mi kr neki poblendal, kot da je od mene pricakoval, da ce stisnem na gas bi lahko se oba prevozla hitr krizisce, seveda z prekrskom, ker on pa ze ne misli 2x cakat.

To je kot Trzaska cesta v MB ko se pripeljes dol iz AC in se prizge prvi zeleni semafor, se zacne zeleni val. Hecno mi je gledati eno in isti scenarij, kjer do cisto vsakega semaforja pridirkajo, ustavijo, cakajo na zeleno in spet pospesujejo, vse do kroznega pred europarkom/ukc.

No, ta isti "zeleni" val se da cisto komot prevozit tako, da se priblizas naslednjemu semaforju se prizge zelena in lepo brez zaviranja nadaljujes pot. Edina stvar, ki jo je treba narediti je to, da se ne peljes vec kot 90 in nekaj 100m pred tablo 70 spustis plin in nadaljujes pot.

Seveda pa ta manever ni izvedljiv, ko so tisti na cesti dva odstavka zgoraj, ker ta cas ko jaz pripeljem do zelene z recimo 60-70 oni komaj speljujejo iz mesta.
Tako, da imas zeleni val povsem zastonj, ce 99% voznikov ne ve, kako ga izkoristit.

Lp
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

r3dkv1c4 ::

Če te prav razumem, so ti vsi ostali udeleženci v napoto?

Jasno, nestrpnost ne pozna meja.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

m0LN4r ::

Ne razumes prav, happens
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

louser ::

Gagatronix je izjavil:

Uporabnik je izjavil:


Don't Talk to the Police



Nije ti to Amerika druze.

Seveda je. Če vidiš, da se s Policijo ne boš mogel pogovarjati, si greš po zagovor na sodišče.

Gagatronix ::

V Ameriki bi te ustrelil takoj k bi gobc stegnu. K za njih je Slovenc itak cefur torej nigr.

rosomah ::

m0LN4r je izjavil:

Jaz sem opazil en drug fenomen tudi v sloveniji. Semafor je preklopil na rumeno, seveda sem jaz lepo spustil plin in se kulturno in lepo pocasi ustavil, tip zadaj pa dobil popizditis med tem manevrom in mi kr neki poblendal, kot da je od mene pricakoval, da ce stisnem na gas bi lahko se oba prevozla hitr krizisce, seveda z prekrskom, ker on pa ze ne misli 2x cakat.

To je kot Trzaska cesta v MB ko se pripeljes dol iz AC in se prizge prvi zeleni semafor, se zacne zeleni val. Hecno mi je gledati eno in isti scenarij, kjer do cisto vsakega semaforja pridirkajo, ustavijo, cakajo na zeleno in spet pospesujejo, vse do kroznega pred europarkom/ukc.

No, ta isti "zeleni" val se da cisto komot prevozit tako, da se priblizas naslednjemu semaforju se prizge zelena in lepo brez zaviranja nadaljujes pot. Edina stvar, ki jo je treba narediti je to, da se ne peljes vec kot 90 in nekaj 100m pred tablo 70 spustis plin in nadaljujes pot.

Seveda pa ta manever ni izvedljiv, ko so tisti na cesti dva odstavka zgoraj, ker ta cas ko jaz pripeljem do zelene z recimo 60-70 oni komaj speljujejo iz mesta.
Tako, da imas zeleni val povsem zastonj, ce 99% voznikov ne ve, kako ga izkoristit.

Lp




bi bila rešitev (?) (!!!) (??!!) tabla z napisom :"zeleni val - vozite po omejitvah" ?... mogoče ne, ker večina pozna samo mehiški val??!!?? :)>:D

louser ::

Mimogrede če prideš na rep zelenega vala, ga lahko mirno prevoziš celega s hitrostjo od 85-110km/h

r3dkv1c4 ::

louser je izjavil:

Mimogrede če prideš na rep zelenega vala, ga lahko mirno prevoziš celega s hitrostjo od 85-110km/h

1. slišim, da je med semaforji taka omejitev.
Pa kje je to, da grem probat?
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Gagatronix ::

Iz riti je potegnu tko k vse ostalo.

jype ::

Če je 85-110, potem deluje tudi 170-220 in 340-440.

Unknown_001 ::

m0LN4r je izjavil:

Jaz sem opazil en drug fenomen tudi v sloveniji. Semafor je preklopil na rumeno, seveda sem jaz lepo spustil plin in se kulturno in lepo pocasi ustavil, tip zadaj pa dobil popizditis med tem manevrom in mi kr neki poblendal, kot da je od mene pricakoval, da ce stisnem na gas bi lahko se oba prevozla hitr krizisce, seveda z prekrskom, ker on pa ze ne misli 2x cakat.


To ni fenomen, ampak vozniška nekultura. Pogost pojav. Jaz sem fasal eno babo v zadn konc k je mislila da bom potegnil v rumeno. Na koncu sem bil "podučen" da "MORAŠ" peljat v rumeno in da ima pravnike v žlahti k me bodo na sodišču zjebal... Zavrtim 113 pa je blo že prec, a se lahk kako zmenmo? Kaj lahko zaključim? Ni problem nepoznavanje predpisov ampak egoizem, ki ljudem daje moč delat mimo zakona, dokler jih s palico ne fašejo po prstih.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

starfotr ::

Videno vsakodnevno. Če ne na lastni koži, pa na drugih. Eni so pač živčni, sploh okoli polne lune.

Gagatronix ::

Eni so pac drekaci. Polna bocca sranja da ne ves kje se jih drzi glava kje pa rit.

pero50 ::

raptor, povej mi kako se je zgodba razpletla? :D upam da ti je dala 300€ katere bi policiji + popravilo avta. :))

Unknown_001 ::

Gagatronix je izjavil:

Eni so pac drekaci. Polna bocca sranja da ne ves kje se jih drzi glava kje pa rit.


Take bi jaz poslal na prevzgojo.

pero50 je izjavil:

raptor, povej mi kako se je zgodba razpletla? :D upam da ti je dala 300EUR katere bi policiji + popravilo avta. :))


Ha... na mojem zadnjem odbijaču je bla pikica (z lakom za nohte se pokrije) ki sem jo dal usput zrihtat čez kako leto, ko se mi je pri leclercu ena krava z X6 zabila v zadn konc (D3m sem še udrtino takrat pokazal po tistm). Oni tetki se je pa tablica zvila pa predn odbijač počil. 50EUR na roke pa mirna bosna. Svojo škodo pa naj si sama zrihta kokr ve in zna.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Voznja v rdeco luc... (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9919127 (15416) anketar
»

Semafor-puščica v levo

Oddelek: Na cesti
164791 (4080) googleg1
»

Kazen

Oddelek: Na cesti
498962 (6885) ingeniero
»

globa za prekršek...mnenje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9020383 (18503) Roadkill
»

Prevožena rdeča luč (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26093017 (81420) fosil

Več podobnih tem