» »

BBC preko satelita

BBC preko satelita

vesolc ::

Zdravo.

Ali mi lahko kdo svetuje, kako bi prišel do kanala BBC Earth, če ne želim plačati A1 ali telekomu celotne sheme, zatrad enega kanala?

Klical sem satelitske ponudnike, pa jih večino nima tega v ponudbi...

Prosil bi nasvet ali pa če kje obstaja kakšen internet TV, da ima BBC Earth v programski shemi...

Scorpy84 ::

Ce imas dvo metersko sat. anteno in lnb z minimalno suma bi lahko zastonj gledal. Drugace pa poglej kaj se da dobiti prek kodija.

Nikonja ::

Razen pri kakšnem črnem IPTV provajderu žal nimaš šanse...

d4vid ::

Scorpy84 je izjavil:

Ce imas dvo metersko sat. anteno in lnb z minimalno suma bi lahko zastonj gledal. Drugace pa poglej kaj se da dobiti prek kodija.


Lahko poves kaj vec o tem? :)
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

vesolc ::

najlepša hvala za odgovor. Bom probo Kodija, se mi zdi zaenkrat še najbol primerna rešitev, ker dajat operaterju 30€ več za programsko shemo samo zaradi BBCja, je malo preveč...s tem da ima samo A1 še ponudbo zato, in nobeden privat satelitski ponudnik...torej se nekdo gre monopol...

Scorpy84 ::

d4vid je izjavil:

Scorpy84 je izjavil:

Ce imas dvo metersko sat. anteno in lnb z minimalno suma bi lahko zastonj gledal. Drugace pa poglej kaj se da dobiti prek kodija.


Lahko poves kaj vec o tem? :)


Britanci imajo svoj satelit, ki ima zelo ozek snop in ta je usmerjen na njihov otok. S tem so preprecili, da bi drugi gledali njihove programe, ki so zastonj in jih je res veliko. Recimo na severu italije, tam v monzi z 90cm anteno bp ujamem signal, prav tako v munchenu ujames signal ob lepem vremenu. Sem enemu nastavljal 130cm in dela tudi ob slabem vremenu. Tukaj pri nas bi rabil vsaj 2m ali vec, da bi lahko kvalitetno gledal. Sam pri 140 cm alu anteni in solidnim lnb, lahko gledam ampak mi ne lovi vse frekvence. Ko bo cas in druge stvari mimo, sledi investicija :).

Alexius Heristalski ::

Ampak ti programi BBC nimajo posebne zveze s komercialnim tematskim programom BBC Earth.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Verma ::

Ko smo že ravno pri BBC programih. Ali obstaja kakšna možnost da spremljaš omenjene programe (predvsem BBC 1, 2, 3) preko spleta, brez da bi imel sklenjeno njihovo naročnino ali pa si UK državljan?

krop ::

Malo poglej kodi addone na yt


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Satelitska TV - čiste osnove, kaj potrebujem, programi... (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5312169 (7743) Scorpy84
»

Satelitska antena - premestitev

Oddelek: Pomoč in nasveti
184921 (3187) SavoS
»

Vtičnica za TV, RADIO in SAT-priključitev?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
124403 (3184) mstrax
»

Digitalna satelitska televizija

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
51419 (1046) cekr
»

Satelitska ne deluje

Oddelek: Zvok in slika
222993 (2430) Mr.Nice

Več podobnih tem