» »

37 stopinj!!!

37 stopinj!!!

1
2
»

Double_J ::

Kaj nimate strelovoda al kaj?

Zheegec ::

Lol, kaj pa pomaga strelovod? Strela je udarila v transformator, ki je 5m stran od moje hiše, varovalke še "ugotovile" niso, da se je napetost nekaj xxxxx povečala :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Tr0n ::

Strelovod ti koristi tolko kot zobotrebec :).

Aspirinix ::

Pravilno.
Prejšnji teden sem videl pri sosedu, ki ima strelovod in pa eno drevo posajeno pri hiši. Mimo pa teče potok. No strelovod ima ozemljen na nasprotni strani hiše kot je potok in je zemlja suha kot poper. No, strela je udarila v .... drevo. Zato, ker je bolj prevodno zaradi tekočine v sebi. Strelovod pa mi ozemljen oz. je ozemljen slabše kot običajno.

Freelancer ::

Js mam pol kr sreco ker js tud ce je nevihta mam zmer use prkloplen :) Vcasih ko sem mel se ISDN je blo tko: ce je mal tresl nek v daljavi me je disconnetal, ce je pa v blizin, da se je vse kr zatresl, je blo pa ql :)

Dr_M ::

bmw-f1: pa se sreco mas da se usa elektronika deluje v tvoji hisi.:)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

the_unborn ::

@ Highlag: postlo imam na podstresju:D

Dons je bla cela stala ja, morem pogledat ce so se vsi cegli na strehi:)
Pa enkrat je tko fajn urezalo nekje blizu, kot takrat ko je usekalo v sosedovo bajto:D Sej na sreco sem imel vse naprave priklopljene in v delovanju:D :D

@ljash ::

čak mau a pol je tud skoz mene teku štrom? Ker rukal me je res še 1 uro sam jst sm mislu, da od strahu :)) .

flipflop ::

Tale vročina je res že preveč. Trava je sam mal večja kot zelenica,na nagnjenih terenih še tolko ne,koruza se tudi suši,čeprav je zaenkrat še bolj zelena ko ne. Bo treba hitro veliko deža in nižje temperature.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SOVRAŽIM poletje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16523091 (15979) branimirII
»

Koliko stopinj imate trenutno?... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
44460453 (40402) Riff

*ebena vročina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
689611 (8293) Gandalfar
»

Vročina! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16214697 (10529) nekdo_02

Več podobnih tem