» »

SOVRAŽIM poletje

SOVRAŽIM poletje

1 2
3
4

Unknown_001 ::

SimplyMiha je izjavil:

Malo boste morali stran od jypeta na oddih... prepolni sovraštva ste.


Zar ti smeta, jer te ne volim?

Ps.
Ako si neka zgodna riba mogu si još predomisliti. Inače nema ništa od "posla".
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

IL_DIAVOLO ::

Naj gre folk enkrat v Afriko, potem bo videl kaj je vrocina.

kingsix ::

Ganon je izjavil:

kingsix je izjavil:

Pa niti ne razumem tega koncepta t. i. "gremo na morje"... Slovenci so bolani na to morje.


Jaz sem v službi že spomladi poslušal vprašanja, če imam že kje rezervirano za poletni dopust. Na morju, jasno. Zadnje tedne so se samo še o tem pogovarjali. Komaj sem čakal, da se jih rešim.


Ja... ampak od kar delam v AT ni več tega problema. Tukaj nihče ne govori kam gredo na dopust, če ne vprašaš, pa tudi ne sprašujejo. Ne vem če je to tako splošno v AT ali le na moji firmi.

m0LN4r ::

 Ura sedem in je ze prijetnih 28, o kaki vrocini tukaj jamrate?

Ura sedem in je ze prijetnih 28, o kaki vrocini tukaj jamrate?

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Master_Yoda ::

Jaz pa imam najraje zadnjo tretjino poletja, ter prvo polovico septembra oz, dokler so temparature zunaj vecje ali enake od cca. 24 stopinj cez dan.

Ponoci lahko spis fajn, cez dan pa je se fajn toplo da lahko imas kratke rokave in hlace. Pa se vsake toliko zapiha malo hladno.

Konca pomladi, zacetka poletja pa nimam tako rad, ker je situacija drugacna (ceprav bi lahko si mislil da bo podobno) - ce imas gor dolge rokave ti je vroce, ce pa si das majco dol oz. imas samo kratke rokave, pa te zebe.

Zgodovina sprememb…

Scorpy84 ::

En je napisal, da je vlaga problem, kot vročina in je res. Na morju tudi lažje prenašam vročino, kot doma, kjer je sama vlaga. Če imam v sobi 29, dam klimo 27-28 minimalno pihanje, imam čez par ur 30% vlage. Takrat v hiši noben več ne jamra, da je vroče. 10l kanto pa imam že do poldneva polno. Tudi afričani (tisti iz pustinje) tle jamrajo kako je vroče, oziroma bolj jamrajo koliko vlage imamo.

krneki0001 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Naj gre folk enkrat v Afriko, potem bo videl kaj je vrocina.

45 stopinj v puščavi je lažje preživet kot 35 v sloveniji, ker je tukaj veliko več vlage.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Unknown_001 ::

krneki0001 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Naj gre folk enkrat v Afriko, potem bo videl kaj je vrocina.

45 stopinj v puščavi je lažje preživet kot 35 v sloveniji, ker je tukaj veliko več vlage.


Saharska ali podsaharska afrika. To je primerjava. Tropska ali puščavska vročina.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

krneki0001 ::

V sahari ni vlage, zato je tam lažje preživet pri veliki vročini. Jaz sem tam zavit z dolgimi rokavi pri 40 stopinjah. Tukaj pri 30 niti ne pomislim, da bi imel dolge rokave.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Unknown_001 ::

krneki0001 je izjavil:

V sahari ni vlage, zato je tam lažje preživet pri veliki vročini. Jaz sem tam zavit z dolgimi rokavi pri 40 stopinjah. Tukaj pri 30 niti ne pomislim, da bi imel dolge rokave.


Itak in poleti imam pogosto klimo nastavljeno samo na razvlaževanje. Tudi hlajenje je potem hitrejše ko vlago zbiješ. (Kapacitivnost vode)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

adhoc ::

m0LN4r je izjavil:

 Ura sedem in je ze prijetnih 28, o kaki vrocini tukaj jamrate?

Ura sedem in je ze prijetnih 28, o kaki vrocini tukaj jamrate?



V mestu imamo prijetnih 30 ob pol devetih zvečer.

kuall ::

če te vročina spominja na dobre stvari (kolesajenje je užitek samo v vročini ker drugače zebe, seksi ženske) potem imaš rad poletje.

če te sneg spominja na prijetne aktivnosti imaš rad zime (smučanje).

meni so najboljši dnevi z vročino (danes 7 ur kolesaril po soncu) razen ko pomislim na kakšne živali, da jo težje prenašajo, mi je zoprno.

zdejle me fakin zebe pri odprtem oknu, pa naj bi bil segret od tega, ko sem bil na soncu cel dan. mene vročina tako malo moti da je najbrž že malo nezdravo.

meni gre zadnja leta zima na živce. bo treba začet hodit smučat vsak vikend, da jo bom spet vzljubil.

Unknown_001 ::

kuall je izjavil:

če te vročina spominja na dobre stvari (kolesajenje je užitek samo v vročini ker drugače zebe, seksi ženske) potem imaš rad poletje.

če te sneg spominja na prijetne aktivnosti imaš rad zime (smučanje).

meni so najboljši dnevi z vročino (danes 7 ur kolesaril po soncu) razen ko pomislim na kakšne živali, da jo težje prenašajo, mi je zoprno.

zdejle me fakin zebe pri odprtem oknu, pa naj bi bil segret od tega, ko sem bil na soncu cel dan. mene vročina tako malo moti da je najbrž že malo nezdravo.

meni gre zadnja leta zima na živce. bo treba začet hodit smučat vsak vikend, da jo bom spet vzljubil.


Jst sem prele cel hrib z laksarco pokosil. Matr je blo vroče, je pa hladn tuš bil neki najboljšga dns. Vročina je dobra, ker te še mrzla voda osreči. Z malo pokore lahko neizmerno uživaš v osnovah.

Bolš kot *ukat, majkemi.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

zobnik ::

Mi smo na 700m v senci je čist vredu, v hiši pa ob kurjenju štedilnika in centralne zna bit vroče. Sredi dneva je tako kot povsod drugje na soncu peklensko vroče. Seno pospraljamo po 15-16.00 uri, če pa se sonce skrije pa tud že prej.
Klime v avtu nimam, zdej bo še 2-3 dni vroče potem pa mogoče bo treba že gretje v avtu uporabljat.

m0LN4r ::

adhoc je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

 Ura sedem in je ze prijetnih 28, o kaki vrocini tukaj jamrate?

Ura sedem in je ze prijetnih 28, o kaki vrocini tukaj jamrate?



V mestu imamo prijetnih 30 ob pol devetih zvečer.

Pol enajst, 22C
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

IL_DIAVOLO ::

krneki0001 je izjavil:

V sahari ni vlage, zato je tam lažje preživet pri veliki vročini. Jaz sem tam zavit z dolgimi rokavi pri 40 stopinjah. Tukaj pri 30 niti ne pomislim, da bi imel dolge rokave.


Daj ne nakladaj no. Sem bil letos v egiptu in ta suhi luft te ubije. Tam brez klime crknes.

Unknown_001 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

V sahari ni vlage, zato je tam lažje preživet pri veliki vročini. Jaz sem tam zavit z dolgimi rokavi pri 40 stopinjah. Tukaj pri 30 niti ne pomislim, da bi imel dolge rokave.


Daj ne nakladaj no. Sem bil letos v egiptu in ta suhi luft te ubije. Tam brez klime crknes.


Pitje čaja pomaga.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

janig ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

V sahari ni vlage, zato je tam lažje preživet pri veliki vročini. Jaz sem tam zavit z dolgimi rokavi pri 40 stopinjah. Tukaj pri 30 niti ne pomislim, da bi imel dolge rokave.


Daj ne nakladaj no. Sem bil letos v egiptu in ta suhi luft te ubije. Tam brez klime crknes.

Tebe ne zebe, ko je 40 stopinj in sonce zge?

branimirII ::

Daj ne nakladaj no. Sem bil letos v egiptu in ta suhi luft te ubije. Tam brez klime crknes.


Zato imajo u egiptu ze tisocletja vsak svojo klimo.

krneki0001 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

V sahari ni vlage, zato je tam lažje preživet pri veliki vročini. Jaz sem tam zavit z dolgimi rokavi pri 40 stopinjah. Tukaj pri 30 niti ne pomislim, da bi imel dolge rokave.


Daj ne nakladaj no. Sem bil letos v egiptu in ta suhi luft te ubije. Tam brez klime crknes.


Tako kot so ti povedal, premal metinega čaja si spil.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

tikitoki ::

krneki0001 je izjavil:

V sahari ni vlage, zato je tam lažje preživet pri veliki vročini. Jaz sem tam zavit z dolgimi rokavi pri 40 stopinjah. Tukaj pri 30 niti ne pomislim, da bi imel dolge rokave.


Koliko casa pa si prezivel v Sahari?

3p ::

Dajte, bodimo konstruktivni.
Napišemo predlog vladi (če jo dobimo), da se to "sranje" ukine? Jesen,zima,pomlad-jesen-zima... FTW!

nsa_ag3nt ::

m0LN4r je izjavil:

 Ura sedem in je ze prijetnih 28, o kaki vrocini tukaj jamrate?

Ura sedem in je ze prijetnih 28, o kaki vrocini tukaj jamrate?


Pusti temperaturo, raje izmeri zračno vlago.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

jype ::

nsa_ag3nt je izjavil:

Pusti temperaturo, raje izmeri zračno vlago.
23 stopinj, 44% vlažnost, trenutno. Se da preživet.

branimirII ::

Tisti, ki vam je prevroce. Jejte in pijte tisto, kar telesu odvzame toploto. Npr. razhudnike kot so paradiznik, paprika, jajcevec. pijte dolocene rastline, ki odvzamejo toloto. Kot omenjeno zgoraj npr. meta. Izogibajte se hrane, ki telesu dodaja toploto. Prav tako ne pijte mrzle pijace, ker bo to spodbudilo ustvarjanje toplote v telesu.

radmannsdorf ::

En zrezek pa krompir, pojem zvečer, da dobro spim. Enga purana, pa še fazana, trebušček moj bo sit nocoj!
Klima na 22°C in 32% vlaga, me kar zebe že. Brrrrrr :)

Ijus ::

haha :))

vi ste pozabil tud na razstrupljanje.

Unknown_001 ::

branimirII je izjavil:

Tisti, ki vam je prevroce. Jejte in pijte tisto, kar telesu odvzame toploto. Npr. razhudnike kot so paradiznik, paprika, jajcevec. pijte dolocene rastline, ki odvzamejo toloto. Kot omenjeno zgoraj npr. meta. Izogibajte se hrane, ki telesu dodaja toploto. Prav tako ne pijte mrzle pijace, ker bo to spodbudilo ustvarjanje toplote v telesu.


Energijske bilance ti niso ravno domače.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

branimirII ::

Kaj je zate bilanca? Pojest svinjski zrezek pa popit mrzel pir. Ti bo tako vroce, da bos zasvical ful. In to je kaj drugac vi tudi to delate. Potem vas pa useka na vrocini. Zato u sahari nikol ne jejo svinjine in ne pijejo mrzlega pira.

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

branimirII je izjavil:

Kaj je zate bilanca? Pojest svinjski zrezek pa popit mrzel pir. Ti bo tako vroce, da bos zasvical ful. In to je kaj drugac vi tudi to delate. Potem vas pa useka na vrocini. Zato u sahari nikol ne jejo svinjine in ne pijejo mrzlega pira.


Svinjine ne jedo zato ker je odsvetovana. Prašič je na bolezni zelo občutljiv. Zato je smatran za nečisto hrano.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

m0LN4r ::

branimirII je izjavil:

Kaj je zate bilanca? Pojest svinjski zrezek pa popit mrzel pir. Ti bo tako vroce, da bos zasvical ful. In to je kaj drugac vi tudi to delate. Potem vas pa useka na vrocini. Zato u sahari nikol ne jejo svinjine in ne pijejo mrzlega pira.

Pa naj si hladilnike nabavijo. Topla voda ima lahko kr veliko kulturo bakterij in to zelo hitro.
Jejo pa sveze pecene kozje zrezke iz tabornega ognja.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Unknown_001 ::

m0LN4r je izjavil:

branimirII je izjavil:

Kaj je zate bilanca? Pojest svinjski zrezek pa popit mrzel pir. Ti bo tako vroce, da bos zasvical ful. In to je kaj drugac vi tudi to delate. Potem vas pa useka na vrocini. Zato u sahari nikol ne jejo svinjine in ne pijejo mrzlega pira.

Pa naj si hladilnike nabavijo. Topla voda ima lahko kr veliko kulturo bakterij in to zelo hitro.
Jejo pa sveze pecene kozje zrezke iz tabornega ognja.


Prekuhana pa ne. V sahari sicer pogosto pijejo čaj.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

m0LN4r ::

Mi pa jemo govejo juho xD
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

branimirII ::

m0LN4r je izjavil:

Mi pa jemo govejo juho xD

Juha pogreje telo, metin vroc caj pa ohlaja. Tudi tanke svilnate obleke, ki jih nsijo arabci ohlajajo telo. Mi norci pa u kratkih rokavih.

m0LN4r ::

branimirII je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Mi pa jemo govejo juho xD

Juha pogreje telo, metin vroc caj pa ohlaja. Tudi tanke svilnate obleke, ki jih nsijo arabci ohlajajo telo. Mi norci pa u kratkih rokavih.

Pa nevem, meni pase vse to.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

branimirII ::

Seveda pase v evropski celinski klimi. To je nasvet samo za une, ki jim je zdaj prevroce.

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

branimirII je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Mi pa jemo govejo juho xD

Juha pogreje telo, metin vroc caj pa ohlaja. Tudi tanke svilnate obleke, ki jih nsijo arabci ohlajajo telo. Mi norci pa u kratkih rokavih.


A daj ne bluzi.

Juha ravno takk vpliva kot čaj. Telo se začneizdatno potiti, temperatura pa pade zaradi izhlapevanja znoja na površini kože.

Veliko bolj recimo pomaga hladen tuš. Hladna voda pa v večjih količinah tudi lahko zbije temperaturo a zakasni švicanje. Telo ne bo švicalo dokler "core" ni lrimerno ogret.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

branimirII ::

Nekateri caji pogrejejo. Odvisno kater caj. Nekateri ohlajajo. Arabci ziher pijejo caj, da jih pogreje na 48 stopinj celzija.

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

branimirII je izjavil:

Nekateri caji pogrejejo. Odvisno kater caj. Nekateri ohlajajo. Arabci ziher pijejo caj, da jih pogreje na 48 stopinj celzija.


Dude... kaj ti pohaš?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

m0LN4r ::

branimirII je izjavil:

Nekateri caji pogrejejo. Odvisno kater caj. Nekateri ohlajajo. Arabci ziher pijejo caj, da jih pogreje na 48 stopinj celzija.

Caj pijejo zaradi kulture boljkone. Mi smo bolj spricer narod jebiga. Spricer tut fino ohlaja :) Samo muslici tega ne pijejo, niti tu, niti tam.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Unknown_001 ::

m0LN4r je izjavil:

branimirII je izjavil:

Nekateri caji pogrejejo. Odvisno kater caj. Nekateri ohlajajo. Arabci ziher pijejo caj, da jih pogreje na 48 stopinj celzija.

Caj pijejo zaradi kulture boljkone. Mi smo bolj spricer narod jebiga. Spricer tut fino ohlaja :) Samo muslici tega ne pijejo, niti tu, niti tam.


Haram!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

branimirII ::

Metin čaj osveži in ohladi
Ali ste vedeli, da meta deluje tako, da naše telo ohlaja? Da, prav ste prebrali. Če pijete v zimskem času čaj, da bi vas ogrel, to nikakor ne sme biti metin, saj bo učinek nasproten.

Več na: https://www.zurnal24.si/magazin/lepota-... - www.zurnal24.si
https://mojaleta.si/Clanek/Tudi-vi-pije...

Unknown_001 ::

Ubi bože...

Pa ka si ti kaka stara oma al?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

branimirII ::

Ajde popi malo cajcka pa bo boljse kot da usak dan jemljes tablete proti depresiji.

Unknown_001 ::

branimirII je izjavil:

Ajde popi malo cajcka pa bo boljse kot da usak dan jemljes tablete proti depresiji.


Majstro... haj dodji na jedan gemišt , bevandu... šta piješ? Kuča časti.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

branimirII ::

Sam res. Pijejo cajeve ko neke stare babe. Moski pijejo pivo.

Unknown_001 ::

branimirII je izjavil:

Sam res. Pijejo cajeve ko neke stare babe. Moski pijejo pivo.


Eeee taaaaakoooo jeeee Ranko. Neče tebi niko govorit kolko češ ti piva popit.

Krešo snimaj ovo !
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

krneki0001 ::

V tej vročini se proti metinem čaju s tok sladkorja, da žlica pokonci stoji in z pestjo pinij dodanih v čaj, vsako pivo skrije.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Tr0n ::

Čaj je super za ohladitev ja, ampak ne vroc, temvec mlacen oz. idealno s telesno temperaturo.

vostok_1 ::

krneki0001 je izjavil:

V tej vročini se proti metinem čaju s tok sladkorja, da žlica pokonci stoji in z pestjo pinij dodanih v čaj, vsako pivo skrije.


Dude, the fuck's wrong with you...

Overly sladkan čaj vs hladno, kvalitetno pivo?
No freaking way.

Tr0n je izjavil:

Čaj je super za ohladitev ja, ampak ne vroc, temvec mlacen oz. idealno s telesno temperaturo.


????
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Temperatura v pisarni

Oddelek: Loža
485949 (3865) energetik
»

Koliko stopinj imate trenutno?... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
44460402 (40351) Riff
»

Kako ohladiti sobo? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15744161 (36209) energetik

Tuširanje z vročo vodo

Oddelek: Loža
496669 (5431) Ziga Dolhar

Več podobnih tem