» »

Moški sandali

Moški sandali

hmm23 ::

Kje kupujete? So sedaj po koncu sezone kje razprodaje? V manjših trgovinah vidim, da so cene še vedno brez popusta.

flbroker ::

Moski sandali = the ultimate women repeller. Jaz bi to najraje "kill it with fire".

Invictus ::

Sploh ne.

Razen seveda če zraven nosiš bele nogavice :))

In seveda, če imaš urejena stopala...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

radmannsdorf ::

Crocse imajo znižane recimo tudi Intersportu. To je vse kar rabiš. :)

Ganon ::

Sandali na moškem izgledajo obupno.

nejcek74 ::

Ganon je izjavil:

Sandali na moškem izgledajo obupno.

priblizno tako kot bi rekle da cevlji na moskem zgledajo obupon ker sandale imas v razponu od:
 adidas

adidas


do:
 dsquared

dsquared


ki so ob urejeni higieni primerni za poletni obisk gostinskega vrta
crocski niso sandali, ampak gumijasta kopija cokel

flbroker ::

Hahahaha tile rjavi kozni sandali zgledajo kot nekaj kar bi nekdo iz casa Herkula nosil.

matobeli ::

Hja, oba primera sta kar stereotipna.
Je pa seveda odvisno od celote. Če si herkul valda ne daš adidask gor.

BTW: A se samo v našem koncu slovenije reče tistim adidas "sandalom" natikač?

Ganon ::

nejcek74 je izjavil:

Ganon je izjavil:

Sandali na moškem izgledajo obupno.

priblizno tako kot bi rekle da cevlji na moskem zgledajo obupon ker sandale imas v razponu od: do:


Od obupno grdega do grdega? Saj, o tem govorim.

Dimnik ::

matobeli je izjavil:

Hja, oba primera sta kar stereotipna.
Je pa seveda odvisno od celote. Če si herkul valda ne daš adidask gor.

BTW: A se samo v našem koncu slovenije reče tistim adidas "sandalom" natikač?


Mi tudi pravimo natikač na severovzhodu

Unknown_001 ::

Papuči :D
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

nejcek74 ::

beseda sandal je prisla preko latinscine iz stare grscine kjer je pomenila "cevelj"
Tako, da sandal = čevelj, ne glede na to kaj menijo forumski strokovnjaki za estetiko, oblikovno pa te z druge slike izhajajo iz rima, grski so bili bolj podobni temu cemur angleskogovoreci recejo flip-flopsi. Za holywood pa je to itak eno in isto (grška antika in stari Rim)

Unknown_001 ::

flbroker je izjavil:

Hahahaha tile rjavi kozni sandali zgledajo kot nekaj kar bi nekdo iz casa Herkula nosil.


Če bo trg dovolj velik ti jih iz polimernih mas naredim.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

mtosev ::

jaz mam crocse. super so
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

flbroker ::

Crocsi so cokli, to niso sandali.

radmannsdorf ::

kot je nekdo zgoraj napisal, sandali so pa čevlji, ne natikači. torej?
potem op išče čevlje, ne natikačev.
crocsi se lahko uporabljajo kot sandali, ker so nataknejo na nogo in že tečeš 100 na uro. :)
glede na to, kako se folk dela norca iz crocsov, da so grdi, lahko ob pogledu na natikače jaz isto delam v crcosih, ki sploh niso tako grdi proti natikačem. :)

Sicer pa, če hoče "sandale", so tudi ti na voljo od te znamke. https://www.next.si/sl/style/st228527#7...

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

Crocsi so samo za na vrt dobri.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

tikitoki ::

Pomoje imajo najvec cez sandale za povedat tipi, k niso se nikoli nobene spravl v posteljo in potem krivijo vse ostalo razen sebe za to stanje.

Sicer pa bejbe na svoje noge zlo rade tlacijo natikace. Go figure why.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

nejcek74 ::

ampak vsi vemo, ce ti zmanjka kondomov, das crocse na noge, pa si spet na varnem, sandali so pa lahko tudi kul (razen za ganona, bi se zdel sam sebi grd v njih), ceprav jaz bi jih vseeno sezul pred seksom. No, razen ce to pocnes stoje in talna povrsina ni primerna za boso stopalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nejcek74 ()

flbroker ::

^^ Ce si lastis sandale ali crocse potem verjetno tudi nimas zakaj kondoma uporabit. :)

Ales ::

Zato so natikači toliko bolj praktični, takoj ko se zares spraviš k stvari, odpadejo sami.

Sicer pa...

nejcek74 ::

 kondom in crocs v enem? Ce naredis luknjo na peti in palcu pa imas sandale

kondom in crocs v enem? Ce naredis luknjo na peti in palcu pa imas sandale

zupo ::

Zadnjih nekaj let sem v "šlapih" skupno nekje 6 mesecev na leto, tako da sem jih ze kar nekaj dal cez. Absolutno najboljsi so Rainbow sam jih je ful tezko najdt pri nas. Druga opcija je Sanuk, katere se celo obcasno kje dobi. Oz. nabavis na Amazonu in se ne ubadas z lokalnimi trgovci ...
Jst sm drgač zupo, sam ma očitno že nekdo ta nick...

Unknown_001 ::

flbroker je izjavil:

^^ Ce si lastis sandale ali crocse potem verjetno tudi nimas zakaj kondoma uporabit. :)


To niso glih reču, da bi se hvalil ... razen če si v celibatu.

Nekateri pač vemo, da so sandali v enačbi nerelevantni.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

A imajo rainbow usnje tudi pod stopalom al je samo pašček usnjen?

Iščem počas eno nadomestilo za moje teva šlape ki so super.

Je pa pogoj da zdržijo vodo ker smo veliko ob rekah in moja stopala obožujejo hladno vodo :)

zupo ::

Tudi pod stopalom. Razlika k noc pa dan s plastiko/gumo, noga 100x manj svica. Jaz jih imam za surf tripe, torej so redno mokri, ko pridem iz morja. Ne bi pa lih gazil po reki z njimi, vseeno je to usnje.
Jst sm drgač zupo, sam ma očitno že nekdo ta nick...

gruntfürmich ::

sandali, natikači, cokli, japonki...
za ene očitno vse isto...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jype ::

Teva terra fi so še vedno drage kot pes in še vedno zdržijo 5 poletij hude zlorabe (NSFW).

Pika na i ::

Večino leta ste v nogavicah, čevljih, supergah. Menda ja ste poleti v sandalih, japonkah, bosi. Če ne, ste pa res čudni.
Dajte ja mal zraka privoščit svojim nogam.

Teva, Keen.
A ima kdo ali je nosil Fivefingers?

Unknown_001 ::

Jaz sem imal 5 fingers :)

Btw. Preferiram navaden športni copat. Jebiga... če skočiš na večji oster kamen še vedno konkretno zažuli.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Pika na i je izjavil:


Teva, Keen.
A ima kdo ali je nosil Fivefingers?

Teva m,eni izsuši kožo. Sem imel čisto razpokano peto. Zdaj nosim usnjene japonke. In navadne japonke za doma...

Fivefingers so mal dragi, jih bom pa mogoče nabavil za kajak...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Miha 333 ::

To je za prekladanje po plaži ali domači terasi. Če je treba prehodit 500 m ali več, raje obujem športne copate.

Invictus ::

S Tevo sem prehodil ,prebiciklaril in preveslal pol Slovenije, sploh ni panike.

Celo v hribe in skale. Dostikrat boljši čevelj kot marsikateri, ki ga prodajajo alpinistične trgovine >:D.

Samo malo prevelik ti mora biti, da imaš nekaj podplata pred prsti, da se ne butaš v vsako skalo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

mikhaair ::

Zakaj guma na Tevi izsuši peto?

Samael ::

Unknown_001 je izjavil:


Btw. Preferiram navaden športni copat. Jebiga... če skočiš na večji oster kamen še vedno konkretno zažuli.


Tudi sam preferiram nižjo pohodniško, ne preveč robustno obutev, ampak to poletje to fajn kopenziram s Salomon TECHAMPHIBIAN 3.
Sprva nisem bil povsem prepričan, če je to to zame, ampak 50% off hervisova cena me je premamila ... in zdaj mi ni žal. Fajni stabilni "opanki" s super oprijemom, tako da se da do neke mere skakati naokoli tudi po malce bolj robustni pokrajini.
Sicer res ni tako zračno, kot kakšne klasične Teva sandale, ampak to je pač kompromis med sandali ter bolj stabilno obutev na drugi strani.

Samael ::

Aja, pa pozabil sem omeniti, da če iz nekega, pač nekega .... razloga kdaj obuješ črne nogavice in nato to reč, ne izpadeš tako zelo čudno, ker s črnimi nogavicami ta obutev na nogi ob ne pretirano natančnem pogledu ne izgleda več kot sandali ampak povsem običajne pohodniške Salamonke.
Samo omenim ... če ima mogoče kdo tendence nositi sandale z nogavicami :D

pierch ::

Kupil nove teva tera fi, ker mi je na starih počila plastika, ki drži pas (po 8ih letih uporabe!). Jih prvič obujem in poskusim(!) nastaviti pase za moje potrebe in se mi odtrga tkanina ki je zašita nad "ježkom" ;((. Sicer so mi jih zamenjali brez vprašanja, ampak očitno kvaliteta ni več ista. In to za sandale ki so po redni ceni 100EUR!
Pierch

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pierch ()

Sharkb1te ::

Te Salamon Techamphibian so zakon. Neka mešanica superge/natikači. Tudi sam jih imam že 7 let in bil z njimi povsod (v morju, po rekah, v hribe, canyonning). Če pohodiš zadnji del (petni del) so kot neke vrste natikači, če jih pa normalno obuješ pa so kot lahki treking čevlji. Jih je pa treba vsake toliko časa malce "razkužiti".

Drugače pa za kampiranje: te + crocksi, pa je to to.

Samael ::

Hmm... na to sploh nisem pomislil, da bi lahko tu pa tam, ko napr. za kakšno krajšo razdaljo na hitro stopim iz šotorja, preprosto pohodil petni del, namesto da jih vlečem nase in zavezujem. Sliši se praktično.

Sharkb1te ::

Saj zato so tako narejeni, da se zadnji del poklopi in jih lahko natakneš.

mikhaair ::

Z volnenimi nogavicami pa jih lahko imaš tudi pozimi....:)

bambam20 ::

Ganon je izjavil:

Sandali na moškem izgledajo obupno.



Tud tipi, ki jih nosijo izgledajo sandalom podobni. ;((

Unknown_001 ::


Papuče fešn...

30 let star trend se vrača.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

IL_DIAVOLO ::

Sandale nosijo penzionisti. Kupi si japonke.

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Sandale nosijo penzionisti. Kupi si japonke.



Sandali so bolj praktični, sploh, ker eni lazijo po kamenju kot koze. Je pa zanimivo, da včash ko opazim, koga, ki nosi te grde Teva sandale, da večina ima zelo neurejeno kožo na podplatih.

jype ::

pierch je izjavil:

Kupil nove teva tera fi, ker mi je na starih počila plastika, ki drži pas (po 8ih letih uporabe!). Jih prvič obujem in poskusim(!) nastaviti pase za moje potrebe in se mi odtrga tkanina ki je zašita nad "ježkom" ;((. Sicer so mi jih zamenjali brez vprašanja, ampak očitno kvaliteta ni več ista. In to za sandale ki so po redni ceni 100EUR!
Pri meni je zdaj pri tretjih pošel profil in zato gledam za novimi, pri nobenih se mi ni nikoli nič strgalo, pa tudi podplat se mi ni izsušil, Invictus je verjetno pozabil, da gume ne smeš imeti ves čas nalimane na noge. Če ne hodiš dovolj bos, potem se ti star leder na podplatu ne zruži stran in postane čuden oziroma razpoka.

pierch ::

@jype: očitno jih imajo v IgluSportu še v "akciji". Kupil sem cross terra black barvo. Strgal pa se mi je našitek z "zig-zag" vzorcem na sprednjem, prstnem delu. Kolikor sem gledal defekt, kot da je bil šiv narejen mimo tkanine. Nevem kako je šlo to čez QC.
Opazil sem tudi to, da stari so bili "Made in China" ti novi so pa "Made in Vietnam".

Sedaj jih nosim dober mesec in zankrat je OK, ampak slab občutek ostaja. Če jih boš kupoval, ti predlagam da dobro pregledaš te šive.
Pierch

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pierch ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obutev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9420898 (2747) gruntfürmich
»

Porazna izkušnja v trgovini Mass! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10423047 (18103) bambam20
»

Draga, moji Crocsi so se skrčili (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5510236 (7182) Okapi
»

Vožnja avtomobila in (ne)primerna obutev (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7814748 (6674) Spajky
»

Obutev za na golo nogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6620141 (17753) negot

Več podobnih tem