» »

Obutev

Obutev

«
1
2

whatever55 ::

Kakšne čevlje nosite v prostem času, za telovabdo, šolo? Prisegate na videz ali udobje?

Jaz prisegam na adidas superge za vse pogoje razen 20cm snega.

epona ::

Udobje in zdravje.

Superge sam za šport, k mi noge v njih preveč švicajo.

Najraj mam usnjene čevlje. Se najboljš počutim.
Večino cajta preživim v martinskah, nizkih. Kvaliteten čevelj pa še ful dobro se počutim v njih. So pa že boge in bi mogu počas druge kupit pa ne vem kje jih najt.
Thomas - ovca transhumanizma.

sidd ::

za trening stabilke, ostalo pa tud adidaske, pa šuhe. Poleti pa nekaj, kaj je luftarskega, ponavadi kaki natikači. Samo da je udobno pa koliko toliko zdravo!
no idea for signature
signed
I

Fizikalko ::

Merrell all the way!

Doman ::

Supergi Merell & Lacoste :))
Natikači so od Kopitarne, za šport pa imam Joma superge.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Doman ()

STASI ::

Usnjeni čevlji. Udobni čevlji od CAMPER-a in FLy-a.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

steev ::

Za šport morjo bit usnjeni čevlji Joma.
:|

Nejc Pintar ::

Trenutno oboje Puma (vsaj mislim da, nisem pa ziher). Ne prisegam na določeno znamko čevljev ampak na udobje.
Lahko je biti prvi, če si edini!

Tear_DR0P ::

heh udobje

alpina army boot

če bokdaj denar pa haix pro fireman
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Carmack ::

Šport: Joma
Gasilci: Haix
Šola & sprehodi: Merrell:
Prosti čas & izleti do sošolca:D : Cokle (seveda v mafija črni barvi)
Doma: Copati
To je vse kar rabim...

aja...pa še

Pozimi: Pancerji

:D :D
BRIJAM, ŠIŠAM, ZUBE VADIM...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Carmack ()

Nejc Pintar ::

@Tear_DROP: moja noga ni ravno standardna, okay?
Lahko je biti prvi, če si edini!

Zgodovina sprememb…

SkIDiver ::

Klasika: Tommy Hilfiger, BKT(za mokro in sneg)
Šport in prosti čas: Lotto, Converse (stare 8 let pa še vedno služijo namenu), Highroad
Pohodništvo: Alpina
Poletje: Sandali Kopitarna Sevnica
Ples: Neki noname sandali, ki odlično služijo svojemu namenu (udobni, zračni in ravno prav drsijo)

Imam pa problem, da imam nekoliko širša stopala in sem zato nekoliko bolj zbirčen:D Zato najprej prisegam na udobje in nato videz.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

cojss ::

Tek: Nike ACG (goretex za sneg in potoke)
Kolo: Shimano, Scott
Board: Raichle (pancarji)
Ostali športi: Nike, Asics, Joma
Ne-šport: Highroad, Diesel, Nike

Tear_DR0P ::

pintar o z udobjem ni letelo nate :)

oba škornja ki sem jih napisal sta meni všeč zaradi udobja ki ga nudita, alpinin škorenj sicer ni tako udoben, kot je bil planikin, ampak teh ne delajo več - sicer ti vse te reči nogo ukleščijo kot pancer, ampak so lahki škornji primerni za pohode, delo in tudi za vsak dan - je pa v njih težko teči, dokler se ne navadiš skakat po ravnih podplatih - poleg tega se mi v njih ni noga nikoli potila

poleti še nosim pekove usnjene sandale in adidas japonke, spomladi in jeseni pa alpina čevlje - nek starejši model

pa če se slučajno zmotim in se ukvarjam s športom imam ene adidaske za dvoranski tek - sem nekaj časa plesal, pa so se na parketu dobro obnesle - zdej bi jih lahko pa za badmington probal porabit
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

SkIDiver ::

Ima kdo enako težavo kot jaz? Širša stopala? Bi prov pršla kaka informacija v kateri obutvi se je noga udobno počutila, da je bila sama obutev dovolj široka, ker nemalokrat naletim na ozke modele in redkeje na širše.

neboben ::

hmm marrell bi pa tu jest kupil, kje najdem trgovine v ljubljani s to znamko ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neboben ()

alesrosina ::

Trenutno nosim tele:


Drugace pa pac tak stil superg nosilm.
prisegam na superge, ampak superge s stilom :)

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: STASI ()

hamax ::

Basket: Nike
Ostali šport: adidas
Letni: adidas (zgornji)
Zimski: Merell

letne in zimske sm kupu v humanicu, ker imajo edini 48 številko :D

>>><<< ::

Za košarko imam te


Za prosti čas pa nekaj takega
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

iso2000 ::

Camper, ecco
pa ene kvazi skejtarske superge za vmes proizvajalec Pony ?
Za šport - tek adidas, košarka: adidas

Vantage ::

Za prosti cas Levi's Almayer


Za kosarko adidas, za nogomet diadora.

SaXsIm ::

za rokomet: Adidas
zima: Blend
prosti čas: Etnies (Callicut)
poleti: Kopitarnini sandali
SaXsIm

Ejsi_Disi ::

Za dvoranski nogomet: Adidas - Stabil (rokometni)
Kempa - Cage (tudi rokometni)

Prosti čas: Adidas (oldschool)
Nike (oldschool)
Osiris (skejterski)

Za nogomet na travi: Adidas (na šest štoflcev)
Diadora (gumijasti)
Rock n' roll ain't noise pollution!

BigWhale ::

Jaz imam pa samo ene addidas superge in ene alpina gojzarje, slednjih letos se nisem obul, ker se ni bilo snega...

Pa se mi na cajte zdi, da imam veliko obuval... Pol prevec! :P

r5r ::

BigWhale, imaš čisto enako obutev kot jaz: ene adidaske in ene alpina pohodniške čevlje. :D

Ne vem, zakaj ostali potrebujejo toliko različnih obuval, mogoče niste zadovoljni z nakupi? :\
And it makes me wonder.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r5r ()

bamfy ::

za prosti čas: adidaske
tek: adidaske
košarka: nike
hribi: boreal
formalno: ene nevemimena čevlje
poleti: salomon sandale

včasih sm meu tud jst sam ene superge, zdej pa obutve zlepa ne uničim več in se kar nabera...
ko sm biu mlajši sm imeu čevlje/superge za pol leta- v tem času sem jih razturau pol pa nove...
wtf?

perci ::

zakva rabimo eni več obuval? Ker se ukvarjamo z razlicnimi sporti.

Za nogomet na travi rabiš kopačke, za dvoranskega rabiš dvoranske superge. Za košarko rabiš košarkarske, itd itd.

steev ::

No res nevem zakaj rabiš za košarko druge copate. So tisti za fuzbal cisto v redu. Razen če se z vsemi temi športi ukvarjaš zelo resno.
:|

perci ::

Poglej. Jst znucam letno dvoje fuzbalske indoor copate na leto.

Take.S tem ne moreš igrat košarke. Vsaj ne dolgo, ker si hitro zviješ gležen. Kot prvo imajo pretanek in pretrd podplat, kot drugo pa so prenizke in si bolj izpostavljen zvinom gležnjev.

Ne, da igram full veliko (dvakrat na teden fuzbal), košarko pa kdaj dosti, pa potem spet pol leta nič. In rabiš svoje superge. Pa nisem nek profi ampak nisem pa tut nek bolek.

Fuzbal na travi igram pa enkrat na teden (rekreativna liga) in tam nujno rabiš kopačke. Da z kopačkami ne moreš igrat košarke je najbrž odveč poudarjat.

Za badminton uporabljam kar fuzbalske superge, tenisa ne igram, za tečt imam mizuno wave pursuit. Se da tečt tut s fuzbalkami, sam ni priporočljivo za kolena.

Pol mam še ene gojzarje, dvoje šuze (za nosit), in enih 5,6 parov čevljev.

steev ::

Ne ne. Kopačke nisem mešal notri. Sem nekoč menjal kopačke na 3 mesece (6X tedensko trening). Tako da vem da z njimi ne mores igrat kosarke. :D

Ja sej. Ker igras to koasrko 10 X na let verjetno ne rabis copatvo za basket. Pa ne govorit o neki zvinih gležnjev. Sam sem u 2. letniku skoraj vedno igral košarko (2X na teden), pa sem cisto v redu igral, brez problemov, nisem si zvil gleznja.

Je pa to stvar posameznika.

Še nekaj me zanima. Kako se obnesejo teli tvoji sopati za indoor. So ql? Sedaj menjam indoor copate (tastari bodo za ven), pa me zanima kako se obnesejo. A niso malo previsoki pri prsith (niso tako v špico) za fudbal.
:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: steev ()

ShowDown ::

Fallen all the way. Ko bo kdo našel bolj vzdržljiv športni copat mi naj pove. Najkice in adidaske že dolgo več niso to kaj so ble.

perci ::

steev: Za filing so bedni. So pa vzdrzljivi ko hudic. So pa spredaj ful trdi in je slabsi obcutek - edin spic pa uzgejo super. Pri meni je problem, da indoor superge drugace menjam na 3 mesece, tile pa mi zdrzijo 3krat toliko.

Sori, sam kosarke jst s fuzbalkami ne morem spilat. Sem probal parkrat in je zal tako, da ce visoko skocis, je hudo zoprno, ko priletis na tla na tako trd podplat.

Drugace mam najboljsi filing za indoor pri firmah joma in kelme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Backup22 ::

Šport: Adidas/Nike
Zima: Bulerji
Ostalo: DVS, DC
//

iso2000 ::

aja, še poleti sem pozabil - sandali birckenstock pa ene japonke za jurja.

galimim ::

Pozimi gojzarje take in drugačne poleti pa superge. prisegam na NIKE
Born To Bleed, Fighting To Succeed, Built To Endure What This World Throws At Me

overlord_tm ::

Šport: Nike
Zima: Puma
Vsakodnevno: Kaki velki skejterski čevli
Dalši sprehodi: Merrell

StajercSSS ::

DC
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

leinad ::

perci, z joma in nike indoor copati maš po mojih izkušnjah najboljši filing. Adidas so vzdržljivejši od omenjenih, vendar za moj okus premalo upogljivi pri nartu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leinad ()

iNooby ::

Nogomet : Mike, Buma
Košarka : Air Jordam
Prosti čas : Adidos xs25
Šola : Blobe, BC(shoe.co.USA)
Doma : copati fiat
Haters gonna hate...

perci ::

Carnivore: Najkic in adidask nimam, ker mi ne pašejo na nogo, vsaj do sedaj mi še noben model ni. Joma so kul, sam se res hitro sfukajo, kelmice vseeno malo dlje zdrzijo.

steev ::

Pri meni pa glih obratno. Jome dlje zdrzio. So pa oboji zelo tanki, tako da res cutis kje hodis, in kje mas žogo. Je pa res da se zjebejo. Drug tedn bom sel verjetno kupit ene kelmice ali joma. Se bolj verjetno joma (sem jih ze imel ene 5).
:|

Ejsi_Disi ::

Čez Adidasovih Stabilk jih ni. Ne vem kako lahko zjebate copate v treh mesecih. Sem imel čez zimo 3-4 na teden treninge pa imam Adidaske že dve leti. Kopačke so pa druga zgodba. Nikoli več Nike!;((
Rock n' roll ain't noise pollution!

d0rK ::

Une Almayererce so hude.


Prosti cas: Etnies, Nike, Merrell
Sport: Adidas
Hribi: Garmont
Fancy: Dolce Gabana

stock ::

Ahkje! Čez pumice jih ni za fuzbal...

steev ::

Vsi govorite o nekih adidask in pumic. To je sama plastika, in so zelo trdi cevlji. Take se priporocajo za ven. Kake joma in kelme pa itak čupajo za indoor - mehke in tanke, da čutiš žogo.
:|

Ejsi_Disi ::

Jaz pa ne morem igrati v nogometnih. So mi preveč trdi (podplat) pa spredaj preveč mehki. Tako da imam samo rokometne.
Rock n' roll ain't noise pollution!

iskra ::

Za basket sem kup let nosil And1 (sponzoriral klub) - nikoli več. Ali daš 50€ ali 150€ za njihov copat, zdrži samo 1 mesec. In če se že ne strže, se pa podplat spešta na par molekul debeline v dveh mesecih. Pa še plastikfantastik so.

Sedaj me čaka nakup kakih Nike ali Adidas za outdoor basket. Morajo biti pa obvezno visoke in dobro oblazinjene. Basketa ne moreš pod nobenim pogojem igrat v copatih za futsal.

Za laufat imam ene stare, poceni Puma copate. Imajo fajn debel podplat in so v primerjavi z ostalimi čevlji/copati v moji omari daleč najbolj udobne. Razmišljam pa o Clima cool Adidas za ta namen.

Za šminkirat po mestu Adidas Goodyear (one šminkerske pač:)). Edini spodoben usnjen copat s kolikortoliko debelim podplatom.

Za hudo zimo: Dr Martens bulerji z debelim podplatom (Air Wair). Žal so bili letos zunaj samo en teden. Stari pa so 6 ali 7 let. V kombinaciji z dvojnimi nogavicami so naj čevelj za gaženje po snegu in za na koncerte, ko ti vsi skačejo po nogah :)

Sicer pa imam številko noge 48,5 pri Nike oz. 48 2/3 po Adidasovo. Bulerji so začuda 47.

epoma se je na začetku te teme spraševal, kje se dobijo Dr. Martens čevlji: Čopova v Ljubljani, Tomas Sport (pod McDonaldsom). Če nimajo in si prepričan v številko svoje noge, jih lahko naročiš. Če ti nočejo naročiti, pridi v Novo Gorico v Tomas Sport. Če dobiš tam šefeta, ti urihta kar hočeš. Vsaj meni je naročil omenjene Adidas, ker nisem nikjer našel številke. V Hervisu so bili preveč fini, da bi jih naročili, v Tomasu na Čopovi sploh niso vedeli, da se da naročiti copate direktno od proizvajalca, v drugih trgovinah pa so se bali, da bom pobegnil in pustil tiste "plavutke" tam in jih ne bodo nikdar prodali.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

koyotee ::

nogomet: joma indoor sala-X3R
prosti cas: geox
hribi,zima: alpina gojzarji
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

BozidarB ::

tenis, ostal sport, lauf: reebok pump (rodic model)
za ostalo: circa (bolj skejterski cevelj-zelo udoben)

za sport vedno kopujem reebok cevlje ker imam strica ki dela pr reeboku in jih dobim op tretini cene. so zelo udobne ampak v stacunah so baje kr mal drage (okol 28jurjov). za ostalo pa kupim tiste k so mi vsec in so udobne pa cena obvezno pod 20tisoc.

iNooby ::

Mogoče ve kdo kje v Mariboru ali okolici bi se dalo dobit take šuhe?? KLIK
Haters gonna hate...
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup pohodnih čevljev (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Šport
858228356 (4833) theStranger
»

Superge

Oddelek: Loža
212989 (1280) FoxKnox
»

Reklamacija Mass - Razpadli čevlji, porazna izkušnja

Oddelek: Loža
436267 (4738) Alien123
»

Kakšno obutev nosite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5315610 (14176) energetik

Več podobnih tem