» »

Draga, moji Crocsi so se skrčili

Draga, moji Crocsi so se skrčili

«
1
2

kuglvinkl ::

Eno popoldne sem jih pustil na soncu, in zdej so za od oka eno številko manjši, in komaj še uporbni.

Kupil sem jih v njihovi štacuni na Trubarjevi.

Resno sem mislil, da jim sonce, tako kot šlapam in ostali obutvi ne more škoditi...

Še kdo s takšnimi izkušnjami? Lahko da sem spregledal small print, ne puščajte na soncu...
Your focus determines your reallity

Unknown_001 ::

Si zihr, da si originalne kupil?

Načeloma je ta scenarij ki ga opisuješ je možen, ker je material penast, ampak kvaliteten se ne bi smel skrčit.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

AndrejS ::

Crocsi so najbolj glupa obutev kar obstaja. Kupil 1x in nikoli več. Dogajalo se mi je da sem dobil kakšen kamenček v njih in je zelo bolelo ko si stopil nanj.
Crocsi so samo za po stanovanju !

Skrčili pa se niso

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AndrejS ()

kuglvinkl ::

Unknown_001 je izjavil:

Si zihr, da si originalne kupil?

Načeloma je ta scenarij ki ga opisuješ je možen, ker je material penast, ampak kvaliteten se ne bi smel skrčit.


Razen, če v njihovi štacuni prodajajo fake.
Your focus determines your reallity

Unknown_001 ::

kuglvinkl je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Si zihr, da si originalne kupil?

Načeloma je ta scenarij ki ga opisuješ je možen, ker je material penast, ampak kvaliteten se ne bi smel skrčit.


Razen, če v njihovi štacuni prodajajo fake.


Danes je že vse možno. Tud ponarejene kitajske gume ti lahko nevede vštulijo ko greš kupovat, če ne pogledajo nalepk bolj podrobno.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

koyotee ::

Kupi s strani crocs.eu je pa res, da je eni 10 drzav, kjer jih delajo in vsake so malo drugacne, material, profil, velikost...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

;-) ::

Hehe konco eden kot jas. Vrsto let sem na morju kupoval ponaredke in nikoli ni bilo tezav, originalne pustim na soncu pa jih nemorem vec nosit, premajhni. Poiskusil sem jih pustiti v vodi cez noc...ni pomagalo

blackbfm ::

Jz mam svoje original nekje 5 let in nisem opazil nobenih takih deformacij, pa sem jih sigurno pustil kdaj na soncu.

Mogoče pa jih zdaj izdelujejo iz bolj crap materiala..

Alec999 ::

Jaz imam dvoje številko 12, kupljene iz različnih trgovin. Ene so se mi skrčile na soncu, druge pa ne.
Skrčile so se nekje za 1 številko in so sedaj res skoraj neuporabne.

Je pa tudi mene begala misel, da niso tiste, ki so se skrčile ponaredek.

Sami ::

Meni so crocsi super, nikoli sicer še nisem kupil originalnih (verjamem da so bolj udobni in kvalitetni), za po pisarni so super tudi fake, pa noga seveda diha, imam že drugi par.

Pri fake crocsih sem opazil edino hitrejšo obrabo, po dveh letih hoje po pisarni se mi je pri prstih na nogah naredila luknja :-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

Highlag ::

Nobenemu ne pride na misel, da bi jih nazaj nesel?
Never trust a computer you can't throw out a window

kuglvinkl ::

po enem letu?
Your focus determines your reallity

bastadu ::

Skrita napaka?

Buggy ::

blackbfm je izjavil:

Jz mam svoje original nekje 5 let in nisem opazil nobenih takih deformacij, pa sem jih sigurno pustil kdaj na soncu.

Mogoče pa jih zdaj izdelujejo iz bolj crap materiala..



isto moji ene 4 leta stari, pa sem z njimi v morju in jih vedno na soncu susim...dalec od tega da bi jih kakorkoli mirkal, pa se crni so. Meni so zakon!

kuglvinkl ::

bastadu je izjavil:

Skrita napaka?


Ne. Mogoče piše kje v navodilih... tko on general. Sej, ne bo konc sveta za 30 evrov, zanima me predvsem, ali naj si kupim druge ali ne.
Your focus determines your reallity

Furbo ::

Ne kupuj si te nagravžne obutve, če že vprašaš.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

kuglvinkl ::

za doma je ok :)
Your focus determines your reallity

Buggy ::

kuglvinkl: dej ne me zajebavat no...ti to resno? Sem mislil da se hecas, opazam pa da resno govoris o tem da so se ti po enem dnevu na soncu skrcili do te mere da si to opazil? To je skoraj neverjetno!

Kaj pa ce je prisla na obisk kaksna lusna soseda in pomotoma tvoje podmornice nataknila tebi pa pustila pepelkine?

garamond ::

Skoraj se sliši res neverjetno, da bi se ta obutev kar nenadoma skrčila za eno številko.

Treba je pogledati še druge hipoteze. Recimo: da se niso vsi predmeti, osebe in svet okoli obutve nenadno povečali, Crocsi so pa ostali iste velikosti??

Nenadno povečanje oseb bi lahko razložili z zaužitjem mega kosila, ne vem pa kako bi razložili povečanje predmetov.
A parody of extremism is impossible to differentiate from sincere extremism.

kuglvinkl ::

Buggy in Garamond. Imam enake težave doma prodati to zgodbo...

Sad but true, mislim glede Crocsov.
Your focus determines your reallity

Siddh ::



kuglvinkl ::

:)
Your focus determines your reallity

Mufasa ::

Si jih imel morda na plehu pod terasnim oknom, ko je sonce žgalo?

Namrec meni so se skrčili za vec ko stevilko...še celo pokrivili so se.
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

radmannsdorf ::

nabij jih na svoje čolne, se bodo že skulirali. meni so bili št. 12 v trgovini ene 6-7 let nazaj, komaj prav, po kakšnem tednu ali dveh, pa so se prilagodili. imam pa še vedno tiste. 40€ so bili in opazna obraba je samo na podplatu, kjer je debelina verjetno samo še ene 3mm, ampak definitivno vredno 40€ za tolk let :)

Šimpanz ::

Ma ti si se najbrž zredu pa so ti noge otekle. Na plaži vidim miljaužnt ljudi s croksi pa ne vidim da bi imel kdo probleme kot ti.

L1nK ::

Crocsi so za p****. Vrži jih stran.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Matako ::

Sumljivo.

Eh ja - glavno, da niso kancerogeni!
/\/\.K.

Tribal ::

Sam jih imam že 8+ let in so bili na soncu, v morji, na dežju, na snegu,... Do sedaj je samo malo barva zbledela drugače pa kot novi.

crniangeo ::

tudi sam sem imel enako težavo. Smešno je le to, da se mi je samo desni crocs skrčil , medtem ko je levi ostal nedotaknjen..
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

infiniteLoop ::

 brez komentarja

brez komentarja

None of us is as dumb as all of us.

mat xxl ::

To ni original, ker original se ne skrči. reklamiraj !

radmannsdorf ::

se strinjam, reklamiraj jih, izgubit nimaš nič. mal zanoru kaj je to zdej.

upam da tisti, ki pravite da so crocsi grdi, ne furate frizur v stilu "ob strani kratki lasje, na sredini pa v luft" ali pa nosite unih sandalov na paščke all around :) ker to je še hujše, oja :)

The Player ::

imam ponaredek kroksov, vsak dan jih imam v zimskem vrtu kjer so temperature pozimi 7 stopinj celzija in poleti tudi do 45+ stopinj celzija.

Še zmeraj so iste velikosti :)

BlackMaX ::

Men so pa čist uredu znamka. Sploh pa superge k jih gor natakneš. Ostalo je pa res grdo.

Aston_11 ::

infiniteLoop je izjavil:

 brez komentarja

brez komentarja


Agree. Po drugi strani pa so najboljša obutev ever.

Machete ::

Kroksi so najboljša kontracepcija, tako da ta naslov je rahlo protisloven, ker dvomim da ima nekdo, ki nosi krokse - drago.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

blackbfm ::

to pravi folk k nos tiste nagravžne sandale, al pa japonke..tip z japonkam ahah:))

Machete ::

edino spodobno so japanke. jezusove opanke so kriminal, kroksi pa genocid za oči mimoidočih.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Ganon ::

Mene fascinira dejstvo, da je nekdo pripravljen odšteti 40 EUR za penaste natikače. Da ne omenjam tega, da ti ob pogledu nanje krvavijo oči.

BlackMaX ::

Razlika je, da nekateri gledate na vizualno podobo obutve in se ne zmenite za extra udobje. Po drugi strani imaš osebe, ki dajejo največjo pozornost udobju in vizualni aspekt pride šele na drugo mesto.


Crocsi so pač to, udobje. Glede cene se pa ne mislim pogovarjat, ker je čisto brezpredmetno.

Red_Mamba ::

infiniteLoop je izjavil:

 brez komentarja

brez komentarja



exactly
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Unknown_001 ::

BlackMaX je izjavil:

Razlika je, da nekateri gledate na vizualno podobo obutve in se ne zmenite za extra udobje. Po drugi strani imaš osebe, ki dajejo največjo pozornost udobju in vizualni aspekt pride šele na drugo mesto.


Crocsi so pač to, udobje. Glede cene se pa ne mislim pogovarjat, ker je čisto brezpredmetno.


Sicer offtopic, ampak:
Izgleda, da imava drugačne predstave o udobju... Men so Crocsi preštorasti, udobni bistveno manj kot trenutne japonke, ali boljši natikači, pa prevelikokrat se mi je zgodilo, da je noga plavala v švicu zarad njih (pa so originalni), da ne omenjam, kako men podplat drsi če je notranji del obuvala zmočen. Kvečjem dobri za v štumfih hodt po vrtu, za drugo pa raje ne. Vsaj pri meni je tako...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

AndrejS ::

Crocsi so pač to, udobje.

Si me nasmejal sedaj

SeMiNeSanja ::

Crocs so..... lahko tudi morilski.

Moja je z njimi zletela na mokrih marmornatih stopnicah.
Posledice so bile katastrofalne.

Klinc pa udobje...

garamond ::

Siddh je izjavil:

http://feet.thefuntimesguide.com/2008/0...
Tole vrenje kroksov v vodi in potem njihovo takojšno nošenje se sliši kot dobra strategija.

Se je pa potrebno zavedati tveganj. Če gre kaj narobe, se bodo skrčili še za eno številko manj!

Če je originalna velikost 42, je potem na voljo ravno toliko poskusov, preden se zmanjšajo na ničlo in čisto izginejo.
A parody of extremism is impossible to differentiate from sincere extremism.

jizzer ::

Men toti kroksi tut niso preveč všeč, študiram pa da bi si kupo japonke kroks.
Mogoče ve ki se da dobit kvalitetne pa do 25 tut 30 evrov še gre?

Unknown_001 ::

jizzer je izjavil:

Men toti kroksi tut niso preveč všeč, študiram pa da bi si kupo japonke kroks.
Mogoče ve ki se da dobit kvalitetne pa do 25 tut 30 evrov še gre?


Adidasove si ene kup. Slej ko prej se ti bo po 2-3 letih pašček začel rahljat, oz se bodo vse obrebile, sploh če boš dost po kamenju hodil.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

neon21 ::

Brez zamere , ampak piši na kakšo spletno stran , kjer imajo novice in naredi cel halo iz tega , da so se tebi papuče skrčle. V bodoče ti priporočam , da gate ne sušiš na soncu , saj lahko pride do krčenja. Res brez zamere ampak ta tema mi je fail totalni.

garamond ::

Izbrskal sem neke stare Slovenske novice, priporočam previdnost.
A parody of extremism is impossible to differentiate from sincere extremism.

Limona ::

Kroksi so zakon, ker ko maš nogo v njih je tak koda bi ježu na trebuh dal nogo. za doma so super, za po svetu jih pa res nebi neki nosla.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moški sandali

Oddelek: Loža
464124 (2850) pierch
»

Statična elektrika

Oddelek: Loža
71438 (1287) Highlag
»

Udobna obutev za v službo

Oddelek: Loža
173063 (2384) dope1337
»

najboljše obuvalo

Oddelek: Loža
4112968 (11727) destiny
»

Kakšno obutev nosite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5315517 (14083) energetik

Več podobnih tem