» »

Panasonic klima servis

Panasonic klima servis

mare_ ::

Zdravo,

glupo vprašanje, ampak ali bi lahko kdo priporočil kvalitetnega serviserja za Panasonic klime v Ljubljani?

Firma, ki jo je montirala, ne obstaja več, sem našel drugega serviserja, ki ga ob dogovrjenem času ni bilo in se ne javlja na klice... zdaj bi pa raje kaj preizkušenega probal :D

Tilen ::

Trenutno je problem v tem, da je dela vrh glave in da za eno klimo ne bo nihče hodil, če ima drugo delo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

mtosev ::

ram2
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

koyotee ::

mtosev je izjavil:

ram2


Ram2 je najbolj crap servis v slo!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Mare2 ::

koyotee je izjavil:

mtosev je izjavil:

ram2


Ram2 je najbolj crap servis v slo!


Dobro je za take primere navesti boljšo alternativo. V nasprotnem primeru je tako sporočilo brezpredmetno. :)

nsa_ag3nt ::

Tersus, Klimateh.

Kaj je narobe na klimi ?
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

St235 ::

Mare2 je izjavil:

koyotee je izjavil:

mtosev je izjavil:

ram2


Ram2 je najbolj crap servis v slo!


Dobro je za take primere navesti boljšo alternativo. V nasprotnem primeru je tako sporočilo brezpredmetno. :)


Skoraj tako kot tvoje brezvezno nabijanje postov, brez vsake dodane vrednosti.

Jaz sem imel dobro izkusnjo (beri so prisli in popravili hladilnik v garanciji) z dast d.o.o., ne vem pa ce popravljajo tudi klime, so pa pooblascen servis.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Ganon ::

Pokliči Klimaj, sicer niso iz Ljubljane, mogoče pa kaj montirajo na tistem koncu. Imam zelo dobre izkušnje.

mare_ ::

Hvala za predloge.

nsa_ag3nt je izjavil:

Tersus, Klimateh.

Kaj je narobe na klimi ?


Prvih par min po vklopu je začelo smrdeti iz nje.

#000000 ::

Ka vonj pa je, po zažganem ali samo pač vonj neočiščene klime oz filtrov ?

mare_ ::

Po kislem.

MadMax ::

Za to ne rabiš (potencialno slabega) serviserja za panasonic, ampak dobrega serviserja klim.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

starfotr ::

Če bi prebral navodila, bi videl, da se dela na preventivi. Preden izklopiš klimo, moraš dati na fan, da se spiha za 10-30 monut in nato ni problema s smradom, plesnijo. Isto pri avtu.

V navodilih tudi piše, kako očistiti klimo. Za to ne rabiš servisa.

mare_ ::

MadMax je izjavil:

Za to ne rabiš (potencialno slabega) serviserja za panasonic, ampak dobrega serviserja klim.
Sem vesel vsakega predloga - ali lahko koga priporočiš? :)

starfotr je izjavil:

Če bi prebral navodila, bi videl, da se dela na preventivi. Preden izklopiš klimo, moraš dati na fan, da se spiha za 10-30 monut in nato ni problema s smradom, plesnijo. Isto pri avtu.

V navodilih tudi piše, kako očistiti klimo. Za to ne rabiš servisa.
Ker sem prebral navodila, vem, da v njih tega seveda ne piše, piše pa, da je pred predvideno daljšo neuporabo fajn dat na gretje za 2 - 3 ure, kar se je delalo. Čiščenje po navodilih ne pomaga.

MadMax ::

Žal nisem iz LJ, dva za katere bi si upal trdit pa sta iz povsem tretjih krajev.
Klimaj je bil pa že omenjen, fantje znajo, žal pa jih zna šefica preveč priganjat... Pa še sezona je še...
Dejansko rabiš eno generalno čiščenje, ki ni fertik v eni uri. Ne le pranje mrežic in brisanje plastike, temveč visokotlačno ali parno čiščenje vsega, kar je v stiku s prehodnim zrakom.
Razni sprejčki in pene so stran vržen denar.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

starfotr ::

Klimaj montira kkime tako, da nič ne vakumira, pač pa samo spusti plin skozi in nato zapre ventil. To ni noben profi servis, to je šlabajz.

pviran3 ::

Sam svoj mojster razdri plastiko, in močan razmaščevalec npr Meglio pošpricaj po uparjalniku z vrha da teče skozi, splakni z vodo, pa odtok kondenza potem očisti, ker bo polno smeti in potem bo ko novo...

Kinjorts ::

starfotr je izjavil:

Klimaj montira kkime tako, da nič ne vakumira, pač pa samo spusti plin skozi in nato zapre ventil. To ni noben profi servis, to je šlabajz.


+1

Imam enake izkušnje - Klimaj je šalabajzar.

zmaugy ::

St235 je izjavil:

Mare2 je izjavil:

koyotee je izjavil:

mtosev je izjavil:

ram2


Ram2 je najbolj crap servis v slo!


Dobro je za take primere navesti boljšo alternativo. V nasprotnem primeru je tako sporočilo brezpredmetno. :)


Skoraj tako kot tvoje brezvezno nabijanje postov, brez vsake dodane vrednosti.

Jaz sem imel dobro izkusnjo (beri so prisli in popravili hladilnik v garanciji) z dast d.o.o., ne vem pa ce popravljajo tudi klime, so pa pooblascen servis.


Na Dast d.o.o. se spoznajo na klime.

kriko07 ::

Ve kdo za kakšnega dobrega ter seveda ugodnega serviserja za klime iz Dolenjske? Potreboval bi polnjenje klime.

nsa_ag3nt ::

Klimaj.

Kateri plin ?
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

kriko07 ::

To žal nevem, vem da je od Panasonica

bambam20 ::

nsa_ag3nt je izjavil:

Klimaj.

Kateri plin ?



Se norca delaš... Ravno zgoraj so negativni posti o Klimaju, ti greš ravno tega šalabajzerja priporočat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera klima (strani: 1 2 3 4116 117 118 119 )

Oddelek: Kaj kupiti
59311149931 (556) LordMat
»

Polnenje avtoklime (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8126649 (9302) WizzardOfOZ
»

Klimatska naprava LG P12EN - razočaran

Oddelek: Kaj kupiti
439624 (7130) Dr_M
»

Nateg na servisu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6914984 (12391) mat xxl
»

Ogrevanje, kurilno olje vs. plin (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5620002 (18123) zrataj4201

Več podobnih tem