» »

Star Trek: Picard

Star Trek: Picard

Temo vidijo: vsi
««
19 / 19
»
»»

delavec44 ::

Ta del me je pa razpizdil. Spoilerji.

Prvo vejo da je Data kompromitiran pa je imel kar dostop do cele ladje. Menda se ga ja zablokira, drugače ti lahko kdorkoli sheka celo ladjo.

Glavna nasprotnica bi morala biti že davno mrtva ampak ja Picard in Beverly ne znata več streljati.

Prevzem mosta je bil čisto plot driven in ne bi smel uspeti v nobenem primeru. Kot da za vraga ne morejo izklopiti dvigal. Potem se pa kar predajo brez boja in Titan je prevzet in ima novega kapitana brez predaje poveljniških kod.

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

Ta nadaljevanka postaja vedno bolj neko mešanje vsega kar je možno. Sedaj čakam še ostale akterje iz DS9 in Voyager.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

BigWhale ::

Ja, men je blo tud ene par stvari cist WTF. :> Prevzem ladje je bil tolk enostaven, da sumim, da je to del njihovega nacrta. Ce ni, pol bo to res bedno scena.

Da bo Lore pocel pizdarije je blo pricakovano ampak spet, prevec enostavno.

Zvezdica27 ::

ah. spet slabo? Jaz še gledam s3 Orville... Seth je car (vse serije)

zz

Gregor P ::

Sem že misli, da sem kaj zamudil; namreč ostali čakamo že na 4. sezono :D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

BigWhale ::

Zvezdica27 je izjavil:

ah. spet slabo? Jaz še gledam s3 Orville... Seth je car (vse serije)


Slabo? Ne. Men so bli vsi deli do zdaj vsec. Niso pa perfect. :)

delavec44 ::

Jaz imam prevelika pričakovanja. Še vedno je boljši od ostalih star trekov, ki so sedaj aktualni.

judoka ::

Strange new worlds je top od trenutno aktivnih, ceprav je tudi ta zadnja sezona Picarda dobra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: judoka ()

delavec44 ::

Ne rečem da ni, ampak meni osebno te prequel retro serije, ki se dogajajo v "preteklosti" niso tako privlačne.

BigWhale ::

Uradno smo dobili tudi Star Trek 90210 ... pardon, Star Trek Academy :>

Mr.B ::

Tako so lepo nastavili, da bi sin nadaljeval serijo, oziroma n serij....
Koliko malo "prevec" dnarja je potrebno, da unicis nadaljevanko.
No sej Amazon je znan po takih uspehih.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Phantomeye ::

Mr.B je izjavil:

Tako so lepo nastavili, da bi sin nadaljeval serijo, oziroma n serij....
Koliko malo "prevec" dnarja je potrebno, da unicis nadaljevanko.
No sej Amazon je znan po takih uspehih.


Nek sem na hitro zasledil, da folk lobira za serijo star trek legacy, kjer bi imeli glavno vlogo potomci star trekarjev:

https://trekmovie.com/2023/03/23/picard...

Nikec3 ::

judoka je izjavil:

Strange new worlds je top od trenutno aktivnih, ceprav je tudi ta zadnja sezona Picarda dobra.

Se strinjam. Strange New Worlds > Picard > Discovery
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

DarkSite ::

Nikec3 je izjavil:

judoka je izjavil:

Strange new worlds je top od trenutno aktivnih, ceprav je tudi ta zadnja sezona Picarda dobra.

Se strinjam. Strange New Worlds > Picard > Discovery


TNG > DS9 > Enterprise > Voyager > Picard 3 sezona > ... obdobje c*apa ... > Strange New Worlds > ... neskončno obdobje c*apa ... > Discovery, Picard 1 in 2, mesto rezervirano za Starfleet Academy, ...

BigWhale ::

Mr.B je izjavil:

Tako so lepo nastavili, da bi sin nadaljeval serijo, oziroma n serij....
Koliko malo "prevec" dnarja je potrebno, da unicis nadaljevanko.
No sej Amazon je znan po takih uspehih.


Kaj pa ima Amazon veze s tem?

In kaj so pravzaprav unicili? Jaz lahko se vedno gledam stare serije. Saj se niso razblinile v nic. :>

Mr.B ::

BigWhale je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Tako so lepo nastavili, da bi sin nadaljeval serijo, oziroma n serij....
Koliko malo "prevec" dnarja je potrebno, da unicis nadaljevanko.
No sej Amazon je znan po takih uspehih.


Kaj pa ima Amazon veze s tem?

In kaj so pravzaprav unicili? Jaz lahko se vedno gledam stare serije. Saj se niso razblinile v nic. :>

Ring of power ? Je uspesen pri mijardni investiciji v glavah amazona..
Picard sezona 3, zaceli so super sedaj ... no bom pocakal na zakljucek sezone, potem pa preletel ostale dele...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

DarkSite ::

Dobra epizoda.

Lepo je bilo videt vse na kupu za mizo.

BigWhale ::

Jaz sem v bistvu blazno vesel, da so del zgodbe razresil in da ne bodo vlekl cist vsega do cist zadnje epizode :D

Phantomeye ::

Jep, kolikor mi je Vadik dober bad guy, je bil že čas, da se mal ustavi njegove/njene monologe, in se zgodba mal premakne naprej :D

Phantomeye ::

Aja, naj mi en razloži, ker se ne spomnim iz starih ST. Čist random misel:

Deloma se tole nanaša tudi na začetek sezone. Skratka, v zadnji epizodi je Vadik dobila dostop do Titana, ker so kodo dobili od Rikerja. In potem je Jack skoraj prevzel kontrolo z uporabo Picardove kode.

In se sprašujem, če je samo meni čudno, da lahko vsak kapitan prevzame komando nad katero koli ladjo (tehnološko gledano). Hkrati je moral pa na začetku sezone kapitan Titana prenesti komando na Rikerja. Mislim, to da je Picard omenil to kodo je blo mal za lase privlečeno.

Da ne omenim, ko je kapitan titana picardu reku "ne". in mu je picard odvrnil "I'm an admiral". In se je Riker tudi oglasil "I'm a captain".

In se sprašujem, zakaj bi od Rikerja "ukaz" mel kakršno koli veljavo, če sta si oba kapitana enakovredna, s tem da je bila ladja dodeljena prvemu.

BigWhale ::

Racunalniki na ladji se obnasajo tako kot torpeda. V skladu z zgodbo. ;>

Han ::

BigWhale je izjavil:

Ce bodo spet Borgi, bom res slabe volje :>
Kako kaj počutje? :8)

Phantomeye ::

Tole z enterprise D (rajš bi videl E) je bil nice touch ... vidim, da lahko ladjo fura 5-ish ljudi.

Ampak sem confused ... kdo exactly so ti borgi? Ne zgledajo high tech kot od Jurati borgi? Torej, kje so potem Jurati borgi? (a niso oni del starfleeta, glede na sezono 2, al so mal pozabil na vse skupaj?)

Zgodovina sprememb…

a_borlak ::

Nehajte spojlat, mislim ...

Phantomeye ::

a_borlak je izjavil:

Nehajte spojlat, mislim ...


Brez zamere, ampak če jaz vidim nov post na dan nove epizode, ne odpiram, dokler ne pogledam nove epizode.

Če greš v temo, kjer se pogovarjamo o šovu tedensko, preden pogledaš, si si čisto sam kriv.

BigWhale ::

Han je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Ce bodo spet Borgi, bom res slabe volje :>
Kako kaj počutje? :8)


Borge bi moral poslat v penzijo. Ceprav moram priznat, do so kar dobr vse skupaj speljali.

Edino kar me skrbi je to, da bodo spet nasli neko instant resitev in jo potegnil iz klobuka. Nekaj v stilu: "dejmo se Picarda connectat, da bo poklical Jacka in bosta skupaj premagala Queen v virtualnem boksu."

judoka ::

Edino kar me skrbi je to, da bodo spet nasli neko instant resitev in jo potegnil iz klobuka. Nekaj v stilu: "dejmo se Picarda connectat, da bo poklical Jacka in bosta skupaj premagala Queen v virtualnem boksu."


Glede na to da je samo se 1 del bo 100% instant resitev. Ne da je to kaj neobicajnega v ST vesolju.

Tud meni ni jasno kje so Jurati in njeni Borgi...

Nikec3 ::

judoka je izjavil:

Edino kar me skrbi je to, da bodo spet nasli neko instant resitev in jo potegnil iz klobuka. Nekaj v stilu: "dejmo se Picarda connectat, da bo poklical Jacka in bosta skupaj premagala Queen v virtualnem boksu."


Glede na to da je samo se 1 del bo 100% instant resitev. Ne da je to kaj neobicajnega v ST vesolju.

Tud meni ni jasno kje so Jurati in njeni Borgi...

Bomo izvedeli v zadnji epizodi. Meeh, toliko kot je bilo v tej sezoni deus ex machina situacij, pa ne vem če sem že kdaj videl.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Phantomeye ::

BigWhale je izjavil:

Han je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Ce bodo spet Borgi, bom res slabe volje :>
Kako kaj počutje? :8)


Borge bi moral poslat v penzijo. Ceprav moram priznat, do so kar dobr vse skupaj speljali.

Edino kar me skrbi je to, da bodo spet nasli neko instant resitev in jo potegnil iz klobuka. Nekaj v stilu: "dejmo se Picarda connectat, da bo poklical Jacka in bosta skupaj premagala Queen v virtualnem boksu."


hehe, ne vem ali za asimilacijo res velja "do 25 let" ali je to spet neka arbitrarna številka, da ostane main cast nedotaknjen? :D Pa tole s picard DNA, bi predvideval, da so baze DNA-jev sinhronizirane, ne da morajo it tekočinarji na vsako ladjo posebi updejtat. K malo uniči namen "skupnih značilnosti vseh ras". K tudi če niso sync, se na neki točki morajo nekam priklopit, da se updejta.

BigWhale ::

judoka je izjavil:

Tud meni ni jasno kje so Jurati in njeni Borgi...


Jurati je v drugem timeline-u. Vsaj tko so enkrat razlozili showrunnerji.

judoka ::

BigWhale je izjavil:

judoka je izjavil:

Tud meni ni jasno kje so Jurati in njeni Borgi...


Jurati je v drugem timeline-u. Vsaj tko so enkrat razlozili showrunnerji.



Tocno, dr. se omeni da borge ni nihce videl xx let. Pozabil iz kje je bil alt timeline.

Phantomeye ::

judoka je izjavil:

BigWhale je izjavil:

judoka je izjavil:

Tud meni ni jasno kje so Jurati in njeni Borgi...


Jurati je v drugem timeline-u. Vsaj tko so enkrat razlozili showrunnerji.



Tocno, dr. se omeni da borge ni nihce videl xx let. Pozabil iz kje je bil alt timeline.


Ja to sem tudi jaz videl, reče 10 desetletje, pol sem pa šel gledat koliko let je bilo med s2 in s3. In piše 10 let.

BigWhale je izjavil:

judoka je izjavil:

Tud meni ni jasno kje so Jurati in njeni Borgi...


Jurati je v drugem timeline-u. Vsaj tko so enkrat razlozili showrunnerji.


is she?

ker ostali karakterji k so bli v s2 in so "preživeli" so zdej v season 3, ostalih pa ne. Mislim, da so ta del ful slabo razlozil.

Zgodovina sprememb…

a_borlak ::

Q.

DarkSite ::

Zadnji del mi je pa bil slab. Pricakoval sem vec.

BigWhale ::

a_borlak je izjavil:

Q.


Ha! :)))

Sicer pa men je bil del vsec in koncno so zakljucili eno precej dolgo poglavje v fransizi. Ene stvari so bile mal predvidljive ampak v redu narjene.

AllStarc ::

Žal mi je ampak, tale display senilnosti je precej klavern. Seveda zmaga edina prava Alienka-zoperirana dohtarca, ki nikoli ni in ne bo znala igrati. Katastrofa. TNG je bila zares serija, ki je sproducirala ogromno kratkih zgodb, ki so nam dale misliti. Tole pogrevanje enih in istih good&bad guy-ev. Pa iste floskule. Še najbolj pa se mi smili lik Seven, ki je za tole 10.zgodbo glavna kandidatka, da bi jo razrešila. Oni pa premetavajo stare senilneže po ekranu. Res sramotno za franšizo.
Zares nevredno ogleda!
sometimes what you want and what you get,
are two very different things

Invictus ::

Mal je res razočaranje, da penzionisti rešijo svet in noben ne gre med ciprese.

Čas bi že bil...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

delavec44 ::

So pa glavno admiralko takoj pospravili :D Še dobro, da ni bila Janeway za katero so epizodo prej govorili, da je zasedena s pripravami na proslavo.

Kaj je bilo potem že z Borgi iz 2. sezone z Jurati za kraljico?

judoka ::

Death star chain reaction save varianta + mega pilot data. Nic posebnega, ampak tudi ne grozno kot npr Discovery zadnje sezone.

Bi pa def pogledal star trek z 7/9 kot capt.

Mr.B ::

Ok.
Edino sezono 2 moraš ignorirat...

Pa rusa :)) so dali za predsednika zemlje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

-puhek- ::

Ravno končal 10 del tretje sezone... v bistvu je bistveno trenutno najboljša verzija Star Treka (kaj je že tisti negledljiv zmazek s črno kapitanko?)

Pogrešam pa Babylon 5 remake.

Aja, pa welcome Q :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -puhek- ()

Phantomeye ::

Invictus je izjavil:

Mal je res razočaranje, da penzionisti rešijo svet in noben ne gre med ciprese.

Čas bi že bil...


Tisti, ki Dato igra je ze 15-20 let nazaj reku, da ne bo več, ker je prestar.

delavec44 je izjavil:

So pa glavno admiralko takoj pospravili :D Še dobro, da ni bila Janeway za katero so epizodo prej govorili, da je zasedena s pripravami na proslavo.

Kaj je bilo potem že z Borgi iz 2. sezone z Jurati za kraljico?



Niso omenili, ker drgač bi blo sezone konec v 5 sekundah :D

Zgodovina sprememb…

a_borlak ::

Zadnji del je bi rahel dolgčas, noben od glavnih likov ni umrl, odprli so cel kup možnosti za nove spin-offe, skratka meh. Pričakoval sem malo bolj solzavo zadevo, dobil dvojno dozo cukra.

oo7 ::

Patrick Stewart Wants to Move Forward with a Star Trek: Picard Movie

https://movieweb.com/star-trek-patrick-...


"I think we could do a movie, a 'Picard'-based movie," he said. "Now not necessarily at all about Picard but about all of us. And to take many of those wonderful elements, particularly from Season 3 of 'Picard' and take out of that what I think could be an extraordinary movie. I keep telling people and mentioning it, and so far there's been no eager response, but it might well happen. And that would be I think a very appropriate way to say, 'And goodbye folks.'
««
19 / 19
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Trek: Strange New Worlds (TV serija) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
39866895 (12438) predi
»

Star Trek: Lower Decks

Oddelek: Sedem umetnosti
111748 (1340) Gagatronix
»

Star Trek 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9728011 (23639) Dami
»

StarTrek fan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6810985 (9546) nicjasno

Več podobnih tem