» »

Star Trek: Picard

Star Trek: Picard

Temo vidijo: vsi
««
18 / 19
»»

delavec44 ::

Zgleda mi razred bolje od 2. sezone.

Tudi lepo prikaže, da ko greš v penzijo je z vplivom konec, pa si bil lahko prej glavni.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Že kdo pogledal ?


Ja. Morem potrdit, da tole zgleda pa zdaj obetavno. Prvi del zgleda ok, nobenih resnih motečih elementov. 3 sezona bo očitno tisto, kar bi moralo biti že od začetka.

DarkSite ::

1 del ok. Mogoče pa bo še kaj od te sezone. Če bi le začeli tko prvo sezono na tej ladji Titan.

Odrezal bi samo uno zensko, ki je iskala red lady. Meni je totalno negledljiva.

bambam20 ::

DarkSite je izjavil:

1 del ok. Mogoče pa bo še kaj od te sezone. Če bi le začeli tko prvo sezono na tej ladji Titan.

Odrezal bi samo uno zensko, ki je iskala red lady. Meni je totalno negledljiva.


Ja, sej tkole bi se morala začet 1. sezona.

oo7 ::

No mogoče pa pogledam tretjo sezono.

Picard prvo sezono sem komaj pogledal. Drugo sezono sem pogledal samo prvo epizodo in nehal.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

No mogoče pa pogledam tretjo sezono.

Picard prvo sezono sem komaj pogledal. Drugo sezono sem pogledal samo prvo epizodo in nehal.


To sploh ni primerljivo. Sedaj bodo v glavnih vlogah igralci iz next generations.

BigWhale ::

Dejstvo je, da tretja sezona se mal bolj molze nostalgijo kot prvi dve. Hard core fani so na zalost obcutljive snezinke. :>

Magic1 ::

Nostalgija dol ali gor, sploh nima veze. Bolj je vprašanje ali zgodba in prezentacija vleče. Prve dve sezone izgleda niso. Vsi nimamo časa, da zapravljamo čas za gledanje dolgočasnih zadev. Ma da te serija potegne not, drugače je škoda časa.
Magic

BigWhale ::

Men sta bli prvi dve sezoni cist gledljivi. Druga mogoce mal manj ampak vseen je bla decent enough.

karafeka ::

bambam20 je izjavil:

Sedaj bodo v glavnih vlogah igralci iz next generations.


Potem bo ziher bolj gledljivo...z dedki in babicami v glavnih vlogah. Saj so že začeli s forami, da jih kolene bolijo in roke tresejo.
Še 7of9 ne smeš več preblizu pogledat ;).

Gregor P ::

Po vseh teh komentarjih se še vedno nisem opogumil pogledati tega:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

a_borlak ::

V redu je, prvi del gre lepo počasi in dviguje napetost.

SambaShare ::

a_borlak je izjavil:

V redu je, prvi del gre lepo počasi in dviguje napetost.


Pa ravno mislil napisati, da gre obupno počasi in da se nič ne zgodi ;). Ampak ajde, da vidimo naslednji del.

Nikec3 ::

Vem, da vsi padate na nostalgijo, ampak meni je bila najboljša prva sezona. Druga opizoda tretje sezone vsaj zame veliko razočaranje. Zakaj so morali silit družinsko dramo not, če to res ni bilo potrebno?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

a_borlak ::

Drugi del tretje sezone ... če se to ne bo popravilo ... mislim, kapitan Titana je ena lutka, zgodba ... razočaran. Stari obrazi? Tudi prav. Res škoda ...

Nikec3 ::

No, tretja epizoda je bila vrhunska. Sicer za moj okus malo preveč deus ex machina zadev, ampak Star Trek je itak znan po tem. Dialog med Picardom in mamo njegovega sina zelo na nivoju.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

BigWhale ::

Cak mal, da zdej ugotovijo, da so tisti bioloski aspekti v tistem belem scanu od une vesoljske meduze iz Encounter at Farpoint. Meduza bo bo scanu prepoznala Picarda in Rikerja, ki sta jo takrat resila in jim pomagala iz nebule. :>

Razen ce ne bo crystalline entity in bo totalno pissed off ker ji je Picard ubil dva kolega. :>

DarkSite ::

Zakaj pa je bil shapeshifter na tej nepomembni ladji. A so na vsaki federacijski ladji?

delavec44 ::

Pa zakaj jih z vsemi modernimi skenerji in medicinskimi pregledi ne najdejo. Potem bi bilo preveč enostavno zgleda.

cias ::

Zadnji del ki ga bom gledal, že tretjega sem na 1.25. Dolgcajt pa slabi igralci.

Invictus ::

Se mi zdi, da eni gledajo te serije samo zato, da jih lahko pljuvajo :))
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

delavec44 ::

To se samo tebi zdi.

Han ::

Serija je gledljiva, ni pa nek presežek.

OldSkul ::

3. sezona je celo dobra, zaenkrat. Škoda da so prve dve zaj.

Phantomeye ::

DarkSite je izjavil:

Zakaj pa je bil shapeshifter na tej nepomembni ladji. A so na vsaki federacijski ladji?


Vohune imaš ponavadi vsepovsod.

Še ko si na pijači v random baru:

DarkSite ::

Phantomeye je izjavil:

DarkSite je izjavil:

Zakaj pa je bil shapeshifter na tej nepomembni ladji. A so na vsaki federacijski ladji?


Vohune imaš ponavadi vsepovsod.

Še ko si na pijači v random baru:



Ocitno so se to sprasevali tudi v 4 delu!?

Drugace pa odlicen 4 del. To je to.. star trek.

BigWhale ::

BigWhale je izjavil:

Cak mal, da zdej ugotovijo, da so tisti bioloski aspekti v tistem belem scanu od une vesoljske meduze iz Encounter at Farpoint.


Hahahahaha.

Also Picard je droppnu f-bomb. :>

AmokRun ::

Noro! :))

Nikec3 ::

Dobra epizoda. Nekako jim je uspelo, kar si nisem mislil, da je možno... v eni epizodi so osmislili večino nesmislov in jih lepo povezali.
Zdaj je naenkrat jasno, zakaj je bila do Worffa in Rafaele taka diskretnost z informacijami, jasno je kako to, da je "changelling ravno na tej ladji" in skoraj jasno je že, zakaj celo vesolje lovi Jacka Crusherja.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

BigWhale ::

Men se zdi glih to z Jackom se najmanj jasno. :>

Zdej smo zvedl samo, da takoj prepozna changelinge. Jest sumim, da kanalizira Siskota!

judoka ::

Jest sumim, da kanalizira Siskota!


Huda teorija8-)

TESKAn ::

BigWhale je izjavil:

Men se zdi glih to z Jackom se najmanj jasno. :>

Zdej smo zvedl samo, da takoj prepozna changelinge. Jest sumim, da kanalizira Siskota!


Al pa je changeling, ki so mu za infiltracijo pobrisal spomin oz. ga spravili v podzavest. Potem pa vsake tolk, ko je v nevarnosti, kar je ostalo od identitete pride na dan, da ga reši.

Pa 'evolucija' changelingov - bolj genetski inženiring, glede na to da so 'proizvedli' vorte in jem'hadarje in da naj bi to bila ena 'separatistična' celica, ki se hoče maščevat federaciji, so lahko znanje uporabili v imenu večjega cilja - uničenje federacije.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

BigWhale ::

TESKAn je izjavil:

Al pa je changeling, ki so mu za infiltracijo pobrisal spomin oz. ga spravili v podzavest. Potem pa vsake tolk, ko je v nevarnosti, kar je ostalo od identitete pride na dan, da ga reši.


Ma to bi bil beden repeat Discoverya. Tolk butastga scenarija upam, da niso nardil :))

BigWhale ::

judoka je izjavil:

Jest sumim, da kanalizira Siskota!


Huda teorija8-)


Mogoce je pa Pah Wraith, isti pasulj sam mal bolj evil. :))

Phantomeye ::

Pac eno je, da je sposoben začutiti, da je nekdo shapeshifter, drugo pa je, da greš v john wick mode, brez da bi vedel, da lahko greš.

Ocitno je, da je sin neke vrste weapon. Vprašanje od kdaj in pa ali pa je bil "aktiviran" pred kratkim in je povezano z vlomom v daystrom.

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

V Daystrom institutu je sigurn prislo do problemov ker je holo cube od Moriartija en hisnik po nesrec dal preblizu glave od Lore-a. :>

Phantomeye ::

BigWhale je izjavil:

V Daystrom institutu je sigurn prislo do problemov ker je holo cube od Moriartija en hisnik po nesrec dal preblizu glave od Lore-a. :>


Ker sem od old school star-trekov v celoti pogledal samo voyager, sem moral googlat. In dejansko je par člankov o tem :D

BigWhale ::

Mogoce je pa Crusher okuzen z red matter! :>

Han ::

Borg Queen infection! ;)

BigWhale ::

Ce bodo spet Borgi, bom res slabe volje :>

delavec44 ::

Meni bo pa super :D

judoka ::

Locutus of Borg jr. pa to.. :D

Tista teorija z Siskotom zmaga. Bi v to sezono nostalgije dodali se vec DS9 elementov. Se quark-a naj vrnejo za kak del-dva :D

Phantomeye ::

Po eni strani dvomim, da bodo borgi, da bo bolj fokus na tekočinarjih. Res bi si želel, da se pojavi še kak Cardassian (sprasujem se zakaj se o Cardassijcih piše v pretekliku na ST wiki).

Po drugi strani je bilo pa par namigov glede borgov, predvsem tisto z Locutusom.

Gregor P ::

Mah počjo njegovega klona in je zadeva rešena :D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

delavec44 ::

Kar dober del danes. Druščina je zbrana.

Phantomeye ::

Jst upam, da srečamo še koga iz kakega drugega star treka, recimo koga iz voyagerja (poleg 7) ali pa deep space 9.

Čeprav sem ziher, da planirajo še kako tako serijo.

Janeway.


Jst mam filing, da se bo worfu strgalo na neki točki in bo nehal biti pacifist :D Se mi zdi, da je bilo malo hintano :D

Ful mi je smešno, k noben ne mara od Picarda vina :D. Kapitan Titana je rekel, da ima rajši nekaj drugega (ne vem kaj že), njegov sin ima rajši viski, worf ga je označil za kislo medico :D

Nikec3 ::

Tukaj moram ustvarjalcem te serije čestitat. Ne spomnim se, kdaj je nazadnje katera serija na kup vrgla vse stare znance in jim je nekako to uspelo naredit tako, da sploh ne deluje posiljeno ali kot "ticking all the boxes". Vsak član, ki se pojavi v seriji ima svoj namen in jasno vlogo.

Kaj si bodo tekočinarji s Picardom? A to bo naj bil Borg-Picard iz Nemesis ali gre preprosto za Picardove ostanke, preden je postal nek synth hibrid?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Phantomeye ::

Nikec3 je izjavil:

Tukaj moram ustvarjalcem te serije čestitat. Ne spomnim se, kdaj je nazadnje katera serija na kup vrgla vse stare znance in jim je nekako to uspelo naredit tako, da sploh ne deluje posiljeno ali kot "ticking all the boxes". Vsak član, ki se pojavi v seriji ima svoj namen in jasno vlogo.

Kaj si bodo tekočinarji s Picardom? A to bo naj bil Borg-Picard iz Nemesis ali gre preprosto za Picardove ostanke, preden je postal nek synth hibrid?


Pomojem je to picard iz prve sezone? k so ga dal v novo telo? Nemesisa se ne spomnim dobro, naj bi bla še ena verzija picarda?

Me zanima v kaki povezavi je od Picarda telo z vidika tega "sindroma", k ga ima njegov sin - ker to si tudi želijo. Ziher kak gen.


Je pa bizarno - da greš v praktično muzej, in tam vidiš svoje originalno telo :D

BigWhale ::

Jest samo cakam, da Lore prevzame kontrolo. :>

Phantomeye ::

BigWhale je izjavil:

Jest samo cakam, da Lore prevzame kontrolo. :>



Evo ti :D


----



Tuvok!

So pa Janeway ze veckrat omenil, bi blo skoraj hecno, če je ne bi bilo noter.

Me zanima kdo je tista zadeva, ki prihaja iz njene roke, neka tretja sorta?
Also, kar starfleet dela v ozadju, je fucked up (eksperimentiranje)
««
18 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Trek: Strange New Worlds (TV serija) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
39866895 (12438) predi
»

Star Trek: Lower Decks

Oddelek: Sedem umetnosti
111748 (1340) Gagatronix
»

Star Trek 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9728011 (23639) Dami
»

StarTrek fan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6810985 (9546) nicjasno

Več podobnih tem