» »

Star Trek: Picard

Star Trek: Picard

Temo vidijo: vsi
««
13 / 19
»»

oo7 ::

Napovedana tretja sezona Picarda. In menda snemajo drugo in tretjo sezono hkrati.

According to Production Weekly they are filming seasons 2 & 3 back-to-back

Season 2: January 2021 - June 2021
Season 3: June 2021 - November 2021

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

MrNighthawk ::

oo7 je izjavil:

Napovedana tretja sezona Picarda. In menda snemajo drugo in tretjo sezono hkrati.

According to Production Weekly they are filming seasons 2 & 3 back-to-back

Season 2: January 2021 - June 2021
Season 3: June 2021 - November 2021


Ravno bral, da naj bi gledanost čez sezono padla za 50 % in da se govori o ds9 oz Sisko seriji.
https://wegotthiscovered.com/tv/star-tr...
Počas bo tega preveč

sirotka ::

DS9 je bila top. Dejansko so bile vse serije ok... tele nove, so pa na žalost woke greznica. Priznam, da sem tudi sam nehal gledal sredi sezone, pa sem jo komaj čakal.

BigWhale ::

Oh, se en snowflake... ;>

sirotka ::

Kdo se oglaša, ti mešaš v vsako drugo temo svoja osebna woke prepričanja in se topiš hitreje kot sneg na pomladnem sončku. Sicer pa, očitno sem del razumnih, poglej kaj se dogaja z gledanostjo ;)

bambam20 ::

sirotka je izjavil:

Kdo se oglaša, ti mešaš v vsako drugo temo svoja osebna woke prepričanja in se topiš hitreje kot sneg na pomladnem sončku. Sicer pa, očitno sem del razumnih, poglej kaj se dogaja z gledanostjo ;)



In kakšna je gledanost? verjetno še vedno dovolj visoka, da se jim splača zadevo predvajat.

sirotka ::

Za ameriko jih bos tezko nasel. Za canado pa so iz 1.8mio padli na nekje polovico tega.

Star trek je bil vedno "napreden" kar se tice raznolikosti, zdaj so sli pa nekam v tri krasne. Tole lepo povzame:

Trek was already woke

New Trek is woke as a brand.

MrNighthawk ::

sirotka je izjavil:

Kdo se oglaša, ti mešaš v vsako drugo temo svoja osebna woke prepričanja in se topiš hitreje kot sneg na pomladnem sončku. Sicer pa, očitno sem del razumnih, poglej kaj se dogaja z gledanostjo ;)


Gledanost je takšna, da je Disco začel s produkcijo 4. Sezone, Picard z 2 in celo tretjo, začela se je produkcia serije Strange New Worlds,posneta je Lower Decks risanka in še ena je v snemanju Prodigy... gledanost je toliko v k. da šopajo serije po tekočem traku.

Sicer ne pravim, da so vse serije vrhunske in oh in sploh. Ampak nekaj profita pa le imajo. Profit pa pride iz gledanosti a ne?

Spock83 ::

Lahko bi npr dali tudi na netflix. Pa bi bila višja gledanost.

oo7 ::

Spock83 je izjavil:

Lahko bi npr dali tudi na netflix. Pa bi bila višja gledanost.


A ni Netflix njihova konkurenca ?

ahac ::

Odvisno kaj je njihov cilj.
Posnet serijo, imet čim več gledalcev in tako zaslužit? Potem Netflix ni konkurenca. Saj zato so pa izven ZDA Discovery prodal Netflixu, Picard pa Amazonu.
Če je pa njihov cilj postavit svoj streaming service (ki nikoli ne bo konkurenčen največjim), ga nafilat z raznimi Star Trek serijami (drugega itak nimajo) in direktno dobit denar od gledalcev, potem pa je konkurenca...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

ahac je izjavil:

Odvisno kaj je njihov cilj.
Posnet serijo, imet čim več gledalcev in tako zaslužit? Potem Netflix ni konkurenca. Saj zato so pa izven ZDA Discovery prodal Netflixu, Picard pa Amazonu.
Če je pa njihov cilj postavit svoj streaming service (ki nikoli ne bo konkurenčen največjim), ga nafilat z raznimi Star Trek serijami (drugega itak nimajo) in direktno dobit denar od gledalcev, potem pa je konkurenca...


Aja sem milil, da ima CBS tudi svoj program. Potem pa ja.

ahac ::

Imajo TV postaje, ampak te Star Trek serije so namenjene za streaming in ne TV.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Star Trek Picard drugo sezono začnejo snemati januarja 2021.

oo7 ::

John de Lancie Hints He May Return As Q To Star Trek, Again

https://trekmovie.com/2020/12/20/john-d...

oo7 ::

Whoopi Goldberg Talks About Joining 'Star Trek: Picard' Season 2

https://trekmovie.com/2021/01/04/whoopi...

BigWhale ::

Z Guinan bi lahk tolk zlo velik stvari nardil. Zdej k mal tuhtam ... Guinan v TNG je Garek v DS9.

MrNighthawk ::

oo7 je izjavil:

Whoopi Goldberg Talks About Joining 'Star Trek: Picard' Season 2

https://trekmovie.com/2021/01/04/whoopi...

Rajši bi videl Guinnan kot pa Q. S Q so imeli nek zaključek. Z Guinnan pa samo cameo v Generations polomiji.

gozdar1 ::

Guinnan eden bolj natečnih likov v seriji.

MrNighthawk ::

Teaser za Picard drugo sezono

Q is back!

p.s. A lahko star trek teme Disc, Picard in SNW združimo v eno?

Zvezdica27 ::

hm. A bodo de lanciea reciklirali? Saj se psloh ne spomnim, za kaj se je šlo v S1, tkao mi je bil beden...

BigWhale ::

Q se je pojavil v vec kot deset delih v TNG, DS9 in VOY. Se v Lower Decks je bil. :)

MrNighthawk ::

Zvezdica27 je izjavil:

hm. A bodo de lanciea reciklirali? Saj se psloh ne spomnim, za kaj se je šlo v S1, tkao mi je bil beden...

Med trekiji je eden izmed najbolj priljubljenih karakterjev.

Reycis ::

sirotka je izjavil:

DS9 je bila top. Dejansko so bile vse serije ok... tele nove, so pa na žalost woke greznica. Priznam, da sem tudi sam nehal gledal sredi sezone, pa sem jo komaj čakal.

Jaz mislim, da ni nič bolj woke kot so bile stare serije, samo gledalcem gre danes to v precej večji meri bolj na živce. Ker ko enkrat spregledaš to propagando ni več poti nazaj. Deloma pa je problem tudi v nedomišljeni zgodbi. Jaz sem gledal prvih nekaj delov in (podobno kot vsi novejši izdelki) so samo dekonstruirali staro mitologijo star treka. Kot bi poskušali uničit en spomin iz otroštva.
Diversity is our greatest strength

BigWhale ::

Kaj tocno so pa dekonstruirali? A das lahko kak primer?

Zvezdica27 ::

večji porblem je, da recimo jaz, se sploh ne spomnim za kaj se je šlo. Samo neki se spomnim nekih robotov (planet nek), kapitan ladjice je španec, vse ostalo sploh ne vem za kaj gre. Pa sem trekkie.

zz

BigWhale ::

Pol si trekkie nekak tko kot sem jaz ljubitelj nogometa. Slo se je pa zato, da se je kam prislo. :>

Q je bil eden bolj pomemben villain, ki je med drugim federaciji predstavil tudi Borge. Encounter at Farpoint je pa govoril o izkoriscanju zivali in je bil zlo PETA friendly del in to leta 1987! ;)

Zvezdica27 ::

vem jaz kaj je/so Q, ne vem, kaj se je v sezoni 1 od ST:picard sploh dogajalo.

Nisem pa fanatik ;)

MrNighthawk ::

Zvezdica27 je izjavil:

vem jaz kaj je/so Q, ne vem, kaj se je v sezoni 1 od ST:picard sploh dogajalo.

Nisem pa fanatik ;)

Potem te pa spomin daje.
Jaz se spomnim kaj se je dogajalo v Twilight sagi ker sem "moral" gledat z mojo 1/2 pa mi stvar sploh ni bla všeč.

Gagatronix ::

Meni je bila prva sezona Picarda bolj tako-tako. Plot z Romulanci na borgovski kocki je bil sicer zanimiv, ampak kot plot point nima nekega pretiranega smisla. IMHO je to, da smo ponovno videli Seven, vrhunec prve sezone.

Zvezdica27 ::

ha... saj res. 7 je bla. Hvala da si povedal ;)

MrNighthawk ::

Gagatronix je izjavil:

Meni je bila prva sezona Picarda bolj tako-tako. Plot z Romulanci na borgovski kocki je bil sicer zanimiv, ampak kot plot point nima nekega pretiranega smisla. IMHO je to, da smo ponovno videli Seven, vrhunec prve sezone.

Se strinjam, ni bila nek vrhunski presežek. Zhat Vash in A.I. fobija nista pustila vtisa. Nostalgični vložki so bli zabavni in 7of9 je bila ena svetla točka.

BigWhale ::

Jaz sem bil navdusen nad Number One in njegovo pizzo. :>

MrNighthawk ::

BigWhale je izjavil:

Jaz sem bil navdusen nad Number One in njegovo pizzo. :>

A ni ta prve zažgal?

BigWhale ::

Pizza kot dejanje, to da je zivel nekje v 3pm kjer se je ukvarjal s peko pizz. :D

oo7 ::

LeVar Burton Addresses 'Star Trek: Picard' Season 2 Geordi La Forge Speculation

https://www.newsweek.com/levar-burton-s...

oo7 ::



Star Trek Picard Season 2 official Trailer 1 Return of Q,s New 2021 Patrick Stewart Paramount Plus

scipascapa ::

Uf šele drugo leto.

Furbo ::

Tudi če nikoli, če bo isti nesmisel kot S01
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

BigWhale ::

Trailer has landed.

https://intl.startrek.com/videos/watch-...

Star Trek boomerji bodo ponorel od groze. ;>

oo7 ::

BigWhale je izjavil:



Star Trek boomerji bodo ponorel od groze. ;>


Zakaj bodo ponoreli ? Zaradi Q-ja ?

MrNighthawk ::

oo7 je izjavil:

BigWhale je izjavil:



Star Trek boomerji bodo ponorel od groze. ;>


Zakaj bodo ponoreli ? Zaradi Q-ja ?

V trailerju tako zgleda, ampak mogoče Q samo "pomaga" tako kot je v zadnjem delu TNGja. Če pomislim na trailer iz 1. sezone je delovalo kot, da bodo Borgi osrednji del sezone, bilo so pa samo za ozadje.

Stil se mi zdi podoben kot 1. sezona, nostalgični eye candy. Upam samo da bo zgodba bolj dodelana, zaključek 1. sezone je bil bolj spacan skupaj.

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

BigWhale je izjavil:



Star Trek boomerji bodo ponorel od groze. ;>


Zakaj bodo ponoreli ? Zaradi Q-ja ?


Ker je prevec akcije in je premal star treka! :>

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

BigWhale je izjavil:



Star Trek boomerji bodo ponorel od groze. ;>


Zakaj bodo ponoreli ? Zaradi Q-ja ?


Ker je prevec akcije in je premal star treka! :>


Saj že prva sezona ni bila preveč Star trekovska ?

Zvezdica27 ::

pf...

torej 4 osebki bodo rešili galaksijo... to sam neka idiotska akcija non-stop, sploh ne nek družbeni ... raziskovanje družbe z občasno akcijo. Not happy. Pol bo pa očitno nasproti vsemu kar je bilo dosedaj Picard se moral vklopiti v Borg in je to to.

Še najboljši star trek je Orville.

zz

oo7 ::

Zvezdica27 je izjavil:



Še najboljši star trek je Orville.

zz


Komaj čakam tretjo sezono ;)

Zvezdica27 ::

tudi jaz

zz

MrNighthawk ::

Zvezdica27 je izjavil:

pf...

torej 4 osebki bodo rešili galaksijo... to sam neka idiotska akcija non-stop, sploh ne nek družbeni ... raziskovanje družbe z občasno akcijo. Not happy. Pol bo pa očitno nasproti vsemu kar je bilo dosedaj Picard se moral vklopiti v Borg in je to to.

Še najboljši star trek je Orville.

zz


Zgodba je zelo generična in praktično v vseh serijah so se odpravil v preteklost reševat prihodnost (st first contact, voyage home, voyager,...)

In povsod gre samo glavna posadka s kapitanom na čelo v akcijo, kar je popolnoma logično:)) vključno z Orvillom.

Zgodovina sprememb…

Zvezdica27 ::

za orville se ne spomnim čist detajlov, ampak tam je cel ship v igri in vsaj razvijajo like.

Tle pa je, vsaj v 1. sezoni, blo lih koliko, 4 osebki, s tem da oni španec neki kao špila fuzbal, pa iz penala še ni rešil vesolja. Bad.

zz

BigWhale ::

USS Orville ima posadko 300 ljudi. V main castu je pa devet ljudi. :>
««
13 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Trek: Strange New Worlds (TV serija) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
39861128 (6671) predi
»

Star Trek: Lower Decks

Oddelek: Sedem umetnosti
111629 (1221) Gagatronix
»

Star Trek 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9726757 (22385) Dami
»

StarTrek fan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6810651 (9212) nicjasno

Več podobnih tem