» »

Star Trek: Picard

Star Trek: Picard

Temo vidijo: vsi
««
14 / 19
»»

eventyrer ::

malo popravil:

Zvezdica27 je izjavil:

Še najboljši MODERNI star trek je Orville.


so say we all.

Zgodovina sprememb…

MrNighthawk ::

Zvezdica27 je izjavil:

za orville se ne spomnim čist detajlov, ampak tam je cel ship v igri in vsaj razvijajo like.

Tle pa je, vsaj v 1. sezoni, blo lih koliko, 4 osebki, s tem da oni španec neki kao špila fuzbal, pa iz penala še ni rešil vesolja. Bad.

zz


Poanta je, da imaš posadko 300+ ampak samo bridge crew je v akciji.

Mandalorian je odlična serija pa ima en karakter. Stevilo karakterjev nima veze.

oo7 ::

Druga sezona TV serije Picard se začne 17 februarja 2022.

Trenutno že snemajo tretjo sezono ampak so morali ustaviti snemanje saj je bilo več kot 50 ljudi na snemanju pozitivnih za korona virus.

oo7 ::

Star trek Picard druga sezona se ne bo začela 17 februarja ampak 3 marca 2022.

oo7 ::

Slika iz druge sezone Picard

BigWhale ::

Tud nov trailer je zuni.

oo7 ::

In kako se vam zdi trailer vam, ki ste Star trek mojstri ?


Jaz sem Star trek v preteklosti spremljal bolj bežno.

BigWhale ::

Jaz sicer nisem mojster, me pa spomni na zadnji STTNG film kjer so dirkali z avtomobili. :>

Ne vem, bomo vidl. Zapleti in epizode s Qjem so bile vedno na nek nacin zabavne in zanimive. Tukaj bo cela sezona taksna? Bomo videli. :) Pred casom sem razmisljal o Star Trek spin-offu, ki se dogaja v Q continuumu in bi iz tega lahko nardil zlo lepo filozofsko serijo. :)

donvitoc ::

Groza, a še zmeraj snemajo tole? Od kje jim sploh denar? Bi rekel da se to namenoma financira nekje iz ozadja da uničijo spomine na dobro serijo.

Gagatronix ::

BigWhale je izjavil:

Jaz sicer nisem mojster, me pa spomni na zadnji STTNG film kjer so dirkali z avtomobili. :>

Ne vem, bomo vidl. Zapleti in epizode s Qjem so bile vedno na nek nacin zabavne in zanimive. Tukaj bo cela sezona taksna? Bomo videli. :) Pred casom sem razmisljal o Star Trek spin-offu, ki se dogaja v Q continuumu in bi iz tega lahko nardil zlo lepo filozofsko serijo. :)


Predvsem je zabavno kako je Q presel iz malevolentnega kozmicnega sodnika v TNG-ju do relativno loveable nadloge v VOY. :))

BigWhale ::

Q je bil skoz en pest ... :) Tudi v TNG (in v DS9).

donvitoc je izjavil:

Groza, a še zmeraj snemajo tole? Od kje jim sploh denar? Bi rekel da se to namenoma financira nekje iz ozadja da uničijo spomine na dobro serijo.


Seveda, tovaris pionir.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

donvitoc ::

Niti en review ni pozitiven za ta kup gnoja. Razen seveda imdb pa gnil paradižnik kjer kompetentni ocenjevalci na podlagi strogih kriterijev zaključijo da je serija vrhunska. Samo ne vem zakaj dajo tako serijo med nas, glupo rajo, ki smo bolj na nivoju red letter media intelektualnega stanja. Naj to predvajajo v beli hiši, in pri tebi doma.

oo7 ::

Danes izide prva epizoda druge sezone Picard.

sulaco ::

S02E01...SEDI 5

voss_ ::

Še borge jim je ratalo zagnojit ;((

Picard je pa tudi že tolk dementen da ga je kar muka gledat. Še govori komaj :(

MisterM ::

Meni je bila epizoda všečna. Edino trailerji za nadaljnje epizode so mi malce priskutili užitek. Tudi vzlic Discoveryja in prihajajočega Strange New Worlds, mi je kar muka se vmestiti v časovno obdobje, kjer se Picard odvija (torej par desetletij po TNG, DS9 in VOY eri).

voss_ ::

Meni zgleda da hoče biti STD, samo jim je penzionist v napoto.

SambaShare ::

voss_ je izjavil:

Picard je pa tudi že tolk dementen da ga je kar muka gledat. Še govori komaj :(


Sem si mislil isto. Saj za svojih 81 let je v resnici "dober", ampak ja, mučno ga je gledati.

Okapi ::

In kdo te sili?

globoko grlo ::

Nostalgija verjetn.

Zacnem gledat s2e1 pa nc jasn. Pogledam s1e10, pa mi je krneki. Se spravm nazaj na s2e1 pa komi pridem do pol, pa ze spim.

Tole je bl eno mehisko sranje.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

BigWhale ::

Men se je zdela pa prva epizoda dost ok. Posadka iz prejsnje sezone se je malenkost razdrobila, Picard je pa pac samo samo star in Stewart igra tega starca cist solidno. Ne vem kaj ste pricakovali. :)

Borge je Janeway mocno zdesetkala in niso vec to kar so bili, se vedno so pa tehnolosko napredni in sposobni marsicesa. Ladjo imajo pa drugacno najbrz zato, ker smo se kock navelicali. :D

globoko grlo ::

Nej mi en nalije čistega sladkega vinca, a je Picard zdej android? V s1e10 nism čist spremljal kaj vse so mu nardil. Najprej je umru, pol so ga preselil v drug body in nej bi živu še neki let al kako?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zvezdica27 ::

bom pogledal. Začuda je celo Discovery zdaj malo bolj "normalen", v S4

zz

Okapi ::

 Lord Elrond

Lord Elrond



 Kadet Elnor

Kadet Elnor

svecka ::

Meni je všeč. dost boljša od ST: discovery zadnje sezone k majo več woke sranja in drame kot v mehiških limonadah

Nikec3 ::

Četrte sezone Discoveryja se še nisem lotil, ampak mi je po vibeu Picard veliko bolj všeč. Dobra prva epizoda, nekako s Picardom pride zraven neka resnost in pomembnost :))
Edino kar me je strah je to, da bomo očitno gledali time travel sezono. :|
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Okapi ::

Q in časovni stroj naredita vsako epizodo zanič. Slabše je samo, če kaj sanjajo, ali je cela epizoda v holodeku.;((

Furbo ::

Sem čez vikend pogledal prvi del, sem si rekel super 55minut. Mhm.

Prva polovica psihični problemi pa neke romance v domu upokojencev, pol grejo ata v bife, pol že misliš, da se bo začela akcija, nah, šele zadnjih 10 minut se nekaj dogaja, pa še tedaj Picard stoji kot lipov bog, totalno neuporaben, pol spet ta Q brezvezen, za katerega vemo, da bo na koncu serije, ko se bodo povsem zapletli s štorijo, zamahnil s čarobno palčko, ostalo so napovedniki za naprej.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zvezdica27 ::

Tja... odvisno, meni je/so pa Q všeč, mi pa časovne epizode niso (sploh če gredo v neko polpreteklost, kar je TNG rad šel). Bomo videli. Celokupno, mi je tole kar všečno, je pa Jean-Luc že res star.

Tale zaplet z Borgi mi je top, etika vs izkušnje - niso streljali, je pa vse presimple. Če So Borgi tko močni, kaj, jim Q pomaga? Kako je človeštvo spet na testu, po keri logiki, če so se že v TNG in v Voyager več kot izkazali... no, nekaj rabijo za zgodbo in boljš to kot pa ono jokanje okol Date jovo na novo.

zz

sirotka ::

Tole je gledljivo? Sem ostal pri prvih treh delih in nisem šel dalje. So močno pohaklali zgodbo in je preveč vsiljeno politično korektna?

BigWhale ::

Dejte mir z off-topic sranjem.

oo7 ::

Eno trapasto vprašanje od nekoga, ki je včasih Star Trek spremljal na Tv recimo vsako 5 epizodo :P Tega Q ja se spomnim po videzu in Star treka in vem, da je izredno močno bitje.
Kar me zanima ali to kar se je zgodilo v S02E01 res ali je vse to zrežiral Q, da maltretira Picarda ?

Okapi ::

Ko je Q zraven, je čisto vse mogoče, tako da je nesmiselno karkoli ugibati.

Okapi ::

Po pričakovanjih, Borg + Q + časovno potovanje.;((

MisterM ::

Tale alt general Picard je badass! Kolikor se spomnim, TNG ni imel mirror epizod, tako da je zanimivo videti to opcijo, čeprav to NI mirror universe.

Zvezdica27 ::

o a je že?

Bom brez kletvic da me veliki kit ne izbrie spet.

zz

cias ::

Jaz sem gledal RedLetterMedia kritiko 1. dela in sem si mislil, no morda pa bi le lahko pogledal 2. del, čeprav so napovedali da bo strmo padlo.

Torej 2. del predstavlja vesolje v katerem je na 2024 volitvah v Ameriki zmagal Donald Trump. Oziroma, kaj bo če zmagajo Rusi.

BigWhale ::

Okapi je izjavil:

Po pričakovanjih, Borg + Q + časovno potovanje.;((


Ce pride Q, potem bo vedno prisoten nek spacial al pa temporal displacement :D

Gagatronix ::

Ce se Q narise ti je hitro jasno da bo nek clusterfuck in finto v levo izvedel. The guy *is* a massive troll, after all.

Yossarian ::

Kaj pa vem, poln kufer že imam teh časovnih linij, nič izvirnega. Škoda, da je serijo zaneslo v to smer. V Agnets of shield so mi zafrknili celo sezono na ta način. Praviloma sploh ne morem več sledit, kaj je realnost in kaj spremenjena časovna linija. Škoda.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

globoko grlo ::

Men je kul zaplet, edin tale Q je totaln buzz killer, sam tleskne pa bojo pol sezone vsak na svojem skretu sedel.

Aja, pa 7o9, ahhh
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

V glavnem, niso vedeli o čem pisati, pa so šli alt pa še potovanje skozi čas. Morda bo to uspešnejše.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Gagatronix ::

To govorite samo tisti, ki ste bili ali presmrkavi ko se je prejsnji Trek dogajal, ali pa ste zdaj ze prevec senilni, da bi porajtali vse reference ki so se zgodile v prvem dialogu med Q-jem in Picardom.

Ampak ja, "o fuj spet timeline spremembe! na drevo grem, pa gajbo piva iz hoferja bom s sabo zvleku!"

S Seven pa ni popolnoma nic narobe. Ce karkoli, zenska izjemno dobro odigra svojo vlogo Seven. Ko da ni minilo ze skoraj 25 let od konca Voyagerja.

Ampak nekateri boste vedno nekaj nasli da boste pizdakali.

Okapi ::

:))Rios je pet minut v preteklosti in že latin lover akcija.

BigWhale ::

Okapi je izjavil:

:))Rios je pet minut v preteklosti in že latin lover akcija.


Ma to je tip pisanja, ki mi gre resnicno na jetra. Ajd ok, se ponesreci, sam da pa pol tko butasto odreagira je pa tud neumnost. Res noben ni tolk glup. :))

globoko grlo ::

Tole e je blo pa tezko gledat! Tolk enih nesmislov in bedarij, komi komi pogledal do konca.

Pa verjetn bojo rabil ene 2 e, da sploh resjo tega latinota, pol se kksna e za 'uravnavanje' casovne linijeTM. Vglavnem ene kup filerjev nas caka.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Nikec3 ::

Če odmislim, da mi je timetravel totalni buzz killer (sploh če je za celo sezono) potem niti ni tako slabo. Meni je všeč vibe, tudi karakterji so zelo ok, sploh zdaj ko so ubili Elnorja, ki je bil najbolj brezvezen. Btw, 7o9 je zdaj bolj hot, kot je bila pred 30 leti. Dobro se stara ženska.

Dajte človeku, ki je od "starih" Star Tekov gledal samo filme, razložit eno stvar - a Q je v bistvu bog brez moralnega kompasa, ki se lahko pojavi kadarkoli in naredi karkoli? ;((
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Nikec3 ::

Še ena stvar. Kaka je verjetnost, da je "watcher" Dahj iz prve sezone (in prve epizode druge sezone)? Na začetku so jo pokazali, imela je še neko referenco, "da ne rabi babysittinga". Na ta način bi povezali obe sezoni, obdržali enake karakterje (kar radi delajo), nam dali kako moralno lekcijo o androidih in zaupanju, ter nam dali malo eye candy-ja, ker je imela Dahj v prvi epizodi druge sezone zelo lep dekolte.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zvezdica27 ::

Q je ... skoraj vsemogočno bitje znotraj Q kontinuuma. Niso to bogovi, ker kolikor razumem, so tudi močnejše rase in posamezniki, smislu Boga pa v ST ustreza Gatekeeper (videl si ga v Discovery ko una vrata za Giorgiou čuva).

Q so strašno močni... lumpi, ki so pač tako vsemogočni, da lhako delajo bedarije, kot neke vrste vesoljski milijarderji (ni pa prečeno da ne bi Gatesa in Muska potolklo milijon revežev iz Afganistana). Tako jaz to razumem.

Q lahko tudi moč izgubi - kontinuum tako odloča, ne vem pa kdo vodi kontinuum, jih je pa malo, ker skoraj nimajo otrok.

Ta Q, ki je v TNG in tu, je pač tisti Q, ki se igračka s človeštvom.

Nekaj takega - tudi ni jasno ali to velja smao za našo galaksijo ali za celo vesolje, torej kje se Q neha? micelij se neha z galaksijo, recimo, in kolikor vem je samo ena rasa, da je v ST dejansko iz druge galaksije, sam sem pozabil katera, potem pa je še fluidic space in tako naprej...

zz

MisterM ::

No, tisto je bil Guardian of Forever, glede "koncepta boga" pa je bil Star Trek vedno precej jasen, da nobeno bitje, naj bo še tako mogočno, ni Bog. Četrt stoletja nazaj se mi je zaradi tega priskutil SeaQuest, kjer so dejansko srečali Pozejdona.

Ontopic, osebno mi je vedno malce čudno, ko potujejo v praktično "našo" preteklost. Leta 2024, kamor so odpotovali, se naj bi po ST canonu dogajali "Bell riots" v San Franciscu. Trenutno težko rečem, če je to "naše" leto 2024, ali tisto, kjer je Bell padel in je v njegovo vlogo skočil Benjamin Sisko. :D
««
14 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Trek: Strange New Worlds (TV serija) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
39862517 (8060) predi
»

Star Trek: Lower Decks

Oddelek: Sedem umetnosti
111667 (1259) Gagatronix
»

Star Trek 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9727068 (22696) Dami
»

StarTrek fan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6810729 (9290) nicjasno

Več podobnih tem