» »

Star Trek: Picard

Star Trek: Picard

Temo vidijo: vsi
««
11 / 19
»»

judoka ::

No way, Annika je badass.

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

Kaj pa glede Borgov se ve kdo je njih ustvaril je bilo to kdaj razloženo ?


Ne, nikoli se niso jasno izrazili. Je nekaj hintov, da obstajajo ze stoletja oziroma tisocletja in v Voyagerju so enkrat naletel na eno raso, ki je bla v suspended animation ze 900 let in so povedal, da so bli takrat Borgi se precej neskodljivi.

V Star Trek: Legacy so razlozili da je Borge v bistvu naredil V'Ger, da bi mu pomagali iztrebit carbon based life forms, vendar se to ne smatra kot del canona.

Zvezdica27 ::

aha... 9. dela še ni ;)

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kaj pa glede Borgov se ve kdo je njih ustvaril je bilo to kdaj razloženo ?


Ne, nikoli se niso jasno izrazili. Je nekaj hintov, da obstajajo ze stoletja oziroma tisocletja in v Voyagerju so enkrat naletel na eno raso, ki je bla v suspended animation ze 900 let in so povedal, da so bli takrat Borgi se precej neskodljivi.

V Star Trek: Legacy so razlozili da je Borge v bistvu naredil V'Ger, da bi mu pomagali iztrebit carbon based life forms, vendar se to ne smatra kot del canona.



Borgi so zanimivi lahko bi se malo poglobili v njihovo zgodovino :)

MrNighthawk ::

Phantomeye je izjavil:

7 of 9 je verjetno queen tiste specifične kocke, ki je izločena iz omrežja.

Borgi ne morejo normalno delovat individualno. 7of9 jih je nekako povezala in jim dala skupni glas pa jih usmerjala. No vsaj tako sem jaz razumel.

Me pa zanima - če so kocko izločili zaradi norosti tiste romulan tete - zna bit, da je to še v sistemu in se bo anniki tudi zmešalo.

Če sem prav razumel, po temu ko so jo asimiliral se jim je mal zmešal zato je collective cube izklopil iz collectiva. Teta ni več Borg tko, da bomo videl.
Premisa za 2. Sezono bi lahko bila, da gre 7of9 rogue z Borg cube :D

oo7 je izjavil:


Borgi so zanimivi lahko bi se malo poglobili v njihovo zgodovino :)


Samo a ni ravno to zanimivo, ker se o njih ne ve tolk?

MrNighthawk ::

Zvezdica27 je izjavil:

Romulaci odpihnejo vse Borge iz kocke - a sebe ne? Nisem videl nobenih bulkheadov vmes, no, pustimo to...

Force fields... že od pamtiveka v ST.

Riker in Troi sta pussija (to mi je všeč, dobro zasnovano), a sta not samo kot mašilo (najbrž ker dec režira zadevo...), njun sin čudežno zboli za silicon virus, da se zgodba pokrije...



Orbitalna mehanika za 8 sonc... je... to se ne da zračunati, pretiravali so.

Ne gledaš Odideje 2001 ampak Star Trek.

Sej ravno v tem je poinz. Da bodo vsi ostali takoj vedel, da gre za legit problem.

Ta Soji je čist brezvezen lik (predvidevam da bo pa na koncu vsem jebala mater, kug fu in tako naprej). Oni kitajc al kaj je že - nekoristen lik


You have issues.

Okapi ::

BigWhale je izjavil:

MrNighthawk je izjavil:

Okapi je izjavil:

Ne pobijejo sinti vse, ampak ta neznana civilizacija uniči tisto, ki izumi sinte.

Aja?


Ja, tko sem tud jaz razumel. Soji je pa The Destroyer, ker bi zaradi nje prisli harbingerji al karkoli so ze. :)

No, se je izkazalo, da je malo drugače.

Pa še enega starega znanca srečamo v 9. delu.;)

Phantomeye ::

Okapi je izjavil:

BigWhale je izjavil:

MrNighthawk je izjavil:

Okapi je izjavil:

Ne pobijejo sinti vse, ampak ta neznana civilizacija uniči tisto, ki izumi sinte.

Aja?


Ja, tko sem tud jaz razumel. Soji je pa The Destroyer, ker bi zaradi nje prisli harbingerji al karkoli so ze. :)

No, se je izkazalo, da je malo drugače.

Pa še enega starega znanca srečamo v 9. delu.;)


Zelo dobro so ga vključili, glede na to, da njegovega lika ni več in ga zarad starosti itak ne bi mogel igrat.

Malo smo zgrešili s teorijo, ja. Očitno GRE za preboj stila odkritje Warpa. Samo, da velja za sintetike - ko dosežejo določeno evolucijsko točko.

globoko grlo ::

Možn spojler


Mislm pizda, v parih minutah preletijo 25 svetlobnih let al kolk že, prehitijo komplet romulansko ladjevje, pol pa na enem jebenem planetu ne morjo pristat??? Pa borgi in 7of9 so spet sam za kuliso tam;(

Pa spet en kup jokanja pa melodrame. Pa I loveu JL pa I love u2, pa pejte u 3pm. Pyzda naslednji dan jim pridejo romulanci po*u*at, oni pa lepo sestankujejo in obujajo spomine?

Marš u 3pm
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

judoka ::

:)):))

Invictus ::

9. del je bil malo patetičen.

Bo zgleda 10. bolj zanimiv...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

MrNighthawk ::

globoko grlo je izjavil:


Mislm pizda, v parih minutah preletijo 25 svetlobnih let al kolk že, prehitijo komplet romulansko ladjevje, pol pa na enem jebenem planetu ne morjo pristat???


Emm šli so v transwarp conduit? Sej tako je Voyager prišel domo v zadnjem delu. Ne vem kaj tukaj ni jasno.


Pa spet en kup jokanja pa melodrame. Pa I loveu JL pa I love u2, pa pejte u 3pm. Pyzda naslednji dan jim pridejo romulanci po*u*at, oni pa lepo sestankujejo in obujajo spomine?

Marš u 3pm


Ti maš tko res issues.
Glede na to koliko Romulanov pride so že sami nagruntal, da morajo odit.
In ko vmes eni popravljajo lado, lahko ostali mal debatirajo.

No potem so nagruntal plan B.

Invictus je izjavil:

9. del je bil malo patetičen.

Bo zgleda 10. bolj zanimiv...

10. Bo zgleda, da shot 'em up.
Res me zanima kaj bo z Borgi. Tale z orhidejami, hmm ne vem no. Ok Cube še ni bil 100 ٪ operativen pa tudi predelan je bil. Bomo videl.

Zgodovina sprememb…

Furbo ::

Zdaj pogledal. Kera beda. Če ne bi bilo familijarnih obrazov, bi prisegel, da gledam španijado.

Še ravnokar je bil picard ok, kar na enkrat je zdaj na robu smrti, skoraj že držijo lopate v rokah, da ga zagrebejo.

Roboti s pomočjo plevela sklatijo par ladij in se pol ne brigajo več zanje, bolj pomembno se je potikati po dvorišču. Itak so smešnica, eni furajo še MK1 oči in kožo, drugi ne, vsi so pa precej zabiti in stanujejo vsi skupaj v eni vili, verjetno snemajo sanjskega moškega al neki.

Na tisoče let staro sporočilo neke alien robotske rase, pa zanimivo, vsebuje izklučno človeške reference o robotiki in človeku.

Upam le, da nisem fasal corone od te bolane serije.

Picard je pa zgleda na T2, ker ima revež težave z omrežjem, ko skuša vzpostaviti vezo s kom.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

Phantomeye ::

Furbo je izjavil:

Zdaj pogledal. Kera beda. Če ne bi bilo familijarnih obrazov, bi prisegel, da gledam španijado.

Še ravnokar je bil picard ok, kar na enkrat je zdaj na robu smrti, skoraj že držijo lopate v rokah, da ga zagrebejo.

Roboti s pomočjo plevela sklatijo par ladij in se pol ne brigajo več zanje, bolj pomembno se je potikati po dvorišču. Itak so smešnica, eni furajo še MK1 oči in kožo, drugi ne, vsi so pa precej zabiti in stanujejo vsi skupaj v eni vili, verjetno snemajo sanjskega moškega al neki.

Na tisoče let staro sporočilo neke alien robotske rase, pa zanimivo, vsebuje izklučno človeške reference o robotiki in človeku.

Upam le, da nisem fasal corone od te bolane serije.

Picard je pa zgleda na T2, ker ima revež težave z omrežjem, ko skuša vzpostaviti vezo s kom.


Model, Picard ni bolan "kar na enkrat". Tko episode 1 al 2 je blo to izpostavljeno.

Furbo ::

Saj nisem rekel, da je kar naenkrat bolan. Kar naenkrat, ga obravnavajo, kot da je tik pred zdajci, se poslavljajo s solzami v očeh... potem jo pa skupaj mahnejo proti vili. Dafak.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

globoko grlo ::

globoko grlo je danes ob 08:28:50 izjavil:

Mislm pizda, v parih minutah preletijo 25 svetlobnih let al kolk že, prehitijo komplet romulansko ladjevje, pol pa na enem jebenem planetu ne morjo pristat???


MrNighthawk
:: danes, 11:20:46
Emm šli so v transwarp conduit? Sej tako je Voyager prišel domo v zadnjem delu. Ne vem kaj tukaj ni jasno.


Ne vem al sm falil al kaj, komot letiš skozi črvine al pa karkol to že je, ne morš pa "piciklov" vn potegnt in pristat na planetu?


Drgač pa ja, patetika.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

Han ::

globoko grlo je izjavil:

Ne vem al sm falil al kaj, komot letiš skozi črvine al pa karkol to že je, ne morš pa "piciklov" vn potegnt in pristat na planetu?
Orhideja jim je "pojedla" vso energijo...

Phantomeye ::

globoko grlo je izjavil:

globoko grlo je danes ob 08:28:50 izjavil:

Mislm pizda, v parih minutah preletijo 25 svetlobnih let al kolk že, prehitijo komplet romulansko ladjevje, pol pa na enem jebenem planetu ne morjo pristat???


MrNighthawk
:: danes, 11:20:46
Emm šli so v transwarp conduit? Sej tako je Voyager prišel domo v zadnjem delu. Ne vem kaj tukaj ni jasno.


Ne vem al sm falil al kaj, komot letiš skozi črvine al pa karkol to že je, ne morš pa "piciklov" vn potegnt in pristat na planetu?


Drgač pa ja, patetika.


wtf, obrambni sistem jih je sklatil.

MrNighthawk ::

Furbo je izjavil:


Upam le, da nisem fasal corone od te bolane serije.

Ne vem kdo je bolj bolan. Serija al tisti, ki jo gleda. ;)

Picard je pa zgleda na T2, ker ima revež težave z omrežjem, ko skuša vzpostaviti vezo s kom.

Ker noben še ni imel problemov kdaj kam poklicat v ST universe a ne ;)

Furbo je izjavil:

Saj nisem rekel, da je kar naenkrat bolan. Kar naenkrat, ga obravnavajo, kot da je tik pred zdajci, se poslavljajo s solzami v očeh... potem jo pa skupaj mahnejo proti vili. Dafak.

Picard je že prej vedel. Zdej jim je pač povedal. Potem so se pa obravnaval s trenutno problematiko.

globoko grlo je izjavil:


Ne vem al sm falil al kaj, komot letiš skozi črvine al pa karkol to že je, ne morš pa "piciklov" vn potegnt in pristat na planetu?

Emm "we lost all power" je blo vmes rečeno oz. neki v tem smislu.

BigWhale ::

Phantomeye je izjavil:


Zelo dobro so ga vključili, glede na to, da njegovega lika ni več in ga zarad starosti itak ne bi mogel igrat.
Malo smo zgrešili s teorijo, ja. Očitno GRE za preboj stila odkritje Warpa. Samo, da velja za sintetike - ko dosežejo določeno evolucijsko točko.


Men se je pa glih to zdel mal prisiljeno. Ajd, razumem, da so potreboval en lik, ki bi nadaljeval delo Maddoxa ampak vseen. Mal tko brez veze je blo :)

Phantomeye ::

BigWhale je izjavil:

Phantomeye je izjavil:


Zelo dobro so ga vključili, glede na to, da njegovega lika ni več in ga zarad starosti itak ne bi mogel igrat.
Malo smo zgrešili s teorijo, ja. Očitno GRE za preboj stila odkritje Warpa. Samo, da velja za sintetike - ko dosežejo določeno evolucijsko točko.


Men se je pa glih to zdel mal prisiljeno. Ajd, razumem, da so potreboval en lik, ki bi nadaljeval delo Maddoxa ampak vseen. Mal tko brez veze je blo :)


Pač mislil sem v smislu fan servica, ker ta igralec je itak ze 15 let nazaj rekel, da je prestar za dato (glede na to, da je android) - čeprav se je parkrat prekršil.

Nikec3 ::

Meni je serija zelo solidna, samo ta 9. del je bil pa tako rushed in nepovezan, da me je malo spominjal na GOT zadnje epizode.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

MrNighthawk ::

Nikec3 je izjavil:

Meni je serija zelo solidna, samo ta 9. del je bil pa tako rushed in nepovezan, da me je malo spominjal na GOT zadnje epizode.


Jaz sem bil samo razočaran glede Borgov. Grand entrance in potem praktično nič. No sej mogoče bodo Cube usposobil, al pa sphere kot First Contact.

Zvezdica27 ::

ja, not good. bomo videli. Mrbit bodo andyji "zaštartali" borge kao frende...

zz

e-marko ::

Do tistih orhidej se mi je zdelo ok. Potem pa...:| Razen dveh ali treh vsi androidi zabiti kot kamen. Oblečeni kot, da so na neki orgiji. Samo še Shatner bi moral uleteti in katero "porihtati".
Še Data je bil bolj človeški kot ti debili. Pričakoval sem tehnično napredno družbo, dobil pa neke hipi like idiote v pižamah.
Bodo vsaj pričakovanja za naslednji del bolj nizka.

Lp
...somebody, somewhere...

Phantomeye ::

e-marko je izjavil:

Do tistih orhidej se mi je zdelo ok. Potem pa...:| Razen dveh ali treh vsi androidi zabiti kot kamen. Oblečeni kot, da so na neki orgiji. Samo še Shatner bi moral uleteti in katero "porihtati".
Še Data je bil bolj človeški kot ti debili. Pričakoval sem tehnično napredno družbo, dobil pa neke hipi like idiote v pižamah.
Bodo vsaj pričakovanja za naslednji del bolj nizka.

Lp


Pomoje je namenoma prikazano kot nek hippy ala manson family vibe.

Okapi ::

Ljudje pač ne razumemo sintov. Ne moreš jih ocenjevati z našimi merili. Je pa res, da so jih prikazali kot nek hipijevski kult, lahko bi se malo bolj potrudili in njihovo drugačnost pokazali drugače.

Nikec3 ::

Okapi je izjavil:

Ljudje pač ne razumemo sintov. Ne moreš jih ocenjevati z našimi merili. Je pa res, da so jih prikazali kot nek hipijevski kult, lahko bi se malo bolj potrudili in njihovo drugačnost pokazali drugače.

A nisi videl, da so bronasti? A ni to dovolj drugače? :))
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

BigWhale ::

Bolj so podobni Loru kot Dati. :>

yayo ::

jaz nisem sicer nikoli gledal nobene ST serije, razen posamičnih epizod tiste s Seven Of Nine, ker mi ga je takrat ornk dvigala, pa seveda originalne, ko sem še bil malena deca, ampak tole je mladinska serija za od 14 do 18 let. Nimam nič proti ampak to je to.

oo7 ::

Tudi jaz sem spremljal bolj posamične epizode, ko je bila serija še na A kanalu. Čeprav so mi bila Zvezdna vrata vedno bolj pri srcu :)

oo7 ::

Konec prve sezone.


To se mi zdi brezveze, da so Picarda spremenili v nekega goluma. Torej drugo leto druga sezona če se ne bo zavleklo vse skupaj, ekipa je znana o čem se bo šla druga sezona pa vprašanje...



Kako bi ocenili prvo sezono od 1 do 10 ?

Okapi ::

Bolj ena srednja žalost vse skupaj, zlasti konec. Picard "resleeved", pripravljen za 2. sezono.;)

DarwiN ::

Lahko bi ga vsaj pomladili nazaj v "originalnega" Picarda, tko kot je trend v filmih, zdaj ko tehnologija počasi dozoreva. :P
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zvezdica27 ::

aha.. je že... ok, gremo kupit...
zz

judoka ::

Kako bi ocenili prvo sezono od 1 do 10 ?


7/10, s tem da je ena pika bonusa zaradi nostalgije. Drug del sezone je bil bolj meh, ampak koncna posadka obeta. Ce v 2 sezoni izumijo dober plot twist bo ok.

sulaco ::

jaz bi rekel takole:
- nostalgični vložki so bili super - dejansko sem dobil solzne oči :) "Engage", "Make it so"
- da so bili vpleteni borgi in romulanci tudi
- picard (igralec) je 2020 že star...pa kakorkoli že gledamo na to
- zgodba overal je bolj meh...na začetku je zelo obetala. Tale zaključek s sinti je bil čisto mimo :(
- CGI je napram STAR Treku zeloooo napredoval
- ko je uletu Ryker (4star admiral) in je rekel, da ima največjo, najhitrejšo in najmočnejšo USS ladjo s "kitajskim imenom" sem si rekel - TO BI MORAL BITI STAR TREK:DISCOVERY - TO MI PREDVAJAJTE!

MrNighthawk ::

oo7 je izjavil:

Konec prve sezone.


To se mi zdi brezveze, da so Picarda spremenili v nekega goluma. Torej drugo leto druga sezona če se ne bo zavleklo vse skupaj, ekipa je znana o čem se bo šla druga sezona pa vprašanje...



Kako bi ocenili prvo sezono od 1 do 10 ?


Okapi je izjavil:

Bolj ena srednja žalost vse skupaj, zlasti konec. Picard "resleeved", pripravljen za 2. sezono.;)


Pri temu plot twistu me je motilo samo to, da vse skupaj ni imelo konkretnega vpliva na zgodbo.
V 1. delu mu to prijatelj/doktor omeni, pozabimo do predzadnjega dela in potem plot twist na koncu. Edino kar so s tem naredili je upoštevali TNG, zadnji del All good things, ko Beverly to odkrije.

Skupna ocena bi bla nekje 7.5.

sulaco je izjavil:

jaz bi rekel takole:
- nostalgični vložki so bili super - dejansko sem dobil solzne oči :) "Engage", "Make it so"
- da so bili vpleteni borgi in romulanci tudi
- picard (igralec) je 2020 že star...pa kakorkoli že gledamo na to
- zgodba overal je bolj meh...na začetku je zelo obetala. Tale zaključek s sinti je bil čisto mimo :(
- CGI je napram STAR Treku zeloooo napredoval
- ko je uletu Ryker (4star admiral) in je rekel, da ima največjo, najhitrejšo in najmočnejšo USS ladjo s "kitajskim imenom" sem si rekel - TO BI MORAL BITI STAR TREK:DISCOVERY - TO MI PREDVAJAJTE!


Glede Borgov me je res zmotil to, ker so bili v trailerju in teaserju res bolj teaser kot pa rdeča nit serije. Ampak ok. Konc koncev ne morejo samo reciklirat TNGja in rečt, da so naredili dobro serijo.
CGI je dober ampak me je SF flota razočarala. Spomnim se flote iz DS9 in se mi zdi, da je vse skup mal bolš zgledal in deloval.
Se mi pa zdi, da so nekak želeli "dokončat" Star Trek Nemesis. Ker Data praktično ni mel svojega konca. A je umrl a je "postal" B4, se ne ve. Kle so mu dal pa closure.

Kaj bo 2. sezona? Picard nazaj v SF? :D

Phantomeye ::

MrNighthawk je izjavil:

oo7 je izjavil:

Konec prve sezone.


To se mi zdi brezveze, da so Picarda spremenili v nekega goluma. Torej drugo leto druga sezona če se ne bo zavleklo vse skupaj, ekipa je znana o čem se bo šla druga sezona pa vprašanje...



Kako bi ocenili prvo sezono od 1 do 10 ?


Okapi je izjavil:

Bolj ena srednja žalost vse skupaj, zlasti konec. Picard "resleeved", pripravljen za 2. sezono.;)


Pri temu plot twistu me je motilo samo to, da vse skupaj ni imelo konkretnega vpliva na zgodbo.
V 1. delu mu to prijatelj/doktor omeni, pozabimo do predzadnjega dela in potem plot twist na koncu. Edino kar so s tem naredili je upoštevali TNG, zadnji del All good things, ko Beverly to odkrije.

Skupna ocena bi bla nekje 7.5.

sulaco je izjavil:

jaz bi rekel takole:
- nostalgični vložki so bili super - dejansko sem dobil solzne oči :) "Engage", "Make it so"
- da so bili vpleteni borgi in romulanci tudi
- picard (igralec) je 2020 že star...pa kakorkoli že gledamo na to
- zgodba overal je bolj meh...na začetku je zelo obetala. Tale zaključek s sinti je bil čisto mimo :(
- CGI je napram STAR Treku zeloooo napredoval
- ko je uletu Ryker (4star admiral) in je rekel, da ima največjo, najhitrejšo in najmočnejšo USS ladjo s "kitajskim imenom" sem si rekel - TO BI MORAL BITI STAR TREK:DISCOVERY - TO MI PREDVAJAJTE!


Glede Borgov me je res zmotil to, ker so bili v trailerju in teaserju res bolj teaser kot pa rdeča nit serije. Ampak ok. Konc koncev ne morejo samo reciklirat TNGja in rečt, da so naredili dobro serijo.
CGI je dober ampak me je SF flota razočarala. Spomnim se flote iz DS9 in se mi zdi, da je vse skup mal bolš zgledal in deloval.
Se mi pa zdi, da so nekak želeli "dokončat" Star Trek Nemesis. Ker Data praktično ni mel svojega konca. A je umrl a je "postal" B4, se ne ve. Kle so mu dal pa closure.

Kaj bo 2. sezona? Picard nazaj v SF? :D


Also, zakaj je 7 of 9 borge pustila na planetu in šla. Kr škoda. Bi rad videl vesoljsko bitko Sinti vs borgi.

Je pa zanimivo - da "tanapredni" sinti nimajo humanoidne oblike - razen če so to bile njihove ladje. So bli pa kar scary.

globoko grlo ::

Ta tazadn del totalni meh
Romulanci navadne pičkice.
Da bojo Picarda streamal v bota, je blo jasno že na začetku.
Pa spet tolk enga gobcanja pa "mrkih" pogledov in podobnega sranja, krneki.

Jim pa zlo zamerim, da 7of9 niso privoščl ene hudo jebozovne androidke, tko se more pa z uno frfulasto kokošjo za roke držat.

Upam, da tole afroameričanko čim prej pohrusta kkšn space demon.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

oo7 ::

Kako bi razvrstili Star trek TV serije od najboljše, do najslabše ?

To je po času izida.

The Original Series
The Next Generation
Deep Space Nine
Voyager
Enterprise
Discovery
Picard

MrNighthawk ::

globoko grlo je izjavil:


Romulanci navadne pičkice.

15 let nazaj jim je domač planet razturil pa še kup ostalih... mogoče so samo nagruntal, da pred SF res nimajo za burek. ;)

PunkDude ::

TNG
Voyager
DS9
TOS
Enterprise
Picard

STD pa ni niti omembe vredna serija. Skoraj da tudi Picard ne. Nostalgija pač.

judoka ::

DS9 je moj top, nato:

TNG
Voyager/Enterprise
Picard
TOS/STD

Phantomeye ::

Enterprise je tista iz nekje 2005?

MisterM ::

Takoj po Voyagerju, od 2001 do 2005

mgermo ::

In kaj preprečuje naprednim sintom, da odprejo svoj prehod in pridejo nazaj?

Okapi ::

Nič, ampak ko so sinti prekinili signal, je to pomenilo "opasnost prošla" in ni bilo več potrebe, da bi intervenirali.

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

Kako bi razvrstili Star trek TV serije od najboljše, do najslabše ?

To je po času izida.

The Original Series
The Next Generation
Deep Space Nine
Voyager
Enterprise
Discovery
Picard



Deep Space Nine
Picard / Discovery
Voyager / The Next Generation
Enterprise / The Original Series

Za te pare se ne morem odlocit kater je bil boljsi.

MrNighthawk ::

mgermo je izjavil:

In kaj preprečuje naprednim sintom, da odprejo svoj prehod in pridejo nazaj?


A ni blo to mišljen kot "pokličte nas, če nas boste rabil." ?
««
11 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Trek: Strange New Worlds (TV serija) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
39861119 (6662) predi
»

Star Trek: Lower Decks

Oddelek: Sedem umetnosti
111629 (1221) Gagatronix
»

Star Trek 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9726751 (22379) Dami
»

StarTrek fan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6810651 (9212) nicjasno

Več podobnih tem