» »

Star Trek: Picard

Star Trek: Picard

Temo vidijo: vsi
««
10 / 19
»»

Zvezdica27 ::

lp,

jao, 4. del mi ni bil pri srcu. Kar nekaj na silo si zmišljujejo, kar nek red proti Tal shiar itd. V bistvu rušijo neko podobo militantne družbe, če supertajno policijo še štekam, je ta res in ta smrkavec na silo v zgodbo...

počasi, danes 5. del.

zz

DarwiN ::

Men sta 6. in 7. del kul. Overall zaenkrat malo razočaran, ampak zdaj vsaj vidim potencial za vnaprej.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

oo7 ::

Men TV serija zaenkrat ni slaba ampak tudi nič posebnega.

MrNighthawk ::

Zvezdica27 je izjavil:

Kar nekaj na silo si zmišljujejo, kar nek red proti Tal shiar itd. V bistvu rušijo neko podobo militantne družbe, če supertajno policijo še štekam, je ta res in ta smrkavec na silo v zgodbo...
zz


O Romulanih je bilo v prejšnjih serijah zelo malo informacij.
Imeli so vojsko, tajno policijo in skupine ljudi, ki so bile proti temu.

oo7 je izjavil:

Men TV serija zaenkrat ni slaba ampak tudi nič posebnega.


Kakšen plot twist preveč in mal se vleče na momente. Je pa vredu, da nekatere twiste rešujejo sproti in ne šparajo vsega za zadnji del.

Zgodovina sprememb…

Ales ::

Prvi del mi je bil delno ok, potem bolj tema vse do trenutno zadnjih dveh, tj. 6. in 7..

Ampak se ne pritožujem, je za gledat. Upam, da bo šlo v stilu zadnjih dveh delov naprej.

Zvezdica27 ::

lp,

o Romulancih je bilo doslej boga in pol, vključno z družbeno ureditvijo in konkretnimi stiki (ne pozabimo na Nemesis). Mnogo že od TOS. Počasi gledam, a se kar spreminja ta percepcija. Recimo Discovery se mi zdi, da razen oblike obraza, ni kaj dosti spreminjal percepcije Klingoncev, za Romulanca pa se mi zdi tole kar hecno presenečenje.

zz

MrNighthawk ::

Zvezdica27 je izjavil:

lp,

o Romulancih je bilo doslej boga in pol, vključno z družbeno ureditvijo in konkretnimi stiki (ne pozabimo na Nemesis). Mnogo že od TOS. Počasi gledam, a se kar spreminja ta percepcija. Recimo Discovery se mi zdi, da razen oblike obraza, ni kaj dosti spreminjal percepcije Klingoncev, za Romulanca pa se mi zdi tole kar hecno presenečenje.

zz

V primerjavi s Klingoni skoraj nič. V TOS izveš, da se skrivajo ter, da so zelo vojaško usmerjeni. V TNG do Unification praktično ne vidiš Romulanov v civilu in še tam so vsi sneaky. No potem je pa še Unification gibanje. Nemesis praktično nič kaj ne pove. Samo to, da imajo Remance za sužnje in eden od njih je Picardov klon, ki prevzame oblast nad Romulanskim imperijem *facepalm* ksenofobna rasa prepusti vladanje človeškemu klonu.
In to je praktično vse.

Zvezdica27 ::

lp,

res je, precej manj, a vseeno - sam praviš ksenofobna rasa (torej vsi!), jaz bi dodal še militantna (vojaško usmerjeni). To pove tudi Spock, pa sem pozabil kje, v Picardu pa je percepcija zdaj hudo kontra, zelo so se spremenili, edini "klasičen del" je infotracija v Starfleet (sodelovanje med rasami na kocki, ta nek verski red...), a deli ostajajo taki (ta drugi tal shiar itd). hecno je, da vojske ni videti. Drugače pa iz mojega spomina, je v TOS Kirk imel kar nekaj soočenj, potem TNG pa še več. Pa kontra služb ni (Section31)...

Še vedno sem pri 4. delu :(

v glavnem, lufta je ful, ful ful za eno res oreng jebačino.

zz

BigWhale ::

Poglejte ze ta fucking osmi del, ker se nimam s kom pogovarjat. :>

Brez spoilerjev lahko povem samo to, da strnejo celo zgodbo in za zadnja dva dela ostane samo se par stvari in razplet zgodbe. V bistvu se stvari tko lepo zlozijo skupaj, da sem bil se sam mal presenecen.

TESKAn ::

Sej je bil kul, samo zakaj so ona velika vrata lih tam, kjer naredijo najvec skode...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

BigWhale ::

To sem se tud jaz vprasal. Sem upal, da bo kaj vec akcije tega tipa. :))

MrNighthawk ::

Zvezdica27 je izjavil:

lp,

res je, precej manj, a vseeno - sam praviš ksenofobna rasa (torej vsi!), jaz bi dodal še militantna (vojaško usmerjeni). To pove tudi Spock, pa sem pozabil kje, v Picardu pa je percepcija zdaj hudo kontra, zelo so se spremenili, edini "klasičen del" je infotracija v Starfleet (sodelovanje med rasami na kocki, ta nek verski red...), a deli ostajajo taki (ta drugi tal shiar itd). hecno je, da vojske ni videti. Drugače pa iz mojega spomina, je v TOS Kirk imel kar nekaj soočenj, potem TNG pa še več. Pa kontra služb ni (Section31)...

Še vedno sem pri 4. delu :(

v glavnem, lufta je ful, ful ful za eno res oreng jebačino.

zz


Mogoče sem napisal malo narobe.
Percepcija Romulanov, ki jo dobimo je iz oči Star Fleeta in Federacije. In te vsi jemljejo Romulane kot ene sneaky ksenofobe. Razen v Nemesis, dobimo nek občutek, da mogoče ni vse tako.

sulaco ::

tale tanovi del je bil super...any resistance is futile :))
mogoče se bodo morali v prihajajočih sezonah združiti borgcube, romulanci, starfleet, sintetiki, ker pridejo "tanovi"??

oo7 ::

sulaco je izjavil:

ker pridejo "tanovi"??


To so sinti ?

Phantomeye ::

Na koncu Voyagerja sem bil like: "fuck you borgs"

Tukaj sem bil pa liek: "neeeeeeee :("

Phantomeye ::

oo7 je izjavil:

sulaco je izjavil:

ker pridejo "tanovi"??


To so sinti ?


Samo določene zadeve še niso bile obrazložene.

Dr. Soong je naredil Dato. Dr. Bruce Maddox je našel način, kako klonirati neurone od Date - torej naj bi ustvaril Soji.

Ampak tista "prerokba" pa govori o dogodkih izpred 50.000 let ali nekaj takšnega. In zdaj nisem siguren. Ali so tiste ljudi zradirali sintetiki, ki so jih sami razvili ali je govora o neki tretji sili?

Ker "the gist" prerokbe je bil: "A long-ago civilization passed a threshold in innovating synthetic life that invited the coming of destroyers."

judoka ::

Kot sem jaz razumel je korelacija podobna kot pri warp drive--->Vulcans, torej tretja sila uleti ko sintetiki dosežejo nek nivo in nato se zgodi masaker.

Phantomeye ::

judoka je izjavil:

Kot sem jaz razumel je korelacija podobna kot pri warp drive--->Vulcans, torej tretja sila uleti ko sintetiki dosežejo nek nivo in nato se zgodi masaker.


Jap enako tudi jaz. Očitno neka sila, ki sovraži sintetike.

Pa zanima me, kakšna bo vloga borgov v vsem skupaj, verjetno niso borgov vključili v zgodbo po naključju.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Phantomeye je izjavil:

oo7 je izjavil:

sulaco je izjavil:

ker pridejo "tanovi"??


To so sinti ?


Samo določene zadeve še niso bile obrazložene.

Dr. Soong je naredil Dato. Dr. Bruce Maddox je našel način, kako klonirati neurone od Date - torej naj bi ustvaril Soji.

Ampak tista "prerokba" pa govori o dogodkih izpred 50.000 let ali nekaj takšnega. In zdaj nisem siguren. Ali so tiste ljudi zradirali sintetiki, ki so jih sami razvili ali je govora o neki tretji sili?

Ker "the gist" prerokbe je bil: "A long-ago civilization passed a threshold in innovating synthetic life that invited the coming of destroyers."



50.000 let nazaj ? V katerem letu pa se dogaja TV serija ?

Phantomeye ::

oo7 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

oo7 je izjavil:

sulaco je izjavil:

ker pridejo "tanovi"??


To so sinti ?


Samo določene zadeve še niso bile obrazložene.

Dr. Soong je naredil Dato. Dr. Bruce Maddox je našel način, kako klonirati neurone od Date - torej naj bi ustvaril Soji.

Ampak tista "prerokba" pa govori o dogodkih izpred 50.000 let ali nekaj takšnega. In zdaj nisem siguren. Ali so tiste ljudi zradirali sintetiki, ki so jih sami razvili ali je govora o neki tretji sili?

Ker "the gist" prerokbe je bil: "A long-ago civilization passed a threshold in innovating synthetic life that invited the coming of destroyers."



50.000 let nazaj ? V katerem letu pa se dogaja TV serija ?


Mogoče me spomin vara, ampak mislim, da je bila "prerokba" za dogodke, ki so se odvijali 50.000 let nazaj (civilizacije v star trek so različno razvite)

judoka ::

Phantomeye je izjavil:

judoka je izjavil:

Kot sem jaz razumel je korelacija podobna kot pri warp drive--->Vulcans, torej tretja sila uleti ko sintetiki dosežejo nek nivo in nato se zgodi masaker.


Jap enako tudi jaz. Očitno neka sila, ki sovraži sintetike.

Pa zanima me, kakšna bo vloga borgov v vsem skupaj, verjetno niso borgov vključili v zgodbo po naključju.


Opcija 2...ultra sintetiki ki sovrazijo biolife

Phantomeye ::

judoka je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

judoka je izjavil:

Kot sem jaz razumel je korelacija podobna kot pri warp drive--->Vulcans, torej tretja sila uleti ko sintetiki dosežejo nek nivo in nato se zgodi masaker.


Jap enako tudi jaz. Očitno neka sila, ki sovraži sintetike.

Pa zanima me, kakšna bo vloga borgov v vsem skupaj, verjetno niso borgov vključili v zgodbo po naključju.


Opcija 2...ultra sintetiki ki sovrazijo biolife


Ze vidim, bitko med temi in borgi, should be fun. Ampak feelam, da bo to sezona 2 :D

judoka ::

Cliffhanger bo 100%, 7/9--->the queen of Borg 2.0 :P

HighBane ::

judoka je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

judoka je izjavil:

Kot sem jaz razumel je korelacija podobna kot pri warp drive--->Vulcans, torej tretja sila uleti ko sintetiki dosežejo nek nivo in nato se zgodi masaker.


Jap enako tudi jaz. Očitno neka sila, ki sovraži sintetike.
Pa zanima me, kakšna bo vloga borgov v vsem skupaj, verjetno niso borgov vključili v zgodbo po naključju.

Opcija 2...ultra sintetiki ki sovrazijo biolife


Jaz sem razumel v smislu, ko se AI doseže stopnjo razvija, se začne tako agresivno naprej razvijat, da požre vse za svoj nadaljnji razvoj. ala Borg, Phalanx (marvel), česar se Romulanci bojijo.
Lahko pa res, da bodo "Reaperji" (Mass Effect) vmešali.

Osebno se mi serija, malo prepočasi razvija z majhno posadko, kot nekakšen poklon Patricku Stewardu in nimam občutka nekašnega gromozanskega vpliva na vesolje (razen v 8. episodi), napram ST TNG ali ST V, kjer so imeli vpliv na vsako raso ali planet, ki so ga odkrili. Mi manjka še kakšen zanimiv karaktev ala Data, Odo, Elim Garak... Vsaj 7/9 je badass.

judoka ::

Osebno se mi serija, malo prepočasi razvija z majhno posadko,


Mja res, glede na to da je samo 10 delov je jeba. Ravno zanimivo bo ratalo in bo konec. Karakterje lahko se dodajajo, ta prva sezona je tudi nek flashback v tng/voyager (Riker, Troy, icheb,...), samo se Quark manjka.

BigWhale ::

Phantomeye je izjavil:

oo7 je izjavil:

sulaco je izjavil:

ker pridejo "tanovi"??


To so sinti ?


Samo določene zadeve še niso bile obrazložene.

Dr. Soong je naredil Dato. Dr. Bruce Maddox je našel način, kako klonirati neurone od Date - torej naj bi ustvaril Soji.


Jaz mislim, da se bo mogoce clo izkazal, da Maddox ni naredil Soji, Dahj in Jane ampak, da je slednji dve samo sestavil. Jana je bila, kot sem razumel, ful prej narjena. Takrat, ko je bil Rios se v Starfleetu. Soji in Dahj sta pa priblizno tri leta stari.

Phantomeye je izjavil:


Ampak tista "prerokba" pa govori o dogodkih izpred 50.000 let ali nekaj takšnega. In zdaj nisem siguren. Ali so tiste ljudi zradirali sintetiki, ki so jih sami razvili ali je govora o neki tretji sili?

Ker "the gist" prerokbe je bil: "A long-ago civilization passed a threshold in innovating synthetic life that invited the coming of destroyers."


Jaz sem to razumel kot: Nardil smo sinte k so bli ful napredni, zato so prsli eni k so se mnogokrat bolj napredni in so nas zradiral skupi s sinti, zato zdej ne smemo vec delat sintov, da naujo spet prsli.

Na konc se bo verjetno izkazal, da je bil samo en velik nesporazum, ker so uni k so prsli imel oblecen en funny hat. :>

globoko grlo ::

ne se sekirat boyzz&girlz, bo Q uletu in vse pstavi na prave tirnice :)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Phantomeye ::

BigWhale je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

oo7 je izjavil:

sulaco je izjavil:

ker pridejo "tanovi"??


To so sinti ?


Samo določene zadeve še niso bile obrazložene.

Dr. Soong je naredil Dato. Dr. Bruce Maddox je našel način, kako klonirati neurone od Date - torej naj bi ustvaril Soji.


Jaz mislim, da se bo mogoce clo izkazal, da Maddox ni naredil Soji, Dahj in Jane ampak, da je slednji dve samo sestavil. Jana je bila, kot sem razumel, ful prej narjena. Takrat, ko je bil Rios se v Starfleetu. Soji in Dahj sta pa priblizno tri leta stari.

Phantomeye je izjavil:


Ampak tista "prerokba" pa govori o dogodkih izpred 50.000 let ali nekaj takšnega. In zdaj nisem siguren. Ali so tiste ljudi zradirali sintetiki, ki so jih sami razvili ali je govora o neki tretji sili?

Ker "the gist" prerokbe je bil: "A long-ago civilization passed a threshold in innovating synthetic life that invited the coming of destroyers."


Jaz sem to razumel kot: Nardil smo sinte k so bli ful napredni, zato so prsli eni k so se mnogokrat bolj napredni in so nas zradiral skupi s sinti, zato zdej ne smemo vec delat sintov, da naujo spet prsli.

Na konc se bo verjetno izkazal, da je bil samo en velik nesporazum, ker so uni k so prsli imel oblecen en funny hat. :>



moji glavni vprašanji sta, kaj imajo borgi s tem. Glede na to, da je una zmešana tetka dobla info o prerokbi, potem je bila pa asimilirana, kar je menda zmedlo kocko borgov. Razen, če so se borgi ustrašli ... niso glih sinti ... so pa deloma mehanični. Pa so kocko odklopil iz hive-a

Recimo, da je Jana original, Dahj in Soji pa njena klona ... kako je Jana povezana z Dato?

Zgodovina sprememb…

MrNighthawk ::

sulaco je izjavil:

tale tanovi del je bil super...any resistance is futile :))
mogoče se bodo morali v prihajajočih sezonah združiti borgcube, romulanci, starfleet, sintetiki, ker pridejo "tanovi"??


Mah upam, da ne, ker je to tak "zlajdran" scenarij.

Phantomeye je izjavil:

Dr. Soong je naredil Dato. Dr. Bruce Maddox je našel način, kako klonirati neurone od Date - torej naj bi ustvaril Soji.


Domnevam, da se bo na koncu izkazalo, da je Maddox res samo kopiral in ne dobesedno ustvarjal... Mogoče.

Ampak tista "prerokba" pa govori o dogodkih izpred 50.000 let ali nekaj takšnega. In zdaj nisem siguren. Ali so tiste ljudi zradirali sintetiki, ki so jih sami razvili ali je govora o neki tretji sili?

Ker "the gist" prerokbe je bil: "A long-ago civilization passed a threshold in innovating synthetic life that invited the coming of destroyers."

Tak občutek sem tut jaz dobil. Sintetiki so postali Terminatorji in ta rasa je naredila nek warning. Moral so bit kar napredni, da so prestavili 8 zvezd.

Phantomeye je izjavil:

Recimo, da je Jana original, Dahj in Soji pa njena klona ... kako je Jana povezana z Dato?


Mogoče je Jana "original" synth od tiste prastare civilizacije, v stilu Battlestar Galacitca? Maddox je pa njo samo kloniral in kloniral neurone od Data. Ampak ta moja teorija propade, ker je Data narisal sliko iz prvega dela ;)

Ampak po vseh verjetnosti so vse teorije overdoing it. Maddox je naredil 4 Androide (Jana in Beautiful flower - ta je bil "moški) pa Soji in Dajh. To je to :))
No ampak tale First Contact je vseen zanimiv... mogoče je bil kdo izmed teh dveh res Ancient Synth :)

yayo ::

samo tista scena s špičastouhimi tetkami, ki kar znorijo in se začnejo fentat potem, ko so pogledale hologramski dokumentarec o nekakšni apokalipsi izpred 50000 let je bila kar malce patetična... Zakaj bi kdo pustil nekakšno opozorilo zaradi katerega si potem gredo romulanke lobanje razbijat s kamni? Drugače pa, omenja se Mars, pa pekel, pa potem je še tista jazz pesmica katero posluša Rios. Pokloni videoigram Doom in Fallout?

MrNighthawk ::

yayo je izjavil:

samo tista scena s špičastouhimi tetkami, ki kar znorijo in se začnejo fentat potem, ko so pogledale hologramski dokumentarec o nekakšni apokalipsi izpred 50000 let je bila kar malce patetična... Zakaj bi kdo pustil nekakšno opozorilo zaradi katerega si potem gredo romulanke lobanje razbijat s kamni? Drugače pa, omenja se Mars, pa pekel, pa potem je še tista jazz pesmica katero posluša Rios. Pokloni videoigram Doom in Fallout?


Glede na to, da je opozorilo pustila 50k stara rasa, ki se prenaša telepatsko(na dotik I guess), je čist logično, da se pri prenosu komu mal sfuzla, glede na to, da so druga rasa. En kult pa vzame to kot "are you worthy" test.
Pekel je bil mišljen kot apokalipsko, ko Synthi vse pobijejo. Na Mars so se pa spravili, da bi "prepričali" Federacijo, da so synthi bad in da bodo prekinili razvoj Synthev.

Okapi ::

Ne pobijejo sinti vse, ampak ta neznana civilizacija uniči tisto, ki izumi sinte.

Netrunner ::

Meni se dopade Star Trek Ffranšiza vendar ta Picard me ne prepriča.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

MrNighthawk ::

Okapi je izjavil:

Ne pobijejo sinti vse, ampak ta neznana civilizacija uniči tisto, ki izumi sinte.

Aja?

Phantomeye ::

Bomo videli, jst verjamem v to dihotomijo.

Civilizacija izumi Warp - druge rase: dobrodošli v klubu.

Civilizacija izumi inteligentne sintetike - neka starodavna rasa (še starejša od te, ki je bila uničena 50.000 let nazaj): not on my watch.

Samo kaj je kriterij? Kdo najebe? Ljudje? galaksija? Cela federacija?

Invictus ::

Zadnji del je kul. Borgi so reaktivirani :D.

Pa njihov subtunnel space ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

MrNighthawk ::

Invictus je izjavil:

Zadnji del je kul. Borgi so reaktivirani :D.

Pa njihov subtunnel space ;).

Borg droni lahko preživijo v vakumu. Zskaj jih 7of9 ne transportira nazaj na Cube?

Invictus ::

Naslednji del ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

BigWhale ::

MrNighthawk je izjavil:

Okapi je izjavil:

Ne pobijejo sinti vse, ampak ta neznana civilizacija uniči tisto, ki izumi sinte.

Aja?


Ja, tko sem tud jaz razumel. Soji je pa The Destroyer, ker bi zaradi nje prisli harbingerji al karkoli so ze. :)

MisterM ::

Zakaj bi potem Zhad Vash skušal preprečiti Federaciji, da razvija sinthe? Saj bi Romulanom čisto ustrezalo, da jih harbingerji spucajo.

Okapi ::

Ker ne bi delali razlike med Federacijo in Romulani.

MisterM ::

Torej bi kaj, spucali kar celo galaksijo? Med drugim z vsemi Borgi, Dominionom, vrsto 8472 in Cytherijci?

BigWhale ::

Phantomeye je izjavil:


moji glavni vprašanji sta, kaj imajo borgi s tem. Glede na to, da je una zmešana tetka dobla info o prerokbi, potem je bila pa asimilirana, kar je menda zmedlo kocko borgov. Razen, če so se borgi ustrašli ... niso glih sinti ... so pa deloma mehanični. Pa so kocko odklopil iz hive-a


O tem sem tud jaz razmisljal, ja. S to kocko se je najbrz zgodilo podobno kot s tisto na kateri je bil Hugh. A so jo potem odklopil al ne, je pa ze skor vseen. Ce se jo, potem se Borgi tudi zavedajo problema in verjetno ze iscejo resitev. :) Vprasanje pa ce sploh imajo kaj s tem, direktno. Na nek nacin so artificial life form ampak hkrati tud niso. Mogoce so pa Borgi iz prihodnosti prisli. :)

Phantomeye je izjavil:

Recimo, da je Jana original, Dahj in Soji pa njena klona ... kako je Jana povezana z Dato?


To je tud tist kar je mene zmotil. Maddox naj bi ju naredil okrog leta 2396, Rios je pa Jano srecal 2389. Mozno je, da je Maddox ze prej kaj delal, pa se nismo zvedel tega. Synth ban je bil 2385.

mirzad ::

če je to o tej novi rasi, ki pride in počisti galaksijo res, bi tudi jst pospravil vse synthe

oo7 ::

Easter Eggs You Missed In Star Trek: Picard Episode 8

Zvezdica27 ::

dobro zdaj je potrjena sezona 2. Sem sicer pri 7. delu, tko da počakmo da vse pogledam, bom pol pisal

Zvezdica27 ::

hm.

noben ni preverjal kam se 7/9 prežarči drugič (ko je uno fentala)? No go, kak kapitan pa je to? On umira, pa medical holo lahko izklopiš? Romulanci ne zavarujejo queen room ne v štartu, niti po tem, ko Picard in Hugo pokažeta, da je še operativna (in ko je še vedno na tisoče Borgov na kocki)? Kako je lahko 7/9 postala "queen"? Potem bi lahko vsak xB kadarkoli to naredil, saj je samo ena queen ane, kock pa milijone... Zhad Havash ali karkoli je pač tako nesposoben ne more biti. Romulaci odpihnejo vse Borge iz kocke - a sebe ne? Nisem videl nobenih bulkheadov vmes, no, pustimo to... smešno je vse skup. Riker in Troi sta pussija (to mi je všeč, dobro zasnovano), a sta not samo kot mašilo (najbrž ker dec režira zadevo...), njun sin čudežno zboli za silicon virus, da se zgodba pokrije... Orbitalna mehanika za 8 sonc... je... to se ne da zračunati, pretiravali so. Ta Soji je čist brezvezen lik (predvidevam da bo pa na koncu vsem jebala mater, kug fu in tako naprej). Oni kitajc al kaj je že - nekoristen lik.

V glavnem... zdaj sem pred 9. delom, se mi pa 6, 7 in 8 niso dopadli. Počasi gremo v neko Marvel zadevščino. Čakam sam še Wesleya da pride in reši zadevo.

Vseen bom pogledal.

zz

BigWhale ::

Zakaj bi kdorkoli preverjal kam je sla Seven po tem, ko so se razsli? Rekl so adijo in to je blo to. :) EMH se je dalo vedno izklopit. Za romulance nisem preprican, ce so vedl, da je tist Queen Room. Kakor je blo videt je bil Hugh mal bolj previden okrog njih in jim ni vsega povedal.

Kaksna je tocna povezava med Queen in kocko in kdo lahko postane queen pa ne vemo. Vse te reci lahko komot retconnajo s tem, da recejo 'v krizi lahko vsak borg postane queen'. Od Locutusa naprej vemo, da Borgi lahko na nek nacin izrazijo in izpostavijo samo enga drone-a. Queen smo spoznal v First Contact, Seven of Nine je prisla kot individual kmal po tem.

Orbitalna mehanika za osem zvezd je nekaj kar lahko samo 'ancients' zracunajo. Saj to je cist standarden trope v Sci-fiju. :)

oo7 ::

Kaj pa glede Borgov se ve kdo je njih ustvaril je bilo to kdaj razloženo ?

Phantomeye ::

7 of 9 je verjetno queen tiste specifične kocke, ki je izločena iz omrežja.

Me pa zanima - če so kocko izločili zaradi norosti tiste romulan tete - zna bit, da je to še v sistemu in se bo anniki tudi zmešalo.
««
10 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Trek: Strange New Worlds (TV serija) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
39861114 (6657) predi
»

Star Trek: Lower Decks

Oddelek: Sedem umetnosti
111629 (1221) Gagatronix
»

Star Trek 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9726749 (22377) Dami
»

StarTrek fan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6810651 (9212) nicjasno

Več podobnih tem