» »

Star Trek: Picard

Star Trek: Picard

Temo vidijo: vsi
««
7 / 19
»»

Reycis ::

Mi je bilo malo dolgčas pa sem se odločil da iz čistega sovraštva pogledam ep03. Pa nisem prišel daleč, ker show kar smrdi po propagandi in nevrolingvističnem programiranju. Začne se z enim flashbackom, ki zame nima nobenega vsebinskega namena razen, da potegne vzporednice z Trumpovo administracijo in Starfleetom, ki je zdaj postal ena zlobna supremacistična organizacija, ki ji je vseeno za uboge romulanske begunce. Rjava borka za romulanske pravice o starfleetu: "They had given in to intolerance and fear". PpPpPLEASE, come on. Vsaj vidimo od kje imajo vsi politiki polna usta teh neumnosti. Potem se dogajanje preseli v "sedanjost" v kulsko prikolico od rjave gospe Raffi. Seveda tudi ona (pred tem ga je že admiralka) kot močna ženska žali in ponižuje Pikarda. Poleg tega uporablja tobačne izdelke, kar naj bi v 24. stol bila sicer povsem opuščena praksa. Potem sem ujel še malo dekonstrukcije starega star treka v sceni, ki komunicira to, da je Pikard zdaj odpadnik, ki je zapustil vse svoje prijatelje iz starfleeta. Potem sem rajši zaključil in šel spisat tale post.

EDIT: Res poden od podna. Vizuelno sicer odličen izdelek ampak vsebina je nikakva.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Okapi ::

Meni se pa zdi, da si malo "nevrolingvistično" prizadet.>:D Mogoče so chemtraili krivi?

sulaco ::

Mislim da se lahko vsi strinjamo, da je ST-Picard v primerjavi z ST-Discovery pravi biser...meni je vsak del je boljši...

Phantomeye ::

Reycis je izjavil:

Mi je bilo malo dolgčas pa sem se odločil da iz čistega sovraštva pogledam ep03. Pa nisem prišel daleč, ker show kar smrdi po propagandi in nevrolingvističnem programiranju. Začne se z enim flashbackom, ki zame nima nobenega vsebinskega namena razen, da potegne vzporednice z Trumpovo administracijo in Starfleetom, ki je zdaj postal ena zlobna supremacistična organizacija, ki ji je vseeno za uboge romulanske begunce. Rjava borka za romulanske pravice o starfleetu: "They had given in to intolerance and fear". PpPpPLEASE, come on. Vsaj vidimo od kje imajo vsi politiki polna usta teh neumnosti. Potem se dogajanje preseli v "sedanjost" v kulsko prikolico od rjave gospe Raffi. Seveda tudi ona (pred tem ga je že admiralka) kot močna ženska žali in ponižuje Pikarda. Poleg tega uporablja tobačne izdelke, kar naj bi v 24. stol bila sicer povsem opuščena praksa. Potem sem ujel še malo dekonstrukcije starega star treka v sceni, ki komunicira to, da je Pikard zdaj odpadnik, ki je zapustil vse svoje prijatelje iz starfleeta. Potem sem rajši zaključil in šel spisat tale post.

EDIT: Res poden od podna. Vizuelno sicer odličen izdelek ampak vsebina je nikakva.


Očitno ti je serija postavila ogledalo, kar te je razjezilo. Očitno deluje.

Invictus ::

sulaco je izjavil:

Mislim da se lahko vsi strinjamo, da je ST-Picard v primerjavi z ST-Discovery pravi biser...meni je vsak del je boljši...

Glede na prejšnje Star Treke je pravi Biser.

Meni se zdi, da so dobro združili Romule, Borge in vse ostalo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

MrNighthawk ::

Reycis je izjavil:

Mi je bilo malo dolgčas pa sem se odločil da iz čistega sovraštva pogledam ep03. Pa nisem prišel daleč, ker show kar smrdi po propagandi in nevrolingvističnem programiranju. Začne se z enim flashbackom, ki zame nima nobenega vsebinskega namena razen, da potegne vzporednice z Trumpovo administracijo in Starfleetom, ki je zdaj postal ena zlobna supremacistična organizacija, ki ji je vseeno za uboge romulanske begunce. Rjava borka za romulanske pravice o starfleetu: "They had given in to intolerance and fear". PpPpPLEASE, come on. Vsaj vidimo od kje imajo vsi politiki polna usta teh neumnosti. Potem se dogajanje preseli v "sedanjost" v kulsko prikolico od rjave gospe Raffi. Seveda tudi ona (pred tem ga je že admiralka) kot močna ženska žali in ponižuje Pikarda. Poleg tega uporablja tobačne izdelke, kar naj bi v 24. stol bila sicer povsem opuščena praksa. Potem sem ujel še malo dekonstrukcije starega star treka v sceni, ki komunicira to, da je Pikard zdaj odpadnik, ki je zapustil vse svoje prijatelje iz starfleeta. Potem sem rajši zaključil in šel spisat tale post.

EDIT: Res poden od podna. Vizuelno sicer odličen izdelek ampak vsebina je nikakva.


So when have you turned into a nutbar?

Upam, da nisi iz čistega sovraštva naročil Amazon Prime :))

sulaco je izjavil:

Mislim da se lahko vsi strinjamo, da je ST-Picard v primerjavi z ST-Discovery pravi biser...meni je vsak del je boljši...


Mogoče zato, ker Picard prva serija po Voyagerju in Nemesis filmu, ki je dobesedno nadaljevanje. Ent. Disco in JJ filmi si bili vsi prequels reboot etc.

Zgodovina sprememb…

SambaShare ::

MrNighthawk je izjavil:


Mogoče zato, ker Picard prva serija po Voyagerju in Nemesis filmu, ki je dobesedno nadaljevanje. Ent. Disco in JJ filmi si bili vsi prequels reboot etc.


Nima to nobene veze. Edina razlika pri Picardu je da ima scenarist več kot eno možgansko celico in da namesto tišanja "progresivnosti" celo poskuša narediti nekaj zanimivega. Upajmo da traja.

MrNighthawk ::

SambaShare je izjavil:

MrNighthawk je izjavil:


Mogoče zato, ker Picard prva serija po Voyagerju in Nemesis filmu, ki je dobesedno nadaljevanje. Ent. Disco in JJ filmi si bili vsi prequels reboot etc.


Nima to nobene veze. Edina razlika pri Picardu je da ima scenarist več kot eno možgansko celico in da namesto tišanja "progresivnosti" celo poskuša narediti nekaj zanimivega. Upajmo da traja.


Seveda tudi to. Ampak posiljevanje se prequeli je pustil posledice.

Jarno ::

V sodobnem času je cgi na visokem nivoju, zmotno pa se pričakuje, da se je s časom močno izboljšala tudi človeška kreativnost.
Poglejte npr. glasbeno sceno 1960-2000. Hard to beat.
Poanta je, da so ranti odveč, produkcija je resna in bo zaznamovala sceno ter določeno obdobje.
#65W!

OldSkul ::

Če je Picard po treh delih zanič, kaj bi šele rekli za TNG po treh delih...
Skratka, treba bo pogledati celotno sezono in še kakšno. Vemo, da so pri Trekih prve sezone bolj crap kot ne.

MrNighthawk ::

OldSkul je izjavil:

Če je Picard po treh delih zanič, kaj bi šele rekli za TNG po treh delih...
Skratka, treba bo pogledati celotno sezono in še kakšno. Vemo, da so pri Trekih prve sezone bolj crap kot ne.

Razlika je v formatu serije. 1. sezona TNGja je imela 26 nepovezanih zgodb. Picard in Disco imata zgodbo, ki se dogaja, čez celotne sezono brez stand alone delov.

Phantomeye ::

MrNighthawk je izjavil:

OldSkul je izjavil:

Če je Picard po treh delih zanič, kaj bi šele rekli za TNG po treh delih...
Skratka, treba bo pogledati celotno sezono in še kakšno. Vemo, da so pri Trekih prve sezone bolj crap kot ne.

Razlika je v formatu serije. 1. sezona TNGja je imela 26 nepovezanih zgodb. Picard in Disco imata zgodbo, ki se dogaja, čez celotne sezono brez stand alone delov.


Pa vseeno, tudi če so epizode nepovezane se pri x seriji vidi razlika med epizodo 1 in 26. Vedno manj časa gre za introdukcijo likov, scenariji postajajo boljši, ker tekom snemanja ugotoviš, kaj deluje, kaj ne, serija dobi boljši budget (če je uspešna) itd.

Po današnjih standardih, kjer ima vsaka epizoda praktično budget nizkoproračunskega filma, bi serija TNG hitro padla. Vsaj med splošno publiko. Konkurenca je namreč precej večja, kot je bila nekoč. Vsi vsega ne moremo gledat. Težko priznam, ampak pri meni imajo serije, ki imajo oceno 8+ absolutno prednost, razen, če mi kdo, ki mu zares zaupam reče - poglej si to serijo (lahko se zgodi, da so kakšne serije spregledane ali pa ne ustrezajo normativu).

2dark ::

Phantomeye je izjavil:

Konkurenca je namreč precej večja, kot je bila nekoč.


A, ja?

Phantomeye ::

2dark je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Konkurenca je namreč precej večja, kot je bila nekoč.


A, ja?



Skoraj 100 % sem, da ob besedi konkurenca misliš nekaj drugega kot jaz.

Jaz govorim o tem, da se snema vedno več vsebin in zato je precej težje dobit pozornost potencialnega gledalca.

https://www.nytimes.com/2020/01/09/busi...

2dark ::

Phantomeye je izjavil:

2dark je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Konkurenca je namreč precej večja, kot je bila nekoč.


A, ja?



Skoraj 100 % sem, da ob besedi konkurenca misliš nekaj drugega kot jaz.

Jaz govorim o tem, da se snema vedno več vsebin in zato je precej težje dobit pozornost potencialnega gledalca.

https://www.nytimes.com/2020/01/09/busi...


Kvaliteta dobi vedno širok spekter gledalcev. Včasih so morali biti bolj pazljivi, ker so bili odvisni od predvajanja na tv-ju in kritike so hitro uničile zadevo.

danes snemajo veliko kvantitete.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Lonsarg ::

Snemajo marsikaj, ampak tudi precej vec kot 50% posnetega prinasa izgubo. Smetana vseh nanizank pa je dvignila kvaliteto cisto na filmski nivo, tako zgodba kot igranje kot realizem, neprimerljivo z desetletji nazaj.

Z prihodom streaming platform je prava voja, ne samo konkurenca. Noben reziser nanizank desetletja nazaj ni bil pod takim pritiskom.

Phantomeye ::

Lonsarg je izjavil:

Snemajo marsikaj, ampak tudi precej vec kot 50% posnetega prinasa izgubo. Smetana vseh nanizank pa je dvignila kvaliteto cisto na filmski nivo, tako zgodba kot igranje kot realizem, neprimerljivo z desetletji nazaj.

Z prihodom streaming platform je prava voja, ne samo konkurenca. Noben reziser nanizank desetletja nazaj ni bil pod takim pritiskom.


Jes, pa tudi včasih, ko je bil na voljo samo TV, si sicer imel neke priljubljene vsebine, ki si jih gledal. Hkrati pa si bil malo "prisiljen" gledati stvari, ki so bile takrat slučajno na sporedu.

Zdaj ni pogoja, da bi gledal nekaj, samo zato ker obstaja.

zuzelka ::

A je sploh kakšen pozitiven review te serije na Youtubu? Imdb, rottentomatoes... in podobne korigirane ocene me ne zanimajo.

Phantomeye ::

zuzelka je izjavil:

A je sploh kakšen pozitiven review te serije na Youtubu? Imdb, rottentomatoes... in podobne korigirane ocene me ne zanimajo.



Torej te zanimajo samo ocene, ki se skladajo s tvojim mnenjem o seriji?

Jst recimo dam prednost serijam, ki imajo dobro oceno, če mi je všeč nadaljujem, sicer pa dropnem.

Da bi pa aktivno iskal negativne ocene za serijo, ki mi ni všeč, se mi pa zdi en velik waste of time, ki nima nobene dodane vrednosti.

zuzelka ::

Phantomeye je izjavil:

zuzelka je izjavil:

A je sploh kakšen pozitiven review te serije na Youtubu? Imdb, rottentomatoes... in podobne korigirane ocene me ne zanimajo.



Torej te zanimajo samo ocene, ki se skladajo s tvojim mnenjem o seriji?

Jst recimo dam prednost serijam, ki imajo dobro oceno, če mi je všeč nadaljujem, sicer pa dropnem.

Da bi pa aktivno iskal negativne ocene za serijo, ki mi ni všeč, se mi pa zdi en velik waste of time, ki nima nobene dodane vrednosti.


Vprašal sem "A je sploh kakšen pozitiven review te serije na Youtubu?"

Ti odvrneš "Torej te zanimajo samo ocene, ki se skladajo s tvojim mnenjem o seriji?
"

S tem si mi vse povedal.

Phantomeye ::

zuzelka je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

zuzelka je izjavil:

A je sploh kakšen pozitiven review te serije na Youtubu? Imdb, rottentomatoes... in podobne korigirane ocene me ne zanimajo.



Torej te zanimajo samo ocene, ki se skladajo s tvojim mnenjem o seriji?

Jst recimo dam prednost serijam, ki imajo dobro oceno, če mi je všeč nadaljujem, sicer pa dropnem.

Da bi pa aktivno iskal negativne ocene za serijo, ki mi ni všeč, se mi pa zdi en velik waste of time, ki nima nobene dodane vrednosti.


Vprašal sem "A je sploh kakšen pozitiven review te serije na Youtubu?"

Ti odvrneš "Torej te zanimajo samo ocene, ki se skladajo s tvojim mnenjem o seriji?
"

S tem si mi vse povedal.


Ni jasno ali je bilo to retorično vprašanje ali pričakuješ, da ti bo kdo linkal pozitivne reveiwe-e?

Lonsarg ::

In po čem lahko iz youtuba vidiš kakšna je ocena? Marsikdo skritizira zadevo ker je mislil da bo nekaj boljše kot je potem bilo kljub temu pa mu je zadeva še vedno top za gledat. Slabše od youtuba ne moreš iti če iščeš objektivizem.

zuzelka ::

Lonsarg je izjavil:

In po čem lahko iz youtuba vidiš kakšna je ocena? Marsikdo skritizira zadevo ker je mislil da bo nekaj boljše kot je potem bilo kljub temu pa mu je zadeva še vedno top za gledat. Slabše od youtuba ne moreš iti če iščeš objektivizem.



Glej, tisti ki se o kvaliteti odločate na podlagi ocene "kvalificiranih" ocenjevalcev, med katerimi je centralni komite odstranil ruske trole, kar lepo uživajte v seriji.

Sam se raje odločim na podlagi ocene nekoga ki ni ideološko odvisen od produkta.

Phantomeye ::

zuzelka je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

In po čem lahko iz youtuba vidiš kakšna je ocena? Marsikdo skritizira zadevo ker je mislil da bo nekaj boljše kot je potem bilo kljub temu pa mu je zadeva še vedno top za gledat. Slabše od youtuba ne moreš iti če iščeš objektivizem.



Glej, tisti ki se o kvaliteti odločate na podlagi ocene "kvalificiranih" ocenjevalcev, med katerimi je centralni komite odstranil ruske trole, kar lepo uživajte v seriji.

Sam se raje odločim na podlagi ocene nekoga ki ni ideološko odvisen od produkta.


oh, jst sm se odločil - picard in star trek sta mi všeč - to bom gledal. Mogoče bi drugič moral poiskat nekoga, ki mi bo navedel razloge, zakaj mi nekaj ne sme bit všeč :D

zuzelka ::

Phantomeye je izjavil:


oh, jst sm se odločil - picard in star trek sta mi všeč - to bom gledal. Mogoče bi drugič moral poiskat nekoga, ki mi bo navedel razloge, zakaj mi nekaj ne sme bit všeč :D


Dobro zate. Saj enim je kozarec vloženih kumaric tudi pojedina tisočletja.

Phantomeye ::

zuzelka je izjavil:

Phantomeye je izjavil:


oh, jst sm se odločil - picard in star trek sta mi všeč - to bom gledal. Mogoče bi drugič moral poiskat nekoga, ki mi bo navedel razloge, zakaj mi nekaj ne sme bit všeč :D


Dobro zate. Saj enim je kozarec vloženih kumaric tudi pojedina tisočletja.


To je čisto v redu, dokler so se sami odločili tako. Pač free will. Drugi so pač odvisni od determinizma in čakajo, da jim nekdo drug pove, kaj jim mora biti dobro in kaj ne.

Lonsarg ::

Jaz vem za deviacijo svojega okusa od "povprečja" ki ga mečejo te večje strani, deviacija je odvisna precej tudi od zvrsti. Skratka ker to deviacijo poznam lahko na podlagi teh povprečnih ocen zelo zelo dobro ocenim kaj bo tudi meni všeč, sploh če kombiniram še z gledanjem trailerja.

Če bi se lotil raziskave in 10 ur gledal razne youtuberje bi pomoje slabše ocenil koliko mi bo res všeč, ker gre za poplavo random komentarjev. Predvsem pa izgubi smisel čas vlagati v preveč review-ov, če pa je potem že lažje pač začet gledat pa vidiš sam... Ljudje so tudi distikrat preveč pod vplivom review-ow če so si pred gledanjem preveč mnenja o zadevi že postavili v glavi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

DrDre95 ::

Jaz sem slišal da je še Star Tred Discovery boljši :D

Če ne drugega, se vsaj dogaja v vesolju, medtem ko je Picard počasna limonada kjer se 80 let star dečko pogovarja o svojih čustvih.
Če si bil kdaj v domu ostarelih, potem veš kako serija izgleda.

Furbo ::

Danes sem si pogledal tretji del, omg koliko enega brezveznega lapanja za preskakovati. Upam, da bo naslednji del boljši.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

MrNighthawk ::

Furbo je izjavil:

Danes sem si pogledal tretji del, omg koliko enega brezveznega lapanja za preskakovati. Upam, da bo naslednji del boljši.

A v Star Treku kdaj niso "lapal"?

Po eni strani folk kritizira "to ni Star Trek sama akcija!!"
Na drugi strani "samo govorijo en PC bullshit"

Make up your mind.

PrimoZ_ ::

Reycis je izjavil:

Mi je bilo malo dolgčas pa sem se odločil da iz čistega sovraštva pogledam ep03. Pa nisem prišel daleč, ker show kar smrdi po propagandi in nevrolingvističnem programiranju. Začne se z enim flashbackom, ki zame nima nobenega vsebinskega namena razen, da potegne vzporednice z Trumpovo administracijo in Starfleetom, ki je zdaj postal ena zlobna supremacistična organizacija, ki ji je vseeno za uboge romulanske begunce. Rjava borka za romulanske pravice o starfleetu: "They had given in to intolerance and fear". PpPpPLEASE, come on. Vsaj vidimo od kje imajo vsi politiki polna usta teh neumnosti. Potem se dogajanje preseli v "sedanjost" v kulsko prikolico od rjave gospe Raffi. Seveda tudi ona (pred tem ga je že admiralka) kot močna ženska žali in ponižuje Pikarda. Poleg tega uporablja tobačne izdelke, kar naj bi v 24. stol bila sicer povsem opuščena praksa. Potem sem ujel še malo dekonstrukcije starega star treka v sceni, ki komunicira to, da je Pikard zdaj odpadnik, ki je zapustil vse svoje prijatelje iz starfleeta. Potem sem rajši zaključil in šel spisat tale post.

EDIT: Res poden od podna. Vizuelno sicer odličen izdelek ampak vsebina je nikakva.


Blagor ubogim na duhu.

2dark ::

DrDre95 je izjavil:

Jaz sem slišal da je še Star Tred Discovery boljši :D

Če ne drugega, se vsaj dogaja v vesolju, medtem ko je Picard počasna limonada kjer se 80 let star dečko pogovarja o svojih čustvih.
Če si bil kdaj v domu ostarelih, potem veš kako serija izgleda.



Lepo si opisal serijo. Fani ST-ja so po večini tudi že tam nekje-

Furbo je izjavil:

Danes sem si pogledal tretji del, omg koliko enega brezveznega lapanja za preskakovati. Upam, da bo naslednji del boljši.


Če zadeva ni dobra v prvem delu, tudi ne bo kasneje.

Tako kot, če te film ne pritegne v prvih 5-ih minutah te tudi kasneje ne bo.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Furbo ::

MrNighthawk je izjavil:

Furbo je izjavil:

Danes sem si pogledal tretji del, omg koliko enega brezveznega lapanja za preskakovati. Upam, da bo naslednji del boljši.

A v Star Treku kdaj niso "lapal"?

Po eni strani folk kritizira "to ni Star Trek sama akcija!!"
Na drugi strani "samo govorijo en PC bullshit"

Make up your mind.

Ponavadi so imeli pogovori smisel, tokrat pa samo že desetič pojasnujejo iste stvari, ki so pozornemu gledalcu postale jasne že po namigih v prvem delu. Očitno ustvarjalci serije mislijo, da so vsi gledalci debili.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

globoko grlo ::

fck me I want more :)

je pa res, da bi lahko blo mal manj "earl grey" scen
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Phantomeye ::

globoko grlo je izjavil:

fck me I want more :)

je pa res, da bi lahko blo mal manj "earl grey" scen


Meni je pa všeč ta počasen set-up :P

globoko grlo ::

o fck me hard, kje so pa to zdej najdl :)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Reycis ::

Kolikor se vidimo začetke te serije problem Pikarda ni v multikulti, progresivizmu. Že stara franšiza je bila polna tega, pa to nikoli ni bil problem. Ampak včasih je bil povdarek na dobri, zanimivi zgodbi, zadnje čase pa imajo hollywood izdelki vedno več povdarka na "socialni pravičnosti". Hollywood je postal obseden s tem. Še Patrick je rekel, da je pristal na serijo zato, ker je proti brexitu in trumpu in želi da to serija izžareva. Zato ni čudno, da je tako kot je. Vsak izdelek, ki se namesto na socialno pravičnost fokusira na dobro zgodbo z lahkoto požanje velik uspeh. Z ali brez diversity. Žal so iz istega razloga zanič tudi (skoraj) vsi izdelki radikalne desnice. Ideologijo v zabavnih izdelkih širiš tako, da jo živiš ne pa promoviraš. Zgodba v Pikardu je zelo zelo šibka. Jaz sem bil velik fan star trek franšize in meni vse skupaj nima dosti smisla. Vse kar serijo odlikuje so bleščeče eksplozije, pretepi v stilu matrice, cgi. Kot vsi drugi sci-fi izdelki. Srečo imajo, da je Patrick tako izrazen igralec.

Okapi ::

Bi rekel, da bolj kot Hollywood ste s "socialno pravičnostjo" obsedeni taki, kot si ti. Povsod jo vidite.;((

LeQuack ::

Včasih so delal serije ker jih je to veselilo, zdaj pa zaradi denarja, to je največja razlika.
Quack !

Jarno ::

ZDA so multi-etično, multi-religiozno in več-rasno okolje. Potomci evropskih priseljencev so dejansko ustvarili kompleksno organizirano državo z močnim gospodarstvom, kar jim je objektivno uspelo bolje kot kolonistom iz Španije, Portugalske...ampak so bili prisotni tudi elementi genocida in izrazitega rasizma. Predvidevam, da v svojem opozarjanju na krivice o ostanku sveta ne razmišljajo toliko in svoja merila projicirajo tudi tja, kjer to postane smešno (npr. rant nad igro Kingdom Come: Deliverance, ker je premalo rasno raznolika).

Skratka, medijska industrija v ZDA je zelo angažirana, da bi v pravem duhu vzgojila prihodnje rodove, kolikor pa se pogovarjam z razmišljujočimi sogovorniki iz naših krajev, pa na svojih nacionalnih ramenih ne nosimo kolonialnih krivd in smo zato sposobni bolj sproščeno komentirati namerno prezrte vidike situacije.

Je pa tudi pri nas precej 'partizanov' in 'domobrančkov' ter nepridipravov druge vrste, samo da se malce zrela oseba raje distancira od ekstremnih pozicij.

Če se vrnemo k seriji, ji gre skoraj najbolj očitati to, da so jo začeli snemati malce pozno, ker je glavni igralec že precej v letih. Vseeno upam na več sezon. :)
#65W!

judoka ::

Okapi je izjavil:

Bi rekel, da bolj kot Hollywood ste s "socialno pravičnostjo" obsedeni taki, kot si ti. Povsod jo vidite.;((


Indeed, annoying af.

+Kaj je tako grozno napacnega pri ideji socialne pravicnosti, sploh pri ST ki je to fural ze desetletja nazaj.

Eni znajo izkljucno pizdit.

BigWhale ::

LeQuack je izjavil:

Včasih so delal serije ker jih je to veselilo, zdaj pa zaradi denarja, to je največja razlika.


:))))) Ja, seveda.

Sheteentz ::

Če na račun socialne pravičnosti zaradi naivnih dramaturških zapletov trpi zgodba, je s tem nekaj hudo narobe.

BigWhale ::

judoka je izjavil:

Okapi je izjavil:

Bi rekel, da bolj kot Hollywood ste s "socialno pravičnostjo" obsedeni taki, kot si ti. Povsod jo vidite.;((

Indeed, annoying af.
+Kaj je tako grozno napacnega pri ideji socialne pravicnosti, sploh pri ST ki je to fural ze desetletja nazaj.


Jaz ne vem, kako da se ni nihce pritozeval nad prvim delom ST:TNG, ki je bil izredno prijazen veganom in proti izkoriscanju zivali. :>

Drugace pa cetri del je bil dober. Fajn je, da se stvari ne dogajajo na Starfleet ladji in da so v tisto konzervo zmetal en kup totalno razlicnih karakterjev. :))

Zakljucek dela je bil kr fajn, sam zdej bo spet treba cakat na naslednji del. Meh.

LeQuack ::

BigWhale je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Včasih so delal serije ker jih je to veselilo, zdaj pa zaradi denarja, to je največja razlika.


:))))) Ja, seveda.


Včasih ko si gledal Star Trek ta stare si se lahko sprostil zraven, na koncu vsake epizode je bil nek zaključek zgodbe, neko sporočilo, vse so bile dokaj feel good epizode. Zdaj pa ko gledaš novodobne serije se samo jeziš zraven.
Quack !

BigWhale ::

Al pa ce ne bi spet imel debate o serializiranih in ne serializiranih showih? :>

Tako kot danes, so tudi prejsnje Star Trek serije delal tudi za denar, ne zgolj iz veselja.

nurse013 ::

Hm, tut tu ne gre brez ninje,...
:)
you gotta be kidding me...

gozdar1 ::

Tanov ST ma zgodbo?

Phantomeye ::

BigWhale je izjavil:

judoka je izjavil:

Okapi je izjavil:

Bi rekel, da bolj kot Hollywood ste s "socialno pravičnostjo" obsedeni taki, kot si ti. Povsod jo vidite.;((

Indeed, annoying af.
+Kaj je tako grozno napacnega pri ideji socialne pravicnosti, sploh pri ST ki je to fural ze desetletja nazaj.


Jaz ne vem, kako da se ni nihce pritozeval nad prvim delom ST:TNG, ki je bil izredno prijazen veganom in proti izkoriscanju zivali. :>

Drugace pa cetri del je bil dober. Fajn je, da se stvari ne dogajajo na Starfleet ladji in da so v tisto konzervo zmetal en kup totalno razlicnih karakterjev. :))

Zakljucek dela je bil kr fajn, sam zdej bo spet treba cakat na naslednji del. Meh.


Pa vsi so heavy karakterji :D

To bojo konflikti :D

BigWhale ::

Zanimivo je to, da so vsi ex Starfleet. Sami neki odpadniki. :))
««
7 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Trek: Strange New Worlds (TV serija) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
39861112 (6655) predi
»

Star Trek: Lower Decks

Oddelek: Sedem umetnosti
111629 (1221) Gagatronix
»

Star Trek 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9726749 (22377) Dami
»

StarTrek fan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6810651 (9212) nicjasno

Več podobnih tem