» »

ASP.NET tutorial

ASP.NET tutorial

alum ::

Seos!

Ce ve kdo, kje bi naso kaki ASP.NET tutorial naj prosim napise link...

LP wakum

kyon ::

Zagotovo eden boljsih je tale:
http://www.planet-source-code.com/vb/sc...
Pa se v PDF obliki ga dobis.

alum ::

Tnx!

Samo mi ta tutorial ne pomaga kaj dosti, ker jas rabim ASP.NET in ne ASP.

Vseeno hvala

DMouse ::

A mora biti ravno tutorial? Na to temo se da dobiti že kar precej knjig... (eMule: "dotNET Books"... notri je več kot 30 knjig o ASP.NET)

<?php?> ::

Probaj kje stakniti video tečaje od AppDev ... maš za ASP.NET in C# ... sam jih imam za C# in so precej kul zadeva ... 8 CDjev, prvi 4je pokrivajo sintakso, naslednji 4je pa govorijo o Win Forms, Web Form, ADO.NET, itd ... poglej si na appdev.com ...
Knjige tudi niso napačna izbira ... osebno mi je bila najbolj všeč ASP.NET web developers guide ... na žalost je koda v VS.NET, ampak če že poznaš osnove C# jo vseeno lahko razumeš, ker je dosti podobna ...

Najprej se pa seveda odloči kateri jezik se boš učil ... VB.NET ali C# ... priporočjiv je C# :D

lp

kyon ::

Ups, cisto sem spregledal tisti .NET
Predlagam, da gres v knjiznico po kaksno knjigo. V Centralni Tehniski Knjiznici(CTK) jih je cel kup.

Trinitron ::

Tukaj imas ZELOOO obsezen toturial. Dobrih 700 strani. Dobis ga tukaj. Klikni le na ASP.net toturial download

RacaClone ::

pejt v konzorcij knigarno, gor po štengah pa desno in dokonca in ako nisi glup boš tm najdu polno knig o vsem kar hočeš

že za 7.000 slovenskih tolarjev dobiš knjigo, k ma vse kar taki amaterji kot si ti o asp-ju rabjo :)

darkolord ::

em folk zakaj mešate asp in asp .NET ?
to je čist neki druzga

andrej ::

kaj pa google?
ali pa www.asp.net. iz teh dveh strani prides na cisto vse ostale, ki jih rabis...

alum ::

mr.racca...hvala da si mi podal mnenje "profesionalca"...drugic mi prosi, prisparaj take odgovore, ker nebos verjel, zacuda vem da majo v knjigarni knjige...

tak da taki profesionalec ko si, bi lahko vedo da prisegam na stvari v digitalni obliki...

Pa ne pozabi...

YuLcE ::

lahko poskusiš še tukaj:

- www.w3schools.com
- www.asp.net

tukaj je veliko koristnega materiala predvsem tutov

LP

smash ::

dub si emule al imesh al kazoo pa isc pdf file

gor je ogromn originalnih knjig za asp net in pobobne stvari..to je tisto kar rabš..believe me


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ASP.NET učenje - kaj priporočate?

Oddelek: Izdelava spletišč
172309 (2041) MAT1C
»

Primeren programski / web jezik za začetnika z dosti volje :D

Oddelek: Programiranje
121933 (1567) bluefish
»

PHP ali ASP

Oddelek: Programiranje
253073 (2442) DavidJ
»

HTTP POST

Oddelek: Programiranje
231670 (1446) kopernik
»

ASP.NET(jezik C#) vs. PHP (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
7710194 (8838) Nerdor

Več podobnih tem