» »

Polnjenje pnevmatik

Polnjenje pnevmatik

mirko55 ::

Lep pozdrav.

Ali lahko napolnim pnevmatike, pri prizganem avtomobilu? Mogoce je smotano vprasanje, sam raje vprasam.

Hvala za pomoc

xda develope ::

Lahko ampak zakaj bi?

MostWanted ::

ojoj. not sure if trolling or just....?

Miha 333 ::

Vprašanje niti ni neumno. Morda pri novih avtomobilih lahko zmedeš kak senzor tlaka. Pa lahko se nadihaš izpušnih plinov.

Malajlo ::

Zakaj bi pa pri prižganem motorju zmedel senzor? Saj ti ravno takrat sporoči, če je prišlo do spremembe pritiska.
Za izpušne pline pa .. Ok, klima laufa, motor tudi. V garaži, ali kaj?

bastadu ::

Jaz polnim bp pri prižganem avtu, senzorje ne zmedem saj le ti merijo tlak samo ko se avto premika. Prav tako je po vsaki polnitvi potrebno na računalniku sprožiti inicializacijo senzorja za merjenje tlaka, sicer lahko fašeš lažni alarm o predrti pnevmatiki ali kaj podobnega ...

xda develope ::

bastadu je izjavil:

Jaz polnim bp pri prižganem avtu, senzorje ne zmedem saj le ti merijo tlak samo ko se avto premika. Prav tako je po vsaki polnitvi potrebno na računalniku sprožiti inicializacijo senzorja za merjenje tlaka, sicer lahko fašeš lažni alarm o predrti pnevmatiki ali kaj podobnega ...

Samo v primeru da imaš posredno merjenje preko absa.

bastadu ::

xda develope je izjavil:

bastadu je izjavil:

Jaz polnim bp pri prižganem avtu, senzorje ne zmedem saj le ti merijo tlak samo ko se avto premika. Prav tako je po vsaki polnitvi potrebno na računalniku sprožiti inicializacijo senzorja za merjenje tlaka, sicer lahko fašeš lažni alarm o predrti pnevmatiki ali kaj podobnega ...

Samo v primeru da imaš posredno merjenje preko absa.

Jaz imam na ventilčkih senzorje ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pirellijeve pametne gume znajo opozarjati sosednje avtomobile (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6212340 (9057) proto
»

Ultrazvočni senzor v obližu

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
176225 (4606) unreal4
»

radar detektor-kaj kupiti-je dovoljeno

Oddelek: Problemi človeštva
144476 (3976) Looooooka
»

Zimske gume na svojih platiščih in centriranje

Oddelek: Loža
337346 (6426) energetik
»

Ura z baro in višinometrom?

Oddelek: Znanost in tehnologija
152951 (2752) krneki0001

Več podobnih tem