» »

Testna vožnja Fiesta ST & Peugeot 208 GTI

Testna vožnja Fiesta ST & Peugeot 208 GTI

joker16_7 ::

Pozdravljeni!

Pred kratkim so mi ukradli Clia RS, letnik 2013 in sem v fazi novega uvoza iz Nemčije. Kolebam med nakupom Fieste ST & Peugeota 208 GTI, in sicer oba letnik med 2013 in 2015.
Zanima me ali je kakšen kandidat v okolici Ljubljane ali štajerske, ki bi mi bil pripravljen malo pokazati avto v živo, me zapeljati en krog oz. mi v idealnem scenariju pustiti kakšen kilometer za volanom? :)

Seveda 6pack ali dva za nagrado zagotovljena ;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

IL_DIAVOLO ::

Lastne avte se splaca kradit?

joker16_7 ::

Baje, da ja ;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Skyman ::

Ne vem zakaj bi ti kdo dal avto za testno voznjo,ko pa imas za to avtohise kjer lahko vozis testne avtomobile.Sam osebno sem pred cca 1 mesecem dobil na testno vozno Hyundai i30N 275km brez problema! Iz prve ti povem da je kar fun zadevca,sem pa kar nekaj "sportnih" avtomobilov vozil

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

joker16_7 ::

Se vidi, da nisi pravi dirkač ;) V 9-ih letih odkar se ukvarjam z dirkanjem sem spoznal cel kup ljudi, ki so po nekaj stavkih vrgli ključe na mizo. Tudi sam sem enak, če vidim da ima nekdo vsaj malo možganov. Sicer ne pričakujem tega - rad bi zgolj videl avto, se vsedel na sedeže in videl kako se avto pelje s sovoznikovega sedeža.
Da ti odgovorim na prvotno vprašanje. V avtohiši že 3 leta ni teh dveh avtov, temveč so novejše različice z dodelanimi motorji, menjalniki in notranjostjo. Včasih je razlika kot dan in noč. Primer: Clio RS vs. Clio 220 Trophy ter Fiesta ST 2013 in potem ST od 2016 dalje. Novejši verziji avtov so lepši in nenormalno boljši za vozt (baje!):).
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

AndrejO ::

Skyman je izjavil:

Ne vem zakaj bi ti kdo dal avto za testno voznjo,ko pa imas za to avtohise kjer lahko vozis testne avtomobile.Sam osebno sem pred cca 1 mesecem dobil na testno vozno Hyundai i30N 275km brez problema! Iz prve ti povem da je kar fun zadevca,sem pa kar nekaj "sportnih" avtomobilov vozil

V kateri avtohiši se lahko še ta mesec vsedem za testno vožnjo v enega izmed zgoraj navedenih modelov, letnik 2013?

joker16_7 ::

AndrejO:
Saj ravno to pravim. Avta sta žal že prestara :|
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

AndrejO ::

joker16_7 je izjavil:

AndrejO:
Saj ravno to pravim. Avta sta žal že prestara :|

Skyman tega še ni pogruntal ... morda še bo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vračilo "are" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10916993 (5279) Tidule
»

škoda ali toyota

Oddelek: Na cesti
193702 (2782) mirator
»

Testna vožnja brez vinjete (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
779778 (7296) zmaugy
»

Najem Focus RS / Megane RS Trophy (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8812288 (8749) KAVINSKY
»

Iskanje športnega avtomobila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11221907 (17695) facepalm

Več podobnih tem