» »

Renault Megane Grandtour - Navigacija

Renault Megane Grandtour - Navigacija

zobzazob ::

Zdravo.

Mogoče kdo ve kako nadgraditi oz. kje dobiti karte za ta model avtomobila (letnik 2013).

Verzija: App 9.884.

Na googlu najdem to da je dokaj nemogoče ampak verjetno ni glede na to da folk prodaja na bolhi in povsod drugje. Ampak raje bi teh 50-100€ zapravil za kaj drugega :D

SaXsIm ::

a registracijo na moj renault si poskusil? Mogoče ti bo šel update avtomatsko čez.
SaXsIm

TheBlueOne ::

Renaulti menda podpirajo AndroidAuto in Google Carplay, kjer je za moj okus googlov navi dalec pred konkurenco.

Ce avto podpira katerega, potem lahko priklopis Appla preko USB ali pa instaliras Google Carplay apk (za Android), ker v Android trgovini se ni pokrit v Sloveniji.

zobzazob ::

TheBlueOne je izjavil:

Renaulti menda podpirajo AndroidAuto in Google Carplay, kjer je za moj okus googlov navi dalec pred konkurenco.

Ce avto podpira katerega, potem lahko priklopis Appla preko USB ali pa instaliras Google Carplay apk (za Android), ker v Android trgovini se ni pokrit v Sloveniji.


Na žalost podpirajo je le novi modeli, 2017 in mlajši...moj je letnik 2013

DamijanD ::

To maš verjetno tomtom, a ne? Meni na hitro ni uspelo s travniškimi zemljevidi... Če res rabiš update, predlagam, da jih kupiš.

zobzazob ::

DamijanD je izjavil:

To maš verjetno tomtom, a ne? Meni na hitro ni uspelo s travniškimi zemljevidi... Če res rabiš update, predlagam, da jih kupiš.


Ja je tomtom live. :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navigacija: slovensko vodenje

Oddelek: Na cesti
325051 (3908) Konlov
»

navigacija v avtu

Oddelek: Pomoč in nasveti
275425 (4415) feryz
»

Prikazovanje zastojev v navigaciji-SLO (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14619931 (16483) Mare2
»

Mirrorlink v avtu

Oddelek: Pomoč in nasveti
82303 (1673) Thunder wave
»

Android Auto na ogled

Oddelek: Novice / Android
2911376 (9654) PrimozR

Več podobnih tem