» »

Nakup smartphona

Nakup smartphona

kyloren ::

Zivjo,

bi prosil nekoga, ki se bolj spozna na smartphone, ce mi predlaga kaj bi se splacala kupiti do cc. 250 €. Za neke "pretirane" stvari telefona ne uporabljam ... poleg klicov in smsjev se zgolj za navigacijo, slike, ipd. NE zelim pa vecjega od 5,2'. Ze nekaj casa ne spremljam teh stvari zato prosim za kaksne nasvete.

hvala,
lp

tony10 ::

Brez vezave kak Xiaomi, je zlo ok pa pod 200€ ga dobiš tud pr nas za to kar ti rabiš, drgac pa si pri operaterju poglej ponudbo...
kruha in iger

kyloren ::

hvala za info. Zelim brez vezave, tako da od operaterja zadeva odpade. Glede Xiaomi je vseeno kateri model? Gledal sem oni Mi A1, ampak je pa 5,5' to mi pa ni vsec, ker je prevelik :) Se splaca starejse verzije vzeti z 2016? So kaksne bistvene razlike med temi generacijami ...?

GRT ::

Nakup smartphona?
Gledal sem oni Mi A1, ampak je pa 5,5' to mi pa ni vsec, ker je prevelik :)
8-O
Manjših kot 5.3" skorajda ne delajo več ali pa jim ne moreš več reči smartphoni;)

Ti itak ne potrebuješ smartphona glede na tvoje komentarje tako da vseeno če si vzameš Smsunga S4 ;)

toro69 ::

Konlov ::

toro69 ::

Konlov je izjavil:


Zanimivo, da si si vzel čas linke popat, ne pa človeku pomagat.


https://slo-tech.com/ostalo/pravila/

4. člen
1. Prepovedano je odpiranje enakih ali podobnih tem in vprašanj v različnih oddelkih Foruma ali temah.

Okapi ::

kyloren je izjavil:

hvala za info. Zelim brez vezave, tako da od operaterja zadeva odpade. Glede Xiaomi je vseeno kateri model? Gledal sem oni Mi A1, ampak je pa 5,5' to mi pa ni vsec, ker je prevelik :) Se splaca starejse verzije vzeti z 2016? So kaksne bistvene razlike med temi generacijami ...?

Vzemi Xiaomi Redmi 4X. Ima zaslon 5", zmogljiv akumulator, in je čisto spodoben telefon za manj kot 150 evrov.

Konlov ::

toro69 je izjavil:

Konlov je izjavil:


Zanimivo, da si si vzel čas linke popat, ne pa človeku pomagat.



https://slo-tech.com/ostalo/pravila/

4. člen
1. Prepovedano je odpiranje enakih ali podobnih tem in vprašanj v različnih oddelkih Foruma ali temah.


Že drugi tvoj post, ki OP čisto nič ne koristi.
Ps: sam lastim redmi 4x. Tvojim zahtevam zadošča maksimalno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Konlov ()

bambam20 ::

kyloren je izjavil:

Zivjo,

bi prosil nekoga, ki se bolj spozna na smartphone, ce mi predlaga kaj bi se splacala kupiti do cc. 250 €. Za neke "pretirane" stvari telefona ne uporabljam ... poleg klicov in smsjev se zgolj za navigacijo, slike, ipd. NE zelim pa vecjega od 5,2'. Ze nekaj casa ne spremljam teh stvari zato prosim za kaksne nasvete.

hvala,
lp


No, potem pa lahko vzameš tudi najvišjo serijo S pri Samsungu galaxy 5. DObiš za 80-100€. Procesro dovolj zmogljiv tudi za današnje čase.

GRT ::

Konlov je izjavil:

toro69 je izjavil:

Konlov je izjavil:


Zanimivo, da si si vzel čas linke popat, ne pa človeku pomagat.



https://slo-tech.com/ostalo/pravila/

4. člen
1. Prepovedano je odpiranje enakih ali podobnih tem in vprašanj v različnih oddelkih Foruma ali temah.


Že drugi tvoj post, ki OP čisto nič ne koristi.
Ps: sam lastim redmi 4x. Tvojim zahtevam zadošča maksimalno.

Čist lepo ti je povedal. Kaj ti tukaj ni jasno?
"Prepovedano je odpiranje enakih ali podobnih tem in vprašanj v različnih oddelkih Foruma ali temah."
To bi morali uredit nesposobni moderatorji!
Če ne naj pa zbrišejo pravila, ker se jih itak ne držijo.

TheBlueOne ::

toro69 je izjavil:

Konlov je izjavil:


Zanimivo, da si si vzel čas linke popat, ne pa človeku pomagat.


https://slo-tech.com/ostalo/pravila/

4. člen
1. Prepovedano je odpiranje enakih ali podobnih tem in vprašanj v različnih oddelkih Foruma ali temah.


Brez zamere, ampak si eden redkih, ki mu uspe iskanje na strani. :) Ali pa so zadeve ze resene?

Drugace jaz pravtako menim, da je xiaomi top razmerje med ceno in kaj dobis. Ce hoces majhen telefon, pa imas trenutno se Applovega SEja.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CPU dela na polno, ram tudi

Oddelek: Pomoč in nasveti
328543 (7799) m0LN4r

Cenzura na internetu in na slotechu (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5612956 (10955) Gandalfar
»

"Povozil " bi windows visto

Oddelek: Pomoč in nasveti
151450 (1118) zantel

Več podobnih tem