» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

max00slo ::

Na žalost je G935f danes preminil... ravno ko sem hotel počakati z menjavo do jeseni in si omisliti novega Note...

Sedaj moram pod nujno danes nekaj kupiti, ker grem potem za par dni okoli službeno.

Kakšen predlog? Gledam sem Samsunge (sem že veš čas sicer na njih, predvsem zaradi funkcij pa kvalitete) vendar so cene tako navite da sem gledal še P20 Pro ter Mate 10 Pro. Še kakšen drug predlog? Vsaj malce argumentiran?

Hvala!
Si non confectus, non reficiat.

Mavrik ::

In kaj točno pričakuješ od telefona in koliko bi plačal? Ker pač misli ti ne moremo brati.
The truth is rarely pure and never simple.

ziga1990 ::

max00slo je izjavil:

Na žalost je G935f danes preminil... ravno ko sem hotel počakati z menjavo do jeseni in si omisliti novega Note...

Sedaj moram pod nujno danes nekaj kupiti, ker grem potem za par dni okoli službeno.

Kakšen predlog? Gledam sem Samsunge (sem že veš čas sicer na njih, predvsem zaradi funkcij pa kvalitete) vendar so cene tako navite da sem gledal še P20 Pro ter Mate 10 Pro. Še kakšen drug predlog? Vsaj malce argumentiran?

Hvala!


ali doma nimaš kakšnega starejšega telefona, da bi ga uporabljal kot rezervo dokler novi note ne pride?

Sicer pa omenjaš, da so pri Samsungu cene navite a kaj ko stane S9 enako kot P20 Pro.Glej Note 9 bo 900€+ torej glede samsunga ti priporočam S9 ali note 8
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

max00slo ::

@Mavrik: Se opravičujem, če sem podal premalo podrobnosti vendar po navedenih modelih sem ciljal na višji rang telefonov.

@Ziga: Žal, nič uporabnega... baterija zdrži 10 ur neuporabe :) Za Note9 bi, če bi ga vzel takoj ko pride ven, že bil pripravljen plačati to ceno...
Si non confectus, non reficiat.

feryz ::

Pri S9+ zdrži 48 ur neuporabe, še raje več. Pravzaprav jo imaš lahko tudi leto ali dve brez uporabe v predalu in bo zdržala.

Normalne uporabe pa res zdrži kakih 10 ur.

Domobrancek ::

Mislim, da lahko (glede na prejšnja leta)sklepamo, da Note 9 ne bo nič drugega, kot malo večji S9 s pen-om. Mislim, da ga ne boš nič usral, če uzameš S9(+), če si pristaš Samsungov. Sta pa tudi druga dva telefona (P20 in Mate 10 PRO) solidna in ne dosti slabša od S9 (P20PRO ima morda celo boljšo kamero). Pomojem je BV čakati na Note 9..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huawei MATE 20 Pro - VREDEN NAKUPA?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8814806 (9312) M-XXXX
»

Huawei P20 ali Mate 10 PRO

Oddelek: Mobilne tehnologije
91317 (1067) Reaper
»

V čem je fora imet flagship telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16620549 (14511) louser
»

Samsung Galaxy Note 9 stane tisočaka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Android
16833881 (25655) Stingray

Več podobnih tem