» »

Kateri e-bralnik?

Kateri e-bralnik?

««
5 / 14
»»

sfaljk ::

Ha. Ko bi vedel, kaj je narobe. ADE povežem z inkBook računom, ter nato povežem / avtoriziram ereader. V Biblosu si preko brskalnika izposodim knjigo, jo naložim v ADE, kjer jo brez težav odprem. Ko pa jo prenesem na eReader, pa mi javi omenjeno napako. Nimam pojma kaj lahko še storim.

Han ::

V bralniku odpreš Biblos in jo preneseš / naložiš direktno.

sfaljk ::

V glavnem. Zadevo rešil. Nimam pojma kako. Deautoriziral tako bralnik, kot računalnik z ADE. Vrnil vse knjige. Na novo avtoriziral, povezal. Sedaj deluje. Kateri korak je bil pomemben ali pa kar vsi ne vem. Večkrat sem probal iste stvari in sedaj zadeva dela.

Glede izposoje v brskalniku bralnika. Z mojim bralnikom je to mučenje.

Hvala vsem in LP.

tisto jutro ::

Mi lahko kdo razloži kako je sedaj s temi bralniki in biblosom.
S kindlom sploh ne gre ali gre s kakšnim obvodom prek računalnika?
Kaj pa kobo?

Groot ::

tisto jutro je izjavil:

Mi lahko kdo razloži kako je sedaj s temi bralniki in biblosom.
S kindlom sploh ne gre ali gre s kakšnim obvodom prek računalnika?
Kaj pa kobo?


S Kindlom sploh ne gre, s Koboti pa gre (odvisno od modela boš knjige lahko na bralnik nalagal direktno preko spleta ali pa ga boš mogel priklopit na računalnik in uvoziti preko ADE).

TheHijacker ::

Gledam Kobo Libra 2. To je naslednik H2O modela. Biblos bo deloval? Lahko naložim tudi svoje epub datoteke (brez DRM)?
http://www.google.si

blackmumba ::

Kobo Libra 2 podprti formati: EPUB, EPUB3, FlePub, PDF, MOBI, JPEG, GIF, PNG, BMP, TIFF, TXT, HTML, RTF, CBZ, CBR

Jaz tudi razmišljam o tem modelu. Kolga ima Kobo Clara in je navdušen.

Groot ::

TheHijacker je izjavil:

Gledam Kobo Libra 2. To je naslednik H2O modela. Biblos bo deloval? Lahko naložim tudi svoje epub datoteke (brez DRM)?


Ja in ja.

-ninja-91- ::

Sem ravno vzel Libro 2 in je super zadeva, zaenkrat nimam pripomb na delovanje, sploh v primerjavi s prejšnjim bralnikom (nek star sony), res ima lep in odziven zaslon.

Ando ::

Groot je izjavil:

TheHijacker je izjavil:

Gledam Kobo Libra 2. To je naslednik H2O modela. Biblos bo deloval? Lahko naložim tudi svoje epub datoteke (brez DRM)?


Ja in ja.


Zdravo. Tudi sam imam Libro 2. Vse super, a knjige iz knjižnice dobim le preko računalnika (Adobe DE). Se tebi uspe povezati direktno preko tablice?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ando ()

bojsi ::

Kje pa naročate Libro 2? Kolikor vidim se cena giblje okoli 200, tako da je kar precej več od Kindla, tako da če ne rabiš Biblosa je za premislit.

Groot ::

Ando je izjavil:

Groot je izjavil:

TheHijacker je izjavil:

Gledam Kobo Libra 2. To je naslednik H2O modela. Biblos bo deloval? Lahko naložim tudi svoje epub datoteke (brez DRM)?


Ja in ja.


Zdravo. Tudi sam imam Libro 2. Vse super, a knjige iz knjižnice dobim le preko računalnika (Adobe DE). Se tebi uspe povezati direktno preko tablice?


Imam Kobo Clara HD tako da povsem prepričan nisem, ampak mislim da je problem v tem da Biblos ne podpira rešitve ki jo uporablja Kobo za neposredno nalaganje knjig.

bojsi je izjavil:

Kje pa naročate Libro 2? Kolikor vidim se cena giblje okoli 200, tako da je kar precej več od Kindla, tako da če ne rabiš Biblosa je za premislit.


Ja če primerjaš Libro 2 z nacenejšo verzijo Kindla potem je res slesnji cenejši, ampak hkrati bistveno bistveno slabši.

Glede cen pa priporočam sledenje tudi uradni Kobo online trgovini. Sam sem že par let nazaj kupil Kobo Clara HD za cca. 80 EUR, še nekje 10-15 EUR me je stalo pa pošiljanje preko posrednika (ne pošiljajo v SLO).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Groot ()

bojsi ::

Groot je izjavil:

bojsi je izjavil:

Kje pa naročate Libro 2? Kolikor vidim se cena giblje okoli 200, tako da je kar precej več od Kindla, tako da če ne rabiš Biblosa je za premislit.

Ja če primerjaš Libro 2 z nacenejšo verzijo Kindla potem je res slednji cenejši, ampak hkrati bistveno bistveno slabši.

Glede cen pa priporočam sledenje tudi uradni Kobo online trgovini. Sam sem že par let nazaj kupil Kobo Clara HD za cca. 80 EUR, še nekje 10-15 EUR me je stalo pa pošiljanje preko posrednika (ne pošiljajo v SLO).

Nisem primerjal z najcenejšim Kindlom, ampak s ta zadnjim Paperwhiteom, ki je precej primerljiv. Vsak ima svoje pluse in minuse, vendar Kindle stane 130 vs 190 za Libro. Amazon ima še vsake toliko akcije, tako da ga lahko takrat dobiš za kakšnih dobrih 100 eur.

Zdaj vidim, da ga je Libro možno dobiti tudi na IT amazonu.

Groot ::

bojsi je izjavil:

Groot je izjavil:

bojsi je izjavil:

Kje pa naročate Libro 2? Kolikor vidim se cena giblje okoli 200, tako da je kar precej več od Kindla, tako da če ne rabiš Biblosa je za premislit.

Ja če primerjaš Libro 2 z nacenejšo verzijo Kindla potem je res slednji cenejši, ampak hkrati bistveno bistveno slabši.

Glede cen pa priporočam sledenje tudi uradni Kobo online trgovini. Sam sem že par let nazaj kupil Kobo Clara HD za cca. 80 EUR, še nekje 10-15 EUR me je stalo pa pošiljanje preko posrednika (ne pošiljajo v SLO).

Nisem primerjal z najcenejšim Kindlom, ampak s ta zadnjim Paperwhiteom, ki je precej primerljiv. Vsak ima svoje pluse in minuse, vendar Kindle stane 130 vs 190 za Libro. Amazon ima še vsake toliko akcije, tako da ga lahko takrat dobiš za kakšnih dobrih 100 eur.

Zdaj vidim, da ga je Libro možno dobiti tudi na IT amazonu.


Povsem primerljiv ja razen manjšega ekrana, manj prostora (8gb proti 32gb), slabše prilagodljivosti barvnega tona (preizkusil sam v praksi), manjka možnosti poslušanja audio knjig, zgolj pokončne usmeritve, odsotnosti fizičnih gumbov (nekateri so pač praktični), pa še kaj bi se zagotovo našlo.

Če že kaj primerjaš, sta primerljiva Kobo Libra 2 in Kindle Oasis, pri čemer je slednji kar precej dražji (cca. 260 eur).

TheHijacker ::

Groot je izjavil:

TheHijacker je izjavil:

Gledam Kobo Libra 2. To je naslednik H2O modela. Biblos bo deloval? Lahko naložim tudi svoje epub datoteke (brez DRM)?


Ja in ja.


Sem dobil dobro ceno in ga pričakujem drug teden. Sporočim kako se obnese.

Sem pa ta teden probal starejšo Applov iPad Air 2 tablico. Mi je uspelo prebrati knjigo do konca. Oči malce trpijo, drugače pa Apple Books tudi dobro dela in podpira nekriptirane epub datoteke.
http://www.google.si

house ::

Kateri e-bralnik v primeru, da se večinoma berejo spletni članki (browser)? Tablico že imamo, a oči trpijo.

TheHijacker ::

Danes dobil Kobo Libra 2. Ne hitro sprobal in lepo deluje. Je moj prvi e-bralnik knjig, tako da ga ne morem primerjati z ostalimi. Prej sem bral papirnate knjige. Dokler nisem dobil tega bralnika, pa mi je uspelo prebrati knjigo na Apple iPad 2 preko Apple Books programa.

Biblos deluje. Najprej sem v ADE povezal z Biblos računom (InkBook). Potem sem priklopil Kobo preko kabla in ga avtoriziral. Knjigo iz Biblosa sem prenesel najprej v ADE in potem še na Kobo. Mi je javljal neko napako da ne more (CE_COPY_NOT_ALLOWED). Sem ponovil postopek in v drugo je šlo.

Vse ePub knjig sem pretvoril v kePub (https://pgaskin.net/kepubify/try/). Baje se boljše "berejo". Vse sem skopiral lokalno preko kabla na root mapo. Dodal sem še mapo Fonts in znotraj nekaj fontov, ki naj bi bilo najbolj prijazni za branje preko teh bralnikov.

Takoj sem se ga navdil in dva poglavja sta že za menoj. Berem angleško knjigo in vgrajen slovar zelo pomaga pri kakšnih res specifičnih angleških besedah. Skratka deluje in upam, da mi bo dobro služil.
http://www.google.si

house ::

TheHijacker je izjavil:

Danes dobil Kobo Libra 2. Ne hitro sprobal in lepo deluje. Je moj prvi e-bralnik knjig, tako da ga ne morem primerjati z ostalimi. Prej sem bral papirnate knjige. Dokler nisem dobil tega bralnika, pa mi je uspelo prebrati knjigo na Apple iPad 2 preko Apple Books programa.

Biblos deluje. Najprej sem v ADE povezal z Biblos računom (InkBook). Potem sem priklopil Kobo preko kabla in ga avtoriziral. Knjigo iz Biblosa sem prenesel najprej v ADE in potem še na Kobo. Mi je javljal neko napako da ne more (CE_COPY_NOT_ALLOWED). Sem ponovil postopek in v drugo je šlo.

Vse ePub knjig sem pretvoril v kePub (https://pgaskin.net/kepubify/try/). Baje se boljše "berejo". Vse sem skopiral lokalno preko kabla na root mapo. Dodal sem še mapo Fonts in znotraj nekaj fontov, ki naj bi bilo najbolj prijazni za branje preko teh bralnikov.

Takoj sem se ga navdil in dva poglavja sta že za menoj. Berem angleško knjigo in vgrajen slovar zelo pomaga pri kakšnih res specifičnih angleških besedah. Skratka deluje in upam, da mi bo dobro služil.


Ali ima browser? Kako deluje odpiranje in branje spletnih strani?

Groot ::

house je izjavil:

Kateri e-bralnik v primeru, da se večinoma berejo spletni članki (browser)? Tablico že imamo, a oči trpijo.


Huh tole boš pa težko med bralniki našel karkoli zadovoljivega. Problem je v tem da tudi tisti bralniki, ki "podpirajo" browsanje po spletnih straneh, to delajo le stežka. Namen bralnikov pač vsaj zaenkrat ni bil, da bi aktivno iskal po internetu.

Ne vem na kakšen način bereš in predvsem kakšne članke. Če jih lahko downloadaš v pdf, potem bi lahko bral pdfje na bralniku. V tem primeru glej da je bralnik dovolj velik, ker to precej olajša stvar, sploh če si zraven še slike. Je pa seveda vprašanje ali je to zate časovno smiselno. Če bereš random članke na netu, potem najbrž ne ravno.

Irbis ::

Jaz občasno uporabim en dodatek za FF (EpubPress), ki predela stran v epub, ki ga potem pošljem na bralnik. To je uporabno za kakšne daljše članke, za sprotno rabo je pa nerodno.

TheHijacker ::

Kobo Libra 2 ima tudi brskalnik a ga nimam namena tudi zagnat ne. Za brskat je tablica. Prepočasi in nerodno. Barve so le barve.
http://www.google.si

TheHijacker ::

Kobo Libra 2 uporabljam že več kot en teden. Vsak dan kakšno uro poskušam brat na njem. Predvsem zvečer.

Čudovit bralnik. Trenutno berem angleške knjige in vgrajen angleški slovar deluje super. Sem pa naredil še svoj angleško-slovenski in italijansko-slovenski. Vseeno je lepše, če takoj vidiš slovenski prevod za kakšne manj znane besede.

Predlagam torej ta bralnik, če se še kdo odloča.
http://www.google.si

tikitoki ::

Groot je izjavil:

house je izjavil:

Kateri e-bralnik v primeru, da se večinoma berejo spletni članki (browser)? Tablico že imamo, a oči trpijo.


Huh tole boš pa težko med bralniki našel karkoli zadovoljivega. Problem je v tem da tudi tisti bralniki, ki "podpirajo" browsanje po spletnih straneh, to delajo le stežka. Namen bralnikov pač vsaj zaenkrat ni bil, da bi aktivno iskal po internetu.

Ne vem na kakšen način bereš in predvsem kakšne članke. Če jih lahko downloadaš v pdf, potem bi lahko bral pdfje na bralniku. V tem primeru glej da je bralnik dovolj velik, ker to precej olajša stvar, sploh če si zraven še slike. Je pa seveda vprašanje ali je to zate časovno smiselno. Če bereš random članke na netu, potem najbrž ne ravno.


Imas boljs solidne zadeve, sam je cena 700 EUR+

TheHijacker ::

Če komu prav pridejo slovarji za Kobo bralnike.

Angleško slovenski
Italijansko slovenski
Slovar slovenskega knjižnega jezika

https://gofile.io/d/CmeFlN
http://www.google.si

yayo ::

thx, jaz imam svojega Aura H2O že kakih osem let (skoraj malce upam, da se pokvari, da lahko kaj novejšega kupim):D

TheHijacker ::

Ni dneva, da ne bi kakšno poglavje prebral na mojem Kobo Libra 2. Ga imam dober mesec in do sedaj prebral 6 knjig. Kar dobro, glede na to da 20 let nisem nič bral. Je pa moj prvi bralnik in nimam ga s čim primerjat.

Bere se super. Črke jasne in ostre. Deluje v vsaki svetlobi. Zvečer, ko berem, opazim da mi sam vedno bolj na rumeno ozadje preklaplja. Ni moteče in verjetno res bolj prijazno očem.
http://www.google.si

Mag4lite ::

Pozdravljeni,
Tudi sam razmišljam o nakupu svojega prvega e-bralnika in sem trenutno v dilemi med Kobo libra 2 in boox poke 3. Kobo bralnike vidim, da vsi kar precej hvalite. Za boox poke 3 pa ni toliko povratnih informaciji, nisem niti zasledil drugače ali dela biblos gor ali ne. Ve kdo kaj več?

Drugače pa me tudi zanime kje pol kupujete / si izposojate e-knjige (razen biblosa)?

TheHijacker ::

Biblos za slovenske knjige. Alternativni viri za angleške. Lahko se jih kupi tudi preko Kobo store.

Ni mi jasno kako so lahko slovenske elektronskega knjige 20+ €, medtem ko so angleške recimo povprečno do 10 €.

Še dobro da je Biblos. Na Kobo brez težav prenesem knjige preko Adobe Digital Editions.

Berem serijo knjig kjer jih je prvih 13 prevedenih v slovenščino. Te sem recimo si izposodil papirnate v knjižnici. Ostale so angleške in jih dobiš/kupiš na webu v epub formatu.

Kdor ima tudi Kobota. Ali pretvarjate epub v Kobo epub format? Se mi zdi da počisti privzeto oblikovanje in prikaže bralniku primerjo.

Morda še glede fontov. Sam uporabljam izključno Bookely od Googla. Najbolj prijazni so za branje in lepo se jih bere v vsaki knjigi.
http://www.google.si

Mag4lite ::

Na biblosu imaš precej omejeno izbiro knjig, še sploh, če nisi včlanjen v kako večjo slo knjižnico. Če pa skozi kopuješ knjige pa te to kar drago stane, še sploh če veliko bereš.
A v slo pa ne ostaja kobo plus, kjer plačuješ mesečno naročnino in imaš pol dostop do knjig na izposojo?

aken ::

Mag4lite je izjavil:

Na biblosu imaš precej omejeno izbiro knjig, še sploh, če nisi včlanjen v kako večjo slo knjižnico. Če pa skozi kopuješ knjige pa te to kar drago stane, še sploh če veliko bereš.
A v slo pa ne ostaja kobo plus, kjer plačuješ mesečno naročnino in imaš pol dostop do knjig na izposojo?

Ali pa ne beres slovenskih knjig in gres na BiB. Potem imas do konca zivljenja dovolj knjig.

Mag4lite ::

aken je izjavil:

Mag4lite je izjavil:

Na biblosu imaš precej omejeno izbiro knjig, še sploh, če nisi včlanjen v kako večjo slo knjižnico. Če pa skozi kopuješ knjige pa te to kar drago stane, še sploh če veliko bereš.
A v slo pa ne ostaja kobo plus, kjer plačuješ mesečno naročnino in imaš pol dostop do knjig na izposojo?

Ali pa ne beres slovenskih knjig in gres na BiB. Potem imas do konca zivljenja dovolj knjig.


Kaj pa je to BiB? Online library? Lahko poveš kaj več?

siga ::

Sem novopečeni lastnik Kobo tehnice 2.
Mislim, da je pri firmware 4.30 delalo brez težav s fonti, po nadgradnji shit...
Ni moč menjati fonte pisave.

Po posodobitvi z 4.30 na 4,31 ni možno menjati fontov pisave pri sposojenih knjigah z Biblosa.
Z free-kepubi od Kobota deluje normalno. Poskusil sem še free ebub z https://www.gutenberg.org/ebooks/45728
in tudi deluje normalno.

Tudi na forumu mobilread bemtijo čez to težavo. In pričakujejo novo posodobitev.
Napravo sem vrnil na firmware 4.29 in 4.30, težava ostaja.

Tako, če ste še na 4.30, ne nadgrajujte, razen če imam slab primerek tehtnice.
Razmišljam, da jo pošljem nazaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: siga ()

Daniela3 ::

Pozdravljeni. Kupujem svoj prvi bralnik in sem izbrala Kobo Libra 2. Ali he razlika glede OverDrive, če ga kupim preko Amazona.de ali ga naročim Mimovrste. Saj samo določene države podpirajo direkten prenos iz Overdrive... Hvala vnaprej.

Tidule ::

A ni overdrive vezan na to, da si član knjižnice, ki overdrive podpira?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

Daniela3 ::

Kobo Libra 2 sem naročila včeraj. Sedaj pa raziskujem, kako se sploh lotiti. Da be bom že pri nastavitvah računov ipd. kaj zašuštrala, saj nisem ravno računalniški tip, in upam, da si bom zbala naložiti vse programe, ki jih bom potrebovala za balaganje knjig ?.
Če ima pa kdo kakšne nasvete za popolne začetnike, bom pa zelo hvaležna. ?

-ninja-91- ::

Na biblosu je precej lepo podano kako se nalaga knjige preko računalnika
https://www.biblos.si/kako-deluje

Daniela3 ::

Glede Biblosa sem našla, kaj pa ostale strani Calibre, Libby...

Tidule ::

Izposoja knjig je praviloma vezana na članstvo v knjižnici. Tako je recimo tudi za biblos, previdevam da za overdrive velja enaka omejitev. Overdrive je dodatno problem, da seveda knjižnic, ki bi to podpirale pri nas ni. Mislim, da libby je tudi vezan na članstvo v knjižnici. Tudi vedet moraš da je ponudba eknig na Biblos različna med knjižnicami, da je število izvodov omejeno itd...

Calibre - je primarno namenjen temu ,da nalagaš na bralnik knjige, ki jih dobiš iz tretjih virov in so brez DRM. Zadeva ni nič posebnega. S kablom povežeš bralnik na pc. V calibre izbereš folder kjer se nahajajo knjige, označiš kar želiš in klikneš send to device.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

yayo ::

Daniela3 je izjavil:

Kobo Libra 2 sem naročila včeraj. Sedaj pa raziskujem, kako se sploh lotiti. Da be bom že pri nastavitvah računov ipd. kaj zašuštrala, saj nisem ravno računalniški tip, in upam, da si bom zbala naložiti vse programe, ki jih bom potrebovala za balaganje knjig ?.
Če ima pa kdo kakšne nasvete za popolne začetnike, bom pa zelo hvaležna. ?

saj imaš le za odpreti account v Kobo store, nič drugega. Lahko tudi, mislim vsaj, da ga preko Google accounta. Drugače rabiš nastavit samo email in password in to je to, morda še osebne podatke, moj account je star 10 let pa se ne spomnem dobro. Programov na bralniku ne rabiš, vsaj ne dokler ne postaneš zeloooooooo napreden uporabnik. Na pcju Kobo app, Adobe Digital Editions pa Calibre za prenašanje knjig na bralnik. Potem je odvisno, če misliš knjige kupovati, si jih sposojati z Biblosa, ali jih pobirati s "travnika". Libby ne uporabljam in ga ne poznam, kolikor razumem je del Kobo Overdrive, ki v SLO ni podprt. Mi imamo seveda Biblos...

in vse tiho je bilo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

peternelj ::

TheHijacker je izjavil:

Če komu prav pridejo slovarji za Kobo bralnike.

Angleško slovenski
Italijansko slovenski
Slovar slovenskega knjižnega jezika

https://gofile.io/d/CmeFlN


Bi lahko še enkrat delil omenjene slovarje? Zgornja povezava je zastarela.

Hvala!

tisto jutro ::

peternelj je izjavil:

TheHijacker je izjavil:

Če komu prav pridejo slovarji za Kobo bralnike.

Angleško slovenski
Italijansko slovenski
Slovar slovenskega knjižnega jezika

https://gofile.io/d/CmeFlN


Bi lahko še enkrat delil omenjene slovarje? Zgornja povezava je zastarela.

Hvala!

bi se priporočal tudi jaz, če ima kdo

GupeM ::

A kdo pozna bralnike pocketbook? Se kaj obnesejo? Nečakinja bi si namreč za tale digitalni bon rada kupila e bralnik, na katerem bo lahko brala tudi slovenske knjige, zato Kindle odpade. Pa si je tole ogledala. Ali je bolje ostati na Kobo bralniku?
https://www.bigbang.si/pocketbook-touch...

Han ::

https://goodereader.com/blog/reviews/po...

Boljši je InkPad 3 (Pro), a tudi 2× dražji. PocketBook nima težav z Biblosom.

GupeM ::

Hvala za info. Dražjega zankrat ne bo kupovala. Reviewe sem si tudi jaz ogledal. Pa glede na podporo epub z DRM zaščito sem sklepal, da bi Biblos knjige morale delati na njem. Ampak sem raje vprašal, kot da ji dam napačne informacije.

Emilija0 ::

Živjo,
jaz uporabljam Kobo Libra 2 že skoraj leto in ne morem povedati nič slabega. Je malčkeno počasen vendar ima vse kar ste napisali. med drugim tudi jaz priporočam Kindle, ker si z računalnikom lahko vse naložiš in še poceni je.

im46 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: im46 ()

tku009 ::

V vednost:
Feds charge Russians linked to the 'world's largest' pirated e-book library
edit: Aja to že piše na tvojem linku, zakaj si dal vprašaj...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tku009 ()

tikitoki ::

tku009 je izjavil:

V vednost:
Feds charge Russians linked to the 'world's largest' pirated e-book library
edit: Aja to že piše na tvojem linku, zakaj si dal vprašaj...


Upam, da ne izginejo. E-bralnik in ta knjiznica, ni lepsega za branje knjig. V kapitalisticni ameriki lahko nabavis dokaj poceni rabljene knjige, ze za dolar, ali dva. Pri nas, kjer imamo bistveno nizje dohodke, pa lahko pozabis in bos placal bistveno vec. Tak, da. Razumem, da se jim fucka za nas, meni se pa fucka za njihov izgubljene imaginarne dobicke:)

St235 ::

To pa je izgovor za naziv kretena leta. Eno je, da si kurji tat, povsem nov nivo kretenizma pa je, da si moras tako bedaste izgovore izmisljat za svoje ravnanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

tikitoki ::

Zame si kreten ti, in se ne sekiram glede mnenja kretenov:)
««
5 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eBook reader

Oddelek: Kaj kupiti
215476 (1579) bralnik98
»

Kobo Clara in nalaganje z Biblosa

Oddelek: Mobilne tehnologije
3214267 (6756) marko-mb
»

Biblos.si - slovenska spletna knjižnica z e-knjigami (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7628025 (11714) GupeM
»

e-bralnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15142976 (24276) AgiZ

Več podobnih tem