» »

Katero športno uro?

Katero športno uro?

Temo vidijo: vsi
««
18 / 26
»»

T743 ::

Upporabljam Garmin Vivosport pa si ne znam predstavljati uporabe brez aplikacije, trenutni prikaz je že OK ampak ponavadi hočeš videti tudi podatke za nazaj, da vsaj veš kje si in kaj si počel, zato pa je app nujen in hkrati tudi neprimerno bolj pregleden.

koyotee ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Smeska tu.
In kako se Garmin ure obnesejo same od sebe, brez povezave prek telefona ali racunalnika?
Rada bi nasla uro za sporte , ni potrebe po povezavanju, le da so "pametne same po sebi", prikazujejo bitje srca, in kaksne poti, itd.?


Ko zmanjka baterije se ura ob ponovnem vklopu ne sinhronizira, dokler ne povezes z aplikacijo
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

GupeM ::

Tudi če se povežeš na WiFi ne?

J.McLane ::

A lahko vprašam od kje ta fobija pred sinhronizacijo ure s telefonom? Športna ura ki nebi imela Bluetootha danes ne obstaja.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

49106 ::

Če nič ne skrivaš, se nimaš česa bati.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Badwolff ()

Badwolff ::

Ampak... Kaj bi skrival na športni uri?

kuglvinkl ::

Teoreticno marsikaj, prakticno pa ne kaj dosti. Npr kje si doma, kdaj gres tect. Kot pravim, glede na to, da nisi Navalny, je vse ok.
Your focus determines your reallity

snezak21 ::

Realno je zares neprimerno vec za skrivat na sportni uri, kot kjerkoli drugje. Trenutno se nismo tam, pa upam da se lep cas ne bomo, ampak prej ali slej bodo stvari tako dalec, da bo tvoje zdravstveno zavarovanje odvisno od tvojega zdravstvenega stanja, stila zivljenja itd. In sportna ura ima precej natacne podatke tocno o tem. In ko se bo nekdo odlocil, da tvojih 180 pulza pol ure v klanec pri +35c pomeni tveganje, bo slo tvoje zdravstveno zavarovanje za 100% gor. Recimo samo en primer, naprej pa das domisljiji prosto pot, potem pa hitro dobis odgovor, kaj bi skrival na sportni uri.
Je pa res, trenutno nimas kaj za skrivat, je pa vseeno vsaj glede tega Polar ali Suunto boljsi, ker so v EU, medtem ko Garmin s tvojimi... errr njihovimi podatki lahko dela neprimerno bolj svinjsko kot firme v EU.

J.McLane ::

Prej bo tako, da če NE boš imel športne ure povezane z zavarovalnico boš plačal več. Če boš z uro delal bilo katero gibanje je bolje kot ležanje na kavču s čipsom v roki.

Podobna zadeva kot Drive pri Triglavu, ne gre za dokazovanje da si rizičen, ampak da z napravo dokažeš da spadaš v manj rizično. Tako kar naenkrat tisti, ki ne dovolijo, da se jim sledi padejo pod bolj rizične. Ja, lahko menjaš zavarovalnico, ki tega nima, ampak če s časoma vse gredo na tak sistem nimaš izbire.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

49106 ::

Kar se zasebnosti tiče je največji problem pri športnih urah to, da so podatki shranjeni v oblaku in da temu ni moč ubežati.


kuglvinkl je izjavil:

Teoreticno marsikaj, prakticno pa ne kaj dosti. Npr kje si doma, kdaj gres tect. Kot pravim, glede na to, da nisi Navalny, je vse ok.


Kaj pa nebodigatreba Protasjevič?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Badwolff ::

snezak21 je izjavil:

Realno je zares neprimerno vec za skrivat na sportni uri, kot kjerkoli drugje. Trenutno se nismo tam, pa upam da se lep cas ne bomo, ampak prej ali slej bodo stvari tako dalec, da bo tvoje zdravstveno zavarovanje odvisno od tvojega zdravstvenega stanja, stila zivljenja itd. In sportna ura ima precej natacne podatke tocno o tem. In ko se bo nekdo odlocil, da tvojih 180 pulza pol ure v klanec pri +35c pomeni tveganje, bo slo tvoje zdravstveno zavarovanje za 100% gor. Recimo samo en primer, naprej pa das domisljiji prosto pot, potem pa hitro dobis odgovor, kaj bi skrival na sportni uri.
Je pa res, trenutno nimas kaj za skrivat, je pa vseeno vsaj glede tega Polar ali Suunto boljsi, ker so v EU, medtem ko Garmin s tvojimi... errr njihovimi podatki lahko dela neprimerno bolj svinjsko kot firme v EU.



Fak , jeba to

kuglvinkl ::

49106 je izjavil:

Kar se zasebnosti tiče je največji problem pri športnih urah to, da so podatki shranjeni v oblaku in da temu ni moč ubežati.


kuglvinkl je izjavil:

Teoreticno marsikaj, prakticno pa ne kaj dosti. Npr kje si doma, kdaj gres tect. Kot pravim, glede na to, da nisi Navalny, je vse ok.


Kaj pa nebodigatreba Protasjevič?


Nebodigatreba?
Your focus determines your reallity

snezak21 ::

49106 je izjavil:

Kar se zasebnosti tiče je največji problem pri športnih urah to, da so podatki shranjeni v oblaku in da temu ni moč ubežati.

Ja tocno to. In to iz dveh razlogov. Ena je pac zasebnost, druga pa da tisto sekundo ko se Polar, Suunto, Garmin ali pac kdorkoli ze, odloci, da tvoje ure ne bo vec podpiral, imas en majcken kupcek neuporabne plastike in cipov, pa ceprav ce cisto lepo dela. Jaz imam doma se povsem normalno delujoc Polar Sport Tester iz leta 1991 in ce bi hotel, bi ga brez tezav danes uporabljal. Trenutnega Vantage V sem skoraj 100% preprican, da cez 5 let ne bom vec mogel, pa ceprav bo verjetno se vedno povsem normalno delal (ura brez aplikacije je na zalost neuporabna). No saj ce pogledamo to s strani proizvajalca je posem logicno... kdo pa zeli stranko, ki enkrat na 15 let kupi nov izdelek, ce imas lahko stranke, ki to kupujejo vsako leto ali dve.

benx ::

Zakaj čez 5 let ne bi mogel sneti fit ali gpx fajla iz ure in ga naložiti na npr. stravo ali kamorkoli drugam?

jshadlsa232 ::

benx je izjavil:

Zakaj čez 5 let ne bi mogel sneti fit ali gpx fajla iz ure in ga naložiti na npr. stravo ali kamorkoli drugam?

Ker razen ce bos delal 1 workout na mesec, ti bo zmanjkalo placa na uri.

Drugace pa sem privacy fag, ampak pri teh servisih je tak, da ne samo da uploadas workout na net zaradi lepsega, ampak se na netu tudi zgodijo potem obdelave teh podatkov, ne na uri ali pa telefonu. Da bo pa Garmin ukinil podporo z lufta za svoj produkt pa je malo verjetno, to se ni zgodilo. Prav tako je pa tezko verjetno, da ne bos ure zamenjal po max 5 letih, zaradi novih funkcionalnosti.

Garmin je ravnokar pljunil ven FR55, ki je dobil ogromno novih funkcij iz FR245: https://www.dcrainmaker.com/2021/06/gar...

Zgodovina sprememb…

jocoj ::

Podpora platformam se lahko ukine kadarkoli, tako kot je Suunto pred kratkim ukinil Movescount ali Polar pred časom svoj personal trainer. Oba superiorna nadomestnim platformam. Podpora posameznim uram se pa tudi lahko ukine veliko prej kot v petih letih

daki1 ::

kuglvinkl je izjavil:

Teoreticno marsikaj, prakticno pa ne kaj dosti. Npr kje si doma, kdaj gres tect. Kot pravim, glede na to, da nisi Navalny, je vse ok.

Pri stravi lahko nastaviš Privacy Zones in se tako ne vidi, kje si doma.
Ali pa nastaviš vse aktivnosti na privat in ih vidiš samo ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: daki1 ()

buttcrack ::

Še zmer se loh zgodi, da te najde čistilka, ki puca pisarno enga ITjovca na Strava HQ :)

kuglvinkl ::

buttcrack je izjavil:

Še zmer se loh zgodi, da te najde čistilka, ki puca pisarno enga ITjovca na Strava HQ :)



Tako je, record se vedno obstaja, samo pod /hide je.
Your focus determines your reallity

SmeskoSnezak ::

Sem opazil, da je nekdo pod psevdonimom Teo / Tei dcmakerju al kar prekopiral vprasanja od mene al celo od Smeske (pozabliv sn ratal, leta delajo svoje) al pa mal po svoje identicna vprasanja postavo... odgovori tukaj in tam so zanimivi za prebrati.

Hvala vsem, dolgo me ni blo na spregled.
LP,
Smesko
@ Pusti soncu v srce... @

scipascapa ::

Galaxy Watch 46mm rabljena, ohranjena 100€?

oemdzi ::

Katero pametno uro, ki meri utrip na zapestju in, da je res zanesljiva? Trenutno sem nad Xiaomi bip2 razočaran kar se merjenja srčnega utripa tiče, vse ostalo mi je super. Še miband2 pašček je bolj natačno meril oz. če sem ga zategnil je bil 95% zanesljiv z malim zamikom. Zdaj pa tečem po stopnicah, da komaj diham, ura mi pa kaže laganih 90 utripa, če jo res orng zategnem pa je ni za na zapestju imeti pa še vedno mislim, da ni prav natančna.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

snezak21 ::

Nekaj kar ima pas ;) Opticni merilci so za takrat ko mirujes ali spis da ti na priblizno meri cas. Za tek po stopnicah, ko komaj dihas (in ostale vrste treninga) je pa edina stvar, ki kaze tocno, good old pas z elektrodami.

jshadlsa232 ::

oemdzi je izjavil:

Katero pametno uro, ki meri utrip na zapestju in, da je res zanesljiva? Trenutno sem nad Xiaomi bip2 razočaran kar se merjenja srčnega utripa tiče, vse ostalo mi je super. Še miband2 pašček je bolj natačno meril oz. če sem ga zategnil je bil 95% zanesljiv z malim zamikom. Zdaj pa tečem po stopnicah, da komaj diham, ura mi pa kaže laganih 90 utripa, če jo res orng zategnem pa je ni za na zapestju imeti pa še vedno mislim, da ni prav natančna.

Ce zelis natancnost, potem samo pas, zapestje je pa dober priblizek na Garmin urah. Ampak je tudi odvisno od cloveka, obicajno rabi pri zacetku teka nekaj minut, da se utece in kaze dejansko vrednost, ter je hudo nenatancno pri intervalih.

Likalnik ::

Kakšno mnenje o novi Suunto 9 Peak uri? trenutno gledam, da bi si kupil športno uro....predvsem Suunto (jo imam še staro verzijo...že 10 let...še vedno dela)

sedaj pa kolebam ali Suunto 9 baro (sedaj so že nekoliko cenejše) ali najnovejši model Suunto 9 Peak...ali pa mogoče pametno uro Suunto 7 (za katero sem pa bral, da naj baterije ne bi držala dolgo)

oziroma kaj vi predlagate...ali pa kakšno drugo znamko ure...kot rečeno izkušnje imam samo s Suunto in ker sem zadovoljen...bi ostal pri njih.



lp

sfaljk ::

Pozdravljen.

Glede teh ur je najbolje, da si prebereš oziroma pregledaš reviewe na youtubu, jih je ogromno. Sam sem sem jih pregledal nekaj predvsem zato, ker sem gadget freak. Uro bi lahko zamenjal vsak mesec. Kar sem pa ugotovil pa je, da vsaki nekaj manjka oziroma ima kakšno slabost.

- Suunto 9 peak: slabši HR senzor in GPS senzor (to dvoje sem bral na nekem testu)
- Suunto 9 (obična) in Suunto trainer wrist HR: števec korakov kar lepo goljufa v plus napram ostalim uram. Vsaj pri meni je.
- Suunto 7: uporablja Wear OS, zato slabše trajanje baterije, ne podpira HR traku;
- Garmin Instinct: barometričen senzor je postavljen tako, da pritiska na kožo, hitro se zapaca in zaradi tega kaže napačne podatke (višince) Vse ostalo deluje.
- Polar Vantage V: baje slabši sprejem oziroma manj natančen GPS.
- Garmin serije Fenix nisem imel.

Glede teh slabših GPSov (Suunto 9 peak in Polar Vantage V ter verjetno Grit X) je stvar taka, da naj bi imeli nek sonyjev čip, ki naj bi bil bolj varčen in s tem omogočena daljša avtonomija ure in s tem manjša natančnost.

Tole se napisal hitro iz glave, kot pravim testov na spletu pa je ogromno. Sam najraje pogledam DCrainmakerjeve.

Glede optičnih HR senzorjev. Zamenjal sem kar nekaj ur in z nobeno nisem bil posebej zadovoljen. Pogosto mi kažejo napačen pulz. Predvsem kadar grem v iberture, zato uporabljam prsni pas. Verjetno zapestja nimam po JUSu

LP

broken/link ::

za ta dnar poglej še za garminom. fenix. jaz sem cca 3leta nazaj migriral sunto->garmin, pa mi ni žal. ampak v nižjem denarnem rangu kot ti :) drugače pa ti je že super @sfaljk napisal, praktično nimam kaj dodat.

LeQuack ::

snezak21 je izjavil:

Realno je zares neprimerno vec za skrivat na sportni uri, kot kjerkoli drugje. Trenutno se nismo tam, pa upam da se lep cas ne bomo, ampak prej ali slej bodo stvari tako dalec, da bo tvoje zdravstveno zavarovanje odvisno od tvojega zdravstvenega stanja, stila zivljenja itd. In sportna ura ima precej natacne podatke tocno o tem. In ko se bo nekdo odlocil, da tvojih 180 pulza pol ure v klanec pri +35c pomeni tveganje, bo slo tvoje zdravstveno zavarovanje za 100% gor. Recimo samo en primer, naprej pa das domisljiji prosto pot, potem pa hitro dobis odgovor, kaj bi skrival na sportni uri.


Potem bi mora tudi med vožnjo z avtomobilom nositi, ker to je še veliko večje tveganje in bi moral iti zdravstveno za 200% gor, oziroma mogoče od kilometrov ki jih narediš.
Quack !

Likalnik ::

sfaljk je izjavil:

Pozdravljen.

Glede teh ur je najbolje, da si prebereš oziroma pregledaš reviewe na youtubu, jih je ogromno. Sam sem sem jih pregledal nekaj predvsem zato, ker sem gadget freak. Uro bi lahko zamenjal vsak mesec. Kar sem pa ugotovil pa je, da vsaki nekaj manjka oziroma ima kakšno slabost.

- Suunto 9 peak: slabši HR senzor in GPS senzor (to dvoje sem bral na nekem testu)
- Suunto 9 (obična) in Suunto trainer wrist HR: števec korakov kar lepo goljufa v plus napram ostalim uram. Vsaj pri meni je.
- Suunto 7: uporablja Wear OS, zato slabše trajanje baterije, ne podpira HR traku;
- Garmin Instinct: barometričen senzor je postavljen tako, da pritiska na kožo, hitro se zapaca in zaradi tega kaže napačne podatke (višince) Vse ostalo deluje.
- Polar Vantage V: baje slabši sprejem oziroma manj natančen GPS.
- Garmin serije Fenix nisem imel.

Glede teh slabših GPSov (Suunto 9 peak in Polar Vantage V ter verjetno Grit X) je stvar taka, da naj bi imeli nek sonyjev čip, ki naj bi bil bolj varčen in s tem omogočena daljša avtonomija ure in s tem manjša natančnost.

Tole se napisal hitro iz glave, kot pravim testov na spletu pa je ogromno. Sam najraje pogledam DCrainmakerjeve.

Glede optičnih HR senzorjev. Zamenjal sem kar nekaj ur in z nobeno nisem bil posebej zadovoljen. Pogosto mi kažejo napačen pulz. Predvsem kadar grem v iberture, zato uporabljam prsni pas. Verjetno zapestja nimam po JUSu

LP


hvala ti za ta opis...gledam na YT reviewe in ja tako kot si napisal...vsaki nekaj manjka...na koncu sem še bolj zbegan kaj kupiti...ali starejši model za manj denarja...ali novejši za več...
bom še malo prebral in pregledal določene teste...in mogoče poškilim še v Garmin tabor...tako kot ste predlagali
lp

energetik ::

Jaz imam sedaj dober mesec Garmina (FR 245), pa moram reči da sem zelo zadovoljen. Zadeva enostavno deluje, vse, od ure, do HR, do sinhronizacije in aplikacije. Všeč mi je tudi, da je pašček klasika in ga zamenjaš s čimerkoli.

GupeM ::

Suunto sicer ne poznam, mi je pa Garmin Pay že parkrat "rešil rit." Če se ne motim, Suunto tega nima. Mogoče Suunto 7, ki ima Wear OS, ampak Google Pay v Slo ni podprt. Ko sem kupoval, je bil Garmin Pay kar pomembna zadeva pri odločitvi za Garmin.

Likalnik ::

tudi sam sedaj gledam ta Garmin Pay...to pri nas deluje normalno?

te Garmin FR urce izgledajo super...še posebej, če je Garmin pay aktiven pri nas...

GupeM ::

Garmin pay dela z mBills, če imaš plačljiv paket ki vključuje tudi kartico.

Odkar je mBills plačljiv pa uporabljam Revolut. Več pa tukaj:
https://denar.svetidej.com/sl/storitve-...

Je pa pri Vivoactive 3 Music problem na redkih POS terminalih. Do zdaj sem našel dva, ki mi sploh nista delala. Oba sta na pogled izgledala enaka in izgledala sta kot starejša modela. V obeh primerih mi je izpisalo, da naj prislonim le eno kartico, kot da bi prislonil več kot eno kartico. Tudi po več poskusih vedno ista težava. Še en enak (podoben?) model pa je javljal isto napako, vendar ponavadi po kakšnih treh poskusih sprejme.

Na vseh ostalih terminalih sedaj brez težav. Fenix modeli menda nimajo tega problema.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Djole ::

GupeM je izjavil:

Garmin pay dela z mBills, če imaš plačljiv paket ki vključuje tudi kartico.

Odkar je mBills plačljiv pa uporabljam Revolut. Več pa tukaj:
https://denar.svetidej.com/sl/storitve-...

Je pa pri Vivoactive 3 Music problem na redkih POS terminalih. Do zdaj sem našel dva, ki mi sploh nista delala. Oba sta na pogled izgledala enaka in izgledala sta kot starejša modela. V obeh primerih mi je izpisalo, da naj prislonim le eno kartico, kot da bi prislonil več kot eno kartico. Tudi po več poskusih vedno ista težava. Še en enak (podoben?) model pa je javljal isto napako, vendar ponavadi po kakšnih treh poskusih sprejme.

Na vseh ostalih terminalih sedaj brez težav. Fenix modeli menda nimajo tega problema.


To "prisloni eno kartico" je pomoje bolj problem v sistemu, se je meni ze pojavilo pri placilu z mdenarnico(nkbm) s telefonom, pri moji tudi, pa ze sama prodajalka je rekla, da je to pogosta zadeva, dvomim da je povezano z dolocenim modelom ure.

GupeM ::

Možno. Ampak ko se mi je to zgodilo prvič, sem malo pogooglal in je folk pisal, da so imeli na Vivoactive 3 te težave, ne pa na Fenix modelih. Lahko pa da se te zadeve dogajajo tudi pri drugih modelih. Se pa res zgodi izjemno redko in očitno samo na enem modelu POS terminalov. Po obliki sodeč so bili vsi enaki, če je bil pa model točno isti pa ne bi vedel. Zagotovo pa isti proizvajalec.

Sicer sem pa na hrvaškem redno brez težav plačeval z uro, ker ponavadi nisem imel denarnice s sabo. Tudi na Petrolu sem že z uro plačal zunaj na točilnem avtomatu brez problemov.

dmok ::

Huawei Watch GT 2 (46 mm) je 104€ na amazon.de, če koga slučajno zanima.

dvihtelic ::

Tudi sam sem okleval med sunto in garmin, na koncu sem po vseh review na youtube vzel garmin 6x pro. Ni mi žal, tudi plačevnje na dopustu je zakon, ne rabiš denarnice ali kartice, prisloniš uro in je.

JorBuf13 ::

Zdravo, zanimam se za nakup sportne ure Garmin Vivoactive 4 Slate Black. Ce ima kdo povratno informacijo o prednostih/slabostih ure, bi bil zelo hvalezen.

broken/link ::

review na dcrainmaker si poglej. razen če želiš komentar osebe, ki jo ima, sam ta bo težja :)

JorBuf13 ::

Hvala lepa!

erkgheoruugh ::

dvihtelic je izjavil:

Tudi sam sem okleval med sunto in garmin, na koncu sem po vseh review na youtube vzel garmin 6x pro. Ni mi žal, tudi plačevnje na dopustu je zakon, ne rabiš denarnice ali kartice, prisloniš uro in je.


S katerimi slovenskimi karticami pa dela garmin pay?

GupeM ::

Samo par postov gor bi poscrollal, pa bi dobil link:

https://denar.svetidej.com/sl/storitve-...

Načeloma samo mBills. Lahko pa uporabiš tudi tuji Revolut ali Curve. Wise pa ne poznam.

JorBuf13 ::

Garmin vivoactive 4 ali suunto 7?

dvihtelic ::

erkgheoruugh je izjavil:

dvihtelic je izjavil:

Tudi sam sem okleval med sunto in garmin, na koncu sem po vseh review na youtube vzel garmin 6x pro. Ni mi žal, tudi plačevnje na dopustu je zakon, ne rabiš denarnice ali kartice, prisloniš uro in je.


S katerimi slovenskimi karticami pa dela garmin pay?


Sam imam mbills in deluje super, preverjeno.

Badwolff ::

Samsung pay dela tudi s curvom, si mislim, da bi tudi garmin moral. Curve pa dela načeloma z vsemi visami in mastercardi naših bank.

Taip4n ::

Trenutno imam Apple Watch SE in iščem kakšno malo bolj robustno uro itd. Gledam Fenix 6X sapphire. Glede na to, da je že cca. 2 leti stara (release 2019?) se mogoče splača čakati na 7? Malo sem bral, da naj bi šestice imele težave z backlightom (vijolična barva) in da je malo loterije kakšen ekran dobiš.

globoko grlo ::

Mal pomoči plz, za mal plavanja, kolesarjenja in pa spanja bi bil Suunto GPS 9 https://www.extremevital.com/sl/kolesa/... ok?

Al je kj cenejšga pa približno enak dobrega?

tnx
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Zgodovina sprememb…

globoko grlo ::

Polar Vantage M naj bi bila tut ok.
Pa verjetn se vse te ure povežejo na telefon in lohka spremljaš svojo "produktivnost"?


tnx
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

globoko grlo ::

Popravi neki jebe,

Garmin Instinct https://polleosport.si/instinct-graphite
zgleda tut ok

ajd
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

polde66 ::

instinkt solar je v kaki akciji Hervisa 280 eur pa boljši senzor, huda baterija pa še kaj se najde. Kmalu bo tudi črni petek če se ne mudi preveč.
https://www.hervis.si/shop/Oprema/Pamet...
https://www.hervis.si/shop/Oprema/Pamet...
https://www.hervis.si/shop/Oprema/Pamet...
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()
««
18 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart watch, kaj kupiti? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Kaj kupiti
1078161828 (2301) GupeM
»

Pametna ura

Oddelek: Kaj kupiti
112123 (339) enemon
»

Apple predstavil svojo prvo fitnes uro (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
628373 (3281) Mr.B
»

Katera pametna športna ura ?

Oddelek: Kaj kupiti
2310438 (7929) Sharp999
»

Fenix 5X

Oddelek: Šport
193066 (1825) keba

Več podobnih tem