» »

Telefonska številka 3399

Telefonska številka 3399

Grizzly ::

Da najprej razložim: Poleg svojega osebnega telefona imam še telefon s predplačniškim paketom (kartice), iz katerega kličem zgolj določene številke, kadar nočem da kdo dobi mojo osebno številko. Kot zgleda, se je nekdo poigral in s tega predplačniškega paketa klical/poslal sms na številko 3399. V dnevniku klicev ni ničesar, med sporočili tudi ničesar sumljivega, sem pa prejel neko sporočilo s te številke.

Ker najprej nisem vedel za kaj gre, sem najprej odpisal kdo je na drugi strani (ime priimek in od kod moja številka). Potem sem še malo pobrskal in odkril, da ta številka pripada nekemu omrežju za spoznavanje, spletne zmenkarije ali nekaj podobnega. Vsak prejet sms pa se obračunava po 1 eur. Več kot imam na kartici itak ne morem porabit, zato ni panike.

Preden se s številke odjavim, bi rad izvedel malo več (kdo je na drugi strani, koliko časa ima mojo številko ipd.). Opazil pa sem, da so odgovori zelo premišljeni... tako recimo od osebe dobim samo ime (ne pa tudi priimek) ali samo kraj bivanja (ne pa tudi ulico). Na vprašanje ali ima kakšen drugi kontakt (ki se ne zaračunava) pa sploh nisem dobil odgovora.

Sedaj vprašanje: Je na drugi strani resnična oseba ali gre za nateg in se nekdo izdaja za nekoga drugega, toliko da s pošiljanjem odgovorov na mojo številko služi? Ima kdo kakšne izkušnje?

Kaboom ::

http://lmgtfy.com/?q=%C5%A1tevilka+3399

Splošni pogoji, spodaj je cenik... Ti mečeš denar stran nekdo pa ga pobira.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

KAVINSKY ::

Grizzly je izjavil:

gre za nateg



Tole.

Darkman ::

Številko 3399 bi bilo dobro vzeti pod drobnogled policije.Spletna stran vam ponuja stike z osebami katere sploh ne obstajajo.Tam je nekdo, ki odgovarja v imenu vseh mogočih oseb katere vi iščete in za to zaračunava 1e po sporočilu. Dejanske osebe na drugi strani ne boste nikoli spoznali.Nekdo vam samo denar krade.Spletna goljufija.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Ganon ::

Tema je stara štiri leta. :|

FireSnake ::

Čas prve prijave 30.01.2022 10:45:14

Se registrira in prvo sekundo obudi staro temo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Darkman ::

4 leta in še vedno jih ni nihče našel, kako nesramno kradejo.Ta tema je še kako aktualna vsak dan bolj in vsak dan več je ljudi,ki jih nategnejo,treba je prijavit tudi na zvezo potro
šnikov..Še enkrat PLAČALI BOSTE ZELO DRAGO,KONTAKTA IZBRANE OSEBE PA NIKOLI DOBILI.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

V-i-p ::

V čem je tak problem, v tridesetih sekundah sem zguglal to glupo cifro. Prvič, na to cifro moraš odgovorit z DA, da se prijaviš na plačljive sms-e, drugič, odjava CHAT STOP na taisto glupo cifro naj bi te odjavila in tretjič, vsak lahko pri svojem operaterju zahteva blokado te iste glupe številke ;).

Ponudnik vsebin in organizator storitve je podjetje Software magic s.r.o. Klincová 745/24 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovaška, DŠ: SK2120954363.

Tehnični izvajalec storitve zaračunavanja je podjetje Bord Multimedia d.o.o., Pod Obzidjem 10, 8250 Brezice, MS.: 8103615000, DS: 33788723.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

BadgerSkin ::

Če kdo rabi imajo tudi kontakt za reklamacije Telefon: +386 64 135 372
E - mail: bordodjava@gmail.com

dexterboy ::

Khm... a pol ne moreš računati na noben zmenek s prelepo Čehinjo? ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

V-i-p ::

A tele naše, ki jih ponujajo ti pa ne sedejo? ;)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekdo me stalno kliče s številk ... (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
577484929 (2373) Robert73
»

+393 klici wtf?

Oddelek: Mobilne tehnologije
369571 (7233) Malajlo
»

Skrivanje telefonskih številk (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6711889 (10136) V-i-p

Več podobnih tem