» »

Vstop na zagrajeno gradbišče

Vstop na zagrajeno gradbišče

cvitko123 ::

Zivjo, mene pa zanima, kaksna je kazen, ce me ujamejo na gradbiscu, ki je sicer zagrajeno in zavarovano s kamerami in varnostniki, ker bi rad ponoci splezal na zerjav, bom privezan in grem tja da posnamem en hud video. Vem da je to nevarno itd itd in grem tja na lastno odgovornost, ampak me bolj zanimajo pravne posledice, ce me dobijo.

Dobis samo opozorilo, je to denarna kazen, sodisce?

MIHAc27 ::

Varnostnik te lahko prebunka, pa verjetno starši tudi.

bolj resno... denarna kazen ali celo do 1 leta zapora.

[D]emon ::

Vstop na zavarovano obmocje se kaznuje po veljavnem kazenskem zakoniku.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Utk ::

[D]emon je izjavil:

Vstop na zavarovano obmocje se kaznuje po veljavnem kazenskem zakoniku.

To je res tudi za vstop na nezavarovano obmocje. In za nevstop na zavarovano obmocje. In za nevstop na nezavaravano obmocje.

Alexius Heristalski ::

fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

[D]emon ::

Utk je izjavil:

[D]emon je izjavil:

Vstop na zavarovano obmocje se kaznuje po veljavnem kazenskem zakoniku.

To je res tudi za vstop na nezavarovano obmocje. In za nevstop na zavarovano obmocje. In za nevstop na nezavaravano obmocje.


Ce nisi zaposlen na gradbiscu oz. nisi kako drugace pooblascen za vstop na tako obmocje bos kaznovan. Vsakemu z IQ-jem visjim od cifre noge je to jasno.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

shadeX ::

Tega da bi te dobili, bi se od vsega jaz še najmanj bal :)

[D]emon ::

Ce je ograjeno s kamerami, in ce varnostniki niso ravno od Varnost Maribor ali cesa podobnega, je lahko kar ziher, da ga bodo.

V nasprotnem primeru bo pac cofnil z zerjava. Tak ko tisti gumpec z dronom, ki je cofnil s Stolnice pred kratkim in dobil enosmerno karto na Zale.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

St235 ::

cvitko123 je izjavil:

Zivjo, mene pa zanima, kaksna je kazen, ce me ujamejo na gradbiscu, ki je sicer zagrajeno in zavarovano s kamerami in varnostniki, ker bi rad ponoci splezal na zerjav, bom privezan in grem tja da posnamem en hud video. Vem da je to nevarno itd itd in grem tja na lastno odgovornost, ampak me bolj zanimajo pravne posledice, ce me dobijo.

Dobis samo opozorilo, je to denarna kazen, sodisce?


To se smatra kot kaznivo dejanje nepooblascenega vstopa v stanovanje oziroma zaprt prostor (141. Clen KZ), kar pomeni policijsko kartoteko in do enega leta zapora.

Sodna praksase za zaprt prostor šteje vsak prostor, v katerega se ne more vstopiti brez predhodne odstranitve ovire, ki služi za zavarovanje pred nepooblaščenim vstopom.kar vkljucuje, ni pa omejeno, na plezanje cez ograjo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

mat xxl ::

Probaj raje z dronom, v zadnjem tednu je en ob takem plezanju že umrl .

shadeX ::

Tak ko tisti gumpec z dronom, ki je cofnil s Stolnice pred kratkim in dobil enosmerno karto na Zale.


Ali pa kot tale pogumnež.



Ampak ni panike, OP pravi da bo privezan, torej je 100% varno.

/soff

St235 ::

Temu se pac rece naravna selekcija.

[D]emon ::

Nah, temu se rece idiotizem. Naravna selekcija ze dolgo casa ni vec vodilni mehanizem redcenja cloveske populacije.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

harvey ::

Očitno je zavarovano in zagrajeno z namenom ter obstaja nek red kdo in pod kakšnimi pogoji lahko vstopa na tisto območje. Prav pretirano brihten ni potrebno biti, da nepooblaščene osebe, še posebej za rekreacijsko/ekshibicijske namene, verjetno tam niso zaželene, ker ogrožajo lastno varnost, morebitno varnost drugih oseb in eventuelno poškodovanje opreme.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Machete ::

Človek rabi deliti en HUD VIDEO na FB, da zbere lajkov milijon in tako osmisli svoj obstoj in ego. Še sodnik, ga bo razumel, kaj ne Matilda. Vi ga pa zatirate.. ste pa res iz srednjega veka.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Utk ::

[D]emon je izjavil:

Utk je izjavil:

[D]emon je izjavil:

Vstop na zavarovano obmocje se kaznuje po veljavnem kazenskem zakoniku.

To je res tudi za vstop na nezavarovano obmocje. In za nevstop na zavarovano obmocje. In za nevstop na nezavaravano obmocje.


Ce nisi zaposlen na gradbiscu oz. nisi kako drugace pooblascen za vstop na tako obmocje bos kaznovan. Vsakemu z IQ-jem visjim od cifre noge je to jasno.

Vsakemu je tudi jasno, da boš za vsako stvar (ne)kaznovan v skladu z zakoni. Zakaj potem to pišeš? Tudi OP-u je to jasno, samo sprašuje kakšne so kazni.

[D]emon ::

In mu je bilo tudi lepo povedano. Kar pa ne spremeni dejstva, da je idiot.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: [D]emon ()

KAVINSKY ::

[D]emon je izjavil:

Kar pa ne spremeni dejstva, da ste idioti.



Račun ustvarjen včeraj z namenom postavljanja butastega vprašanja. Trololol much?

borut_p ::

Predvsem je tvoja odločitev zelo neodgovorna tudi do vodstva gradbišča. V kolikor se poškoduješ, lahko odgovornost leti tudi na ljudi, ki bi morali poskrbeti, da se na gradbišče ne da priti. Torej nekaj sebičnega, ki lahko zaj nekoga drugega

vostok_1 ::

Kot je gospod zgoraj že omenil.
To je zgolj naravna selekcija. Čemu ste šokirani?
Če uspe, super...we added to the gene pool. Če ne uspe, pač smo malo počistili. V zadnjih 50 letih smo praktično if it breathes it lives. Zato pa je toliko ljudi, ki ne more preživeti brez moderne družbene pomoči.
Saj ne rečem, da morda jz nisem med temi. Zgolj pravim, da take reči ne bi prepovedoval. Je moralno nesporen način filtriranja populacije.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GLS dostava

Oddelek: Loža
3210979 (5007) cebelar123
»

Identifikacija varnostnika (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18729324 (23895) krneki0001
»

Ali lahko varnostnik kaznuje ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10625031 (21834) St235
»

Na kaj "paziti" pri nakupu telefona preko Bolhe?

Oddelek: Loža
4913663 (11824) poweroff
»

Prepoved vstopa na zemljišče!? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5716503 (14978) Okapi

Več podobnih tem