» »

Težave A1

Težave A1

poweroff ::

2 dni nazaj na Brniku:
https://pbs.twimg.com/media/DeBXvXBVMAI...

Včeraj se je tole menda pojavljajo sočasno z izpadom A1 signala.

Any idea kaj se je dogajalo?
sudo poweroff
  • zavarovalo slike: poweroff ()

GupeM ::

Mogoče raje kontaktiraj A1? Tukaj ti verjetno ne bomo znali pomagati.

poweroff ::

Korporacije ne priznavajo napak. Dvomim da bodo povedali kaj več od PR leporečja.
sudo poweroff

zpza ::

Je kdo z obmocja Celja in mu tv ne dela? takoj po polnoci so izklopili tv... na liniji je nekaj najprej mutil sem zahtevsla, da mi ptiklopijo nazaj, pa se je sele potem zacel izgovarjati, da je kao izpad vsem narocnikom... sumim ga da laze, saj nikjer ni objavljeno o tezavah na nasem obmocju, zgolj odzivnik pove za velike lasce...
je se kdo na obmocju celja brez tv stotitev?

mirator ::

Tudi v Ljubljani so se okrog 1h pojavile težave A1. Očitno je pri njih nekaj šlo narobe.

D3m ::

poweroff je izjavil:

2 dni nazaj na Brniku:
https://pbs.twimg.com/media/DeBXvXBVMAI...

Včeraj se je tole menda pojavljajo sočasno z izpadom A1 signala.

Any idea kaj se je dogajalo?


|HP EliteBook|R5 6650U|

zpza ::

mirator je izjavil:

Tudi v Ljubljani so se okrog 1h pojavile težave A1. Očitno je pri njih nekaj šlo narobe.

v ljubljani in okolici so ponoči potekala dela na omrežju, najavljena v naprej...
tole so imeli napisano kot obvestilo - od 16.3.2022 - 00:00

do 16.3.2022 - 05:00

LJUBLJANA, ŠKOFLJICA, TURJAK, IG Dela na omrežju (objavljeno 08.03.2022) Zaradi vzdrževalnih del na omrežju lahko prihaja do motenj internetnih storitev, televizije in fiksne telefonije. Prosimo za razumevanje.
Večino del na omrežju izvajamo v času, ko najmanj uporabnikov uporablja naše storitve - to je v nočnem oz. zgodnjem jutranjem času od 1h do 4h. Nekatera dela pa zahtevajo tudi posege v dnevnem času.


v Celju za ta termin ni nič takega objavljenega, niti obvestila o eventuelnem nepričakovanem izpadu ne in popravilu le tega... tv pa še vedno ne dela pa bo zdaj že 12 ur -
meni na tv napiše,da so težave na omrežju v zaledju, ne poveže z ethernetom... pri meni vse top povezano, vse naprave delujejo, vse lučke svetijo, vse se zažene in postavi, ko bi moralo povezati z ethernetom, da se zgodi prenos slike - napiše omenjeno težavo... in to je od malo čez polnoč naprej...
operater govori o kao splošnem izpadu - ampak teh obvestil nikjer ni


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RUNE Rural optika na vašem naslovu (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Omrežja in internet
1116211070 (2741) starfotr
»

Nenapovedan izpad elektrike (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
586844 (4371) Glugy
»

Kaj se dogaja z evropskim električnim omrežjem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
13749483 (39411) Oldi
»

Zanič Simobilovo omrežje?

Oddelek: Mobilne tehnologije
305018 (3866) jusv
»

Domena uni-lj.si nedosegljiva do nedelje (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9612796 (8579) NeOman

Več podobnih tem