» »

Zavarovanje avtomobila pri zavarovalnici Sava

Zavarovanje avtomobila pri zavarovalnici Sava

BerPuk ::

Zanima me ali je možno delno gotovinsko pokriti letno zavarovalno premijo in preostanek razdeliti na mesečne premije?

svecka ::

Stran od Save, ker so nateguni. Splošne pogoje si preberi pa te bo kap. Mene so 1x nategnili pri avtozavarovanju (z tistim lažnim dvojim premijskim poksokom vsako leto), mojo mati pa pri življenjskem zavarovanju, kjer so ji pobrali skoraj vse.

Mare2 ::

BerPuk je izjavil:

Zanima me ali je možno delno gotovinsko pokriti letno zavarovalno premijo in preostanek razdeliti na mesečne premije?


Seveda lahko. Moraš povedati zastopniku, kako bi rad plačal. :)

MostWanted ::

kaj pisat ali poklicat na savo pa ne? smo preveč sramežljivi??

shotalick ::

svecka je izjavil:

Stran od Save, ker so nateguni. Splošne pogoje si preberi pa te bo kap. Mene so 1x nategnili pri avtozavarovanju (z tistim lažnim dvojim premijskim poksokom vsako leto), mojo mati pa pri življenjskem zavarovanju, kjer so ji pobrali skoraj vse.


Mene pa še nikoli. Tako, da zadrži zase, v kolikor ni preverjenih zadev. Nič ni lažno, če si plačeval za preskok premijskega razreda, si ga najverjetneje tudi imel.

MIHAc27 ::

Jaz sem z Tilijo (sedaj je to Sava) bil zadovoljen. Preskočil kar nekaj razredov, ki sem jih brezveze izgubil na Triglavu.

Razna življenska zavarovanja so pa itak povsod nateg.

BerPuk ::

MostWanted je izjavil:

kaj pisat ali poklicat na savo pa ne? smo preveč sramežljivi??


Daj mufo, če nimaš odgovora na vprašanje, ne rabiš komentirat ..

Mare2 je izjavil:

BerPuk je izjavil:

Zanima me ali je možno delno gotovinsko pokriti letno zavarovalno premijo in preostanek razdeliti na mesečne premije?


Seveda lahko. Moraš povedati zastopniku, kako bi rad plačal. :)



Končno je en odgovoril na zastavljeno vprašanje. :) Hvala in lep dan!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BerPuk ()

Heisenberg ::

prvo pravilo je da greš do privat angenta in ne na šalterju kjer urejaš cestno takso vzeti zavarovanja! Tako prihraniš 20% (vsaj jaz sem)

prowb ::

Mene so nategnal, pa nisem njihov zavarovanec :D

Mare2 ::

MostWanted je izjavil:

kaj pisat ali poklicat na savo pa ne? smo preveč sramežljivi??


Je dobil od mene avtentičen odgovor. Sem zastopnik Zavarovalnice Sava. Vprašanje je bilo na mestu. :)

jazjaz52 ::

@mare - lansko leto je bil avto zavarovan pri savi in sicer za obvezno+ao+ +živali+park+stekla, letos smo mislili izpustiti ao+ in živali pa bi bila premija večja kot lani za vse, ali mogoče veš zakaj je prišlo do tega?

Mare2 ::

jazjaz52, pri Savi na premijo vplivajo tudi popusti, najbolj variabilni. Konkretno tvojega primera nimam pred sabo.

Ne glede na to, pri kateri zavarovalnici si, priporočam, da imaš svojega agenta, s katerim se lahko pogovoriš tudi o popustih in o optimalnh kritjih. :)

Valentin ::

svecka je izjavil:

Stran od Save, ker so nateguni. Splošne pogoje si preberi pa te bo kap. Mene so 1x nategnili pri avtozavarovanju (z tistim lažnim dvojim premijskim poksokom vsako leto), mojo mati pa pri življenjskem zavarovanju, kjer so ji pobrali skoraj vse.


Že vse življenje sem pri Zavarovalnici Maribor, to je sedanji Savi in sem zelo zadovoljen z njimi...

kixs ::

Potem tezko reces kaj je boljse.

Sam sem bil pri Tilii tam v 90-ih, pa potem nekaj casa Triglav, pa Generali, pa Adriatic, pa spet Triglav, nato spet Tilia in zdaj Sava.

Dokler nisem imel agenta, sem placeval absurdne zneske. Tudi kasneje pri agentu, ceprav sem bil zelo zadovoljen, sem na koncu ugotovil, da bi lahko dal se kaksen popust, ce bi se mu dalo. Ampak, ker sem bil ze tako vesel, je pac dal minimalen popust. Danes placujem zelo malo. Vseskozi samo obvezno ali pa AO+. Kasko se za moje stare avte pac ne splaca.

Nekaj tezav sem imel samo pri Generaliju. Pa AS mi se zdaj, po vec kot 10-ih letih, tezi po telefonu za neke predstavitve in akcije. Mislim, da so me po zadnjem klicu, pred kaksnim mesecem, koncno zbrisali iz seznama :lol:

BerPuk ::

Dodatno vprašanje - Ali je možno gotovinsko odplačati vse preostale mesečne premije predčasno?

harvey ::

BerPuk je izjavil:

Dodatno vprašanje - Ali je možno gotovinsko odplačati vse preostale mesečne premije predčasno?

Verjetno lahko, kontaktiraj jih.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Mare2 ::

BerPuk je izjavil:

Dodatno vprašanje - Ali je možno gotovinsko odplačati vse preostale mesečne premije predčasno?


Sigurno lahko. Na katerikoli enoti Sava, logično brez provizije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
848211096 (130) kixs
»

Življenjsko zavarovanje-katero? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10025061 (4161) lolipop2
»

Zavarovanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
102640 (2144) Quantum
»

Nesreča - kuponček

Oddelek: Na cesti
408993 (7865) GrimReaper
»

Varčevanje 100€/mesec (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9133623 (23783) Gjurisic

Več podobnih tem