» »

Jutranje zbujanje

Jutranje zbujanje

CleanPower ::

Zadnje čase se zjutraj zbujam že okoli 5:50. A je to normalno za pomlad, se tudi vam to dogaja?
Sicer nikoli nisem bil ravno jutranji človek.
  • zaklenil: bluefish ()

bobby ::

spat greš pa kdaj?
jaz se sedaj zbijam nekje okoli 5ih, pozimi pač 6ih.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

CleanPower ::

Spat sem šel nekje ob polnoči

shintaro ::

CleanPower je izjavil:

Zadnje čase se zjutraj zbujam že okoli 5:50. A je to normalno za pomlad, se tudi vam to dogaja?
Sicer nikoli nisem bil ravno jutranji človek.

ja meni se tudi to dogaja ko se spremenijo letni časi. Še najbolj mi gre na živce ko se sam zbudim prezgodaj.. Vse kar je manj kot 7 ur spanja je very bad.
sm pa tip da ko zvoni alarm se zbudim in pripravim v 1 minuti, odločitev+volja vstat je zadeva sekunde
i9 7900X / 16gb / ssd PCIe 3.0x4 500gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

0bv10uStr0ll ::

Če bi bil normalen, bi se vstajal ob 3.30! :)

CleanPower ::

zakaj?

fosil ::

Zgodnje zbujanje še ne pomeni zgodnjega vstajanja ;)
Se obrneš/greš na wc in spiš dalje.
Tako je!

dope1337 ::

fosil je izjavil:

Zgodnje zbujanje še ne pomeni zgodnjega vstajanja ;)
Se obrneš/greš na wc in spiš dalje.


Podpisem

Povprecno se na dan zbudim 2x prezgodaj, 1x ravno prav ter 1x malo prepozno. Vstanem se pa vedno pri slednjem.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

shadeX ::

0bv10uStr0ll je izjavil:

Če bi bil normalen, bi se vstajal ob 3.30! :)


To je čez slabo uro in pol... Tolk mal pa ne mislm spat.

zee ::

Že nekaj časa vstajam ob 6h zjutraj. Ob sobotah morda potegnem tja do 7h.

Razmišljam, da bi začel vstajati še prej in dodaten čas porabil za branje knjig.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

kixs ::

Zakaj bi zgodaj vstajal... raje sploh ne it spat :lol: Mah, cez 4h moram vstat, pa se ne spim :blah:

borisk ::

ah, če se zbudiš brez zunanjih dejavnikov kot so budilka, smetarji, smrčeča žena, potem to pomeni da imaš dosti spanca. Za spomladanski čas to ni nenavadno, ker se dan daljša. sam se vstajam ob 4.50. prvo pelem psa na kratek sprehod (25min) potem pa zajtrk, in v službo (začnem ob 6ih).

Poldi112 ::

Meni je to super. Ne rabim budilke, nisem povožen kot v primeru budilke, pa še sončni vzhod vidim.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Malner ::

Mene spomladi zbudijo ptiči. Vedno bolj zgodaj. Trenutno ob 5:30. Zaprem vrata in grem nazaj spat. Budilko imam nastavljeno na 5:50. Sredi junija me zbudijo že ob 4:30.

shotalick ::

Vstajam se ob cca. 5:30 - 6:00. Med vikendi potegnem, dokler mi otroc pustijo (beri: nič :)) )

111111111111 ::

Jaz pa spim kot top. Dokler me budilka ne vrže 10 pokonci. Kdor si je izmislil snooze je car. vedno naštimam eno uro prej in se potem zbujam. :)

Baja ::

ja, ptiči so ubitačni (spim pri odprtem oknu), se pa jih navadim v parih tednih, pol pa tudi če majo na okenski polici pevske vaje :)

rađo ::

blagor vsem vam ki ste sposobni vstajati ob taki uri. Jaz ze zadnje par let se zbudim cca 8:00, in da se pripravim in pridem do službe je ura že cca 9:30...

Za vikende zadevo še podaljšam in spim tam do 10 ali celo 11 ure.
Sem skušal stvari izboljšati pa nikakor negre

Osprey ::

Kristjann, nabavi otroke, pa več ne boš imel težav, bo budnica vsak dan, tudi čez vikende in praznike, ob 6h ali še prej.

facepalm ::

jaz pa ne vidim poante zgodnjega vstajanja, ce nimas opravkov. ko imam prost dan oz delam popoldne, se nikoli ne vstanem pred 8, ce nimam kaj posebnega v planu (turca s kolesom itd). dejansko tako zgodaj nimam doma kaj pocet. sploh pozimi

GupeM ::

Nekateri zgodaj vstajate, nekateri hodimo spat pozno. To, da je treba vstati pred 6:00, je kar nekaj. Kako naj vstanem ob 6:00, če je ponoči NBA? Bolj kot to, kdaj spiš, je pomembno to, koliko spiš. 7-8h bi moralo biti za večino dovolj. Preveč spet ni dobro, premalo pa tudi ne. Je pa spanec zagotovo bolj kvaliteten ponoči, v temi in tišini, kot pa zjutraj/podnevi, ko je svetlo in hrupno. Po možnosti še vroče.

111111111111 ::

Najboljši spanec je 15 minut na mizi, se najbolj odpočiješ.

kingsix ::

Najboljše budnica je, ko imaš jutranji les in si ga punca malo "sposodi". Premaga vse budilke in ure.

shotalick ::

kingsix je izjavil:

Najboljše budnica je, ko imaš jutranji les in si ga punca malo "sposodi". Premaga vse budilke in ure.


You made my day :))

jype ::

kingsix je izjavil:

Najboljše budnica je, ko imaš jutranji les in si ga punca malo "sposodi". Premaga vse budilke in ure.
Budilko je veliko lažje za 10 minut snoozat. No, saj morda si pa ravno to mislil.

energetik ::

Osprey je izjavil:

Kristjann, nabavi otroke, pa več ne boš imel težav, bo budnica vsak dan, tudi čez vikende in praznike, ob 6h ali še prej.
Je res. Jasno čez vikend vstanejo že 1h prej kot med tednom. Ko je treba v vrtc, pa na silo budit...
Sicer pa se najmlajši itak dere celo noč in spimo nekako takole: 2h + 1,5h + 1,5h + 1h (+ vmes vsakič vsaj pol ure pokonc), potem pa že zmanjka noči. Skratka težka je imeti oči odprte podnevi, da ne omenjam kako je v službi.

jype ::

Sčasoma se to uredi. Pri dveh letih že praktično vsi spijo celo noč.

miha1135899 ::

Jaz pa imam cuden cikel spanja. Vcasih sem zelel zacenjat s sluzbo tradicionalno ob 7:00, budilka eno uro prej, pa sem se samo matral z zbujanjem, snoozal v nedogled. Za vikende sem probal vstajat uro pozneje, da vidim kako funkcionira, ce bi se na delovne dni prenesel, pa je bilo samo se slabse. Zdaj pa imam budilko ob 5:00 + do 2x10min snooze in sem ob cca 6:00 ze na sihtu in brez muke ustanem. Spat grem razlicno, cca 22:00-23:00 grem v posteljo pred TV, autoshutdown imam nastiman na 23:30, potem pa odvisno kdaj me pobere, po navadi zdrzim do konca :)

Edino spremeniti zelim se, da bo enaka kultura se med vikendi, pa gre tezko cez, ce grem ven, no bo ze se prislo v postev :)

CleanPower ::

Glavni problem so ravno te jebeni ptiči. če do 5h nimam notri 7 ur spanja, nism happy

Raptor F16 ::

CleanPower je izjavil:

Zadnje čase se zjutraj zbujam že okoli 5:50. A je to normalno za pomlad, se tudi vam to dogaja?
Sicer nikoli nisem bil ravno jutranji človek.


To je blagoslov :D

Da tudi meni se to vedno dogaja spomladi. Vsaj bioritem imaš možnost popravit.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Ganon ::

Zakaj si odgovoril na dve leti staro temo?

mr_chai ::

Jst že 25 let rotiram cirkadni ritem. Zbujal sem se že ob vsaki možni čudni uri, spat grem tudi ob vsaki uri, pridem pa okoli na normalni cikel, ko grem spati ob desetih zvečer in se zbudim ob štirih zjutraj. Na žalost pa se po enemu tednu spet začne notranji ritem premikati naprej. Najbol bedni so dnevi, ko se zbujam ob ob večernih urah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

PrihajaNodi ::

CleanPower je izjavil:

Zadnje čase se zjutraj zbujam že okoli 5:50. A je to normalno za pomlad, se tudi vam to dogaja?
Sicer nikoli nisem bil ravno jutranji človek.


Jst se recimo okoli 12 ih. Pojma nimam. Si verjetno mlajsa oseba?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mr_chai ::

CleanPower je izjavil:

Zadnje čase se zjutraj zbujam že okoli 5:50. A je to normalno za pomlad, se tudi vam to dogaja?
Sicer nikoli nisem bil ravno jutranji človek.


Mogoče imaš kakšne skrbi, ali pa si malo depresiven, pa ne veš.. lahko pa je vse normalno, pač hormoni....

TineTone ::

Spat hodim kadarkoli (od 23 do 4), ustajam pa vedno ob točno isti uri, 6:15.

Odkar sem izključil sol pri večerji, itak ni šans da po budilki zaspim nazaj. Če mi kdo ne verjame lahko pride pogledat da jogi še nima rumenega madeža :P

IL_DIAVOLO ::

Odvisno, kdaj si budilko nastavim. Brez budilke pa bi verjetno vsak dan spal do 10.

Zelo redko se zbudim pred budilko.

Gagatronix ::

Jaz bi si po mehurju lahko skorajda uro nastavil, ker me vedno na pol zdrami okrog pol cetrte zjutraj. Grem, opravim, in spim naprej.

Je pa tudi plus, da imam rolete na oknih, ne zaluzij. Spalnico imam obrnjeno na vzhod, tako da bi bile zaluzije dokaj bedne v tem casu leta.

Horas ::

fosil je izjavil:

Zgodnje zbujanje še ne pomeni zgodnjega vstajanja ;)
Se obrneš/greš na wc in spiš dalje.


točno tako!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Raptor F16 ::

Ganon je izjavil:

Zakaj si odgovoril na dve leti staro temo?


Skoraj prisežem, da sem jo videl v zavihku teme zadnjih 24 ur. Mi pa zdaj ni nič več jasno.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Cruz ::

Raptor F16 je izjavil:

Ganon je izjavil:

Zakaj si odgovoril na dve leti staro temo?


Skoraj prisežem, da sem jo videl v zavihku teme zadnjih 24 ur. Mi pa zdaj ni nič več jasno.
Kdaj hodite spat in kdaj vstajate?

GupeM ::

Raptor F16 je izjavil:

Ganon je izjavil:

Zakaj si odgovoril na dve leti staro temo?


Skoraj prisežem, da sem jo videl v zavihku teme zadnjih 24 ur. Mi pa zdaj ni nič več jasno.

Verjetno si res bral zgoraj linkano temo, pa si čisto spodaj dobil ta link med sorodnimi temami. Se je meni že podobno zgodilo pa sem k sreči opazil, preden sem začel odgovarjati. Sicer ti pa v oknu za odgovor piše, da je tema že več kot 2 meseca neaktivna. Se zgodi :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poletni/zimski čas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27829799 (24672) St235
»

Sunit - Mladi Sturtup, ki Konkurira Svetu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
556900 (5149) jype
»

Nova anketa: kaj vas zjutraj zbudi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
7114675 (11880) jype
»

Najbolj učinkovito jutranje bujenje! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11319589 (16735) Sirko20

Več podobnih tem