» »

Telefon po nadgraditvi zelo glasen

Telefon po nadgraditvi zelo glasen

gtu ::

Pozdravljeni,
lastim Nokio 6, s katero sem sicer precej zadovoljen. Se mi je pa pri najnovejši nadgradnji androida na 8.0 zgodilo to, da je telefon zelo glasen. Če imam nastavitve glasnosti medijskih vsebin na prvi stopnij (mute->+1) je že tako glasno, da recimo v tihi dnevni sobi precej moti pri gledanju youtube posnetkov recimo. Na najvišjo glasnost niti nisem poizkusil dati, ker pomoje bi fizično poškodovalo zvočnik :)
V nastavitvah lahko nastavljam samo te drsnike, ni pa nekih generalnih nastavitev. Poizkusil sem z nekim MTK aplikacijo, ki ni podprta na tem telefonu, poizkusil sem z engineering modeom *#*#...#*#*, ki tudi ne deluje na tem telefonu. Pri brskanju po spletu mi ne vrne rešitve.
Opaziti je, da je problem le pri glavnemu zvočniku, ne pa pri slušalki ali pri izhodu za slušalke.
Bi kdo vedel kaj bi se dalo narediti?

gusto ::

Jaz sem imel noro glasno zvonenje po posodobitvi (Huawei), ker je bil nekje v nastavitvah omogočen "pocket mode". Seveda je bilo to samo v žepu, pri tebi verjetno ni to.

Tule sem videl, da pišejo o podobnih problemih, mogoče kaj najdeš: https://community.phones.nokia.com/supp...

Mogoče bi pomagalo, da onemogočiš "Dolby surround" opcijo.

gtu ::

gusto je izjavil:

Jaz sem imel noro glasno zvonenje po posodobitvi (Huawei), ker je bil nekje v nastavitvah omogočen "pocket mode". Seveda je bilo to samo v žepu, pri tebi verjetno ni to.

Tule sem videl, da pišejo o podobnih problemih, mogoče kaj najdeš: https://community.phones.nokia.com/supp...

Mogoče bi pomagalo, da onemogočiš "Dolby surround" opcijo.

Sem prebral tole ja, ampak vsi le omenjajo težave, rešitve pa očitno ni. Tudi onemogočanje Dolby ni prinese nekih sprememb...
Zadeva je res precej moteča.

val46 ::

če ti je problem le pri gledanju youtuba na kavču v dnevni, lahko še vedno pri mute+1, zmanjšaš glas na samem videu v youtubu...Vem, ni to to, kar iščeš, ampak za prvo silo, dokler ne dobiš konkretne rešitve pa bo menda.

gtu ::

val46 je izjavil:

če ti je problem le pri gledanju youtuba na kavču v dnevni, lahko še vedno pri mute+1, zmanjšaš glas na samem videu v youtubu...Vem, ni to to, kar iščeš, ampak za prvo silo, dokler ne dobiš konkretne rešitve pa bo menda.

Na žalost ni možno nastavljati glasnosti v aplikaciji Youtube. Hvala vseeno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Crashanje Google Chroma ob prihodu na Slotech

Oddelek: Pomoč in nasveti
121074 (938) Architect
»

Nvidia težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
5665 (574) Muster
»

samsung sreije c6 in vklop PVR funkcije

Oddelek: Zvok in slika
81788 (1483) tomko030
»

Trdi disk ta snemanje na televizijo

Oddelek: Kaj kupiti
52733 (2539) dmk
»

Katero zvočno kartico za 5.1 sistem?

Oddelek: Kaj kupiti
231733 (1351) Nevihta

Več podobnih tem