» »

Nvidia težave

Nvidia težave

Muster ::

Imam gtx 560 grafično kartico. Zadnje čase se mi dogaja, da mi ob gledanju youtuba zašteka celotni sistem + pink screen - podobno temu


Drugače deluje vse ok. Med igrami nimam težav. Pregrevanje tudi ni, saj temperatura čez 60C ne pride v igrah.

Imam pa gonilnike v.296.10. Zaenkrat novejših gonilnikov razen Bete ni :(

Ima kdo podobne težave? Našel sem tole temo, kjer ima veliko ljudi podobno težavo.
http://forums.nvidia.com/index.php?show...
Torej lahko ovržem težavo pri grafični? Saj jo imam kakšna 2 meseca in je seveda v garanciji. Druge grafične nimam, da bi menjal.
  • spremenilo: Muster ()

popster ::

probaj updejtat sistem in flash player, ce ti pred tem tega ni delalo lahko neses stestirat h prijatelju grafično..

shadeX ::

ok poskusi tole.

desni klik na okence v youtubu - > settings -> odkljukaj proč enable hardware acceleration.

poročaj prosim..=)

DonPierre ::

Imel podobno težavo, sicer na gt440 z enakimi gonilniki, zaenkrat je pomagalo da sem namestil starejše 28x.x (ne vem točne cifre, nimam trenutno dostopa do domače mašine). Je pa to očitno kar pogost problem, nekateri sicer trdijo, da naj bi bila to hardwerska napaka, vendar se nekako težko sprijaznim s tem na 1 mesec stari grafiki...

Mr Hilter ::

'Podobno' je bil Atijev gray screen of death-> pomagalo je rahlo povišanje voltaže v 2D načinu.
Probat ni greh.

Muster ::

Če prej ni bilo teh problemov. Zdaj sem namestil nove gonilnike. Sicer beta. Zaenkrat še ni težav.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Blue screen, na novem računalniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
312375 (1527) meuludine
»

Težave z R9 290

Oddelek: Pomoč in nasveti
386036 (5141) Napajalc
»

Radeon 4870 - problemi z driverji

Oddelek: Pomoč in nasveti
385358 (2421) dziht
»

Serious Sam II (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
585370 (3621) 1duke
»

Je kdo bil tak heroj in si namestil Catalyste 3.5?

Oddelek: Programska oprema
361890 (1011) Arkadij

Več podobnih tem