» »

Sarkastičen filmček - Ženske danes vs nekoč

Sarkastičen filmček - Ženske danes vs nekoč

«
1
2

Mato989 ::

So hotli sarkastično prikazat kako je bilo nekoč slabše... sem se prav nasmejal... Ni namenjeno to temu da bi se kregali da ženske niso kaj vredne, ampak predvsem ker se mi zdi res dober sarkazem, zato bi vam rad podelil filmček! =)

Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jype ::

Mhm, eni ne razumete, da se polovica potenciala človeške rase vrže proč samo zaradi predsodkov, zato se vam zdi to smešno.

Machete ::

Druga polovica pa za prepričevanje flateartherjev in antivakserjev.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

peburuchug ::

jype je izjavil:

Mhm, eni ne razumete, da se polovica potenciala človeške rase vrže proč samo zaradi predsodkov, zato se vam zdi to smešno.


Ja, vsi smo enaki zobniki v služenju za prašičevce. Otroke ne smejo vzgajati starši, ženska more delat da lahko plača varuško. Najbolj je pomembno da se obrača čim več denarja, čim več pufa, čim več poceni delovne sile...

Drugega sužnji elite itak niste sposobni uvideti.

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

Mhm, eni ne razumete, da se polovica potenciala človeške rase vrže proč samo zaradi predsodkov, zato se vam zdi to smešno.


Ne bo drzalo. Stran se vrze, ker se jih ne prisili, da delajo to, kar so pridigale skozi faks, od cesa me je n-krat bolela glava. Na teoreticni ravni nic ni fer, na prakticni ravni pa brigaj se za svoje.

Jaz takoj zamenjam laptop, outlook, polozaj za biti doma, skrbeti za osnovno gospodinjstvo in delati hobije ampak kaj, ko se nisem spoznal zenske, ki bi zelela to suportati. Celo hiso naredim s svojimi rokami in ne bi niti tezil, da me mora peljati cez vikend na izlet.

Me zanima, kjer so vse te feministke, ki jih je obljubljala Godina in naj bi bile moje sefice! Bodo tezko zavladale, ce se za vsak visji polozaj prijavi 95% tipov (na borzi pa naj bi bilo vec zensk). Si mislim, da bi bilo res treba uvesti kvote 50:50 in jih dobesedno prisiliti v "Walk the talk.". Tako da @yipe, kako jih bos prisilil, da prevzamejo odgovornost, ko na vrata potrka realnost?

PrihajaNodi ::

Jaz takoj zamenjam laptop, outlook, polozaj za biti doma, skrbeti za osnovno gospodinjstvo in delati hobije ampak kaj, ko se nisem spoznal zenske, ki bi zelela to suportati. Celo hiso naredim s svojimi rokami in ne bi niti tezil, da me mora peljati cez vikend na izlet.


To tudi sam pravim. Samo jamrajo.

Mato989 ::

Ni zanimivo kolko tipov bi se prostovoljno odločlo bit doma pa skrbet za bajto, ženske pa naj delajo 50ur na teden če jih to tako izpopolnjuje =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Jaz isto zamenjam. Da sem v copatih in skrbim za froca:) kaj češ lepšga. Fotr pa dobi tisti mesec al dva?

Zgodovina sprememb…

dice7 ::

Kje pri nas pa so te famozne stay at home v toplih copatkah mamice?

juroz ::

dice7 je izjavil:

Kje pri nas pa so te famozne stay at home v toplih copatkah mamice?


ni jih več, delat morjo #feminizem

dice7 ::

Groza, torej feminizem zatira moske, ker jim ni vec potrebno cele colnge porabiti za gospodicno v toplih copatkih.


Mogoce je pa njihova neodvisnost glavni motilec, ko se zabrise ekonomsko nasilje, partner nenadoma ni vec tvoja lastnina

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

PrihajaNodi ::

dice7 je izjavil:

Groza, torej feminizem zatira moske, ker jim ni vec potrebno cele colnge porabiti za gospodicno v toplih copatkih.


Mogoce je pa njihova neodvisnost glavni motilec, ko se izbrise financno izsiljevanje, partner nenadoma ni vec tvoja lastnina



Pravzaprav ne, moški je takrat zaslužil za oba dovolj. Danes? Invictus, JuRE tu pa še mogoče ene par da ima dovolj visoko colngo za oba.

Machete ::

Ene želijo delati, ker delajo kar imajo rade. Oz. imajo jajca delati to kar imajo rade in rečejo papa dolgočasnim dobro plačanim duha ubijajočim pisarniškim službam. (Vem, da se vam sliši neverjetno).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Invictus ::

Mato989 je izjavil:

Ni zanimivo kolko tipov bi se prostovoljno odločlo bit doma pa skrbet za bajto, ženske pa naj delajo 50ur na teden če jih to tako izpopolnjuje =)

Jaz bi takoj.

Sam problem je, ker se ženskam večinoma ne ljubi naučiti pravih tehnologij, in potovati...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

peburuchug ::

Machete je izjavil:

Ene želijo delati, ker delajo kar imajo rade. (Vem, da se vam sliši neverjetno).


Ja, delat hočejo da lahko plačujejo varuško. Jih vidim vse navdušene ko po trgovinah stojijo za blagajno. Ne vem zakaj jih ne navdušuje delo s kanalizacijo? A misliš da smo moški krivi ker jim ne pustimo greznice črpat?

dice7 ::

Ne, zenske so krive, ker moskim ne pustijo posrane wc skolke brisat

(oz tukaj so migrantje krivi)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

peburuchug ::

dice7 je izjavil:

Ne, zenske so krive, ker moskim ne pustijo posrane wc skolke brisat


Morda je rešitev islam? Menda so ženske pod šarijo najbolj srečne. Še Tereza May tko pravi.

PrihajaNodi ::

peburuchug je izjavil:

dice7 je izjavil:

Ne, zenske so krive, ker moskim ne pustijo posrane wc skolke brisat


Morda je rešitev islam? Menda so ženske pod šarijo najbolj srečne. Še Tereza May tko pravi.



Pravzapra Islam ni tako slab ali vsaj nekateri deli le tega.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Machete je izjavil:

Ene želijo delati, ker delajo kar imajo rade. Oz. imajo jajca delati to kar imajo rade in rečejo papa dolgočasnim dobro plačanim duha ubijajočim pisarniškim službam. (Vem, da se vam sliši neverjetno).


In si že ugotovil koliko % svetovne populacije dela to kar ima rado?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

In si že ugotovil koliko % svetovne populacije dela to kar ima rado?


Tisti, ki želijo delati to kar želijo pokažejo fakiča pisarneškemu šefu in grejo na svoje! Pa čeprav preko s.p. ja vodit trafiko, kjer si morajo potem samei prinesti vc.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Meni se dopade šeriatsko pravo v točki, da se lahko maščuješ na enak način, kot se ti je zgodila krivica.:) To je nekaj najbolj pravično možnega.

Primer: nekdo ti odreže roko. Pri nas? Če bo sreča bo šel storilec v čuco za kakšno leto. V šeriatskem pravu? Odrežeš mu roko. Zob za zob.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vazelin kdaj Horjul?

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin kdaj Horjul?

still no:)

TESKAn ::

TheBlueOne je izjavil:

Jaz takoj zamenjam laptop, outlook, polozaj za biti doma, skrbeti za osnovno gospodinjstvo in delati hobije ampak kaj, ko se nisem spoznal zenske, ki bi zelela to suportati. Celo hiso naredim s svojimi rokami in ne bi niti tezil, da me mora peljati cez vikend na izlet.

Mato989 je izjavil:

Ni zanimivo kolko tipov bi se prostovoljno odločlo bit doma pa skrbet za bajto, ženske pa naj delajo 50ur na teden če jih to tako izpopolnjuje =)

PrihajaNodi je izjavil:

Jaz isto zamenjam. Da sem v copatih in skrbim za froca:) kaj češ lepšga. Fotr pa dobi tisti mesec al dva?

Kolk teh junakov tle zasluži dovolj, da bi si njihova punca/žena/partnerka lahko privoščila ostat doma in ne it služit dodatnega jurja - dva?
Kdor si lahko privošči 12 - 24 jurjev manjši budget na leto, dobro zate. Za vse druge, ki zaslužite premalo in mora delat tudi vaša boljša polovica - kaj čakate, tudi vi lahko skrbite za "osnovno gospodinjstvo", vsak dan kuhate, pospravite, date posodo pomit, čez vikend operete perilo, se ukvarjate s frocom, tudi ko ni prijetno (beri se dete dere in noče jest), greste v trgovino itd itd. Ona bo pa prišla domov, težila kje je kosilo, potem pa šla na kavč gledat fuzbal in se zadrla, da že utišaj froca, ker ne more slišat komentarja.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

PrihajaNodi ::


Kolk teh junakov tle zasluži dovolj, da bi si njihova punca/žena/partnerka lahko privoščila ostat doma in ne it služit dodatnega jurja - dva?
Kdor si lahko privošči 12 - 24 jurjev manjši budget na leto, dobro zate.


Jst imam plan rentat 4 flete v hiši. Kdaj to bo sicer nevem, ampak je zelo odprta varianta, keš pa zemljo imam tako da s to rento lahko pokrivam oba. Pa je bila moja bivša zelo zmešana, je rekla da želi raje živeti v fletu namesto bajti...te pa naj živi v fletu:)

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

TESKAn je izjavil:


Kolk teh junakov tle zasluži dovolj, da bi si njihova punca/žena/partnerka lahko privoščila ostat doma in ne it služit dodatnega jurja - dva?

Brez problemov... Tistega jurja (dostikrat še toliko ne) se včasih sploh ne splača zaslužit, ker daš potem partnerja/partnerko med vzdrževane člane... Zna bit potem vse ceneje, vsaj do OŠ.

TESKAn je izjavil:


Kdor si lahko privošči 12 - 24 jurjev manjši budget na leto, dobro zate. Za vse druge, ki zaslužite premalo in mora delat tudi vaša boljša polovica - kaj čakate, tudi vi lahko skrbite za "osnovno gospodinjstvo", vsak dan kuhate, pospravite, date posodo pomit, čez vikend operete perilo, se ukvarjate s frocom, tudi ko ni prijetno (beri se dete dere in noče jest), greste v trgovino itd itd. Ona bo pa prišla domov, težila kje je kosilo, potem pa šla na kavč gledat fuzbal in se zadrla, da že utišaj froca, ker ne more slišat komentarja.

Ni panike.

Mene bolj skrbi kaki so današnji tipi, ki tega ne zmorejo ?!?!?!
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Machete ::

PrihajaNodi je izjavil:

In si že ugotovil koliko % svetovne populacije dela to kar ima rado?


Tisti, ki želijo delati to kar želijo pokažejo fakiča pisarneškemu šefu in grejo na svoje! Pa čeprav preko s.p. ja vodit trafiko, kjer si morajo potem samei prinesti vc.


Zato pa si tam kjer si. Ker je to kar si napisal, tvoj domet.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Vazelin ::

Današnje ženske povečini nočejo biti doma ampak delati.

PrihajaNodi ::

Zato pa si tam kjer si. Ker je to kar si napisal, tvoj domet.


Kje pa sem?

peburuchug ::

TESKAn je izjavil:

Kolk teh junakov tle zasluži dovolj, da bi si njihova punca/žena/partnerka lahko privoščila ostat doma in ne it služit dodatnega jurja - dva?


Bedasta izjava, glede na to da samske mamice nimajo nobenih finančnih težav, kljub temu da so brezposelne.

Dodatno zasluženega jurja pa itak izgubiš s plačilom varstva in davkov.

Sedi 1.

TheBlueOne ::

Vazelin je izjavil:

Današnje ženske povečini nočejo biti doma ampak delati.


Pac velika razlika je med tem, kaj so mi govorile, da bodo pocele, ko bodo konec faksa in med tam kaj dejansk na koncu pocno. Ko sem bil student sem preposlusal tone teh Godinsko napumpanih kvazi feministk, ces kako bodo prevzele vecino odgovornih delovnih mest. Na koncu pa jim najbolj ustreza, da imajo izi sluzbo, po moznosti za polovicni delovnik, kjer imajo svoj bancni racun in se tipovega, ki krije vecino stroskov. Sej bi tipi isto, ampak klinc, ko se nobena ne prijavi na taksna delovna mesta.

Pa niti nocem reci, da tipi vedno sledijo svoje vizije ampak samo, da pac na koncu v praksi sprejmemo veliko vec odgovornosti. Nonstop smo poslusali, da bo drugace in na koncu zenske v vecini niso izpolnile oblub o tem, kako nas bodo zagospodinjile. Ampak ni panike, razumemo, samo ne mi ves cas tarnat ne glede na to kaj in kako je. Dejte ze malo tisto Godino na pedistal, da nas tipe malo razbremeni s svojo feministicno armijo in svoje natolcevanje pripelje vsaj malo blize realnost, ker Tilen bi chiliral in malo manj razmislajl kako zasluziti se kaksen € vec! :D

Invictus ::

Vazelin je izjavil:

Današnje ženske povečini nočejo biti doma ampak delati.

Pravzaprav nočejo ne eno, ne drugo... Kar hočejo je, biti v kvazi družbi, ki jamra v eno in isto stvar (ponavadi nad moškimi prasci) in imeti čim manj odgovornosti... Dandanašnji se jim še fu**t ne da toliko...

V smislu emancipacije kao "furajo kariero". Ampak kje je kariera, ko po 10 letih še vedno delaš za 700 neto, kot na začetku?!?!?!

Za froce naj bi pa danes skrbeli očetje... Ker smo kao premalo vpeti v domača opravila. Čeprav največ na svetu po eni statistiki...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

111111111111 ::

Saj. Iz feminizma smo potegnil vsaj to da se sedaj ženske po jajcih čohajo.

Moja žena zasluži več od mene, kar posledično pomeni, da ni ravno pošteno, da potem še doma vse dela, zato sam mečem umazane cunje v koš za perilo in pazim, da sekret čimmanj poflakam. Pa nama laufa, vsaj men.

Vazelin ::

111111111111 je izjavil:

Saj. Iz feminizma smo potegnil vsaj to da se sedaj ženske po jajcih čohajo.

Moja žena zasluži več od mene, kar posledično pomeni, da ni ravno pošteno, da potem še doma vse dela, zato sam mečem umazane cunje v koš za perilo in pazim, da sekret čimmanj poflakam. Pa nama laufa, vsaj men.

Haha daj priznaj da lulaš sede.:)

111111111111 ::

Ne priznam.

Invictus ::

Če lula, je že nekaj narobe. Že z moškim, ki to besedo uporablja...

Moški ščijemo ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

PrihajaNodi ::

Invictus je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Današnje ženske povečini nočejo biti doma ampak delati.

Pravzaprav nočejo ne eno, ne drugo... Kar hočejo je, biti v kvazi družbi, ki jamra v eno in isto stvar (ponavadi nad moškimi prasci) in imeti čim manj odgovornosti... Dandanašnji se jim še fu**t ne da toliko...

V smislu emancipacije kao "furajo kariero". Ampak kje je kariera, ko po 10 letih še vedno delaš za 700 neto, kot na začetku?!?!?!

Za froce naj bi pa danes skrbeli očetje... Ker smo kao premalo vpeti v domača opravila. Čeprav največ na svetu po eni statistiki...



Čakaj malo, da to slišim od tebe? Kar težko berem. Če bi sam izjavil kaj takšnega bi bil tvoj odgovor, da sem nesposoben ker premalo zaslužim in se samo takšne lepijo name.

111111111111 je izjavil:

Saj. Iz feminizma smo potegnil vsaj to da se sedaj ženske po jajcih čohajo.

Moja žena zasluži več od mene, kar posledično pomeni, da ni ravno pošteno, da potem še doma vse dela, zato sam mečem umazane cunje v koš za perilo in pazim, da sekret čimmanj poflakam. Pa nama laufa, vsaj men.



:)):)):)) ja fak no. Sam to boli...

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Ne morem verjet, da kdo od vas primitivcev sploh obrdži partnerko doma. Ste zazidali vrata?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

peburuchug ::

Vazelin je izjavil:


Haha daj priznaj da lulaš sede.:)


Dolžnost vseh moških je to da odtakamo čepe. Če to delaš stoje je seksizem ker direktno prispevaš k neenakopravnosti med moškimi in ženskami na področju raketnih znanosti.


Taking the pee out of physics: how boys are getting a leg-upTaking the pee out of physics: how boys are getting a leg-up

Physics is heavily skewed towards boys because they have a unique advantage when it comes to understanding projectile motion

Zlate ::

@Invictus - zase govori. Sem prepričan, da če se res potrudiš, bo hotela še, vsaj moja hoče. No, vsaj lulaš ne, ampak ščiješ... :D

@Chuapoiz - kot bi opisal mojo situacijo. Sicer vedno pomagam, vendar večino naredi žena, zato se trudim čim manj svinjati. Če lulaš sede je školjka veliko bolj čista!

@Machete - Ti ne lulaš sede? 8-)
"Ne dovoli, da bi te šolanje oviralo pri izobraževanju."
_______________________ Mark Twain________

TheBlueOne ::

Machete je izjavil:

Ne morem verjet, da kdo od vas primitivcev sploh obrdži partnerko doma. Ste zazidali vrata?


Jaz vidim v tem, kar je tu tema ironijo, kakor tudi vidim ironijo v tem, da so vsi moji prijazni in popolnoma politicno korektni oz neprimitivni znanci vecinoma samski, ultra idioti celo brez humornega stila pa zasedeni. Tako, da se sprasujem, kako tebi uspe obdrzati tvojo doma. :)

Zgodovina sprememb…

Zlate ::

@thetilko

To je zato, ker so politično korektni in neprimitivni moški dobri za razgovor, ker jim stalno pritrjujejo, ostali pa jih dobro nategnejo in zmagajo.
"Ne dovoli, da bi te šolanje oviralo pri izobraževanju."
_______________________ Mark Twain________

m4cer ::

I work for women's rights NGO.
yeah right. Take službicev ti. javnem sektorju so umetno ustvarjene z namenom zaposlovanja žensk. Ne rešujejo nobenih družbenih problemov in ne ustvarjajo dodane vrednosti ampak probleme ustvarjajo.
Zahtevajo pa financiranje skozi davke, ki se pobirajo v sektorju, ki ustvarja dodano vrednost, ki naraščajočo davčno presijo rešuje z davčnim optimiziranjem in prenosom dela v davčno manj obremenjene dele. tako je krog sklenjen.
posledice: nezadovoljni ljudje posebej ženske, nizka rodnost, uvoz migrantov..

Invictus ::

PrihajaNodi je izjavil:


Čakaj malo, da to slišim od tebe? Kar težko berem. Če bi sam izjavil kaj takšnega bi bil tvoj odgovor, da sem nesposoben ker premalo zaslužim in se samo takšne lepijo name.


To mi moja pravi... Njene izkušnje plus moja opažanja... Sem dal nekaj družbenih samskih scen skozi.

Pa tudi vidim kake probleme imajo kolegi z babami...

Takoj, ko si v svoji nepremičnini, se ženske lepijo nate, samo toliko ;). Ko še poveš, da si športnik, skiper in sam svoj gospod glede službe, je pa lahko lista dolga :)).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

juroz ::

TheBlueOne je izjavil:

Machete je izjavil:

Ne morem verjet, da kdo od vas primitivcev sploh obrdži partnerko doma. Ste zazidali vrata?


Jaz vidim v tem, kar je tu tema ironijo, kakor tudi vidim ironijo v tem, da so vsi moji prijazni in popolnoma politicno korektni oz neprimitivni znanci vecinoma samski, ultra idioti celo brez humornega stila pa zasedeni. Tako, da se sprasujem, kako tebi uspe obdrzati tvojo doma. :)

to je jasno kot beli dan. zelo redko katera ima rada hinavce, kar večina teh politično korektnih osebkov tudi je.

Invictus ::

TheBlueOne je izjavil:


Jaz vidim v tem, kar je tu tema ironijo, kakor tudi vidim ironijo v tem, da so vsi moji prijazni in popolnoma politicno korektni oz neprimitivni znanci vecinoma samski, ultra idioti celo brez humornega stila pa zasedeni. Tako, da se sprasujem, kako tebi uspe obdrzati tvojo doma. :)

Do bab moraš biti ravno prav nesramen, pa gre...

Tvoji znanci so pa večinoma že brez jajc... So politično korektno kastrirani... Pa si ne upajo položiti babe na drugem ali tretjem randiju.

Bad boy pravilo deluje tudi pri ženskah... Tudi one ne postajajo s časom nič mlajše in lepše ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

111111111111 ::

Treba se je znat prodat. Jaz sem svoji rekel: "Lej, ljubica, bodiva realna. Boljšega boš težko dobila."

Vazelin ::

Ko spoznaš žensko se moraš zavedati ja, da si jo dobil na višku moči in lepote.

Sicer pa... tukaj junaki, doma copate :P

jype še spi? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Kaj če bi naredili fork od ženske? Mislim, da bi se zadeva dobro prodajala.

111111111111 ::

Preveč dela bi bilo z odpravljanjem bugov.

EDIT: Bolje da se spiše vse nanovo.

Zgodovina sprememb…

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Na FDV odstranili pisoarje (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
64073085 (64074) vostok_1

Šeriatsko pravo (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67179190 (70869) HODL

Razlika med spoloma v genih (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
42653274 (47566) BigWhale
»

Po novem otroški dodatek samo do 18.leta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5815346 (11079) Invictus

Več podobnih tem