» »

Razlika med spoloma v genih

Razlika med spoloma v genih

Scaramouche ::

Unknown_001 je izjavil:

jype je izjavil:

Raptor F16> Kaj ti pohaš?

Naciste, očitno. Ne bereš slo-techa?


Majn kamp ?


Ne veš? Jurček je napisal Majn Kramp, dogodivščine SJW feminazi libertards in Sweden..

Cumming soon..

Zagor_tenay ::

jype je izjavil:

Raptor F16> Kaj ti pohaš?

Naciste, očitno. Ne bereš slo-techa?


Soroševi nacisti so samo včeraj v Italijo pripeljali 6000 črncev.

Pro_moted ::

Nismo vsi isti, ne med sabo in ne med spoloma. Zakaj je to narobe, ne vem.

http://www.rtvslo.si/znanost-in-tehnolo...
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

pegasus ::

Kam pa bi prišli, če bi bili isti ... bi evolucija poskrbela, da bi po najhitrejšem možnem postopku vsi hkrati odmrli.

V različnosti je naše bogastvo!

Scaramouche ::

Pro_moted je izjavil:

Nismo vsi isti, ne med sabo in ne med spoloma. Zakaj je to narobe, ne vem.

http://www.rtvslo.si/znanost-in-tehnolo...



''Tako sta odkrila gene, ki so se močno izražali v koži moških, zaradi česar so ti bolj poraščeni. Močneje so se v moških npr. izražali tudi geni za gradnjo mišic, medtem ko so bili pri ženskah bolj izraženi geni za shranjevanje maščob. Tudi pri mlečnih žlezah je bila pri moških izražena zgolj polovica genov v primerjavi z ženskami.

Manj očitno je bilo po drugi strani odkritje genov, ki se izražajo le v levem srčnem prekatu žensk. Eden izmed teh genov je povezan tudi z vsrkavanjem kalcija, njegovo izražanje pa z leti močno upade. Raziskovalca domnevata, da je dejaven v ženskah do menopavze in jim do takrat varuje srce, nato pa se začnejo srčne bolezni in osteoporoza pojavljati v večji meri. Prav tako edinstven ženskam je bil gen, ki se izraža v možganih žensk in za katerega menita, da bi jih lahko bolje ščitil pred parkinsonovo boleznijo. Tudi v jetrih sta odkrila gen, odgovoren za presnovo zdravil, ki dokazuje, da se moški in ženske na zdravila odzivamo drugače.''


Raziskave ki so proti občutkom SJW so rasistične ksenofobne in zlobne.

Edina resnica je resnica občutkov..

Unknown_001 ::

Scaramouche je izjavil:


Raziskave ki so proti občutkom SJW so rasistične ksenofobne in zlobne.



Medtem ko ta dognanja lahko komu rešijo življenje sploh pr delu z zdravili. V LEK ovem obratu v Mengšu žensk ne jemljejo predvsem zaradi varnosti in zdravja. Biološko gledano je za ženske delo tam nevarno.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

perci ::

V LEK ovem obratu v Mengšu žensk ne jemljejo predvsem zaradi varnosti in zdravja. Biološko gledano je za ženske delo tam nevarno.

Sej, uni ZPIZ-ovci so si pa zmislili, da morajo ženske do upokojitve delati 5 let manj kot moški. Banda teroristična patriarhalna.

tikitoki ::

Koliko pametnjakovicov tukaj sploh ve kaj gen je, ne da bi prej morali pogooglat in se pol je vprasanje, ce bi dejansko razumeli.

Matako ::

Vse mogoče sem pričakoval za leto 2017 ampak tega, da bo izjava "fantje imajo penis, dekleta vagino" ... tako kontroverzna?

Tega prej ne bi verjel. ;)
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

next3steps ::

tikitoki je izjavil:

Koliko pametnjakovicov tukaj sploh ve kaj gen je, ne da bi prej morali pogooglat in se pol je vprasanje, ce bi dejansko razumeli.

Če bi hoteli debatirati razliko v genih med spoloma, bi bila tema odprta v drugem podforumu. Ker pa je v tem, je namenjena samo filanju ranjenega ega.

A. Smith ::


Tko je to v krščanskem patriarhatu: http://endtimepilgrim.org/puritans13.htm

Kristjani predstavljajo 20% svetovne religije. Patriarhat je pa v družbah, ki so bile teistične, ali pa niso bile - so verjeli samo v duhove, kot npr. v Afriki. A znaš razložiti, zakaj je bil v večini Azije (Kitajska, Japonska) odnos do žensk tak, kot je bil (povezovanje nog, pa to)?
Ti patriarhat povezuješ s krščanstvom, ampak meni se zdi to na izredno trhlih temeljih. Je pa prikladno, če imaš sam nek bias.

Mhm, moški imajo varnost pri delu že v genih, zato z njimi ni težav, se pa znanost še vedno sprašuje, čemu imajo toliko krajšo življensko dobo.

Moški niso bili nikoli nagnjeni k varnosti, so pa pd nekdaj nagnjeni k tveganju.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

dice7 ::

Matako je izjavil:

Vse mogoče sem pričakoval za leto 2017 ampak tega, da bo izjava "fantje imajo penis, dekleta vagino" ... tako kontroverzna?

Tega prej ne bi verjel. ;)
Vem da se sprenevedas ampak kontraverzno ni da majo fantje penis ampak da so fantje za v jamo punce pa za sporhet. Kakrsna koli odstopanja se pa sprejemajo s cudnimi pogledi ali pa neodobravanji

dr.Akula ::

Jype, jaz sem commisional en video especially zate:
ni podatka

jype ::

A. Smith> Kristjani predstavljajo 20% svetovne religije. Patriarhat je pa v družbah, ki so bile teistične, ali pa niso bile - so verjeli samo v duhove, kot npr. v Afriki. A znaš razložiti, zakaj je bil v večini Azije (Kitajska, Japonska) odnos do žensk tak, kot je bil (povezovanje nog, pa to)?
A. Smith> Ti patriarhat povezuješ s krščanstvom, ampak meni se zdi to na izredno trhlih temeljih. Je pa prikladno, če imaš sam nek bias.

Končno kvalitetna debata. Ne mislim, da je patriarhat povezan s krščanstvom. Gre za plemenske družbene vzorce, ki izhajajo iz morfoloških razlik v biologiji, torej iz evolucije. Gre za vzorce, ki so učinkoviti, če ljudje živijo v jamah, niso pa učinkoviti v civilizaciji, zato jim nasprotujem (po eni strani zato, ker povečujejo trpljenje, po drugi pa zato, ker zmanjšujejo kapaciteto civilizacije za preskoke, bodisi družbene, tehnološke ali kakšne druge oblike).

A. Smith> Moški niso bili nikoli nagnjeni k varnosti, so pa pd nekdaj nagnjeni k tveganju.

V resnici je to dokazljivo povezano s testosteronom, ta je pa odvisen od številnih dejavnikov, delno (praviloma v pretežni meri, včasih pa seveda ne) tudi od spola. Pomembno dejstvo je, da enaka količina testosterona v dveh različnih pripadnikih človeške vrste ne izzove enakih učinkov.

dr.Akula> Jype, jaz sem commisional en video especially zate:

Ej, thanks, ampak ta video je bil posnet za desničarje. Žal mi je, da so te nategnili z rabljenim videom. Upam, da nisi predrago plačal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

A. Smith ::

Gre za vzorce, ki so učinkoviti, če ljudje živijo v jamah, niso pa učinkoviti v civilizaciji, zato jim nasprotujem (po eni strani zato, ker povečujejo trpljenje, po drugi pa zato, ker zmanjšujejo kapaciteto civilizacije za preskoke, bodisi družbene, tehnološke ali kakšne druge oblike).

Ti vzorci ali morda družbena ureditev so bili učinkoviti daleč kasneje od starega veka in je povsem smiselno debatirati, če so morda še vedno učinkoviti. Navsezadnje so bile vse družbe, ki so vkorakale v sedanje tisočletje, na patriarhalnih temeljih - in so preživele, kar pa za matriarhalne težko rečemo.

po eni strani zato, ker povečujejo trpljenje

Konflikti med civilizacijami držijo napore za vzdrževanje civilizacije in zmožnost preživezja konfliktov s konkurenco, kar povzroča tudi trpljenje, na nekem obveznem minimumu.

Ali je hedonizem in splošen izogib trpljenju na sedanjem nivoju dolgoročno vzdržen, bomo izvedeli na lastni koži, simulacija za tako kompleksen sistem do sedaj še ni bila napisana.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

jype ::

A. Smith> Ti vzorci ali morda družbena ureditev so bili učinkoviti daleč kasneje od starega veka in je povsem smiselno debatirati, če so morda še vedno učinkoviti. Navsezadnje so bile vse družbe, ki so vkorakale v sedanje tisočletje, na patriarhalnih temeljih - in so preživele, kar pa za matriarhalne težko rečemo.

Matriarhalnih družb praktično ni, zato si s podatki o njih ne moremo pomagati. Bolj egalitarne družbe so preživele in se razvijale bolje kot bolj patriarhalne, zato lahko upravičeno sklepamo, da so patriarhalne družbe v civilizaciji neučinkovite.

A. Smith> Konflikti med civilizacijami držijo napore za vzdrževanje civilizacije in zmožnost preživezja konfliktov s konkurenco, kar povzroča tudi trpljenje, na nekem obveznem minimumu.

Dokler ne srečamo druge civilizacije, je zaradi tehnološkega napredka zdaj neizogibno globalna človeška družba prisiljena v izbiro med tem, da tekmuje sama s seboj, čemur na balkanu strokovno rečemo drkanje, ali pa da sodeluje v premikanju družbenih in tehnoloških mej in se razširi tja, kamor prej zaradi tehničnih ovir ni mogla.

A. Smith> Ali je hedonizem in splošen izogib trpljenju na sedanjem nivoju dolgoročno vzdržen, bomo izvedeli na lastni koži, simulacija za tako kompleksen sistem do sedaj še ni bila napisana.

Hedonizem ni obvezen del družbe brez trpljenja, prav tako pa še ni podatkov, da bi bil škodljiv. Za patriarhalno družbo znamo izmeriti, koliko škodljiva je v primerjavi z egalitarno družbo, feminizem pa se (ne glede na to, kaj o njem trdijo njegovi nasprotniki) ni nikoli zavzemal za matriarhalno družbo.

A. Smith ::

Bolj egalitarne družbe so preživele in se razvijale bolje kot bolj patriarhalne, zato lahko upravičeno sklepamo, da so patriarhalne družbe v civilizaciji neučinkovite.

Če določen del resursov usmerjaš v preživetje, potem jih ostane manj za razvoj, to je logično. Ampak tehnološki napredek ti nič ne pomaga, če ga kalif prepove (Ali papež, ampak ta boj je mimo).

Dokler ne srečamo druge civilizacije, je zaradi tehnološkega napredka zdaj neizogibno globalna človeška družba prisiljena v izbiro med tem, da tekmuje sama s seboj, čemur na balkanu strokovno rečemo drkanje, ali pa da sodeluje v premikanju družbenih in tehnoloških mej in se razširi tja, kamor prej zaradi tehničnih ovir ni mogla.
Seveda, izvoziti feminizem v Iran, da bomo imeli končno mir. Podpiram. Ampak tam takih ne gledajo prav dolgo. Je pa po drugi strani videti, da zadeve delujeo v Rusiji; s tako nataliteto, kot jo imajo, še sedanjih površin ne bodo mogli obdržati, kaj šele, da bi se na dolgi rok širili. Očitno to že Vladota skrbi, da je začel spreminjati zakone.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

jype ::

A. Smith> Če določen del resursov usmerjaš v preživetje, potem jih ostane manj za razvoj, to je logično. Ampak tehnološki napredek ti nič ne pomaga, če ga kalif prepove (Ali papež, ampak ta boj je mimo).

Ja, saj zato so bolj egalitarne družbe bolj napredovale. Ker niso imele kalifov in papežov. Pravice žensk niso pomembne zgolj zato, da se ženske bolje počutijo, temveč tudi zato, da so moški, ki sicer niso mišičasti, znajo pa odlično računat, bistveno bolj produktivni.

A. Smith> Seveda, izvoziti feminizem v Iran, da bomo imeli končno mir.

Dejansko to že počnemo (ne vsi, jasno - Soroš in podobni, ki si lahko privoščijo financiranje feminističnih organizacij v Iranu, pa to tudi počnejo).

A. Smith> Ampak tam takih ne gledajo prav dolgo.

To si morda domišljaš ti, z realnostjo pa to nima prav dosti opraviti. Feministke v Iranu so še kako aktivne. Ne bi škodilo, če bi kdaj prebral kaj o teh rečeh, da bi bolje razumel, kakšen je sodoben Iran v resnici.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

dice7 ::

A. Smith je izjavil:

Ampak tehnološki napredek ti nič ne pomaga, če ga kalif prepove (Ali papež, ampak ta boj je mimo)

Kalif je del patriarhata in ne neodvisna entiteta. Za zrusitev patriarhata je potrebno zrusiti kalifa, tako kot se je do neke mere papeza

Tehnoloski napredek je posledica napredka druzbe in ne njen vzrok

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

jype ::

Raptor F16> Je treba tudi kaj na žgance premaknit, ne moreš vsega z dvigalom narest.



Sej se da vse zment.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: oo7 ()

dexterboy ::

Otišla je ova tema u tri krasne pič.... mat..., nema nama spasa.
A lepa sela još uvek lepo gore...

Pa kje so ti admini, da zaklenejo temo???
Ker tole je čisto zgubilo razsodnost...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

next3steps ::

jype je izjavil:

Raptor F16> Je treba tudi kaj na žgance premaknit, ne moreš vsega z dvigalom narest.



Sej se da vse zment.

Švabi so ti čisti primer, da lahko. V nasprotnem primeru zvečine ne bodo niti storili.

IQ Veverica ::

jype je izjavil:

Raptor F16> Je treba tudi kaj na žgance premaknit, ne moreš vsega z dvigalom narest.



Sej se da vse zment.


Kaj gledamo?
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

dice7 ::

IQ Veverica je izjavil:

Kaj gledamo?

Pravljicna bitja

perci ::

Mal si mimo usekal.

SimplyMiha ::

IQ Veverica je izjavil:

Kaj gledamo?


Watermarke. Zanimivo, da si upajo watermarkat slike, ki so v javni domeni.

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

vidim, da je šla tema adijo. še glupe slike te žabe.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Unknown_001 ::

dice7 je izjavil:

IQ Veverica je izjavil:

Kaj gledamo?

Pravljicna bitja


Ma vidi, ima i patuljka

mtosev je izjavil:

vidim, da je šla tema adijo. še glupe slike te žabe.


Za grande finale pa še tošetov nastop manjka.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

kuall ::

Itak da je razlika v genih. Vse je v genih in vse je vnaprej določeno. Mi smo samo lutke v rokah usode, ki si domišljamo, da imamo nadzor nad svojimi akcijami. Življenje nas vse skupaj vleče za nos.
Večina vedenj se da lepo pojasnit z evolucijsko psihologijo, torej z geni.
Ženske rade ocenjujejo, po drugi strani so zelo otročje, zato jih ne moremo razumet, ker si ne moreš predstavljat, da te bo otrok ocenjeval.

Danes, ko sem stal za neko žensko, ki je dvigovala denar na bankomatu sem se čudil, zakaj ni večja razlika med zaslužki žensk in moških. Ker če pomisliš so večino fizičnih stvari kamorkoli okoli pogledaš ustvarili moški. Pa tudi načrt za te stvari so naredili moški. Ženske so boljše v kakšni negi in v v socialnih veščinah in očitno je ta socialna veščina tako važna, da od tam dobijo svoj zaslužek. Res neverjetno, kako daleč lahko prideš, če si sposoben v socialnih interakcijah in obratno, kako te lahko to pokoplje, če ti ne gre.

holabaluza ::

kuall je izjavil:

Danes, ko sem stal za neko žensko, ki je dvigovala denar na bankomatu sem se čudil, zakaj ni večja razlika med zaslužki žensk in moških.


Vcasih je bila precej vecja.

kuall je izjavil:

Ker če pomisliš so večino fizičnih stvari kamorkoli okoli pogledaš ustvarili moški.


aja a zenske doma pa so uzivale, verjetno cel ljubi dan sam jedle pa na sikret hodle. life sure was simple for women back in the days ... da ne omenim kolk delodajalcev se zdaj nocejo zaposljovat zenske dolocene starosti ...

kuall je izjavil:

Pa tudi načrt za te stvari so naredili moški.


moski so tudi imeli dostop do izobrazbe, zenske pa so itak dobre sam za rojevanje ... pa za gobcanje, ane? sj ves, social skills...

kuall je izjavil:

Res neverjetno, kako daleč lahko prideš, če si sposoben v socialnih interakcijah in obratno, kako te lahko to pokoplje, če ti ne gre.


to pa gre v obe smeri ... vidim da nisi srecal se dovolj kretenov v zivljenju.

arnecan1 ::

Ženske in moški smo enakovredni in enakopravni. Nismo pa enaki. Da smo fizično različni, vemo vsi razen jurčka.

Je pa prav tako pomembno, da smo različni tudi na drugih področjih. Npr. pri inteligenci.


Ženske imajo večji odstotek populacije med povprečno inteligentnimi ter podpovprečni odstotek pri manj inteligentnih ter zelo inteligentnih. Torej je mama narava oz. evolucija poskrbela, da so ženske kot steber družine psihično bolj stabilne kakor moški. Manj je med njimi alkoholizma, duševnih bolezni, serijskih morilcev, debilov.... Po drugi strani pa jih je manj med geniji, med voditelji.... Če k temu prištejemo še agresivnost in moč, se pač ve, zakaj je bilo v preteklosti več kraljev in poglavarjev kakor pa kraljic in poglavark.

Danes sta agresivnost in fizična moč manj potrebni in zaželjeni kakor nekoč, ampak to vseeno ni razlog za kvote. Če je ženska dovolj sposobna, naj bo tudi poslanka ali predsednica države. Ampak tja naj se prebije po svoji zaslugi in ne zaradi kvot. Takšno žensko bom tudi jaz volil.

kuall ::

JA o temle grafu zgoraj sem jaz že govoril. Vprašanje je, zakaj je toliko več moških bebečkov kot žensk?
Zakaj je toliko več moških genijev kot žensk je dokaj jasno: ker za lov, za osvojit ženske, za zgradit nek fizični objekt, za bit vodja skupine rabiš več inteligence kot za skrbet za enega otroka in za kuhat.
Zakaj za vraga pa je več bebčkov? Moja razlaga je to,da je večji "pritisk" na možgane moških, da bi bili geniji in od tega pritiska pridejo napake, ki se kažejo v obliki bebčkov.

arnecan1 ::

kuall je izjavil:

JA o temle grafu zgoraj sem jaz že govoril. Vprašanje je, zakaj je toliko več moških bebečkov kot žensk?
Zakaj je toliko več moških genijev kot žensk je dokaj jasno: ker za lov, za osvojit ženske, za zgradit nek fizični objekt, za bit vodja skupine rabiš več inteligence kot za skrbet za enega otroka in za kuhat.
Zakaj za vraga pa je več bebčkov? Moja razlaga je to,da je večji "pritisk" na možgane moških, da bi bili geniji in od tega pritiska pridejo napake, ki se kažejo v obliki bebčkov.

Ja, ta razlaga tudi meni pije vodo. Da dobiš več kvalitetnih "izdelkov", moraš žrtvovati tudi več "škarta".

Zagor_tenay ::

Slovenija je tipičen primer, kjer se vidi napaka, ko zaposluješ na najvišje položaje v vladi na podlagi ženskih kvot in ne na podlagi sposobnosti. Takšen primer so ministrice za zdravje, delo, šolstvo in za notranje zadeve, ki so povsem nesposobne, v vladi pa grejejo stolčke samo zato, da se Miro Cerar lahko hvali, koliko žensk imamo v vladi.

dice7 ::

Jaz bi pa raje nehal zaposlovati moske v vladi, si videl koliko moskih je vodilo vlado oz so (bili) del nje in kako zafurano drzavo imamo sedaj?

D3m ::

Težko, ko so si že zagotovili zaledje za par generacij naprej.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Scaramouche ::

dice7 je izjavil:

Jaz bi pa raje nehal zaposlovati moske v vladi, si videl koliko moskih je vodilo vlado oz so (bili) del nje in kako zafurano drzavo imamo sedaj?


Raziskave kažejo drugače!

dice7 ::

Scaramouche je izjavil:

Raziskave kažejo drugače!

Rezultati raziskav kazejo, da se slovenski macoti klanjajo zenski ze od 04 dalje, ker niso sami sposobni furati lastnega gospodarstva

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

Scaramouche ::

dice7 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Raziskave kažejo drugače!

Rezultati raziskav kazejo, da se slovenski macoti klanjajo zenski ze od 04 dalje, ker niso sami sposobni furati lastnega gospodarstva


Ta ženska pa pelje Nemčijo v srednji vek in ženske nikoli niso bile zaslužne za dvig nemške industrije!

jype ::

Scaramouche> Ta ženska pa pelje Nemčijo v srednji vek in ženske nikoli niso bile zaslužne za dvig nemške industrije!

Seveda so bile: Moški so Nemčijo nazadnje odpeljali v srednji vek pred manj kot 80 leti, potem pa njen vzhodni del še enkrat. Si pozabil?

arnecan1> Je pa prav tako pomembno, da smo različni tudi na drugih področjih. Npr. pri inteligenci.

Ta graf je posledica, ne vzrok.

Scaramouche> Raziskave kažejo drugače!

Ne, v resnici kažejo, da se "genetiki" motite, genetiki pa imajo prav.

Scaramouche ::



Seveda so bile: Moški so Nemčijo nazadnje odpeljali v srednji vek pred manj kot 80 leti, potem pa njen vzhodni del še enkrat. Si pozabil?


So in potem so se reformirali in smo jih pozdravili ter povabili nazaj v civilizacijo, medtem smo pa mi zmagali vojno in na koncu od teh moških ki so jo zgubili, mi izgubili ekonomsko!




Ne, v resnici kažejo, da se "genetiki" motite, genetiki pa imajo prav.

spet nisi nič povedal

SimplyMiha ::

jype je izjavil:

Seveda so bile: Moški so Nemčijo nazadnje odpeljali v srednji vek pred manj kot 80 leti, potem pa njen vzhodni del še enkrat. Si pozabil?


Mhm. Rezultat tega so računalniki, jedrske elektrarne, vesoljski program... Kako grozno.

dice7 ::

Za jedersko energijo se lahko zahvalis zenski. Je pa lepo da se vedno potrjujes obstoj patriarhije

SimplyMiha ::

Ah, da, pozabil sem, da ima ena sama ženska vse zasluge.

dice7 ::

SimplyMiha je izjavil:

Ah, da, pozabil sem, da ima ena sama ženska vse zasluge.

Se zgodi, nekateri so se danes mnenja da pripadajo vse zasluge moskim

D3m ::

Katera ženska?
|HP EliteBook|R5 6650U|

dice7 ::

Tale kolegica
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Lise_Me...

Skoda da ni bila dovolj ciste krvi za tisti cas

jype ::

SimplyMiha> Mhm. Rezultat tega so računalniki, jedrske elektrarne, vesoljski program... Kako grozno.

Ker ima zaradi patriarhalne družbe manj žensk možnost dosegati vrhunske rezultate, manj žensk dosega vrhunske rezultate. Se to komu zdi čudno?

Ljudje, ki znajo računat, že več kot desetletje vedo, da so ženske boljše, a to lahko pokažejo le takrat, ko se jim da proste roke. Če, kot je za patriarhalno družbo značilno, vse pomembne odločitve sprejemajo moški, ženske nimajo niti možnosti, da bi razvile svoj potencial. Pri tem patriarhalna družba rada tudi zasluge žensk pripisuje moškim, kot na primer v tej temi.

Poleg jedrske fizike bi se tudi za računalništvo moral zahvaliti mnogim ženskam, pa vsaj enemu homoseksualcu. Težka naloga za konzervativca.

SimplyMiha ::

Začuda so to izračunali samo v navzočnosti svoje mame/žene.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Britanskega filtra pornografije ne bo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
447100721 (95423) Cruz

Več podobnih tem