» »

Allianz zavarovalnica

Allianz zavarovalnica

bastadu ::

Ker ni nikjer nič pametnega zapisano, me zanima če ima kdo že kakšne izkušnje z zavarovalnico Allianz pri zavarovanju avta?

jmajdic ::

Samo stran od njih, sami problemi. Odobrijo popravilo, ko je potrebno plačati popravilo( dobijo račun) zavrnejo zahtevek, najdejo neko napako.

xrotek ::

Zdravo, ali se je kaj popravilo stanje Allianza? Lani sem bil pri savi, osnovno zavarovanje in nekaj delonega kaska.

Letos sem dobil ponudbo od Allianz da dobim full kasko za isto ceno kot prej pri savi samo osnovno in delnega kaska.

Rad bi kakšene izkušnje od letos, baje da so začeli poslovati drugače, preko hrvaške.

lp
Gigabyte GA-990FXA-UD3 | AMD FX-6200 6 CPUs~3.8GHz
Palit NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB DUAL | G.Skill 2x4GB & Ballistix 2x8GB
800W CORSAIR GAMING SERIES GS800 | Grand Kama Cross 2

Lolipop990 ::

Pozdravljeni.
Tudi mene zanima stanje pri zavarovalnici Allianz...
Se splača iti k njim?

Lp

jotunn ::

Jaz sem letos potreboval manjse popravilo iz kaska. Ogled dogovorjen v minuti, datum po izbiri lahko ze cez 30min. Po ogledu porocilo in izplacilo denarja v manj kot 3 dnevih. Tako da kar se mene tice brez pripomb. Ali je to splosno ali zgolj moja sreca v enem samem primeru pa ne vem.
Je bila pa cena zavarovanja najbolj ugodna... sicer niti blizu cene, ki sem jo imel na Ergu dokler so bili se pri nas, vseeno pa boljsa kot kjerkoli drugje.

Lolipop990 ::

No super!
Meni so tudi naredili pri Allianz najbolj ugodno ponudbo...zato pa sprašujem..

cresh ::

Jst sem že skoraj 1leto pri njih.
Imel popravilo vetr.stekla.
Sem poslikal steklo, so mi nakazal denar in sem dal popravit.
Tko da vse ok.

;-) ::

Ne vrjamem da so najugodnejši, najugodnejša na SLO trgu je Sava pri avtomobilih. Vedno in v vsakem primeru.

win64 ::

cresh je izjavil:

Jst sem že skoraj 1leto pri njih.
Imel popravilo vetr.stekla.
Sem poslikal steklo, so mi nakazal denar in sem dal popravit.
Tko da vse ok.

To mi je čudno. Na podlagi česa vedo koliko denarja ti morajo nakazati?
Pri drugih zavarovalnicah plačajo račun, ki ga izda servis.

jotunn ::

Na podlagi cenitve. Mene so vprasali ali placajo racun ali mi nakazejo denar.

sandmat ::

;-) je izjavil:

Ne vrjamem da so najugodnejši, najugodnejša na SLO trgu je Sava pri avtomobilih. Vedno in v vsakem primeru.

seveda, ampak če hočeš pa kaj od njih dobit povrnjeno, se boš pa moral tožit vsakič. Tega pa se nikomur ne da.

Ahim ::

sandmat je izjavil:

;-) je izjavil:

Ne vrjamem da so najugodnejši, najugodnejša na SLO trgu je Sava pri avtomobilih. Vedno in v vsakem primeru.

seveda, ampak če hočeš pa kaj od njih dobit povrnjeno, se boš pa moral tožit vsakič. Tega pa se nikomur ne da.

Mi imamo se odprt en skodni primer (povzrocitelj je zavarovanec pri Savi), pa se nismo imeli casa za zrihtat in je ravno obratno - vsake toliko nas gnjavijo kdaj jim bomo posredovali racun od licarja. Menda itak placajo kar direktno licarju, ce je en od "njihovih" odobrenih.

Ravno obratno torej od tega, da bi jih morali terjati za placilo popravila.

sandmat ::

poskusi uveljavljat kasko in poročaj :) Drugemu še povrnejo (sicer komplicirajo za vsak evro), svojim pa bore malo. Sploh kakšni delni kasko škodni primeri

;-) ::

Zanimivo da v treh letih dela na dveh zavarovalnicah še niti enkrat nisem naletel na niti eden zavrnjen zahtevek, RAZEN na H kombinaciji in takrat je VEDNO šlo za zadeve ki niso krite-vozilo ni bilo poškodovano s stani drugega vozila.

Pri ostalih kombinacijah nikoli sploh pa ne pri steklih, ki sloh nihče nič ne preverja, ne pri divjadi, ne pri toči, ne pri ničemer.

Sem že predlagal da se naredi kombinacija Š-škarpa, ker H večina narobe razume.

cresh ::

win64 je izjavil:

cresh je izjavil:

Jst sem že skoraj 1leto pri njih.
Imel popravilo vetr.stekla.
Sem poslikal steklo, so mi nakazal denar in sem dal popravit.
Tko da vse ok.

To mi je čudno. Na podlagi česa vedo koliko denarja ti morajo nakazati?
Pri drugih zavarovalnicah plačajo račun, ki ga izda servis.


Ja sej vedo kolk košta steklo po eurotaxu, kolk časa pride menjava in kolk € je delovna ura. To pa res ni nobena znanost.

Dimnik ::

sandmat je izjavil:

;-) je izjavil:

Ne vrjamem da so najugodnejši, najugodnejša na SLO trgu je Sava pri avtomobilih. Vedno in v vsakem primeru.

seveda, ampak če hočeš pa kaj od njih dobit povrnjeno, se boš pa moral tožit vsakič. Tega pa se nikomur ne da.


Laž

flyby ::

Ženi se je sredi Ljubljane pri rdeči luči v avto zabil kombi s hrvaško registracijo, zavarovan pri Allianz HR.

Zahtevek za odškodnino sem oddal preko njihovega spletnega obrazca, zdaj že 2 tedna čakam na odgovor.

Ima kdo izkušnje, koliko časa zna trajati postopek?

wcpapir ::

Ti imas slovenske tablice? Potem je pravilen postopek, da prijaviš škodo v Sloveniji pri korespondenčni zavarovalnici. To je v tvojem primeru Generali, tako bo najhitreje in najbolj prav.

Lp

flyby ::

wcpapir je izjavil:

Ti imas slovenske tablice? Potem je pravilen postopek, da prijaviš škodo v Sloveniji pri korespondenčni zavarovalnici. To je v tvojem primeru Generali, tako bo najhitreje in najbolj prav.

Lp


si prepričan? ker poklical sem na Allianz Slovenija (podružnica Hrvaške veje), kjer so me usmerili na online obrazec...

wcpapir ::

vinkop ::

meni čez tri tedne poteče zavarovanje. Danes sem povpraševal po ceni zavarovanja za novo letno obdobje. Do sedaj bil pri Triglavu, lani še normalnih 383€, letos 591€...Pri Savi bi bilo 586€, pri Generali 620€ in pri Allianz 517€....Kot prvo bi me skoraj kap, ko mi je gospodična za šaltarjem povedala zneske zavarovanja ?!? Skratka vse naše zavarovalnice so podražile zavarovanja za 50%, tega nikjer drugje v Evropi ni bilo....Ker pa je Allianz trenutno od vseh kar precej cenejši, se tudi sam nagibam, da grem k njim...Imam pa slab občutek, ker skoraj ne najdem enega pozitivnega mnenja dosedanjih komitentov Allianza?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
848212355 (1389) kixs
»

Najcenejše avtomobilsko zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6916616 (1883) 2dark
»

Najboljše zavarovanje za avtomobil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16841516 (7582) Mateja88
»

Zavarovalnica noče v celoti kriti stroškov popravila nesreče. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14015395 (10258) voznik007

Več podobnih tem