» »

slo-tech...

slo-tech...

_fim_ ::

...je postal del našega življenja, al?

ChiefThunder ::

Lohka bi se tako reklo; vsekakor zelo poučna in zanimiva stran.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Huey P ::

ChiefThunder je že rekel....

..::DOOM III: The Legacy::..

_fim_ ::

hehe...

whatson ::

najboljša slovenska tech stran... slo-tech:D

capitanoss ::

Ej en prijatel je bil cele dneve na SLO-tech. Jaz sem ga zajebaval zakaj hodi na brezvezne strani. Ni obupal še vedno je bil cele dneve gor. No potem pa je tud mene zanimalo malo več o SLO-tech. Šel sem gledat in zdaj se mi godi isto. Komaj sem se prijavil že imam 1,5 zvezdice !;(

Elemen_T ::

capitanoss: Maybe yes...maybe no. Zdi se mi da imaš ti 1.5...ups 1.0 zvezdo samo zaradi VIDNEGA nabijanja pik za zvezdice. V bistvu mene ne moti, sam ne se s tem hvalit ker je bedno.
_fim_: Tebi je pa slotech hitro prirasel k srcu you little newbie
>:D>:D

OZZY ::

Men je slo-tech tud zelo pri srcu. Dneva sploh ne morem preživet brez dnevne doze slot-echa. In to večkratne. Lahko bi reku, da sem že mal odvisen ratu od njega. Bojo po televiziji začel o novi odvisnosti govort, ki se ji prav slo-tech, ki je zasvojil vedno več folka.:D:D
Go with the flow.

Elemen_T ::

OZZY veš da je res :P ...prav nekako zastrašujoče, nedojemljivo, nemoralno, absurdno, čudno in hkrati resnično in neverjetno...hudo 8-)

MadMax ::

Jep, se malo, pa bomo (bodo) morali ustanoviti Center za odvajanje od Slo-Techa...8-)

whatson ::

hehe:D to bi pa res rabili... in enega ki bi nas financiral.. ko tolko prezivimo na tem forumu.. se posebej mi preko dial-upa:D

Tomi ::

Hm, tudi jaz sem na Slo-tech prišel bolj po sili razmer, sedaj pa skoraj ne morem brez njega.. Recimo 20-40 ur na mesec..
Se ugotovil, da verjtno nisem tako veliko, kot je prej pisalo..
Največ je verjetno včasih bil luni, sedaj pa Sergio:D
metrodusa.blogspot.com

whatson ::

uff.. to pa je dosta.. me prav zanima kdo je najvec na forumu... :\

OZZY ::

Whatso: jest sem v povprečju vsj uro in pol do dve uri na dan na slotechu. Odvisno pač koliko sem doma.:D
Go with the flow.

_fim_ ::

Jez sm neki cjta vsak dan hodo gor gledat sm novice.. (vsak dan - vse novice). Zj pa sm še na forumu. Pa sm še zmir newbie...;((

miranpozar ::

Ja, ta projekt je postal kar soliden, za to pa gre zahvala predvsem aktivnim sodelujočim na forumu. Se spomnem, kako sem lahko včasih "kar tako" odgovoril na vsa vprašanja, danes pa porabim že ogromno časa, da sploh preberem in prekontroliram poste. Na srečo je 99% folka tukaj zelo kulturnega in mi ni potrebno dosti težit neolikancem, popravljati ali brisati poste. Pa ne samo kvantitea, tudi kvaliteta odgovorov se je po mojem povišala - več ljudi več ve, pač.

Za sodelovanje se vam zahvaljuje vaš moderator,

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Mitja 34 ::

Ne se sekirat rajš uživat.

_fim_ ::

Tule na forumu imam občutek kot da so tipi in tipinje z mal več zvezdicami pravi carji... Sergio pa luni sta pa kot boga...:| Mi k pa nimamo zvezdic pa smo nekako ponižano. :'( Za vsako ko pridem na forum me to zbode v oči. Sej ne rečem da bi ukinli nazive in zvezdice, vij kr pustite kr so full ql. Sm...:(

Elemen_T ::

Heh sploh ne. Če človek gleda na zvezdice mora biti neumen in boš od njega dobil najbolj neumen odgovor. |O if you understand me 8-)

Koci ::

defintivno, tri ure na dan sem gor

Mate ::

Mah s temi zvezdicami je tko:
Primoz je napisu eno hudo fomrulo k racuna pridnost in pol na podlagi stevila postov in ostalega komentarji itd... zracuna stevilo tock iz tega pa zvezdice... Ves kot pises vedno vec tock mas itd...
samo nekateri to zlorabljajo in pac pisejo replye z enim stavkom samo za to da bi si pridobil zvezdice, to pa NI zazeleno.

Tomi ::

Mate, da te dopolnim, čeprav vem, da več veš..
Temu, kar je Mate napisal se reče nabijanje in je po novih pravilih kaznovano z odvzemom točk. Ali z drugimi besedami, pisanje za in zaradi zvezdic se ne izplača.
metrodusa.blogspot.com

Morpheus ::

Edino pravilno, aja pa sam neki me zanima, a gnoj(tm) pa te cudne nazive ti da program sam al ti ga lohk dajo sam adminsi?
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

blue96 ::

slo tech rulz, pol pa se derite gor in dol. vsak vikend sem na slo techu vsaj 4.5 ure. med tednom pa saj veste, sola in ta stuff":D:D;(;(:\
.

Pretorijanec ::

samo admini

Morpheus ::

Ok, thnx.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

R0K ::

od 7 zvecer do 7 zjuter k je cenejsa tarifa pri telekomu:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mogoce neumno vprasanje... ampak

Oddelek: Slo-Tech
261277 (931) tejo

luni-zvezdice? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
1947494 (5482) Sergio
»

(po)hvala slo-techa

Oddelek: Slo-Tech
311991 (1623) jRk0
»

Forum poln debilov in smeti (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
645118 (3996) OZZY
»

Rešimo se nesnage v forumu!

Oddelek: Loža
322727 (2147) Tomi

Več podobnih tem