» »

RPG igre?

RPG igre?

Lucifix ::

Dejte mi povedat kakšno bolj novo, ali pa tudi malce staro RPG igro, ki se jo splača igrat. Pa naj bo čim več fantazije notr. ker se zadnje čase malce dolgočasim in rabim razvedrilo.

Vesoljc ::

celotna serija od bioware-a?
obrneš (dvakrat!) baldurs gate1, exportaš svojga characterja v baldurs gate 2 in tam izvajaš kick-ass :)
zabava zagotovljena
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Lucifix ::

a je to kej podobnga kot Darkstone?

BigWhale ::

Fallout 1 / 2 - Stara ampak dobra :)

Forgotten Realms Series (Baldurs Gate / Icewind Dale / Neverwinter Nights) Tukaj je skupno, hm cca deset razlicnih zgodb, ki se dogajajo v istem okolju imajo more or less isti engine

Karakterje lahko vleces iz BG 1 v Addon, potem v BG2 in v njegov addon. Iz ID1 v addon v ID2, in potem v NWN...

Ce imas raje hack'n' slash potem je Diablo odgovor zate :P Ali pa Dungeon Siege od MS, ki je malo novejsi.

Mnja...

Najbrz je se kaj. Meni osebno je vsec AD&D ruleset in ga najbolje poznam (20 sided dice).

c0RpSe ::

ja, jst se strinjam z Big Whaleom (tut jst mam rad d20 sistem). Drugače pa lahko še probaš Gothic (ti tut nau žal...verjem) ali pa Dungeon Siege ter Morrowind pa Arx Fatalis. Torej veselo na delo :)

Chronoboy ::

Neverwinter Nights in Neverwinter Nights Shadows of Undrentide.
Meni so to najboljši igri.
Veliko fantazije!!!

Japonski ::

Jaz pa bi vas prosil ce mi poveste katero dobro pa vasem okuso FPS igro, pa mimogrede ce se mi gdo obrazlozi to kratico pa druge tudi(GBA, MMORPG, MODS, RPG, RTS,...).

Meni sta dalec najboljsi Max Payne in SOF II, drugace bi pa se se dala kakns najt...


Hvala!!!

Vesoljc ::

rpg - tole playing game
fps - first person shooter
rts - real time strategy
gba - game boy advance?
mmorpg - massive multiplayer online rpg
mod - mod igrce?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

RPG/MMORPG - a je kej hudga na sceni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
556359 (5446) Rotaidal
»

[FRP] Co-op play

Oddelek: Igre
91217 (1104) BigWhale
»

Rpg

Oddelek: Igre
212039 (1694) atasmrk

Iščem kvalitetne RPG-jke z dobrimi zgodbami

Oddelek: Igre
423011 (1610) Matej_K
»

Kaj je RPG, kaj arkada, kaj .....

Oddelek: Igre
232415 (2008) nightwish

Več podobnih tem