» »

Rpg

Rpg

iLichu ::

Kr naenkrat se mi igra rpg, ker sm nov na tem podorčju in ne poznam nč, bi rad da mi setujete ker je tak fajn(pa da je grafično dorb in seveda igralno)
  • polepsal: Mavrik ()

subby ::

če hočeš igrat res dober rpg, ti najprej priporočam legendarni fallout2.. žal je 2d igra iz ptičje perspektive, ima pa nešteto različnih možnosti in je zelo zelo dolga
drugače pa kakšen dungeon siege, kotor in podobne

StandAgainst ::

Gothic 1, Gothic 2, mogoče tudi trojko samo ne vem če so že pošlihtali buge. Drugače pa OBLIVION.

Goldee ::

Gothic 2 ali 3, če hočeš lepo grafiko.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

T-h-o-r ::

oblivion je carski za novince
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

pupsi1984 ::

two worlds je tud kr okey (povprecen RPG), titan quest (diablo style) tud podobno, neverwinter nights 1 ali 2... omenjeni oblivion, morrowind, kotor 1 in 2, gothic 1,2,3...

iLichu ::

kaj pa The Witcher ?

pupsi1984 ::

ja witcher sm pozabu, ma izredno dobro zgodbo, verjetno eno najboljsih v RPG-jih... tud grafika je ful dobra... nacin napredovanja je tud dober... samo sistem bojevanja je mau tko.. drgac pa pride polepsana verzija ven kmalu, ki naj bi imela izboljsane dost stvari... sam ni panike, kr bo dodatek tako ali pa tako zastonj...

karafeka ::

Kaj pa sam Diablo? Enka je še kar stara, dvojka pa niti ne tako. Akcijska frpjka, pri taki boš še najbolj užival. Drugače pa tudi Gothic, vendar moraš tam kaj nekaj časa imet, da prideš do stopnje, kjer lahko greš brez skrbi v kak gozd, ker drugače si hitro game over.

XsenO ::

Baldurs gate in ostale infinitive engine igre
1 + 1 = 1

Goldee ::

V Baldurs Gate je grafika podn (za današnje razmere), tako da to odpade. Škoda, ker je to drugače fenomenalna igra. Pa Icewind Dale tudi.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

NorK ::

Malo si preberi temo o tem na Mn3njalniku. Pa malo razišči kaj še pišejo tam.

karafeka ::

Baldurs gate 1 bi bila super igra, če bi bil sam, brez skupine....

Goldee ::

Jah, en človek pač ne more bit hkrati mage, fighter, thief, archer... to ni po ad&d pravilih.

No, je ena izjema.. Chuck Norris ;-)
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Saladin ::

Baldurs gate 1 bi bila super igra, če bi bil sam, brez skupine....

Saj jo lahko vkomot solo obrneš (z občasnimi nujnimi soborci/ami)

V Baldurs Gate je grafika podn (za današnje razmere), tako da to odpade

Baldur's gate II + ToB sta med najlepšimi in raznolikimi 2D FRPjkami ewah!

Fallout II je nasprem tem grafično zastarel.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

karafeka ::

Ni šans, da jo solo obrneš. Je pretežka, še posebej na koncu

Saladin ::

Morda sem se zarekel.

BG II + ToB sem obrnil solo z povsem odštekanim likom (Orc Cleric/Thief edit: in največji težavnosti) brez večjih težav. Sem mislil, da je pri enki enako (morda na kaki lažji težavnosti)?
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Saladin ()

PaX_MaN ::

@karafeka: ravno konec je najlažji.(To sicer leti na dvojko...) Aja, ko govorimo o težavnosti: Kangaxx. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

karafeka ::

Dvojke nisem igral. Kakšno pa je okolje? Podobno kot v enki (zunanjost), ali se bolj dogaja v bajtah, votlinah itd?

Saladin ::

Aja, ko govorimo o težavnosti: Kangaxx

Protection from Undead za jurja, pa je (pa primern pipc seveda) ;)

Kakšno pa je okolje?

Enke nisem igral, je pa bolj v notranjosti (kakih 60%). AMpak izjemno raznoliko.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

destiny ::

Mene še vedno fascinira kako nekateri v isti sapi priporočajo Baldurs Gate in Diablota :\

RPG z dobro zgodbo in grafiko bi bila StarWars KOTOR serija. KOTOR II je sicer precej nedodelan, vendar obstaja skupina, ki poskuša odstranit to pomankljivost: team gizka

atasmrk ::

Grafika v BG je dalec od podna, tako kot je nekdo zgoraj to napisal. Je res, da ni zadnji krik mode, se mi je pa redkokatera igra tako dopadla kot ta (med take bisere stejem se nekatere SNES-ove igre, ki so prav tako pasa za oci, pa so bile napisane pred 12 leti). Kot kaze mors malo odrast da poleg fasade vidis tudi notranjost. Sem bil tudi jaz tak, da sem prisegal na vizualni izgled.

Tudi jaz zelo priporocam KOTOR serijo. Kolikor mas v teh dveh igrah variant za skozi prit, jih mas v malokateri (nekako tako raznolik je tudi Hitman - blood money, ampak to ni frp). Dejansko se da vplivat na osebnost soborcev, ne samo na njihove sposobnosti - recimo eno zensko vzgojis v jedi guardiana in sumim da se jo da tud na temno stran potegnit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Top singleplayer.

Oddelek: Igre
456558 (3436) TheBlueOne

RPG/MMORPG - a je kej hudga na sceni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
556423 (5510) Rotaidal

Katero RPG igro predlagate?

Oddelek: Igre
282814 (1916) Tilen

Iščem kvalitetne RPG-jke z dobrimi zgodbami

Oddelek: Igre
423023 (1622) Matej_K
»

SVETUJTE MI! prosm...

Oddelek: Igre
6982 (853) Savant

Več podobnih tem