» »

Format prenosnik hp 470 g4

Format prenosnik hp 470 g4

MaticKregar ::

Pozdravljeni. Radi bi formatiral ta prenosnik, ker sem namestil creators update, ki pa mi je veliko stvari "zjebal". Ker imam nameščen original windows 10 pro, ki je prišel s prenosnikom, me zanima, kako to naredim, da ne izgubim ključa za w10?

Imam ta prenosnik:
https://www.mimovrste.com/multimedijski...

Lp

popster ::

Ne samo priklopis na net, in sam pobere update?

Aja, drugace Clonezilla ali dd za backup diska.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: popster ()

Han ::

Slej kot prej boš fasal ta Creators Update, zato nima smisla izgubljat časa z nameščanjem starejše verzije, ki ni več podprta.

ST-777 ::

MaticKregar je izjavil:

Ker imam nameščen original windows 10 pro, ki je prišel s prenosnikom, me zanima, kako to naredim, da ne izgubim ključa za w10?
Ključ za win 10 je običajno zapisan v BIOS-u in na prenosniku, če ni, ga prebere program Speccy in si ga zabeležiš. Nato pa ponovno naložiš win 10, ki ga dobiš na: https://www.microsoft.com/sl-si/softwar...
"Za začetek boste najprej potrebovali licenco za namestitev sistema Windows 10. Nato lahko prenesete in zaženete orodje za ustvarjanje medija."

MIHAc27 ::

Windows 10 so fini, ker se licenca za računalnik zapiše v Microsoftov oblak nekam. Posledično samo reinštaliraš Windows 10, če te vpraša za ključ pa izbereš opcijo "Ključa nimam, vpisal ga bom pozneje".
Takoj ko računalnik pride na internet, bi se moral sam spet aktivirat. Pazi samo, ali imaš PRO ali HOME verzijo.

vres.ales ::

Eh za formatiranje windows 10 več ne rabiš nobenega dvdja in nič. Samo greš v obnovitev sistema in tam izbereš opcijo, da ti ponovno namesti windows in počisti disk. Win 10 to vse lepo sam reši

MaticKregar ::

Ok, hvala za odgovore. Ampak ta creator update je res obvezen? Ker če ne res nima smisla to delat. Imam pa problem, da mi twitch skoz buffra od kar imam ta update. Prej ni nikoli in kot berem po Googlu nisem edini. Tudi če odprem v drugem browserju je isto....

Han ::

MaticKregar je izjavil:

Ampak ta creator update je res obvezen?
Kot rečeno, takoj ali zelo hitro ga boš kasiral na Windows update.

MaticKregar je izjavil:

Imam pa problem, da mi twitch skoz buffra od kar imam ta update.
A lahko to dešifriraš, ker nimam pojma, o čem govoriš?!?

MaticKregar ::

Buffer, ko gledam twitch preko chroma, mi skoz prekinja, prej mi tega ni nikoli delalo.

Drugače, a ni ta update po želji? Ker jaz sem ga sam naložil, ne vem če je že v sklopu rednega updejta?

MaticKregar ::

Sem formatiral in vse dela zdaj normalno. Naložil sem windowse na usb, dobil jih na uradni strani, formatiral in ključ se je avtomatsko naložil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4138 139 140 141 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70211309456 (6836) anjica
»

Izteka se možnost brezplačne nadgradnje na Windows 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7124196 (17392) orreel
»

Medion Akoya E4214 - vredno nadgradnje z SSD in dodatnim ramom?

Oddelek: Pomoč in nasveti
455701 (3822) anddrej
»

Windows 10 DA ali NE? (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
9017373 (13529) next3steps
»

Windows 10 Creators Update je že tu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7431254 (27720) MaCoFaCo

Več podobnih tem