» »

kriptovalute - ponzi, scam, fud, fomo, ...

kriptovalute - ponzi, scam, fud, fomo, ...

«
1
2 3 4

Baja ::

tema je namenjena valvoline-u, bluesandsu in drugim trollom o tem kako je kripto ponzi, scam, ......

biggest ponzi ever is crashing: https://www.google.si/search?q=eur%2Fus...
  • spremenil: Baja ()

looser ::

Kaj jaz vem...
Tole se meri 1.04/1.25 od oktobra 2017 (ene +20% od za EUR ali ca -25% za USD)...
Ni katastrofa, lahko zavzameš katerokoli pozicijo (long, short), imaš aktivne stop loss itd.
Na nekaj kripto borzah so ukinili stop losse (napredne avtomatske orderje), vsaj preko web gui, za api ne vem...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

Baja ::

@looser: tole je blo malo za provokacijo, pa vseeno, 25% se mi zdi še vedno dosti za "resen" "stabilen" "državen" "denar"

-valvoline- je izjavil:

kingsix je izjavil:

Ne razumem zakaj se skoz omenjajo milijoni kot edino, kar kao šteje kot zaslužek v kripto.
Kakršen koli zaslužek, pa če tudi 50EUR, je boljše kot 0. 0 je pa to kar imate tukaj trolli ala valvoline etc.

Ne razumes poante, k si v *kriptu* podpiras kriminal, piramide,ponzi prevare in tiskanje elektronskega nicvrednega garaznega kakecdenarja. ne glede na to ali si zasluzil ali zgubil.


fiat isto tiskajo, kriminalci uporabljajo tudi ceste, avte, elektriko, ... bomo nehali financirati tudi to?

mislim, tole je najbolj neumen komentar kar sem ga slišal od tebe.

looser ::

Baja, potem pa poglej EUR/USD graf vsaj od leta 2003, na videz ni spreembe...

Nič se ne bo ukinjalo, ker valutne menjave obstajajo, odkar obstaja denar.

Kriptovalute so nova reč, verjetno se bo obdržala (ali pa vsaj blockchain), ampak zadeva je zelo špekulativna in, če nisi vešč, je boljše stati ob strani...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: looser ()

Tr0n ::

Baja je izjavil:

fiat isto tiskajo, kriminalci uporabljajo tudi ceste, avte, elektriko, ... bomo nehali financirati tudi to?

Bolj je tezava nereguliran trg, ICOti brez produkta ali vizije (ce seveda ne gre za scam) in v sredini BTC kot placilno sredstvo, ki je neuporabno zaradi dragih in pocasnih transakcij. Zelo malo je uporabnega "pod streho" teh kripto valut. Potencial je, ampak trenutno je prevec zamesano in nejasno, kaj dejansko ima dolgorocno vrednost in kaj ne.

Zdaj investira samo folk, ki bi rad izkoristil volatilnost in se igral day-traderja. Ampak tudi tem bodo steti dnevi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

MonoPattern ::

Mi lahko kdo razloži zakaj sploh ljudje delajo še coine, ki naj bi bili nov bančni sistem ali revolucionirali ekonomijo. Praktično vsak drugi coin je nekaj na to foro. Ampak na koncu bo od njih uspel najbrž le eden tako da se izogibam investicij v take coine. Mi zna kdo razložiti ta celoten segment kriptovalut?

dope1337 ::

Se strinjam z vsem kar je napisal Tron. Pa da se jaz malo pripomnim.

- Regulacija: Vsak, ki je ze malo dlje v svetu kripto kovance, je lahko opazil, da je potreba po regulaciji za nas potrosnike dobra stvar. To, kar se dogaja iz strani izajateljev kovancev, medijev, borz, celo drzav samih (J Korejski uradniki osumljeni "inside tradinga" - celo financni minister si je drznil iti siriti FUD, brez zegna parlamenta) je cista svinjarija in jo je potrebno ustaviti.

- ICO: Tukaj ni potrebno izpostavljati, da bi morali ICO pobudnike nekako pseudo-enaciti z IPO (audit whitepaperja iz prve, preden sploh gre v javnost).

- Bitcoin kot placilno sredstvo: K temu ga je prislil trg. Men je v osnovi vedno deloval kot hranitelj vrednosti (kar se vedno opravlja zelo dobro). Vendar ga bo Lightening Network naredil uporabnega tudi kot placilno sredstvo (ceprav so za to boljsi kovanci na trgu, ki so ze v osnovi zasnovani za le-to, vendar nimajo taksne razpoznavnosti). Samo, dajmo casu cas. Ne mores kar prisilit vse, da sprejmejo nek na pol narejen standard. Potrebni bodo kompromisi znotraj dev community-ja, preden bo stvar resno zazivela (ISO standardi tudi niso bili narejeni cez noc - MS vs. TheWorld).

- Zelo malo je uporabnega "pod streho" teh kripto valut: Res je. Nihce se ni pokazal resne aplikativne namembnosti v resnicnem svetu (globalno gledano). Smo pa ravno v casu, kjer razni projekti prihajajo na plano. Tako da se bo (imho) ravno v letu 2018 pokazalo kateri so nam obljubljali prazno slamo ter ali smo vlozili v taprave projekte.

Vsem zelim samo veliko srece, pa cim manj tresoce roke xD
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

saule ::

Baja je izjavil:

tema je namenjena valvoline-u, bluesandsu in drugim trollom o tem kako je kripto ponzi, scam, ......

biggest ponzi ever is crashing: https://www.google.si/search?q=eur%2Fus...



pa če je res ponzi no kva ti ni jasno :D pride en pa pol še en pa pol še trije. tko ko v banki, samo da tukej je drugač ane, sej štekaš

slotechar ::

Bitcoin, ponzi scam ze od 2013. Ze ene parkrat je umrl. Bitcoin is dead, ze veckrat. Ne vem kaj mu ni jasn da vedno znova ozivi

Zgodovina sprememb…

PaX_MaN ::

janig ::

PaX_MaN je izjavil:

Vse kriptovalute so ponzijeve sheme, saj njihova vrednost temelji zgolj na količini opravljenih transakcij.

? Pri bitcoinu ze dve leti je prakticno skozi enako stevilo opravljenih transakcij, pa je cena precej zrasla.

jest10 ::

janig je izjavil:

PaX_MaN je izjavil:

Vse kriptovalute so ponzijeve sheme, saj njihova vrednost temelji zgolj na količini opravljenih transakcij.

? Pri bitcoinu ze dve leti je prakticno skozi enako stevilo opravljenih transakcij, pa je cena precej zrasla.

Odvisno kakšne so te transakcije

3p ::

MonoPattern je izjavil:

Mi lahko kdo razloži zakaj sploh ljudje delajo še coine, ki naj bi bili nov bančni sistem ali revolucionirali ekonomijo. Praktično vsak drugi coin je nekaj na to foro. Ampak na koncu bo od njih uspel najbrž le eden tako da se izogibam investicij v take coine. Mi zna kdo razložiti ta celoten segment kriptovalut?


Kako zakaj? Get-rich-quick. Me-too.

Vsaj do začetka tega leta je ta trg neverjetno rasel. Splačalo se je kupovati in "hodlati". "Rudariti". Še bolj pa delati ICOje. Denar ne smrdi.

Stavim, da se bo, če se blockchain obnese, celotna reč prevedla v neko, po možnosti open source na kakem standardu zasnovano rešitev, ki bo 1-2-3 omogočala izdelavo saldakontov-for-blockchain in drugih nezvenečih praktičnih izdelkov povprečnemu Jože-soft d.o.o.-ju. Kak *coin bo ostal za bolj-kot-ne shady namene in par anarhistov z alu-folijo na glavi. Ostalo pa bo šlo v zgodovino kot še en catch-the-cash.

slotechar je izjavil:

Bitcoin, ponzi scam ze od 2013. Ze ene parkrat je umrl. Bitcoin is dead, ze veckrat. Ne vem kaj mu ni jasn da vedno znova ozivi


Ker je gamblanje vedno v modi. Sploh če ni regulirano in obdavčeno.
In ker pohlepa in neumnosti ne zmanjka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 3p ()

3p ::

dope1337 je izjavil:


- Bitcoin kot placilno sredstvo: K temu ga je prislil trg. Men je v osnovi vedno deloval kot hranitelj vrednosti (kar se vedno opravlja zelo dobro). Vendar ga bo Lightening Network naredil uporabnega tudi kot placilno sredstvo (ceprav so za to boljsi kovanci na trgu, ki so ze v osnovi zasnovani za le-to, vendar nimajo taksne razpoznavnosti). Samo, dajmo casu cas. Ne mores kar prisilit vse, da sprejmejo nek na pol narejen standard. Potrebni bodo kompromisi znotraj dev community-ja, preden bo stvar resno zazivela (ISO standardi tudi niso bili narejeni cez noc - MS vs. TheWorld).


Zanimivo, da ljudje, ko iščejo vlogo bitcoina, na suho spregledajo dejansko vlogo, ki jo zelo dobro opravlja. Sredstvo za špekuliranje / igro na srečo. V tem je trenutno špica. Nisem šel niti preverjat, ampak verjetno presega vrednost loterij in pravih kazinojev. Druge vloge so zaenkrat bolj v megli / mokrih željah.

dope1337 ::

Nisem šel niti preverjat, ampak verjetno presega vrednost loterij in pravih kazinojev
:)) Ko bi le! Pol bi pa res lahk sl kr jutr v penzijo

PVC Group 2017 Annual Report

Samo oni so v enem letu naredili prometa, za skoraj celotno spekulativno vrednost kritpo trga.

Pravi ljubitelji/odvisniki spekulacij prisegajo na sportne stave
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

3p ::

dope1337 je izjavil:

Nisem šel niti preverjat, ampak verjetno presega vrednost loterij in pravih kazinojev
:)) Ko bi le! Pol bi pa res lahk sl kr jutr v penzijo

PVC Group 2017 Annual Report

Samo oni so v enem letu naredili prometa, za skoraj celotno spekulativno vrednost kritpo trga.

Pravi ljubitelji/odvisniki spekulacij prisegajo na sportne stave


Ne? Sodeč po dokumentu (stran 7) imajo okoli $3e9 prometa letno? Na kripto-gamblu se trenutno vrti okoli $4e11?

Mimogrede. Ali kdo ve, koliko $ se je dejansko pretočilo v kripto?

tikitoki ::

Ti primerjas realni promet z imagirnarno cifro vrednosti vseh kriptovalut?

dronyx ::

dope1337 je izjavil:

Bitcoin kot placilno sredstvo: K temu ga je prislil trg. Men je v osnovi vedno deloval kot hranitelj vrednosti (kar se vedno opravlja zelo dobro).

Poskušaj to razložiti tistim, ki so hoteli svojo vrednost shraniti v bitcoinu ko je bil ta še 19.000 USD. Bitcoin je samo visoko špekulativna naložba.

3p ::

tikitoki je izjavil:

Ti primerjas realni promet z imagirnarno cifro vrednosti vseh kriptovalut?


Res je. Zato pa vprašujem, če kdo ve, koliko dejanskih $$ se je dejansko pretočilo v kripto.

Mr.B ::

Toliko da lahko izplacajo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

saule ::

3p je izjavil:


Mimogrede. Ali kdo ve, koliko $ se je dejansko pretočilo v kripto?


Tega ne ve pomoje nihče, po filingu bi rekel 1-2% marketcap-a...

blackbfm ::

MonoPattern je izjavil:

Mi lahko kdo razloži zakaj sploh ljudje delajo še coine, ki naj bi bili nov bančni sistem ali revolucionirali ekonomijo. Praktično vsak drugi coin je nekaj na to foro. Ampak na koncu bo od njih uspel najbrž le eden tako da se izogibam investicij v take coine. Mi zna kdo razložiti ta celoten segment kriptovalut?


Zakaj delajo, zato da poberejo 10-100 miljonov $ od naivnih kupcev, cez leto dve tri krepne vse skupaj in se pozabi.. Kes ti ostane, obveznosti nimas nobene:)

tikitoki ::

blackbfm je izjavil:

MonoPattern je izjavil:

Mi lahko kdo razloži zakaj sploh ljudje delajo še coine, ki naj bi bili nov bančni sistem ali revolucionirali ekonomijo. Praktično vsak drugi coin je nekaj na to foro. Ampak na koncu bo od njih uspel najbrž le eden tako da se izogibam investicij v take coine. Mi zna kdo razložiti ta celoten segment kriptovalut?


Zakaj delajo, zato da poberejo 10-100 miljonov $ od naivnih kupcev, cez leto dve tri krepne vse skupaj in se pozabi.. Kes ti ostane, obveznosti nimas nobene:)


Da ti kes ostane in nimas ti nobenih obveznosti je tvoej dojemanje. Regulatorne sluzbe pa so ze napovedale preganjanje goljufij.
Recimo pozni sheme so prepovedane, pa je cisto vseeno ali ti to sedaj zamaskiras s preprodajo kinderjajckov.
Osebno pricakujem, da bodo vsaj nekatere osebe pristale za zapahi.

Mr.B ::

tikitoki je izjavil:

blackbfm je izjavil:

MonoPattern je izjavil:

Mi lahko kdo razloži zakaj sploh ljudje delajo še coine, ki naj bi bili nov bančni sistem ali revolucionirali ekonomijo. Praktično vsak drugi coin je nekaj na to foro. Ampak na koncu bo od njih uspel najbrž le eden tako da se izogibam investicij v take coine. Mi zna kdo razložiti ta celoten segment kriptovalut?


Zakaj delajo, zato da poberejo 10-100 miljonov $ od naivnih kupcev, cez leto dve tri krepne vse skupaj in se pozabi.. Kes ti ostane, obveznosti nimas nobene:)


Da ti kes ostane in nimas ti nobenih obveznosti je tvoej dojemanje. Regulatorne sluzbe pa so ze napovedale preganjanje goljufij.
Recimo pozni sheme so prepovedane, pa je cisto vseeno ali ti to sedaj zamaskiras s preprodajo kinderjajckov.
Osebno pricakujem, da bodo vsaj nekatere osebe pristale za zapahi.

?
Kupi delnico za 1€- Čez 20 let bo delnica vredna 100.000,00€.
Rečeš šez 1 mesec bom prodal.
Podjetjeu propadejo posli, uvedba ameriških sankcij, požar uniči proizvodnjo.
Delnica je vredna 0,1 €.
Koga boš tožil ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

tikitoki ::

Ce ti ne razums razlike med napisanim in tvojim primerom, ti ne morem pomagati.

Mr.B ::

tikitoki je izjavil:

Ce ti ne razums razlike med napisanim in tvojim primerom, ti ne morem pomagati.

Seveda, zame je nakup delnice enako spekulativen kot nakup kripto valute.
Oboji, da si ravno prvi "visoko" regulirani nimajo denarja, če hočejo danes ljudje vnovčiti vse izdane delnice. Posledično bo vrednost delnica strmoglavila, pa če tudi je delnica podjetja Apple. Kaj boš tožil druge, ker hočejo istočasno prodati delnico ? Boš tožil podjetje, ker je vodstvo slabo določalo ail ocenilo razmere na trgu ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

dronyx ::

Kakšne konkretno pa so obveznosti ICO-tov do kupcev žetonovo oziroma coinov? Po moje nimajo nobene. Lahko si eno leto izplačujejo visoke plače, delijo nagrade in mešajo meglo, potem pa rečejo, da se ne gredo več. Večina ICO-tov pa ob izdaji žetonov nima nikakršnega produkta, samo spletno stran in PDF prospekt. Me zanima koliko IPO-tov bi uspelo zbrati en sam dolar, če bi prišli na trg z delnicami in bi imeli samo spletno stran in PDF letak? Ta kripto scena preprosto nekritično razmetava denar.

Mr.B ::

dronyx je izjavil:

Kakšne konkretno pa so obveznosti ICO-tov do kupcev žetonovo oziroma coinov? Po moje nimajo nobene. Lahko si eno leto izplačujejo visoke plače, delijo nagrade in mešajo meglo, potem pa rečejo, da se ne gredo več. Večina ICO-tov pa ob izdaji žetonov nima nikakršnega produkta, samo spletno stran in PDF prospekt. Me zanima koliko IPO-tov bi uspelo zbrati en sam dolar, če bi prišli na trg z delnicami in bi imeli samo spletno stran in PDF letak? Ta kripto scena preprosto nekritično razmetava denar.

Zato se pa reče, no začne s špekulacijo...... Ampak večina sliši fajn se da zaslužiti.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

tikitoki ::

Mr.B je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Ce ti ne razums razlike med napisanim in tvojim primerom, ti ne morem pomagati.

Seveda, zame je nakup delnice enako spekulativen kot nakup kripto valute.
Oboji, da si ravno prvi "visoko" regulirani nimajo denarja, če hočejo danes ljudje vnovčiti vse izdane delnice. Posledično bo vrednost delnica strmoglavila, pa če tudi je delnica podjetja Apple. Kaj boš tožil druge, ker hočejo istočasno prodati delnico ? Boš tožil podjetje, ker je vodstvo slabo določalo ail ocenilo razmere na trgu ?


Ce ti primerjas delnice uspesnega podjetja s kriptovaluto, je nekaj hudo narobe s tvojim razumevanjem.

Tebi sam dobro slisijo visoki donosi, ki so jih nekateri pozeli med mesanjem megle.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Mr.B ::

tikitoki je izjavil:

Mr.B je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Ce ti ne razums razlike med napisanim in tvojim primerom, ti ne morem pomagati.

Seveda, zame je nakup delnice enako spekulativen kot nakup kripto valute.
Oboji, da si ravno prvi "visoko" regulirani nimajo denarja, če hočejo danes ljudje vnovčiti vse izdane delnice. Posledično bo vrednost delnica strmoglavila, pa če tudi je delnica podjetja Apple. Kaj boš tožil druge, ker hočejo istočasno prodati delnico ? Boš tožil podjetje, ker je vodstvo slabo določalo ail ocenilo razmere na trgu ?


Ce ti primerjas delnice uspesnega podjetja s kriptovaluto, je nekaj hudo narobe s tvojim razumevanjem.

Tebi sam dobro slisijo visoki donosi, ki so jih nekateri pozeli med mesanjem megle.

In v cem je razlika, oboje se gre na donos. Ne kupim delnice, zato da bo moj donos 0€, enako ne kupujes kriptovalute, ker mislis cez nekaj let z njo placevati, ampak zato da bo "donos" pac vecji od 0€. Ce pa ti kopujes kripto valute, ker mislis da bo to nekega dne nova valuta, se bos pa se nacakal.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mr.B ::

Evo, či si investiral v Dow Jones, si danes doživel malo resne osvežitve v negativni smeri...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

thetech ::

Mr.B je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Ce ti ne razums razlike med napisanim in tvojim primerom, ti ne morem pomagati.

Seveda, zame je nakup delnice enako spekulativen kot nakup kripto valute.
Oboji, da si ravno prvi "visoko" regulirani nimajo denarja, če hočejo danes ljudje vnovčiti vse izdane delnice. Posledično bo vrednost delnica strmoglavila, pa če tudi je delnica podjetja Apple. Kaj boš tožil druge, ker hočejo istočasno prodati delnico ? Boš tožil podjetje, ker je vodstvo slabo določalo ail ocenilo razmere na trgu ?


Za value investing najbrž še nisi slišal kajne.. No saj me sploh ne čudi, ker je prezahtevna snov za marsikoga..

saule ::

dronyx je izjavil:

Kakšne konkretno pa so obveznosti ICO-tov do kupcev žetonovo oziroma coinov? Po moje nimajo nobene. Lahko si eno leto izplačujejo visoke plače, delijo nagrade in mešajo meglo, potem pa rečejo, da se ne gredo več. Večina ICO-tov pa ob izdaji žetonov nima nikakršnega produkta, samo spletno stran in PDF prospekt. Me zanima koliko IPO-tov bi uspelo zbrati en sam dolar, če bi prišli na trg z delnicami in bi imeli samo spletno stran in PDF letak? Ta kripto scena preprosto nekritično razmetava denar.


Imajo načeloma večji potencial, zato ljudje tja notri denar mečejo. IPOti pač hočejo biti še en Facebook, pa že ta propada.

Ne govorim nič da je to prav, govorim ti samo zakaj tako je.

boolsheat ::

dronyx je izjavil:

Kakšne konkretno pa so obveznosti ICO-tov do kupcev žetonovo oziroma coinov? Po moje nimajo nobene. Lahko si eno leto izplačujejo visoke plače, delijo nagrade in mešajo meglo, potem pa rečejo, da se ne gredo več. Večina ICO-tov pa ob izdaji žetonov nima nikakršnega produkta, samo spletno stran in PDF prospekt. Me zanima koliko IPO-tov bi uspelo zbrati en sam dolar, če bi prišli na trg z delnicami in bi imeli samo spletno stran in PDF letak? Ta kripto scena preprosto nekritično razmetava denar.


Sodeluješ na ICOjih, ki delujejo po sistemu MVM, ki ga priporoča Vitalik:
https://vitalik.ca/general/2017/06/09/s...

dronyx ::

FUD: "When the history is written, cryptocurrencies will likely be described as one of the most brilliant scams in history." :)

Baja ::

hehe, tale je zrela za bitcoin obituaries :) death #254

dronyx ::

Tole kopija iz neke druge teme:

oxyuranus je izjavil:

How to create ICO an scam in 5 simple steps:

https://steemit.com/scam/@moonjelly/how...



V dveh letih od objave navodil je očitno uspelo to izpeljati stotinam ICO-tov.
:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

dronyx ::

Tole je tudi obvezno branje za tiste, ki dobijo FOMO napad ko kakšen coin čez noč naraste za več 100% in se zdi, da gre za #ToTheMoon lucky shoot.

gruntfürmich ::

bcc je znova poceni... kdor misli da bo zrastel je zdaj pravi čas >:D

"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

dronyx ::

gruntfürmich je izjavil:

bcc je znova poceni... kdor misli da bo zrastel je zdaj pravi čas >:D

Glede na to, da je čisti propadli nateg na 280 mestu kripto lestvice se ne upam pomisliti, kakšen trash coini so šele tisti pod 500 mestom. :D

GrX ::

Baja je izjavil:

tema je namenjena valvoline-u, bluesandsu in drugim trollom o tem kako je kripto ponzi, scam, ......

biggest ponzi ever is crashing: https://www.google.si/search?q=eur%2Fus...


Očitno imajo prav https://slo-tech.com/novice/t718641 ????

dronyx ::

FUD: Bill Gates pravi da crypto ubija...

Baja ::

@GrX: v bistvu ne. propadle ideje nimajo nič zveze z bistvom blockchaina. ja, lahko pa ga zlorabiš tudi za ponzi; isto lahko narediš s pšenico

njyngs ::

Tehnologija blockchain ne more biti scam. So pa scam razni shitcoini kot so Netko Kojn, Lana Kojn, Taj Kojn, Aquarius Kojn in podobni nesmisli 8-):))

You heard it here first. Kappa.

dronyx ::

FUD: Tudi Google pravi no more za crypto oglaševanje.

dronyx ::

FUD: Bitcoin Is Worthless, Bubble May Pop Soon, Allianz Global Says

dronyx ::

profdoktor ::

dronyx ::

FUD: For the first time, a US city has banned cryptocurrency mining after large-scale operations used up all its power

profdoktor ::

Rekli so: "Nema više!"
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i) (strani: 1 2 3 488 89 90 91 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
4505854027 (215517) Machete
»

Google prepovedal oglaševanje kriptovalut (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
7125118 (19304) techuser
»

Kaj bo prinesla regulacija kriptovalut? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
6715308 (13159) dope1337
»

Ko je Kodak napovedal kriptovaluto, je delnica poskočila (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
5526554 (23213) Morientes

Več podobnih tem