» »

Discovery Channel

Discovery Channel

«
1
2

ŽirC ::

Tisti k kuker zok gledajo ta chanell, pol veste da ma slovenske podnapise, sicer je to anglesk chanell, sam kuker so reklame, je pa kr en ta 3 jezik, zanima me iz kje ga lovimo (beri: skje ge gledamo oddajniki), pa kako so lah slovenksi podnapisi na tujmu kanalu?


Lp, ZirC

--------------------------------
Discovery Chanell Rulez!!!
  • spremenil: sketch ()

Thomas ::

Romunski je tisti jezik. A nisi vedu?

Nekaj časa na DC ni bilo (za Slovenijo) celo nič reklam, razen tistih za DC sam.

Dobra zadeva je DC. Ne idealna - dobra pa!

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ŽirC ::

Ma men se je zdel tko nek spagetarska scena pa se ksn mal umesan noter, res smesen je pol vse skup izpadel, mah vazen da so angleske oddaje in slovensi podnapisi!


Lp, ZirC

Thomas ::

Na National Geographic Channel pa predvajajo Nizozemske reklame. Še ne tak dobr kanal. Ni pa Slovenskih podnapisov. So pa na Animal Planet. Še en dobr kanal.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

OmegaBlue ::

Kolikor jest vm podnapise dodaja kabelski operater. Kako? - Ne me prašat :D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

DMouse ::

Verjetn so oddaje oštevilčene, slovenski distributer ima pa podnapise ki se avtomatsko dodajo zraven. Sam včasih se mal zalomi in se pol podnapisi med reklamami zrolajo.

Thomas ::

Ne, ne. To oddajajo podnapise skupaj s sliko in zvokom. Kabelski operater samo izfiltrira svoje.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

the_unborn ::

men je ful smesn tist nizozemski top-shop na animal planetu:D vedno se nasmejih tisti sprahi

Popeye ::

Disovery Channel pa Animal Planet sta zakon. :)

kp

gumby ::

od 35 programov, ki so na kabelski, je discovery edini, ki ga gledam. svetla izjema

Floydi so prepevali nekaj v stilu "got thirteen channels of shit on the TV to choose from" - no, mi jih imamo več>:D

Thomas ::

Discovery, National Geographic, Animal Planet, BBC World, CNN, TCM. Tudi Hallmark in Eurosport.

Anglo Ameriški kanali. Tudi Francoski TV5. Nemški so pa res šit.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ŽirC ::

Jah sam se zmeri Dicovery rulezz, aja od svabskih mi je pa kuker tok ql pro7, al pa se ksn avstrisk orf1, k ni reklam, ostalo je pa jajc.


Lp, ZirC

KTr1sk ::

Škoda, da ni na satelitskem sprejemniku Disovery Channel pa Animal Planet a, če mogoče obrneš krožnik, bi potem vleklo?

Tito ::

Se strinnjam da je odličen program... Od kod pridejo podnapisi... enostavno jih dodajo kablaši, saj se je za to pred nekaj časa naročnina povišala... Ko pa zaserjejo, pa niso sami krivi, ampak napaka od kanala, ker ne spusti signala za izklop podnapisev (to pomeni da vsi kablski operaterji, ki podnaslavljajo imajo enako težavo) to je podobno kot je na video rekorderju showview, ki bi načeloma moral sam začet ko dajo signal in končal ko bi se film končal... v praksi to redko deluje ker se RTV-ju ne ljubi ukvarjati stem. Mislim, pa da bi morali kablski operaterji ponujati izbiro kanalov vsaj pakete. Nemškogovoreči paket, angleškogovoreči paket in mešani... Potem bi pa morali ponujati tudi kater angleški in ameriški kanal (če jih sploh tržijo na celini). Pa tud če bi bilo potrebno doplačati... Bomo vidli kaj bo naredil siol. Če bo vredu bom zagotovo naročil...:D

gumby ::

Tomaž: na analogni satelitski ni več nič pametnega... zamo nemški "50% reklame 25% limonade 25% talkshow" program:D

Double_J ::

A na digitalni, pa je to vse?

Marjan ::

Jest lahko samo potrdim, da je na analogni samo nemški jajc. Govorim o satelitu Astra. Ok, CNN je gor za gledat, pa nekaj muzike, ostalo švabščina.

Samo menda obstajata še dva satelita preko katerih se da lovit na analogno stelitsko. Kdo kej ve o tem?

Popeye ::

No js mam kabelsko in mam ene 40 program, od katerih jih gledam ene 5, pa se to redko.:)
Starca sta pa v bajti in bi rada nabavla digitalno satelitsko anteno in me zanima, ce bi tud dogitalna lovila sam nemske programe a bi tud kej pametnega lovila???????:\

gumby ::

marjan: satelitov, ki oddajajo v analogni tehniki je okoli 10 - ampak je večina turških, arabskih, švedskih, poljskih, itd. edino astra (in nekaj malega hotbird) imata nemški/angleški program. sicer pa klik

iskra ::

po moje majo na discoveryu use na cdjih u divx in pol samo nalagajo podnapise k jih poberejo z neta ... sej to je fora k pr reklamah neki skačejo podnapisi k so oddaje na več cdjih in pol more en tip to skozi štimat in mu kdaj kej uteče ...

drži pa tudi d jim e-mule al kazaa (al karkoli pač rabijo) ne vleče prevč dobro k jim že zmankava CDjev in vrtijo skozi eno in isto - kak 4Mbit ADSL jim ne bi škodu ...

so se pa prevajalci malo popravli zadnje čase - ni več tolko napak in neumnih prevodov (ko so recimo prevajali machines kar mašine in podobno). edino tistih "share your planet" in "short movies" imam pa že puhna jajca k jih rolajo non stop.

tako je moje mnenje :D

flipflop ::

Discovery Channel je že kewl. Zelo dobra oddaja se mi zdi Scrapheap Challenge>:D Kaj vse naredijo iz starega železa.

Thomas ::

A je kdo gledal Samuraja Jacka na Cartoon Network?

Prima reč.

;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ŽirC ::

Ja mense zdi tud Scrapheap Challenge, res huda oddaja na DC, pa z6dele je neki novga sam da ekskluzivno sam avtomobile izdelujejeo iz junkyarda, ja od cartoon networka je pa dexter's labolatory neki najhujsga, sam se zmeri simpsonsi rulajo.


Lp, ZirC

dela ::

ja srapheap rula, thunder races mi pa ni tak dober čeprav me dost bol avti zanimajo kot pa neke naprave na splošno. Samo vseeno je srapheap izvedba dost bolša..

iskra ::

scrapheap challenge: če pa ga redno gledaš vsaj en mesc ugotoviš, da se ponavljajo na veliko ;((

ŽirC ::

Do zdej sem se gledu vse oddaje o smetarskih scnah, sam k so pa zamenal voditelja mi je ratal zanc, ni isto, sam zdej je spet tastra, z novimi oddajami, sam k bojo spet kmal ponovitve, al pa podobne scene za narest.


Lp, ZirC

nevone ::

Mene pa nič ne moti, če ponavljajo. Mogoče zato, ker mi je kakšno stvar treba večkrat gledat, da si kaj zapomnim.

Je pa res, da vsi nimamo časa istočasno gledat, zato se mi zdi kul, da ponavljajo.

o+ nevone

HerrBaron ::

Sej je DC čist kul, sam problem je to, ko se spravljam spat, prižgem TV da lažje zaspim, pol je pa ;(( vsak večer neki od druge svetovne. Tok mi je bedn d tud zaspat ne morm k to gledam.

flipflop ::

ZirC: meni je tudi un mladi voditelj smotan,sem se na prejšnjega navadil,ampak sej nekako gre.

dela ::

meni pa je zaj bolše ko je novi voditelj.
Prejšnji mi je že postajal predvidljiv. Čist vedno je reko: "2 hours remaining, repeat, 2 hours construction time remaining, thank you."

TESKAn ::

Eh, koga briga voditelj, kul je, ko vidiš, kaj lahko skupaj zmečejo v 10 urah...katapult, drag racer, hoverkraft, traktor, čoln, ...sm ponavadi na koncu sam 8-O, ko vse skupaj dejansko deluje...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

flipflop ::

Drag race je bil eden boljših. Pa monster truck je bil tudi zabaven.

ŽirC ::

Sej je blo vse najhuj, sam katapultov, pa kanonov da ne omenjam trebuchejov, sem se pa ze mal prenagledu.


Lp, ZirC

DeLonghi ::

Torej, ali kdo ve, ce se da loviti Discovery preko satelitske antene?
In ce, ali je zakodiran?
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

krneki ::

Tiste, ki se jih da videt, nimajo originalnega zvoka (turščina, nemščina...).
Pejt na www.kingofsat.net pa naredi search na "discovery" kjer se vidi s čim je posamezen kodiran (če se ga da gledat) in kakšen je zvok.

Eschelon ::

Thomas
Predvsem 3Sat in občasno ZDF imata zelo kvaliteten program. (IMHO)
Za VOX je pa tako, da ga občasno gledam - ker predvajajo kak BBC special. :D

Thomas ::

Jaaa ... nekateri Nemški kanali imajo nekaj zrna. Celo Italijanski! Ravno na nekem Italy kanalu sem prvič videl tiste orle, ki lovijo morske kače iz vode! Tako da nekoliko jemljem nazaj mojo baražo po Nemških kanalih. Samo deloma.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BigWhale ::

> Ravno na nekem Italy kanalu sem prvič videl tiste orle, ki lovijo morske kače iz vode!

Meni so precej fascinatni morski legvani.... :)

Tero ::

Meni se tudi dopade crime night na discovery. Ko odpirajo FBI fajle. Ful zanimivo. Vsaj meni:)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Red_Mamba ::

oki, še jst prislinim svoje naj. kanale :D

Discovery (itak owna)
Eurošport (am ja kva že tale predvaja :D )
DSF (Avto testi)
Pro7 (TV Total)
Sat1 (Sat1 in Pro7 mata dobre komične vsak večer čez cel tedn)
CNN (tuke veš 24ur na dan kje na zemlji kri teče :O )
VOX (reportaže)

Drugač pa ne vem zaka podnapise rabte, to je tko bedno k DivX z podnapisi gledat, če pa zastopiš ANG/NEM.
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

flipflop ::

Ja pa ne znajo vsi angleško/nemško,vsaj ne dovolj dobro.

Dr_M ::

jest nemskih programov, razn obcasno dsf-a, sploh ne gledam, ker ne znam nemsko...

drugac pa je Discovery zelo dober program.zadne cajte skor druzga ne gledam prevec. edin zdi se mi, da mal pretiravajo z 1. in 2. sv vojno.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

undefined ::

A je Discovery mogoče kje streaman prek neta?

sketch ::

Na Discoveryu so mi dobri nekateri kratki spoti. Npr. on "World is full of accidents; evolution isn't one of them", pa tisti "We always think of golden age as of something in the past; but the golden age of science is now..." Se mi zdi, da te stvari že bolj mejijo na videospot... zelo fino narejeno.

Nasploh pa kanal z zanimivim programom (samo, kot je že nekdo opazil, malo s svetovno vojno kozle streljajo).

lp
s.
Adapt and overcome.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()

BaRtMaN ::

S tem se pa ne strinjam. Bi pa tud jaz rad mel kabel, da bvi imel kaj več kot pa sedanjih 5 slovenskih kanalov. :(

DavidJ ::

Vsakomur svoje! :P

Meni tudi prispevki o WW2 delajo težave. Vendar drugačne kot vam. Zaradi njih se ne odlepim od TV-ja. :)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Thomas ::

Channel se piše. Ne Chanell. Sicer pa njihova kvaliteta na en način raste. Nateg skoraj ni več.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

A vojna? Če to gledaš, šele veš kako je blo. Dobiš eno objektivno sliko.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Dr_M ::

A vojna? Če to gledaš, šele veš kako je blo. Dobiš eno objektivno sliko.

sej ne gre zato, da vojno kaze. sej je uredu, sm velik novga tm zvedu, kar sploh ni blo tko splosno znano, ampak se mi zdi, da mal pretiravajo. usak dan sta usaj ene 2 oddaje o ww 1 in 2.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

gumby ::

meni je tudi zanimivo gledati te oddaje... v šoli pri zgodovini so tirali samo drvar in sutjesko (in to v nenormalne, večinoma izmišljene detajle:D). ne spomnim se, da bi kdaj sploh omenili kakšno bitko na pacifiku... rdeči časi, pač
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spet makete (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19413302 (9634) ŽirC
»

Tiger vs. T-34 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18310685 (8525) ŽirC
»

America's Army Slovenski Klan

Oddelek: Igre
394647 (4150) mohha53
»

Wittman vs. Tiger

Oddelek: Loža
5950 (880) freejack
»

Folku k igra America's Army

Oddelek: Igre
121127 (779) ŽirC

Več podobnih tem