» »

ATI AIW7500

ATI AIW7500

roberthx ::

Pojavil se mi je problem, ki ga nikakor ne morem rešiti brez formatiranja diska in ponovnega inštaliranja sistema in vseh programov.

tuner v omenjeni kartici je zgubil podatek o standardu, v katerem naj deluje (pal). Vse gonilike, ki se tičejo ati kartice sem odstranil, in jih namestil na novo. Ko sedaj poženem TV, se pojavi čarovnik, ki pove, da bo pregledal kanale in shranil programe. Najprej me vpraša ali naj išče v načinu Fast ali Exhaustive. Zberem karkoli. Pojavi se novo okno, kjer se maram odločiti ali je signal preko antene ali preko kabelske. Zberem kabelsko. Ne morem pa zbrati nič v "dropdown menuju". In tako ne morem pritisniti gumba next, ker se ne omogoči.

Če se kdo misli, da ve rešiti problem brez ponovne inštalacije windowsov, prosim za pomoč. Vse bolj sem prepričan, da disk defragmenter ne dela dobro - že od nekdaj, torej v vseh verzijah windowsov. Dostikrat se mi namreč pojavijo po defragmentaciji kakšni problemi , ki jih prej ni bilo.

LP, R


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 - problem z zvokom

Oddelek: Pomoč in nasveti
376709 (4418) Mikec17
»

Vzpostavitev brezžičnega interneta

Oddelek: Omrežja in internet
163129 (2863) barbara2
»

Problem z nalaganjem Windows XP

Oddelek: Operacijski sistemi
121221 (970) gruntfürmich
»

Slo-Tech GNU/Linux [vprašanja, problemi, predlogi] (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Operacijski sistemi
190295334 (22991) Skrat
»

Pinnacle PCTV revealed (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
536933 (4869) maxy

Več podobnih tem