» »

SVHS-SCART

SVHS-SCART

PapaDOc ::

Zanimam me če se da dobiti kabel ki je na eni strani svhs (notebook) in na drugi strani scart za v TV. Če mogoče kdo ve kje se ga da dobiti in koliko stane.

LP

Hvala za odgovor
Spoštuj druge in tega ne pričakuj nazaj!!! :)

Dirkac ::

Po mojem je rešitev v s-vhs kablu in svhs/scart adapterju. Jaz sem to uporabil pri povezavi grafične na tv. Oboje dobiš v Big Bangu, mislim da za 6k oboje skupaj (če ne rabiš dolgega kabla pa še manj).

Zadeva 100% deluje, sem sprobal pred 2 tedni.

PapaDOc ::

Ne rabimi sam okoli 1,5 m : Lihko toliko da lahk priklopim. Zanimam me če je ATI Radeon IGP 64MB dovolj dobra za gledanje divx filmov na TV (graf.je na notebook-u)

LapD ::

Sigurno je če le ma TVout. Potem kupiš pretvornit ga vtakneš v grafično in potem povežeš svhs z skartom na tv. Vse dobiš v BB

flipflop ::

Pojdi pogledat še v kakšno majhno trgovino,kakšen TV servis. V BB majo "malo" visoke cene.

gumby ::

za informacijo: tv mora podpirati s-video signal preko scarta. nad vtičnico mora biti nekaj v stilu AV1/S, AV2S,... tisti S je pomemben, skratka. drugače bo črno-bela slika!

PapaDOc ::

Sm ze ubodu kabl zdej me pa zanimam če je možno snemati (recimo a-kanal) oziroma sprejemati signal iz TV in ne samo oddajati signal v tv. a mogoče obstaja kkšn program???
Spoštuj druge in tega ne pričakuj nazaj!!! :)

govno ::

ne samo software, tudi hardware: tv kartica ...:D

Balandeque ::

za tako in drugačno kablovje je super trgovina Terna v Murglah v Lj. Recimo za stare GF karte v BB nimajo pravega kabla. V Terni jih pa po potrebi tudi naredijo, sicer pa so za S-VHS tudi uvozniki. Za nas so pa tam tudi Sunon ventilatorji in še kaj... Cena pa ni kaj dosti nižja...
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

Aspirinix ::

@PapaDOc
Za snemanje nujno rabiš tv tuner, ker grafa nima vhodnega modula. Razen pri nekaterih modelih, kjer imaš vivo sistem (video in, video out). Danes so redke. Pa še tuner je cenejši od vivo grafe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S-video 20 metrov

Oddelek: Zvok in slika
202571 (2261) floyd1
»

PC NA TV

Oddelek: Strojna oprema
458266 (7661) opeter
»

zakaj ne kaze slike s PCja na TV?

Oddelek: Zvok in slika
245729 (4808) jamabama007
»

tv out= čb slika

Oddelek: Zvok in slika
253096 (2629) romario
»

kako skonektat grafično kartico s tv-jem

Oddelek: Pomoč in nasveti
181636 (1437) Pircek

Več podobnih tem